Na ile trądzikowiec może sobie pozwolić w makijażu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 20:18   #31
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Na ile trądzikowiec może sobie pozwolić w makijażu?

Sprobuj sobie zel aloesowy,mozna go zakupic w Rossmanie za jakies 17 zl i naloz go zamiast kremu nawilzajacego pod podklad ,on bardzooo pomaga skora prawie w ogole sie nie przetluszcza nawet taka mega tlusta.. i prawie kazdy podklad wtedy ladnie wyglada ,do tego ten zel leczy,nie zapycha nic lepszego nie znam a szukalam wiele lat cos fajnego nieszkodzacego pod podklad Naprawde polecam ZEL ALOESOWY pod podklad ,bardzoo pomaga skorze,chroni ja,nie podraznia,nie wysusza,mega szybko wsiaka w skore .
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 20:39   #32
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Na ile trądzikowiec może sobie pozwolić w makijażu?

Loyd mam jeszcze jedno już ostatnie pytanie Jaką byś poleciła bazę pod podkład? Powiem Ci szczerze, że strasznie nie lubię używać kremów pod makijaż. Nie dość, że większość podkładów nakładanych palcami mi się roluje (kupiłam już pędzel więc może teraz będzie inaczej) to jeszcze szybciej mi się buzia świeci. Zawsze nakładałam podkład solo. Chciałabym teraz spróbować z bazą tylko nie wiem co kupić. Miałam kiedyś AA Efekt Matujący oraz Smashbox ale się nie sprawdziły. Od tamtego czasu nie używam.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 20:48   #33
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Na ile trądzikowiec może sobie pozwolić w makijażu?

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Loyd mam jeszcze jedno już ostatnie pytanie Jaką byś poleciła bazę pod podkład? Powiem Ci szczerze, że strasznie nie lubię używać kremów pod makijaż. Nie dość, że większość podkładów nakładanych palcami mi się roluje (kupiłam już pędzel więc może teraz będzie inaczej) to jeszcze szybciej mi się buzia świeci. Zawsze nakładałam podkład solo. Chciałabym teraz spróbować z bazą tylko nie wiem co kupić. Miałam kiedyś AA Efekt Matujący oraz Smashbox ale się nie sprawdziły. Od tamtego czasu nie używam.
Ja używam i ukochalam sobie od pierwszego użycia nawilżającą bazę Buuny Rouge. Poleciła mi ją Darko ( aktywna i bardzo pomocna użytkownicKa wizażu) i jestem zachwycona . Baza jest jednak dość droga. Z baz matujących fajna jest baza Estee Lauder Matte Perfecting. Nie jest tak droga, wyrównuje fkturę skóry i znacznie przedłuża trwałość podkładu.
Długi czas używałam też złotej bazy od Guerlain ( nadal mam pól drugiego opakowania) i też jest bardzo dobra ale daje gł efekt wizualnych ani nie urywa siedzenia przedłużeniem trwałości makijażu ani nie nawilża

Przy cerze tlustej polecam tą od Estee Lauder( z tych które używałam). Jest też wątek o bazach pod makijaż. Często wypowiadają się tam makijażystki.
Jeśli opiszesz swoją cerę i oczekiwania ws do bazy z pewnością któraś się odezwie. Baz miałam tylko kilka

Ps ja mam pewnie inny rodzaj skóry bo mam cerę normalną skłonną do zapychania. Kiedyś mi się przytłuszczała ale po długiej walce wszystko wróciło do normy.( zawsze miałam normalną ale sobie ją zepsułam)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-07-03 o 20:58
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 21:48:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.