Poprawki w ciagu dniazeby wygladac swiezo ladnie a nie odwrotnie.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 13:46   #31
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Poprawki w ciagu dniazeby wygladac swiezo ladnie a nie odwrotnie..

Skoncentrowałabym się bardziej na pielęgnacji, może zmiana kremu, łagodniejsze traktowanie tłustej skóry (która walczy z przesuszeniem poprzez zwiększoną produkcję sebum), na pewno byłoby potem łatwiej dobrać odpowiedni podkład czy puder.
Spróbuj poszukać dobrych nawilżających kremów na noc i matujących na dzień. Stosuj delikatnie kosmetyki (sporo tych do tłustej cery ma alkohol, który drażni i wysusza), poczytaj KWC, sprawdź składy swoich kosmetyków i ew. je po kolei wymieniaj
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:22   #32
olga_stawska
Przyczajenie
 
Avatar olga_stawska
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Poprawki w ciagu dniazeby wygladac swiezo ladnie a nie odwrotnie..

Jeśli podkład nie wchłania się najlepiej tzn, że cera nie przyjmuje go , co może być winą jego marnej jakości, bądź kremu,którego użyłaś. Ja mam podobny problem z cerą w ciągu dnia, najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam (a jako wizażystka, fanka wszystkiego co do twarzy sprawdziłam mnóstwo) to La-roche posay Kerium DS, Effaclar też jest świetny i Toleriane (tylko musi być lekki,do cery tłustej i mieszanej) , one są do trądzikowej skóry lub tej z łojotokiem ( co się nazywa tłustą cerą u nas) i działają cudownie.
Jeśli chodzi o podkład to ja używam Dermacolu zmieszanego z Kryolanem matującym (jeśli nie masz przesuszonych partii twarzy, to możesz użyć samego Kryolanu, jest bardzo lekki i matuje bardzo ładnie) , na to puder Kryolanu . W ciągu dnia bibułki matujące , tak jak mówiły dziewczyny + puder nakładany pędzlem ( chociaż przyznam się, że czasem nie mam pędzla i nakładam gąbeczką, którą często piorę a używam Estee Lauder - drogi, wiem, ale mam go już baardzo długo,a na poprawki w ciągu dnia sprawdza się świetnie i wygląda ładnie.

powodzenia! Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
www.stawska.pl - zapraszam
olga_stawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:09   #33
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Poprawki w ciagu dniazeby wygladac swiezo ladnie a nie odwrotnie..

a ja na Twoim miejscu wybrałabym się do dermatologa, albo do kosmetyczki/makijażystki. Masz problemy z doborem odpowiednich kosmetyków dla siebie i po co masz w nieskończoność kupować kolejne i kolejne produkty, skoro nie wiesz czego potrzebuje Twoja skóra? Ja przez lata katowałam twarz kosmetykami matującymi, tymczasem okazało się, ze wystarczy dobrze nawilżyć skórę, aby się nie błyszczała. Zmieniłam produkty do demakijażu (mleczko na płyn micelarny), pamiętam o dobrym kremie na noc, toniku, maseczce.
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 22:53   #34
AniolZinnegoSwiata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Poprawki w ciagu dniazeby wygladac swiezo ladnie a nie odwrotnie..

Tyle lat wczesniej chdzilam po dermatologach nie ufam im juz po prostu.. i sama wole dzilas bedzie to skuteczniejsze
AniolZinnegoSwiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.