Metamorfoza mamuśki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 14:39   #1
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991

Metamorfoza mamuśki ;)


Z związku z moim wielkim planem i zbliżającą się niestety imprezą rodzinną, na której chciałabym wypaść dobrze, proszę was bardzo o poradę, co zmienić w moim makijażu i jak się w ogóle malować? Mama nie nauczyła
Od razu zastrzegam że moje tragiczne włosy z odrostami NIE SĄ przeznaczone do farbowania i na pewno ich nie zafarbuje niestety.

Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, na złoty kolor, jednak staram się unikać słońca

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy jasnoniebieskie, czasami wręcz szare.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Moja skóra ma kolor jasny, różowawy, z drugiej strony bywa szara.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor włosów- bardzo jasny blond, teraz najprawdopodobniej będzie to popielaty.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuję się dobrze w czerni, różu. Czerwień i zielone, żółte kolory sprawiają że wyglądam niekorzystnie.



Dzięki wielkie za wszelki porady makijażowe, postaram się je wykorzystać i zaprezentować efekty!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0942.jpg (26,2 KB, 424 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0874.jpg (17,0 KB, 364 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0581 - Kopiah.jpg (28,5 KB, 1390 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0893.jpg (30,0 KB, 347 załadowań)
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:23   #2
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Hej
Starałam się zrobić imprezowy, wirtualny makijaż na Tobie To jest moja propozycja. Wydaje mi się być dosyć prosta - podkład w żółtym odcieniu, żółty korektor, brzoskwiniowy róż, czarna, roztarta kreska, czarny cień, sztuczne rzęsy, czerwona szminka. Klasyczny i fajnie pasujący, moim zdaniem, do Twojej urody. Odradzałabym Ci używania jasnego cienia w wewnętrznych kącikach oczu, ponieważ masz je szeroko rozstawione.
Natomiast polecam bronzer i konturowanie nosa.
Pozwoliłam sobie również dodać Ci fryzurę bez zmieniania koloru. Myślę, że taka objętość wygląda naprawdę fajnie.

Mam nadzieję, że trochę pomogłam.
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0893.jpg (36,1 KB, 406 załadowań)
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:44   #3
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Pooodoba mi się ten efekt, jutro spróbuje zrobić taki makijaż i wstawic foty! Dzięki!!
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 17:32   #4
martaamakeup
Raczkowanie
 
Avatar martaamakeup
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Świetny ten wirtualny makijaż Czekam aż go zrobisz i wrzucisz zdjęcia
__________________
nigdy nie wiesz co przyniesie los

mój fanpage https://www.facebook.com/martakamakeup
Zapraszam serdecznie
martaamakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:45   #5
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

bardzo się cieszę że Ci się podoba czekam na zdjęcia!!!
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 15:21   #6
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Bardzo ładnie koleżanka ,,umalowała'' Dobrze doradziła, ja ze swojej strony dodałabym abyś zmieniła troszkę kształt brwi, na z lekkim łukiem.Ale to tylko moja propozycja. Fryzurkę można zmienić, podciąć troszkę? Nikt nie każe Ci ich farbować, spokojnie
Pozdrawiam, życzę udanej imprezy
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 16:18   #7
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Wirutalny makijaż był przepiękny, wykonanie w moim wydaniu- tragiczne. Stara krowa jestem, a dopiero teraz się makijażować uczę, aż wstyd. Na dodatek mam kijowe kosmetyki- jakoś tak zostało mi wpojone, że na takie rzeczy się kasy nie wydaje.

Staram się to wszystko zmienić, ale słabo mi idzie.

Badziewne kosmetyki z "wszystko po 5zł" zmieniam na jakieś chociaż odrobinę porządniejsze, pojutrze zamawiam pierwszą porządną paletkę cieni (Sleek, tylko jeszcze nie wiem która..) no i będę starać się jakoś ogarnąć. Oglądam godzinami filmy instruktażowe na youtube

Wrzucam moje marne jak na razie efekty- pomazałam się, wyglądam jak panda. Na dodatek zdjęcia robione w sztucznym świetle, z lampą. Jedne zdjęcia z kreską, drugie bez (kreskę tez się musze nauczyć prosto rysować)

Simia, a jaką fryzurkę byś proponowała? Myślałam o krótkich, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że "duża" dziewczynka ze mnie, to nie wiem czy nie bedę jeszcze gorzej wyglądać. A te czarne włosy i tak są niestety do ścięcia- uczulenia na farbę dostałam, więc skoro normalnie nie mogę farbować, to poczekam aż odrosną.


