Czerwone usta dla Królewny Śnieżki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-08, 12:23   #1
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266

Czerwone usta dla Królewny Śnieżki


Z racji wielu promocji w drogeriach pilnie poszukuję czerwonej szminki która rewelacyjnie podkreśli bladość skóry. Proszę o pomoc (najlepiej markę razem z numerkiem/nazwą) Nie wiem jaki odcień podkreśli moją bladość, którą lubię podkreślać

Poszukuję szminki taniej gdyż usta maluje tylko sporadycznie.
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 13:08   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Z racji wielu promocji w drogeriach pilnie poszukuję czerwonej szminki która rewelacyjnie podkreśli bladość skóry. Proszę o pomoc (najlepiej markę razem z numerkiem/nazwą) Nie wiem jaki odcień podkreśli moją bladość, którą lubię podkreślać

Poszukuję szminki taniej gdyż usta maluje tylko sporadycznie.
Nie wiem co to dla Ciebie jest tanio. Rewelacyjna jest pomadka z NYX (=> tu masz efekt na mnie, jaki daje ) zajrzyj też do Golden Rose, numerek 19 pomadek Velvet Matte.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 12:41   #3
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Byłam i sprawdziłam ta 19 z Golden Rose. Niestety-dla mnie jakaś "za smutna". I moja cera wygladała na taka jakaś ziemistą. Ale dziękuje za podpowiedz i proszę o dalsze propozycje. W końcu cos znajdę
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 14:10   #4
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Możesz zerknąć jeszcze na nr 18 z tych szminek Golden Rose, jeśli dobrze pamiętam, to 19 jest chłodne a 18 bardziej neutralne.

Jeśli nie masz problemu z przesuszającymi się łatwo ustami możesz zajrzeć do Inglota i obejrzeć takie grube matowe ołówki do ust, nr 20 i 21 to czerwienie, jedna cieplejsza, druga chłodniejsza. Trwałe i łatwe w obsłudze, tylko niektórych wysuszają.
http://www.inglot.pl/olowki-do-ust/3...emperowka.html
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 11:38   #5
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Byłam i sprawdziłam ta 19 z Golden Rose. Niestety-dla mnie jakaś "za smutna". I moja cera wygladała na taka jakaś ziemistą. Ale dziękuje za podpowiedz i proszę o dalsze propozycje. W końcu cos znajdę
A jesteś pewna, że jesteś typem Królewny Śnieżki? Jakich kolorów używasz, chłodnych czy ciepłych?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 19:20   #6
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Mój typ jest wielka niewiadoma. Prawdopodobnie jestem typem bardzo mieszanym. Dlatego cieżko mi samej cos dobrac a nie ma mi kto podpowiedzieć..
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 08:19   #7
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Wiesz, jeżeli pomadka w chłodnym odcieniu sprawiała, że Twoja cera robiła się ziemista, to chyba sugeruje, że jesteś ciepłym typem... A ciepły typ to nie jest królewna śnieżka.
Mogę się mylić, specjalistką nie jestem
Ale sama mam śnieżkowaty typ urody (tylko oczy zielonkawe) i kolorystykę która nie znosi ciepłych barw.

Mogę Ci zaproponować wybranie się gdzieś gdzie jest dużo pomadek (Inglot, Mac, jakieś większe drogerie) zrobienie sobie swatchy na ręku wszystkimi czerwieniami które Ci wpadną w oko i potem w dziennym świetle przyłożeniu ich do twarzy.
Nie jest to idealne rozwiązanie, ale mi przy doborze paru kosmetyków kolorowych pomogło.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 10:10   #8
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Mój typ jest wielka niewiadoma. Prawdopodobnie jestem typem bardzo mieszanym. Dlatego cieżko mi samej cos dobrac a nie ma mi kto podpowiedzieć..
Podpytaj wizażystek. Idź do salonu Inglota, MAC lub innego i powiedz, w czym problem. Możesz też kupić próbki pomadek w Avon albo Oriflame w różnych odcieniach czerwieni i testować, w której dobrze się czujesz i wyglądasz.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 11:02   #9
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Byłam i sprawdziłam ta 19 z Golden Rose. Niestety-dla mnie jakaś "za smutna". I moja cera wygladała na taka jakaś ziemistą. Ale dziękuje za podpowiedz i proszę o dalsze propozycje. W końcu cos znajdę
Najwyraźniej potrzebujesz ciepłej czerwieni a przynajmniej neutralnej.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 18:49   #10
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

