Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-10, 16:56   #991
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dziękuję



A u mnie nadal bez szału... Chociaż w sumie na jednym balkonie (co prawda nie na moim osiedlu) wypatrzyłam ogromnego, świecącego bałwana




Przepięknie tam u Ciebie



I jak, Grinch fajny?
Ściskam mocno i życzę dużo, dużo siły!



OMG, ale kumulację trafiłaś Oby dalej obyło się już bez przykrych niespodzianek



U mnie niby większość dnia nie padało, ale jak wybraliśmy się na spacer z psem, to tak się rozlało, że wróciliśmy przemoczeni Beznadzieja. Wiem, że o śniegu to raczej można pomarzyć, ale co by zaszkodziło, by było sucho i choćby koło 0 na termometrze




U mnie strojenie nadal w toku. Ozdobiłam wejście do mieszkania, korytarz, nawet drzwi do piwnicy potraktowałam sztucznym śniegiem i dodałam śnieżynki





Tinku dziękuję Ci bardzo pięknie u Ciebie!
Co do Grincha to jak mam być szczera to bez szału jakoś nie żeby był zły, ale bardziej podobał mi się ten z Jimem Carreyem lub ten mega stary klasyk. Tutaj jakoś czułam, że bajka zrobiona dla ciut młodszego widza i nie porwała mnie. Ale dzieciom w kinie się bardzo podobało, był szał na sali
Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Widzę że nie próżnujecie, mieszkanka przystrojone, prezenty na finiszu . A mnie dopadła grypa i żyć się nie chce. Wczoraj miałam do galerii skoczyć po ostatnie prezenty i nacieszyć oczy Świątecznym wystrojem a zamiast tego żyganto, dreszcze i mega ból głowy. Ach jo
Jeju zdrówka kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 18:17   #992
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Mam do was pytanie..
Pewnie każda z was ma w otoczeniu kogoś, kto czuje obowiązek sprawiania prezentu innym i chce kogoś uszczęśliwić na siłę jakimiś durnostójkami czy gotowymi zestawami kosmetyków (Nie mówię o dobrych kosmetykach, tylko coś w stylu żel pod prysznic + dezodorant). Szczerze mówiąc, czasem myślę sobie, że lepiej byłoby nie dostać nic niż jakikolwiek prezent "bo wypada coś dać ". Jak zasugerować, że naprawdę obędzie się bez prezentu? Zwłaszcza, że czuję się wtedy zobligowana do rewanżu. Sama wychodzę z założenia, że w takiej sytuacji lepiej już postawić na kawę czy czekoladki, bo można je przekazać dalej lub poczęstować gości.
I już o wiele bardziej wolałabym dostać od kogoś domowy dżem truskawkowy (chociaż truskawkowego nie cierpię) czy ozdobę, która nie pasowałaby do wystroju domu, ale byłaby robiona własnoręcznie, bo może i prezent nie jest trafiony, ale przynajmniej wiem, że ktoś się postarał. Mam taką jedną szafkę pt "Nie wiem co z tym zrobic" i jak ostatnio tam zajrzałam, to przeraziła mnie ilość różnych kosmetyków i ile czyichś pieniędzy poszło w błoto.
Do czego zmierzam.. znów w tym roku widzę się z takimi miłośnikami prezentów na odwal i nie wiem, jak im zasugerować, że nie chcę od nich prezentu, tak żeby ich nie urazić. Takie "nie trzeba było" potraktują raczej jako formę podziękowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 18:42   #993
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie..
Pewnie każda z was ma w otoczeniu kogoś, kto czuje obowiązek sprawiania prezentu innym i chce kogoś uszczęśliwić na siłę jakimiś durnostójkami czy gotowymi zestawami kosmetyków (Nie mówię o dobrych kosmetykach, tylko coś w stylu żel pod prysznic + dezodorant). Szczerze mówiąc, czasem myślę sobie, że lepiej byłoby nie dostać nic niż jakikolwiek prezent "bo wypada coś dać ". Jak zasugerować, że naprawdę obędzie się bez prezentu? Zwłaszcza, że czuję się wtedy zobligowana do rewanżu. Sama wychodzę z założenia, że w takiej sytuacji lepiej już postawić na kawę czy czekoladki, bo można je przekazać dalej lub poczęstować gości.
I już o wiele bardziej wolałabym dostać od kogoś domowy dżem truskawkowy (chociaż truskawkowego nie cierpię) czy ozdobę, która nie pasowałaby do wystroju domu, ale byłaby robiona własnoręcznie, bo może i prezent nie jest trafiony, ale przynajmniej wiem, że ktoś się postarał. Mam taką jedną szafkę pt "Nie wiem co z tym zrobic" i jak ostatnio tam zajrzałam, to przeraziła mnie ilość różnych kosmetyków i ile czyichś pieniędzy poszło w błoto.
Do czego zmierzam.. znów w tym roku widzę się z takimi miłośnikami prezentów na odwal i nie wiem, jak im zasugerować, że nie chcę od nich prezentu, tak żeby ich nie urazić. Takie "nie trzeba było" potraktują raczej jako formę podziękowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znając mnie i moją asertywność... Ja bym pewnie wolała przyjąć prezent, żeby nie urazić kogoś
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 18:57   #994
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Znając mnie i moją asertywność... Ja bym pewnie wolała przyjąć prezent, żeby nie urazić kogoś
Też tak zawsze robię, ale może ktoś tutaj ma jakiś dobry patent na takie sytuacje bo problem jest taki, że dla mnie zestawy z supermarketu są prezentem na odwal (I też żeby tutaj nikogo nie urazić, to moje prywatne zdanie A i sama kiedyś poprosiłam Mikołaja o konkretny "zestaw" bo akurat były tam rzeczy których używałam), a często osoby które które takie prezenty wręczają, uważają, że to super pomysł, bo przecież każdy używa kosmetyków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 19:05   #995
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Przeczytajcie.... jak slodko https://www.instagram.com/p/BrDnQ60lgUK/
Moja Bratanica na coś takiego jeszcze nie wpadła
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 21:14   #996
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja już mieszkanie po weekendzie mam prawie gotowe, została tylko kuchnia. Najgorsza część

