Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-06-12, 08:58   #1
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20

Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .


mam takie dwa male pytanka : :P
1. czy gdy prostujecie wlosy tymi ' najlepszymi prostownicami ' ( z tego co czytalam to swietne sa babyliss pro i remington ) to czy koncowki wlosow sa idealnie proste ? czy takie troche sianowate , nie do konca wyprostowane , jak w moim przypadku kiedy je prostuje .
2. czy po umyciu wlosow stosujecie jakies srodki rozprostowujace np goldwell czy wella , czy te prostownice sa tak dobre , ze aby wlosy byly idealnie prosciutkie wystarczy stosowac tylko samo urzadzenie bez zadnych dodatkowych srodkow ?

pozdrawiam i czekam na odp.
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-12, 16:53   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

to zalezy tez od tego w jakim stanie sa wlosy, jezeli sa bardzo zniszczone i postrzepione moga nie dac efektu , ale nalezy zawsze zastosowac jakis srodek wspomagajacy, wtedy efekt jest lepszy i trwalszy
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-12, 19:28   #3
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

dziekuje
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-12, 19:47   #4
gejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 7
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

Zarówno moim cienkim włosom (naturalnie kręconym) jak i grubym włosom mojej koleżanki nie potrzeba żadnego środa wspomagającego. Mam suche włosy więc i końcówki nie wyglądają najlepiej, ale fryzjer polecił mi,żebym przed prostowaniem spryskała je nabłyszczaczem np.goldwella
gejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-13, 19:34   #5
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

gejsza a jakiej prostownicy używasz ? i czy jeśli nie użyjesz żadnego wspomagającego środka do prostowania to nie skręcają ci się np. gdy jest wilgoć ? pozdro
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-13, 21:29   #6
gejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 7
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

Jakaś GA.MA. Nie wiem co to za firma. Taką samą miał mój fryzjer kiedy pierwszy raz mi włosy wyprostował no i taką postanowiłam sobie kupić. Staram się nie prostować na taką pogodę deszczową, bo końcówki misie podkręcają. Ale za to nawet w największe upały fryzurka wytrzymuje.
Pozdrawiam!
gejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-14, 13:50   #7
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

a oprocz tych koncowek , ktore sie podkrecaja trohe to reszte wlosow masz taka idealnie prosta , taka jak maja 'zwykle dziewczyny z prostymi wlosami ' ?:P i wogole jaki masz ee ze tak okresle -stopien skretu - wlosow ? pzdr
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-14, 14:14   #8
gejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 7
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

To wszystko zależy od tego jak długo wystawiam się na wilogoć. Szczerze mówiąc trudno mi sobie teraz przypomnieć takie szczegóły,bo jak już pisałam żadko na taką pogodę prostuję włosy. Myślę,że takie 20min na deszczu pod parasolem wystarczy żeby loki wróciły. A móje włosy to wogóle fenomen: w większości kręcone, niektóre spiralki, a mam też ze 2-3 kosmyki zupełnie PROSTE :/ Są też cieniutkie, więc szybko się poddają zarówno prostowaniu jak i wilgoci.
Mam nadzieję że coś to pomoże. W kazdym razie POLECAM zakup profesjonalnej prostownicy. Ja jestem ze swojej zadowolona...i już prawie zapomniałam ile na nią wydałam
POZDROFFKI!
gejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-14, 15:43   #9
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

Hej, ja mam falujace wlosy, calkiem niezle zniszczone i przesuszone rozjasnianiem. Wczesniej, kiedy mialam gorsza prostownice nigdy nie udalo mi sie wyprostowac koncow wlosow. Teraz juz nie mam z tym najmniejszego problemu- wloski mam prosciutkie na calej ich dlugosci (problem jest tylko z wilgocia...) Dla lepszego efektu uzywam szamponu i maseczki do wlosow Liss Extreme, a poza tym zauwazylam ze wlosy o niebo lepiej wygladaja kiedy po umyciu wysusze je suszarka pomagajac sobie przy tym okragla szczotka. W najblizszej przyszlosci planuje jednak kupic sobie nowe kosmetyki L'Oreala Hot... (nie pamietam dokladnie nazwy) ktore uzywa sie przed prostowaniem oraz zamierzam wybrac sie do fryzjera na zabieg X-Tenso. Mam nadzieje, ze dzieki temu wszystkiemu moje wlosy beda proste, gladkie i mieciutkie w dotyku, bo jak narazie sa tylko proste
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-14, 19:49   #10
gejsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 7
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

A co to takiego to x trenso? Ile kosztuje? I jak bardzo niszczy włosy?
gejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-14, 22:09   #11
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

X Tenso kosztuje ok.200 zl i jest to (cytuje): "nowa usługa długotrwale wygładzająca włosy, która zapewnia miekkość, delikatność i połysk włosów. Rezultat to przede wszystkim włosy pieknie wygładzone, łatwiejsze do układania, odżywione, o wyjątkowej kosmetyczności i połysku oraz zmniejszonej objetości. Efekt jest widoczny przez około 8 tygodni.
Technologia X-TENSO to wygładzanie na bazie tioli o unikatowej i rewolucyjnej technologi L'Oréal Professionnel z aktywatorem auto-control.
System auto-control kontroluje redukcję i stabilizuje strukturę włókna włosa, tworząc łączenia czasowe pomiędzy łańcuchami keratyny.
X-TENSO składa się z dwóch produktów:
kremu wygładzającego, dostosowanego do różnego rodzaju włosa
mleczka utrwalającego, pozwalającego utrwalić włos w jego nowej formie"
A tutaj widac efekty (pierwsze zdjecia sa "przed" drugie "po" a trzecie "ze stylingiem") :
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-14, 22:33   #12
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