https://wizaz.pl/kosmetyki/producent...od=3688&next=1 Znalazłam przepiękna czerwień dla siebie właśnie tej marki W7 w Drogerii Natura za 9,90. Jest cała paleta czerwonych pomadek- chyba 7 odcieni. Ja wybrałam odcień "poppy". Polecam, każdy cos znajdzie skoro ja znalazłam
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 15:49   #11
helienka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

ja zawsze i pomadke i kredke i blyszczyki na raz nakladam i jest dobrze
helienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 19:05   #12
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez helienka Pokaż wiadomość
ja zawsze i pomadke i kredke i blyszczyki na raz nakladam i jest dobrze

Super
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 09:02   #13
ZefirTv76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

bladość ma różne odcienie, nie każda blada cera to typ królewny Śnieżki... niektóre odcienie bladości czasem wyglądają po prostu niezdrowo, dlatego raczej nie blady odcień cery, ale mlecznobiały najbardziej kojarzy mi się z urodą w typie królewny Śnieżki, na takim tle dobrze dobrana czerwona szminka robi wrażenie
ZefirTv76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:16   #14
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez ZefirTv76 Pokaż wiadomość
bladość ma różne odcienie, nie każda blada cera to typ królewny Śnieżki... niektóre odcienie bladości czasem wyglądają po prostu niezdrowo, dlatego raczej nie blady odcień cery, ale mlecznobiały najbardziej kojarzy mi się z urodą w typie królewny Śnieżki, na takim tle dobrze dobrana czerwona szminka robi wrażenie

Widzę, ze prawdziwa wiedza przez Ciebie przemawia jakbyś miała okazje to zerknij kiedyś na odcień tej mojej szminki w Naturze. Wtedy mogłabyś mi pomoc co to za odcień (chłodny, ciepły, neutralny) i wówczas na przyszłość bede wiedziała w która podążać stronę. Dziękuje Ci bardzo za pomoc
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:26   #15
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Widzę, ze prawdziwa wiedza przez Ciebie przemawia jakbyś miała okazje to zerknij kiedyś na odcień tej mojej szminki w Naturze. Wtedy mogłabyś mi pomoc co to za odcień (chłodny, ciepły, neutralny) i wówczas na przyszłość bede wiedziała w która podążać stronę. Dziękuje Ci bardzo za pomoc
Ale dziewczyny Ci to już pisały wcześniej, na początku sprawdzałaś Golden Rose nr 19 i twierdziłaś, że wyglądasz w niej źle, a ta szminka jest chłodna i ma wyraźne różowe podtony.
Więc jeśli nie pasuje Ci chłodny kolor to prawdopodobnie jesteś ciepłym typem czyli nie typem królewny śnieżki (tylko zimy).
Btw, nie widziałam szminki, którą kupiłaś, ale generalnie czerwień maków to ciepła czerwień, więc skoro tak ją nazwali to jest spora szansa, że jest to ciepły odcień.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:18   #16
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny Ci to już pisały wcześniej, na początku sprawdzałaś Golden Rose nr 19 i twierdziłaś, że wyglądasz w niej źle, a ta szminka jest chłodna i ma wyraźne różowe podtony.

Więc jeśli nie pasuje Ci chłodny kolor to prawdopodobnie jesteś ciepłym typem czyli nie typem królewny śnieżki (tylko zimy).

Btw, nie widziałam szminki, którą kupiłaś, ale generalnie czerwień maków to ciepła czerwień, więc skoro tak ją nazwali to jest spora szansa, że jest to ciepły odcień.

Być moze tak być moze nie. Dlatego liczę na to, ze ktoś ogarnięty kiedyś spojrzy swym wytrawnym okiem na ten odcień i dokona ekspertyzy na żywo dzięki
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 10:18   #17
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwone usta dla Królewny Śnieżki

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/producent...od=3688&next=1 Znalazłam przepiękna czerwień dla siebie właśnie tej marki W7 w Drogerii Natura za 9,90. Jest cała paleta czerwonych pomadek- chyba 7 odcieni. Ja wybrałam odcień "poppy". Polecam, każdy cos znajdzie skoro ja znalazłam

Muszę edytować post ponieważ popełniłam błąd! Mój odcień to CHESTNUT! Nie wiem skąd mi się wzięło poppy.. Moze stad, ze tez go oglądałam..
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 11:18:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.