Dzięęęęki wielkie dziewczyny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0961.jpg (54,7 KB, 426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0964.jpg (31,6 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0971.jpg (33,1 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0975.jpg (40,3 KB, 158 załadowań)
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 16:29   #8
Blueyes91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Bardzo ładnie czekam na kolejne efekty metamorfozy
Blueyes91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 16:55   #9
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Moim zdaniem jest naprawdę nieźle!
Fakt, że z niektórymi kosmetykami pracuje się lepiej a z innymi gorzej. Jeżeli chodzi o Sleek to polecam tą Au naturel. Sama posiadam Bad girl i stwierdzam, że cienie na co dzień nieprzydatne Zajrzyj do rossmana, często są promocje i można kupić super czerwone szminki - ja za swoją dałam jakieś 15 zł z Maybelline i jest w porządku. Na PW wyślę Ci filmik o tym jak malować i dobierać szminki, żeby nie było że tu kogoś promuję
Mogłabyś też delikatnie podkreślić brwi, żeby "dopasowały" się do ciemnych włosów. Ja używam tej paletki z essence - cena ok. 10 zł podejrzewam.
I jeszcze moja rada - po takim makijażu połóż trochę korektora lub podkładu pod oczy, wtedy makijaż będzie taki bardziej promienny, a oko mniej zmęczone.

Koniec końców muszę Ci pogratulować, bo serio - wyszło fajnie Jak zakupisz kosmetyki to czekamy na kolejne próby

P.S Zazdroszczę rzęs. Ja dolnych nie posiadam
P.S Idąc za głosem Simii wstawiam propozycję fryzury - moim zdaniem fajnie. I może też odciążysz trochę włosy. To powinno dodać objętości. ( na zdjęciu trochę z prawej strony wystają włosy - wybaczcie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0942.jpg (31,1 KB, 193 załadowań)
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 17:08   #10
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Miałam już krótkie włosy, wyglądałam jeszcze gorzej wg. mnie niestety nie mam zdjęć z tego okresu. Moje włosy są naturalnie przyklapniętę, teraz na dodatek jest ich strasznie mało. Po tamtym pechowym farbowaniu została mi dosłownie połowa, a drugą połowę próbuje wyrwać mi syn. Na dodatek moje włosy rosły potwornie wolno- od zawsze 0,5cm miesiecznie to był sukces. Teraz suplementuje, pielęgnuję jak mogę i na razie w niecały miesiąc mam już prawie 1cm - co jest jak dla mnie cudem

Paletkę do brwi oglądałam, boje się trochę że to będzie śmiesznie wyglądać, zwłaszcza że raczej mam naturalne brwi.
Korektor to oczywiście kolejna rzecz na mojej zakupowej liście.


Nie wierzę że mnie chwalicie, na żywo jeszcze w miarę, ale jak zobaczyłam zdjęcia to się załamałam
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 18:54   #11
Marika2412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 32
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

sorry brak różu na policzkach...program mi się zepsuł,może nie masz tyle włosów co na moich przeróbkach,ale kolorki są niezłe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (19,1 KB, 60 załadowań)
Marika2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 19:13   #12
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Wiesz co poszło Ci na prawdę dobrze i nie ma co narzekać - uczony przecież z nieba nie spadł
Paletki Sleek są bardzo dobre, polecam również cienie KOBO albo po prostu cienie essence - nie są drogie, a nawet niezłe. Pomadki/szminki proponowałabym matowe, nie świecące - matowe wypełnią usta, staną się pełniejsze i takie sexy
Też zaczynałam od kosmetyków za 2,50 zł i też musiało być...Były takie czasy.
A fryzurka to może boba? Mi się wydaje, że byłoby Ci dobrze w takiej. Jeśli włosy masz osłabione to trzeba je ściąć i najlepiej podreperować olejami np. kokosowym albo chociaż żółtkiem z jaja. Na prawdę może Ci to pomóc
A i jeszcze coś, może masz za mało jakiś witamin i przez to włoski też są osłabione i wypadają? Może masz mało żelaza? Sama tak miałam... Jak się czujesz? Ile ma syn jeśli można wiedzieć?
Jak znajdę chwilę, to poszukam kilka zdjęć z fryzurkami
Pozdrawiam
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:31   #13
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Miałam już krótkie włosy, wyglądałam jeszcze gorzej wg. mnie niestety nie mam zdjęć z tego okresu. Moje włosy są naturalnie przyklapniętę, teraz na dodatek jest ich strasznie mało. Po tamtym pechowym farbowaniu została mi dosłownie połowa, a drugą połowę próbuje wyrwać mi syn. Na dodatek moje włosy rosły potwornie wolno- od zawsze 0,5cm miesiecznie to był sukces. Teraz suplementuje, pielęgnuję jak mogę i na razie w niecały miesiąc mam już prawie 1cm - co jest jak dla mnie cudem