Dziś widziałam babkę w czerwonym płaszczu, do tego czerwone spodnie i czapka Mikołaja, wyglądała przefajnie

JAMAJKA, mam podobne zdanie - czasem wolałabym nie dostać nic, albo jakieś słodycze, kawę, herbatę lub właśnie coś zrobionego własnoręcznie niż prezent na odczep. Ale szczerze mówiąc, patentu na to nie mam żadnego. Zazwyczaj przyjmuję grzecznie ciężka sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 21:26   #997
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez AlexMargaret Pokaż wiadomość
Ja już mieszkanie po weekendzie mam prawie gotowe, została tylko kuchnia. Najgorsza część
Dziś widziałam babkę w czerwonym płaszczu, do tego czerwone spodnie i czapka Mikołaja, wyglądała przefajnie
JAMAJKA, mam podobne zdanie - czasem wolałabym nie dostać nic, albo jakieś słodycze, kawę, herbatę lub właśnie coś zrobionego własnoręcznie niż prezent na odczep. Ale szczerze mówiąc, patentu na to nie mam żadnego. Zazwyczaj przyjmuję grzecznie ciężka sprawa.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku, jak ja Wam zazdroszczę, ja dopiero będę w domu za tydzień, Wy już macie wszystko gotowe, a ja zacznę dopiero za tydzień
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-10, 21:31   #998
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Jejku, jak ja Wam zazdroszczę, ja dopiero będę w domu za tydzień, Wy już macie wszystko gotowe, a ja zacznę dopiero za tydzień
Niby tak, ale wiesz, padam na twarz, a przed Świętami i tak i tak będę miała masę rzeczy do zrobienia. No i odświeżenie mieszkania znów, bo jednak psy, sierść, błoto i tak dalej
Przystrojone też już mam , mam nadzieję, że mi się nie "przeje" do Świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 04:30   #999
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ale dziś mnie spotkała niespodzianka!

