Gdzie makijaż w Rybniku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 10:48   #1
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Question

Gdzie makijaż w Rybniku?


Witam wszystkie wizażanki,za niedługo wybieram się na wesele a że nigdy nie miałam profesjonalnego makijażu,nawet maikjażu oczu prócz oczywiście tuszu do rzęs i lekko obrysowanego oka chciałabym by ktoś mnie profesjonalnie umalował ale nie mam pojęcia gdzie mam sie wybrać oczywiście w Rybniku lub okolicach mhm.Dziewczyny z Rybnika bądź okolic pomóżcie,może znacie godne polecenia,wypróbowane makijażystki,salony kosmetyczne gdzie wykonują makijaż
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:45   #2
Amelk@
Raczkowanie
 
Avatar Amelk@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 139
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Cytat:
Napisane przez Monika:)
Witam wszystkie wizażanki,za niedługo wybieram się na wesele a że nigdy nie miałam profesjonalnego makijażu,nawet maikjażu oczu prócz oczywiście tuszu do rzęs i lekko obrysowanego oka chciałabym by ktoś mnie profesjonalnie umalował ale nie mam pojęcia gdzie mam sie wybrać oczywiście w Rybniku lub okolicach mhm.Dziewczyny z Rybnika bądź okolic pomóżcie,może znacie godne polecenia,wypróbowane makijażystki,salony kosmetyczne gdzie wykonują makijaż
Mnie na studniówke ładnie umalowali w Rydułtowach w tym salonie fryzjerskim"Styl"Tam na gorze znajduje sie kosmetyczka.
Amelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:51   #3
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Ja mam fajną makijażystkę na takie okazje ale chodzę do niej do domu, wiem że ma w Rybniku salon, jutro tam będę to zapytam o adres i Ci napiszę, możesz też spróbować przejść się np do biura Oriflame i zapytać czy by Ci Pani nie zrobiła próbnego makijażu, jedno biuro jest na 3-go maja na krzyżówce, drugie jak idziesz z Bazyliki w doł w strone rynku to nad Ideą, tam jest otwarte od 14-17 oprócz poniedziałków.
Powodzenia!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:21   #4
cykcyk
Raczkowanie
 
Avatar cykcyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
GG do cykcyk
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Wiecie co mnie tez malowali w salonie "Styl" w Rydultowach i nie bylam zadowolona, za to na przeciw kosciolla przy rynku jest kosmetyczka i bardzo ladnie wykonala mi makijaz, az sie nie poznalam <lol>
cykcyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 14:24   #5
monia___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 33
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Hmm.. a może popytaj w salonach kosmetycznych? W Laurencie napewno by Ci powiedzieli bo oni pewnie sie tam wszyscy znają :P Fajnie widzieć tu Rybnik
monia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 14:57   #6
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

dziękuję dziewczyny za zainteresowanie moim wątkiem i za pomoc oczywiście pozdrawiam Rybnik hrhr
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 22:27   #7
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Polecam gabinet kosmetyczny z Żor i Panią Izę na oś. 700-lecia obok przychodni Eskulap. Zrobiła mi śliczny, bardzo trwały makijaż na mój ślub rok temu. Jest przemiła i umie fachowo doradzić. Pozdrawiam Rybnik na Wizażu
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 06:29   #8
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Też pozdrawiam Rybniczanki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 10:09   #9
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Przykro mi bardzo moja makijażystka salonu już nie ma byłam u niej dwa lata temu i nie wiedziałam że zbankrutowała ;/ Ale popytam jeszcze w pracy jutro może dziewczyny będą kogoś miały

Pozdrawiam serdecznie wszystkie lokalne koleżanki
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 10:53   #10
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 12:56   #11
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Hej dziewczyny, zdecydowałam się na robienie makijażu w pewnym salonie kosmetycznym w Rybniku,zanim się tam udałam na makijaż rozmawiałam z panią która by mnie malowała,wydawała się osobą znająca na "make-upie" i wogole wywarła na mnie dobre wrażenie min. znajomoscią wszelkich nowinek kosmetycznych itp.,w końcu się zdecydowałam i co? .... porażka ,umówiona byłam na 2 godz przed rozpoczęciem uroczystości weselnej,gdy przyszłam Pani w salonie nie było-spoźniła się,no nic to mogłam wybaczyć,użyła do wykonania mojego podkładu gdyz nie miała na stanie innego w taki odcieniu,miał to być makijaż głownie oczu (tzw przydymiony) -nawet w 10%-ntach go nie przypominał wrrr gdy spojrzałam w lusterko to się wystraszyłam,po pierwsze moją cerą-normalnie mam gładką,zdrowo wyglądajacą buźke z kilkoma piegami a wyglądała jakbym miała problemy z trądzikiem czy coś,podkład był poprostu nałożony kilkakrotnie i nie równo+puder sypki,jakiś bronzer czy coś,a oczy poprzez te kreski które Pani wykonała zmalały mi kilkakrotnie,nie mowiąc już o rzęsach które dzięki tuszowi którego użyła Pani stały się o połowę krótsze (na codzień używam tuszu wudłużająco-podkręcającego a Pani użyła pogrubiającego mimo tego iż powiedziałam co i jak-Masakra!!!!),zapłaciłam 60 zł za coś czego nie dało sie nazwać profesjonalnym makijażem albo nawet makijażem,biegiem "leciałam" do domu by szybko zmyć te "coś" i zrobić sobie sama makijaż taki jaki mam na codzień i na szczęście zdąrzyłam na slub,szkoda mi tylko tych wydanych na nic 60 zł ,straconego czasu i rannej nerwówki ale przynajmniej mam jakieś rozeznanie,bo gdy będę chciała mieć jakiś profesjonalny makijaż na mój ślub ,przemyślę to 100 razy zanim sie zdecyduję,pozdrawiam
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 13:31   #12
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