Paletkę do brwi oglądałam, boje się trochę że to będzie śmiesznie wyglądać, zwłaszcza że raczej mam naturalne brwi.
Korektor to oczywiście kolejna rzecz na mojej zakupowej liście.


Nie wierzę że mnie chwalicie, na żywo jeszcze w miarę, ale jak zobaczyłam zdjęcia to się załamałam
Jak sama zauważyłaś Twoje włosy to tragedia musisz zacząć o nie dbać! Proponuje wziąść sobie do serca rady z tej strony http://www.anwen.pl/2011/10/przykado...elegnacji.html
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:37   #14
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Marika2412, ciekawe propozycje, tylko że jak pisałam- nie mogę farbować, rozjaśniać, przynajmniej dopóki nie odrosną na tyle, żebym mogła to zrobić bez dotykania skóry.
Nad fryzurą się zastanawiam, może faktycznie dojrzeje do chociaż tymczasowego ścięcia włosów?

Simia, zaczęłam własnie suplementować się sprzypovitą, calcium i drożdzami. I łykam jeszcze ciążowe witaminy, ale to nieregularnie. Żelazo długo łykałam, bo miałam straszną anemię po ciąży. Teraz dbam, staram się nie olejować zbyt często, bo widziałam że moje włosy nie przepadają, za to genialnie reagują na laminowanie żelatyną.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Nie dopisałam- synek ma 8 miesięcy

verda, gdybyś przeczytała co piszę, a nie tylko obejrzała zdjęcia, to byś wiedziała że już się za nie wzięłam, a stronę Anwen znam doskonale.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:40   #15
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
verda, gdybyś przeczytała co piszę, a nie tylko obejrzała zdjęcia, to byś wiedziała że już się za nie wzięłam, a stronę Anwen znam doskonale.
Widocznie mi umknęło, zrozumiałam tylko że nie chcesz farbować żeby nie osłabić ich bardziej.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:48   #16
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Jak juz pisalam, nie chce farbowac, bo ostattnim razem farba mnie uczulila i stracilam polowe wlosow i to jest naprawde straszne przezycie, ktorego nikomu nie zycze. Nic nie szkodzi, kazdemu sie zdarzy nie doczytac. Zdaje sobie sprawe ze wygladam strasznie, dlatego wiem ze najwyzsza pora cos z tym zrobic.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:20   #17
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Jak juz pisalam, nie chce farbowac, bo ostattnim razem farba mnie uczulila i stracilam polowe wlosow i to jest naprawde straszne przezycie, ktorego nikomu nie zycze. Nic nie szkodzi, kazdemu sie zdarzy nie doczytac. Zdaje sobie sprawe ze wygladam strasznie, dlatego wiem ze najwyzsza pora cos z tym zrobic.
Nie wyglądasz strasznie, to twoje włosy są w strasznej kondycji. Makijaż wyszedł Ci całkiem ładnie jak na początek. Tak szczerze to ja też dopiero niedawno nauczyłam się malować, wcześniej byłam na etapie tuszu błyszczyka i okazjonalnie podkładu (a dodam, że już mi niedługo 27 stuknie)
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:34   #18
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Zapewniam, że jeszcze całkiem niedawno były w znaaaaacznie gorszej, aż żałuje że zdjęć nie zrobiłam. W pewnym momencie rozczesanie włosów było możliwe tylko z dużą ilością odżywki, pod strumieniem wody. Czesałam i wyłam, bo wychodziły mi dosłownie garściami. Dopiero to mnie zmobilizowało do wzięcia się za siebie, ale niestety w miesiąc cudów nie zdziałam.