Ostatnio przez leki cierpię na bezsenność i budzę się o 4-5 rano. I wyobraźcie sobie dziś wstaję, wypuszczam psy, a tam biało Co prawda niestety ten śnieg jest dość wilgotny, ale pierwszy raz w tym sezonie wygląda to naprawdę super Nie sądzę, żeby się utrzymał, ale o takim czymś marzę
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 04:51   #1000
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ale dziś mnie spotkała niespodzianka!



Ostatnio przez leki cierpię na bezsenność i budzę się o 4-5 rano. I wyobraźcie sobie dziś wstaję, wypuszczam psy, a tam biało Co prawda niestety ten śnieg jest dość wilgotny, ale pierwszy raz w tym sezonie wygląda to naprawdę super Nie sądzę, żeby się utrzymał, ale o takim czymś marzę
Czasem nawet bezsenność sie przydaje.
Ja codziennie rano się budzę z myślą „jak ja nie cierpię wstawać”, dobrze, że jeszcze tylko 5 dni cholernego wstawania i wolne...
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 05:35   #1001
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Czasem nawet bezsenność sie przydaje.
Ja codziennie rano się budzę z myślą „jak ja nie cierpię wstawać”, dobrze, że jeszcze tylko 5 dni cholernego wstawania i wolne...
Kurczę niekoniecznie, bo pracuję do 21-22, więc pod koniec mam trochę budyń już z mózgu....
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 05:45   #1002
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ale dziś mnie spotkała niespodzianka!

Ostatnio przez leki cierpię na bezsenność i budzę się o 4-5 rano. I wyobraźcie sobie dziś wstaję, wypuszczam psy, a tam biało Co prawda niestety ten śnieg jest dość wilgotny, ale pierwszy raz w tym sezonie wygląda to naprawdę super Nie sądzę, żeby się utrzymał, ale o takim czymś marzę
Ściskam mocno, męczę się z bezsennością dłuższym czas, coś okropnego

W mojej prognozie pogody pokazują śnieg w najbliższych dniach... No zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 05:47   #1003
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie też śnieg. Wygląda pięknie i cały czas pada. Ale pewnie długo się nie utrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 06:50   #1004
Greychristmas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 30
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cześć kochane! Jeszcze 13 dni!!!


Zaraz wychodzę do pracy i bardzo cieszę się, że jest biało, chociaż to na razie deszcz ze śniegiem.
Miałam fajny weekend, choć bardzo intensywny. Dostałam od przyjaciółki zestaw świątecznego uzależnieńca Pokażę Wam potem . Ze spraw okołoświątecznych byłam z przyjaciółkami na pierniczkowej kawie i krakowskim jarmarku świątecznym, w escape roomie w klimacie chatki w lesie, na pięknym koncercie "Gwiazdy na gwiazdkę", warsztatach wypiekania aniołów i chleba na żurku oraz warsztatach ceramicznych. Mega intensywnie, ale wszyscy znajomi zmotywowali się akurat w jeden weekend. A dzisiaj po pracy ubiorę choinkę z mężem.

Fajnego dnia pełnego białego puchu życzę!


P.S. Wrzucę przepisy, o które prosiłyście. Pamiętam!
Greychristmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 07:21   #1005
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Przed chwilą padał u mnie piękny, puszysty śnieg ️ coś pięknego.

Teraz już deszczowa ciapa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 07:59   #1006
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie bez śniegu
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 08:32   #1007
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ale dziś mnie spotkała niespodzianka!