dobrze pójść najpierw na próbny makijażi sprawdzić co i jak (z reguły są one tańsze). Ja byłam przed ślubem na dwóch próbnych makijażach. Pierwsza kosmetyczka miała byc rewelacyjna, była tragiczna jak spojrzałam na siebie w lustro to się wystraszyłam. Drugi próbny makijaż był już u wymienionej wcześniej P. Izy która na prawdę super mnie pomalowała i makijaż był bardzo trwały - no i przede wszystkim nie musiałam już dalej szukać. Pozdrawiam
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:37   #13
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Pozdrawiam dziewczyny które były w mojej cudnej wsi - Rydułtowach
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:25   #14
ANTENKA81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 34
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Dziewczyny a czy słyszałyście może jakieś opinie na temat wizażystki z Sephory z Rybnika? Za miesiąc ślub a ja nie mam pojęcia do kogo się zgłosić. Zaczynam panikować.
Acha. I gdybym mogła prosić o namiary na jakąś dobrą sprawdzoną fryzjerkę w Rybniku lub Wodzisławiu. Nie chcę żadnych koków - naturalne fale, względnie loki na grubych walkach ale nie chciałabym tony lakieru we włosach - jak najbardziej naturalne.
ANTENKA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:11   #15
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Nie wiem, nie znam tej z Sephory.
A wogóle jak ona się nazywa i kiedy ma dyżury w Sephorze, bo jeszcze na nią nie trafiłam, a często tam bywam.
Wracajac do tematu.
Niby dobra jest Maja Magdziak i Barbara Leskiw z Rybnika.
Moje koleżanki u nich robiły makijaże ślubne ( tj. jedna u tej Majki a druga u tej Barbary ) i były zadowolone. Makijaże ponoc wytrzymały im cały dzień i cała noc bez poprawek.
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:30   #16
ANTENKA81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 34
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

No ja już po ślubie. Niestety... Mogłabym tak brać ślub i się weselić w nieskończoność ;D
Malowała mnie w końcu Pani Maja Magdziak - byłam bardzo zadowolona z wykonanego makijażu o czym świadczyć może to, że w dniu pleneru ślubnego (2 miesiące po ślubie) znów mnie malowała. Cena może niektóre Panie odstraszyć, ale uważam że warto. Moja mama i siostra też były malowane przez Panią Maję w dniu mojego ślubu i też wyglądały świetnie (moja mama wyglądała dużo młodziej)
ANTENKA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:57   #17
katina25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Witam Dziewczyny!!! Jeśli chodzi o makijaż profesjonalny, to w Rybniku polecam Panią Maję Magdziak. Pani Maja wykonywała mi makijaż już kilkakrotnie i zawsze byłam zadowolona z efektu końcowego. Nie ma co się zastanawiać, babeczka naprawdę podchodzi do makijażu profesjonalnie.
katina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:43   #18
zdzislawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

ANTENKA81 ile płaciłaś za makijaż ślubny u Mai Magdziak?
zdzislawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:57   #19
zyga74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Ja narazie jestem po próbnym u p. Basi Leskiw i jestem zachwycona! Nie mogłam się na siebie napatrzeć

Maja Magdziak bierze 110zł za makijaż, bo się też dowiadywałam. !110zł kosztuje i próbny i właściwy

U p. Leskiw próbny 70zł mnie kosztował a za właściwy zapłacę 100zł
zyga74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 08:49   #20
katina25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Zależy też na jakich kosmetykach pracuje p. Basia? A skąd jest p. Basia??
katina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:55   #21
zyga74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Z tego co widziałam, miała jakieś kosmetyki z maską na opakowaniach coś na K, Krylon czy jakoś tak.... nie pamiętam nazwy ale niby to kosmetyki profesjonalne, widziałam też kilka produktów z Mary Kay, Inglota, M.A.C w sumie kilka firm. Pani Basia jest z Rybnika a dokładnie z Nowin.
Ogólnie pisząc zadowolona byłam z makijażu próbnego. A ten próbny może dlatego taniej mnie wyszedł, bo p. Basia się mnie pytała czy chcę makijaż taki jak w dniu ślubu z utrwalaczami czy taki sam jak w dniu ślubu ale bez utrwalaczy Oczywiście wybrałam drugi wariant i zapłaciłam taniej 70zł
zyga74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:12   #22
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
(...)Niby dobra jest Maja Magdziak i Barbara Leskiw z Rybnika.(...)
Mogę prosić o namiary na te dwie Panie?
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:50   #23
olastil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?