Hehe, jestem na takim etapie, że potrafię wymalować pokój, a żeby umalować oczy potrzebuje godzin instruktażu na youtube i dopiero facet mi z głowy wybija, to że na kosmetyki nie wolno kasy wydawać. Takie dziwne wychowanie miałam...
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:45   #19
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Zapewniam, że jeszcze całkiem niedawno były w znaaaaacznie gorszej, aż żałuje że zdjęć nie zrobiłam. W pewnym momencie rozczesanie włosów było możliwe tylko z dużą ilością odżywki, pod strumieniem wody. Czesałam i wyłam, bo wychodziły mi dosłownie garściami. Dopiero to mnie zmobilizowało do wzięcia się za siebie, ale niestety w miesiąc cudów nie zdziałam.

Hehe, jestem na takim etapie, że potrafię wymalować pokój, a żeby umalować oczy potrzebuje godzin instruktażu na youtube i dopiero facet mi z głowy wybija, to że na kosmetyki nie wolno kasy wydawać. Takie dziwne wychowanie miałam...
Mi z kolei w domu mówili że od kosmetyków starzeje się skóra, wypadajaąrzęsy i nie powinno się malować (a jak już to bardzo dobrymi kosmetykami). Coś w tym niby jest, bo jednak skóra musi oddychać, ale tez bez przesady, bo kiedy sie upiększać jak nie teraz? Masz fajnego faceta. Polecam pudry i kredki z maxfaxtora. Ze sleeka fajna jest ta paletka z naturalnymi odcieniami, idealna na dziennego makijażu i koniecznie zainwestuj w pędzle. Masz fajnego faceta, to dobrze że Cię zachęca.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 20:55   #20
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

No właśnie też to słyszałam, że się skóra starzeje itd. I że bez sensu jest wydawać kasę na kosmetyki. I żebym nie cudowała z jajkami na włosach czy rękawiczkami do mycia naczyń. A włosy podcinać to się wzmocnią. Całe dzieciństwo chodziłam na grzybka obcięta, stąd moja awersja do krótkich włosów

Zastanawam się, między tą http://1.bp.blogspot.com/-_i2l8CXdYE...640x480%5D.jpg a tą: http://image.ceneo.pl/data/products/...pecial-658.jpg

Czytam własnie o pędzlach, które byś mi poleciła, na początek jako NIEZBEDNE? Mam ograniczone fundusze, dlatego chciałabym zacząć od rzeczy najpotrzebniejszych
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:03   #21
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
No właśnie też to słyszałam, że się skóra starzeje itd. I że bez sensu jest wydawać kasę na kosmetyki. I żebym nie cudowała z jajkami na włosach czy rękawiczkami do mycia naczyń. A włosy podcinać to się wzmocnią. Całe dzieciństwo chodziłam na grzybka obcięta, stąd moja awersja do krótkich włosów

Zastanawam się, między tą http://1.bp.blogspot.com/-_i2l8CXdYE...640x480%5D.jpg a tą: http://image.ceneo.pl/data/products/...pecial-658.jpg

Czytam własnie o pędzlach, które byś mi poleciła, na początek jako NIEZBEDNE? Mam ograniczone fundusze, dlatego chciałabym zacząć od rzeczy najpotrzebniejszych
Co do paletek to ja mam ta pierwsza i jestem zadowolona, wybrałam ja bo wydawała się w miarę neutralna i uniwersalny - jestem zadowolona. nie wiem jak ta druga, może któraś z dziewczyn tutaj ma. Co do pędzli to mi koleżanka kosmetyczka tłumaczyła że podstawa są : pędzel do podkładu (taki duży okrągły), pędzel do różu (skośny) i pędzle numer 4 nr 8 i nr 2. Te numery to chyba milimetry. Podobno ważne jest aby były na naturalnego włosia. Kupiłam sobie od razu cały zestaw, o taki http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...731399016.html.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:25   #22
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Fajny zestaw, ale jak sie zdecyduje to niestety chyba w przyszlym miesiacu dopiero. Robienie 'na raz' kosmetycznej wyprawki od praktycznie zera jest bardzo bolesne dla portfela niestety. Jak patrze po cenach pojedynczych pedzli to taki zestaw jest bardzo fajnym pomyslem.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:31   #23
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Fajny zestaw, ale jak sie zdecyduje to niestety chyba w przyszlym miesiacu dopiero. Robienie 'na raz' kosmetycznej wyprawki od praktycznie zera jest bardzo bolesne dla portfela niestety. Jak patrze po cenach pojedynczych pedzli to taki zestaw jest bardzo fajnym pomyslem.
Doszłam do podobnych wniosków
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:41   #24
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Fajny zestaw, ale jak sie zdecyduje to niestety chyba w przyszlym miesiacu dopiero. Robienie 'na raz' kosmetycznej wyprawki od praktycznie zera jest bardzo bolesne dla portfela niestety. Jak patrze po cenach pojedynczych pedzli to taki zestaw jest bardzo fajnym pomyslem.