Prosze bardzo, przy okazji znalazlam jeszcze zdjecia i opisy kosmetykow ktore przydaja sie do prostowania wlosow.
Oto one:
1) Ekran Rozświetlający Nutri-Sculpt
Opis:
To absolutna nowość. Bardzo dobrze rozswietla całą fryzurę. Rozpylany, opada na włosy, kreując lustrzany połysk. Tworzy "druga skórę" włosa, która dodaje mu grubości w dotyku. Ekran lekko podtrzymuje formę fryzury i nadaje jej blask. Ekran rozpyla się na suche włosy i jeszcze raz suszy albo prostuje na prostwnicy aby wygładzić i równomiernie rozprowadzić produkt, który nada idealny blask.
Zalecam kobietom, które uwielbiają prostować włosy, gdyż będzie pozwalał on na częste stosowanie prostownicy ponieważ osłania włosy niewidzialnym filmem, który chroni przed ciepłem. Panie, które uwielbiją połysk i proste włosy będą nim zachwycone.
2)To cos dla niesfornych koncowek- Serum Nutri-Sculpt
Opis:
Zadaniem serum jest wygładzenie końcówek. Krystaliczne krople osiadają na włosie tworząc mikrofilm pokrywający niedoskonałości włosa. Powierzchnia włosa zyskuje spektakularną jednolitość i gładkość aż po same końce.

Produkt ten w zasadzie nakłada się na suche włosy, ale dla lepszego efektu polecam nałożyć go również na wilgotne pasma. Powinny go stosować kobiety, które mają uwrażliwione, rozdwajające się końcówki nawet po wymodelowaniu, gdyż serum wygładzi je i nada wrażenie zdrowych włosów aż po same końce.
3)Constructor - spray termoutrwalający
Opis:
Constructor, spray do błyskawicznego, prostego i wielokrotnego tworzenia naturalnie wyglądających i wyszukanych fryzur. Constructor zapewnia kosmetyczne wykończenie zarówno włosom suszonym przy użyciu suszarki jak i naturalnie.
Wszystkie te kosmetyki sa firmy L'Oreal i mozna je nabyc w salonach fryzjerskich
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-15, 14:12   #13
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

thx wszystkim za odpowiedzi .
Co do tego zabiegu x-tenso , to juz od dawna mialam zamiar go sobie zrobic , umowilam sie na wizyte i wszystko bylo zaplanowane ----> ale gdy usiadlam na fotelu to fryzjerki po zobaczeniu moich wlosow stwierdzily ' ze nie maja serca zniszczyc mi tak wspanialych wlosow ' , ogolnie rozmawialysmy o tym zabiegu i one byly przeciwne tej metodzie , zabieg trzeba byloby powatrzac wtedy gdy pojawia sie odrosty , bo widoczna bylaby roznica . Mowily tez , ze wlosy ktore rosna , nie sa juz takie jhak te 'sprzed zabiegu ' ze sa bardziej matowe i jeszcze trudniejsze do ujarzmienia . W tym wypadku zrezygnowalam z tego , nie wiem czy slusznie , dalej mam watpliwosci ale jak Ty zrobisz sobie x-tenso to powiedz potem dokladnie jakie efekty :P pozdrawiam ;]
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-15, 16:02   #14
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

Jednak nie zrobie sobie tego zabiegu... Bylam dzisiaj u fryzjera i powiedzial mi prawie to samo. Mam za bardzo zniszczone wlosy na ten zabieg Pozostalo mi sie tylko zaopatrzyc w kosmetyki wygladzajace te ktore sa na zdjeciach powyzej.
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-15, 19:16   #15
jenny007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 20
Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

ehh dlaczego ktos kto ma proste wlosy kreci je i chce miec krecone ? nie rozumiem jak ktos moze nie cieszyc sie ze swoich gladkich idealine prostych wlosow :P a w te kosmetyki tez musze sie zaopatrzyc ,jak uzbieram kase - bo z tego co wiem to cala seria kerastase l'oreal jest dosyc droga ;/
jenny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:03   #16
pietrucha2191
Przyczajenie
 
Avatar pietrucha2191
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

zależy od tego jakie masz włosy, każde włosy inaczej reagują ja mam temingtona i mam gładki a moja siostra jak pozycza ode mnie czasami to ma strasznie sianowate więc to zależy od typu wlosów
pietrucha2191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:24   #17
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

Cytat:
Napisane przez pietrucha2191 Pokaż wiadomość
zależy od tego jakie masz włosy, każde włosy inaczej reagują ja mam temingtona i mam gładki a moja siostra jak pozycza ode mnie czasami to ma strasznie sianowate więc to zależy od typu wlosów
po co odgrzebałaś ten wątek? Pytanie Jenny007 jest już raczej nieaktualne.

Spójrz na datę
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:50   #18
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: Re: Do posiadaczek prostownic - dwa pytania - prosze o szybka odp .

mi się wydaje że środka do prostownicy powinnaś używać chociażby ochronnego po to żeby włoski ci się lepiej układały i mniej niszczyły jaki to ma byc specyfik zdecydujesz sama mnustwo jest wątków na wizazu o tym jakich środków do prostowania używać co do 1 pytania to ja mam prostownice babylisa pro i po jej użyciu włosy są idealnie proste ale trzeba dokładnie je wyprostować co i tak mi zajmuje jakieś 10 minut więc nie jest źle przy włosach za łopatki
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.