Edytowane przez olastil
Czas edycji: 2010-09-25 o 11:08 Powód: błąd
olastil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:09   #24
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Prosze o aktualizacje

Poszukuje dobrej, profesjonalnej, sprawdzonej (najlepiej w niedawnym czasie) wizazystki z Rybnika (okolic). Chodzi mi o makijaż ślubny.

i podczepie, poszukuje rowniez dobrej fryzjerki do pary

Moze ktos pomoc?..
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 12:40   #25
Simone90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Witam!! Z czystym sumieniem mogę polecić makijazystkę z Rybnika –Boguszowic p. Renatę. Wykonuje ona perfekcyjny makijaż kosmetykami w większości selektywnymi z wysokiej półki. Makijaż trzymał się rewelacyjnie. Cała noc szaleństw, wzruszeń w czasie błogosławieństwa rodziców, a makijaż wciąż był nieskazitelny. Dobór kolorów idealnie do mojego typu urody dobrany-po prostu boski. Kobieta ma wyczucie stylu i gustu. Podkreśliła moje zalety urody, a wszystkie mankamenty ukryła pod rewelacyjnym kamuflażem Kryolan. Cenowo jest przystępna, dojeżdża do klientki do domu, jest miła, a przede wszystkim kompetentna. Ja po moim ślubie, który brałam w kwietniu 2010r. byłam na 2 innych weselach u znajomych i też mnie p. Renata malowała, a ja po raz kolejny piorunujący efekt zrobiłam. . Szczerze ją polecam dla ugodnienia podaję jej nr tel 605432725
Simone90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:56   #26
zyga74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Prosze o aktualizacje

Poszukuje dobrej, profesjonalnej, sprawdzonej (najlepiej w niedawnym czasie) wizazystki z Rybnika (okolic). Chodzi mi o makijaż ślubny.

i podczepie, poszukuje rowniez dobrej fryzjerki do pary

Moze ktos pomoc?..
Wydaje mi się, że najlepiej umówić się na próbny makijaż, wówczas ocenisz, możesz poprosić o inną wersję makijażu itp. Ja bardzo się bałam makijażu, bo na co dzień się nie maluję. Pojechałam ze zdjęciem makijażu do swojej wizażystki. Pomalowała mnie tak jak chciałam, po czym powiedziała mi, że ona widzi mnie w innym makijażu i pomalowała mnie drugi raz według swojej wizji, a może inaczej pomalowała mnie do mojego typu urody, no i to był strzał w 10-tkę Wersja makijażu zaproponowana przez moją wizażystkę to było to!

Anjouka po prostu udaj się na jakiś makijaż próbny i sama się przekonaj. Poszukaj w google stron wizażystek z Rybnika, pooglądaj galerie, umów się na próbę. Jak nie "spasuje" ci makijaż u jednej to pójdziesz do drugiej
zyga74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 23:16   #27
evik77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

nieopłacona reklama własnej działalności

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-10-11 o 12:06
evik77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 00:28   #28
lacuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 24
Thumbs down Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Cytat:
Napisane przez Simone90 Pokaż wiadomość
Witam!! Z czystym sumieniem mogę polecić makijazystkę z Rybnika –Boguszowic p. Renatę. Wykonuje ona perfekcyjny makijaż kosmetykami w większości selektywnymi z wysokiej półki. Makijaż trzymał się rewelacyjnie. Cała noc szaleństw, wzruszeń w czasie błogosławieństwa rodziców, a makijaż wciąż był nieskazitelny. Dobór kolorów idealnie do mojego typu urody dobrany-po prostu boski. Kobieta ma wyczucie stylu i gustu. Podkreśliła moje zalety urody, a wszystkie mankamenty ukryła pod rewelacyjnym kamuflażem Kryolan. Cenowo jest przystępna, dojeżdża do klientki do domu, jest miła, a przede wszystkim kompetentna. Ja po moim ślubie, który brałam w kwietniu 2010r. byłam na 2 innych weselach u znajomych i też mnie p. Renata malowała, a ja po raz kolejny piorunujący efekt zrobiłam. . Szczerze ją polecam dla ugodnienia podaję jej nr tel 605432725
to chyba kryptoreklama???!
lacuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:57   #29
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

Ja z całego serca polecam panią Maję Magdziak
W dniu mojego ślubu malowała mnie, moją mamę (wyglądała o 10lat młodziej ) i świadkową. Wszystkie 3 makijaże były świetne Trzymały się bardzo dobrze.
Płaciłam 80zł za próbny i 110zł za właściwy makijaż a mama i świadkowa po 80zł
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 10:19   #30
el1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie makijaż w Rybniku?

A ja mam pytanie czy ktoś robił makijaż u Pani Hanny Cyrnek? Jest to makijażystka z Wodzisławia Śl. Bradzo prosze o opinie
el1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 18:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.