Dziewczyny ale to wcale nie jest fajny zestaw
Za ta cenę o wiele lepiej jest kupić 3-4 porządne pędzle niż to co tu zostało pokazane.
A jeśli naprawdę budżet jest niski to bardzo dużo dziewczyn poleca pędzle z essence . Sprawdź tez hakuro - wielki wybór fajne ceny lub inglot ale nie to z Allegro .
Nie potrzebne Ci aż tyle pedzli lepiej mieć kilka a fajnych
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:57   #25
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Essense jest w naturze, tak?

To ktore wedlug ciebie sa najpotrzebniejsze?
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:08   #26
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Essense jest w naturze, tak?

To ktore wedlug ciebie sa najpotrzebniejsze?
Tutaj już Ci dużo nie podpowiem bo mieszkam w UK i styczności z tymi pedzelkami nie miałam ale czytałam sporo pozytywnych opinii.
Wiem,ze często zachwalana jest tzw. Kuleczka do oka proszę oto link do recenzji : http://www.atqabeauty.com/2011/04/es...enzja.html?m=1. Z tego co widzę cena przyzwoita i dla osoby, która sie uczy powinien być ok . No i nie musisz wydawać 50 zł od razu . Wiem tez ze essense ma pędzle do rozu i pedro ale tu niech sie wypowiedzą może inne dziewczyny lub poszukaj opinii na Google.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

P.s pędzle ,które ci sie przydadzą to na bank pędzle do nakładania i rozcierania cieni, pędzle do konturowania twarzy, do podkładu może być pędzel typu " jezyczek" ," flag top" lub gabka fajne są beauty blendery ale holendersko drogie jednak zawsze możesz kupić gąbki które są " podrobami" kosztują kilka złotych na Allegro.
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:17   #27
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Od jakiegos miesiaca siedze i czytam i sie zastanawiam. I im wiecej czytam, tym niestety mniej wiem. Te essence wygladaja zachecajaco, pojutrze wrecze synka tatusiowi i rusze do Natury. Jak na razie moja kosmetyczna lista Zakupow sie rozrasta zamiast zmniejszac
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:23   #28
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Od jakiegos miesiaca siedze i czytam i sie zastanawiam. I im wiecej czytam, tym niestety mniej wiem. Te essence wygladaja zachecajaco, pojutrze wrecze synka tatusiowi i rusze do Natury. Jak na razie moja kosmetyczna lista Zakupow sie rozrasta zamiast zmniejszac


Niestety tak to bywa z kosmetykami ale czasami warto wydać kilka złotych na siebie
Na forum jest cały wątek o tej marce - proponuje żebyś tam się popytała o pędzelki

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

P.s mam wrażenie ,że ta szminka, którą sie pomalowałaś jest albo złej jakości albo potrzebny Ci peeling ust i dobre nawilżenie( peeling możesz sobie sama zrobić) bo jakoś tak te usta na spierzchnięte wyglądają.
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:28   #29
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Szminka jest jakosci zlej, wrecz tragicznej. Hehe, tak sie sklada ze doslownie 10 mnut temu zrobilam domowy peeling ust
Kilka zlotych... w zyciu nie wydalam na kosmetyki tyle Co teraz' a dopiero zaczynam
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:35   #30
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Metamorfoza mamuśki ;)

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Szminka jest jakosci zlej, wrecz tragicznej. Hehe, tak sie sklada ze doslownie 10 mnut temu zrobilam domowy peeling ust
Kilka zlotych... w zyciu nie wydalam na kosmetyki tyle Co teraz' a dopiero zaczynam

Paletki sleek są lubiane i warte inwestycji, pedzelki plus dwie szminki czy błyszczyk ( co kto lubi) , róż do policzkow/ brązer/ rozswietlacz dają bardzo dużo - i można to wszystko znaleźć w przyzwoitych cenach . Wiem,ze może jak się to złoży do kupy to i tak sporo wyjdzie ale to jest inwestycja w siebie i swoje samopoczucie.
Jeśli masz ładną cerę to nie kupuj podkładu tylko zerknij w stronę kremów tonujacych i pudrów matujacych jeśli potrzebujesz .
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 18:09:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.