Ostatnio przez leki cierpię na bezsenność i budzę się o 4-5 rano. I wyobraźcie sobie dziś wstaję, wypuszczam psy, a tam biało Co prawda niestety ten śnieg jest dość wilgotny, ale pierwszy raz w tym sezonie wygląda to naprawdę super Nie sądzę, żeby się utrzymał, ale o takim czymś marzę
Marzę o takiej bezsenności. Ja cierpię na bezsenność czyli zasypiam dopiero około 4 na max 3h...
U mnie było biało, teraz zamiast śniegu kaluże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2018-12-11 o 08:36
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:59   #1008
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Aaaa tak w ogóle to byliśmy w środę w kinie na Grinchu
Polecam, bardzo fajna animacja
Tak zgadzam się, ja byłam zachwycona, taki powrót do dzieciństwa
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86221237]Cholera, ja z Tż-tem też miałam wczoraj rocznicę... I oboje zapomnieliśmy Odkąd jesteśmy małżeństwem jakoś bardziej celebrujemy rocznicę ślubu
[/QUOTE]
Haha, w grudniu to powinno się celebrować każdą okazję, szczególnie grzańcem
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Pięknie macie dziewczyny w domach ja w poszukiwaniu klimatu świąt idę jutro na Grincha. Zgubiłam wszelką radość przez swoją pracę tyle robię nadgodzin i tak niewdzięczną mam robotę. Wczoraj już się poklocilam z szefem, zobaczymy co będzie czy mnie wywalą czy co..
Co za szkoda, że akurat w tym okresie jest tak fatalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się dzielnie, widać, że na Ciebie tam nie zasługują
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Yasmine, cudnie !!!

Kurczę, Facebook nawala, wizaz też cos . WTF ?!!!

Moje plany na dzisiaj ogarnąć sypialnie i łazienkę i okna w sypialni i małym pokoju

Kupiłam sliczne papiery w Pepco i skrapety koleżankom, które wpadną do mnie po swietach na nasza tradycyjną wigilijkę

Co do pogody to NO COMMENT !!!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A ja dziś prawie skończyłam strojenie domu!Załącznik 7652256


Ale tak mi nie szło - stłukłam słój na lampki, połamałam renifery i podczas zalewania świątecznej herbaty pękł mi wspaniały kubek świąteczny z biedronki, taki co zmieniał kolory



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ty zawsze masz tak ślicznie i przytulnie, a psy rozwalają system, uwielbiam
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Widziałam u koleżanki. Moja ulubiona Warszawa



Dzięki, zamówię sama nie wiem na co postawić. Czy na pudełka czy na papier. Mam pudełek kilka i żal mi nie wykorzystać, ale z drugiej strony jednak papier jest bardziej tradycyjny i sprawia więcej frajdy. A Wy jak pakujecie, papier czy pudełka? Każdy prezent osobno czy wszystko razem?
Ja w tym roku pakuję w pudełka i kartony i to dodatkowo w papier-X-mas kombos . Mam tylko 1 "typowe" pudełko, do którego powkładam kosmetyki, ale zapakuję je i tak w papier. A książki, agendę, notesy i szalik powkładam osobno do kartonów (takie zwykłe, jak z przesyłek amazon/ zara itp) z pociętą bibułą jako wypełniacz i też zapakuję w papier . Wygląda ładniej i prezentuje się lepiej, nie zdradza kształtów prezentu.
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie <3 Planuję obfotografować i wrzucić na blogu, więc dam znać na pewno

Jeśli masz ochotę - to tutaj zrobiłam świąteczny filmik sprzed dwóch lat:





O mamo, obyś miała rację



Ja najczęściej oklejam pudełka "zdobyczne" na swoją modłę
Na przykład jak tu:

O matko, cudny film Wspaniała pamiątka
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:59   #1009
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dziękuję



A u mnie nadal bez szału... Chociaż w sumie na jednym balkonie (co prawda nie na moim osiedlu) wypatrzyłam ogromnego, świecącego bałwana




Przepięknie tam u Ciebie

U mnie strojenie nadal w toku. Ozdobiłam wejście do mieszkania, korytarz, nawet drzwi do piwnicy potraktowałam sztucznym śniegiem i dodałam śnieżynki





Rany, cudownie wszystko masz ozdobione . Bardzo podoba mi się balkon i drzwi
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dziękuję Ciężki rok za mną, więc chcę nacieszyć się tym pięknym okresem



Ta choineczka na pniu, z poprzednich zdjęć? Moim zdaniem na żywo wygląda dużo ładnej - jest zgrabniutka i ma jakiś taki cudny urok nawet bez żadnej ozdoby


Taaa, wiem o czym mówisz... Nelson mimo dokładnego wycierania po spacerze w deszczową pogodę, i tak zostawia po chałupie mnóstwo piachu, nie mówiąc już o usyfionym legowisku. Dokładnie przed chwilą stwierdził, że będzie sobie schnąć na łóżku, więc już nastawiam się psychicznie na ogarnianie piaskownicy przed snem




Ruszasz ze wszystkimi dekoracjami 24 grudnia?


Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Widzę że nie próżnujecie, mieszkanka przystrojone, prezenty na finiszu . A mnie dopadła grypa i żyć się nie chce. Wczoraj miałam do galerii skoczyć po ostatnie prezenty i nacieszyć oczy Świątecznym wystrojem a zamiast tego żyganto, dreszcze i mega ból głowy. Ach jo
Dużo zdrówka, dbaj o siebie


Dziewczyny, wróciliśmy ze Stuttgartu, ledwo żywi, masakra

Jarmark CUDOOOOOO Jest ogromniasty! Można chodzić i chodzić, z jednego placu alejkami z budkami przechodzisz na następny i następny, miałam wrażenie, że spora część miasta to Jarmark . Sklepy aż świecą brokatem i ozdobami, wszędzie na zewnątrz jakieś dekoracje i produkty świąteczne, światełka, do tego

drzewa i aleje podświetlone, normalnie cudo i miasto Świętego Mikołaja
Na jarmarku miliard różnych rzeczy, mnóstwo, mnóstwo rękodzieła- zabawek i dekoracji ze słomy, filcu, wosku, drewna, metalu, nigdzie indziej takich rzeczy nie widziałam . Do tego słodycze, ciasta, wypieki tradycyjne, wino na każdym stoisku smakuje inaczej (a piliśmy sporo ), pierniki, sklepy firmowe tradycyjnych niemieckich producentów dekoracji, lodowisko, no mówię Wam cuda na kiju i nie wiedziałam gdzie oczy podziać!


Za to pogoda była tak parszywa i obrzydliwa, że porażka . Było niesamowicie zimno, padało co 10-15mn, było mokro, szaro i wiało jakby się pół Afryki powiesiło . Dramat, Wróciliśmy chorzy.

Postaram się dziś zgrać zdjęcia i wrzucę, niestety przez pogodę nie są zbyt piękne, a dodatkowo były zakazy robienia zdjęć rękodziełom .



Przywieźliśmy sobie 2 butle grzanego wina, 2 małe flaszki likierów, mnóstwo pierników, trochę pięknych ozdób na choinkę, dodatki do dekoracji, gwiazdę na czubek choinki (w końcu!) i oczywiście nie licząc tego, ile zjedliśmy i wypiliśmy na miejscu, czuję się jak prosiak
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 12:39   #1010
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Łupy:
*Zawieszki- dzwoneczki
*Zawieszka- lokomotywa
*Zawieszki szklane- choinki
*zawieszki- szklane kryształki
* Zawieszka, ale ja ją postawiłam jako ozdobę- szklana choinka 3D
* Zawieszki- szklane gwiazdki oplątane drucikiem (żałuję, że nie było złotych )
* Ozdobna szklana choinka z bombkami do zawieszenia- CUDO, zakochałam się od pierwszego wejrzenia
* Likier jajeczny i śliwkowy z cynamonem i przyprawami
*Gwiazda- czubek na choinkę (była na sprężynce i pałąku, ale TŻ Tak kombinował i dopasowywał, żeby było perfekcyjnie, że połamał )

* Tasiemki, dodatki i bileciki do prezentów

Dodatkowo torba pierników i 2 butelki grzańca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 47252894_590827227997155_2220610018879733760_n.jpg (87,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47681335_1446449658820373_2179604669024698368_n.jpg (92,8 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47683458_2084980874893412_1642930350562738176_n.jpg (117,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47687940_2156038967991368_1081432396735184896_n.jpg (101,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47689194_297351514242249_2137242856828436480_n.jpg (106,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48039926_2237358912965548_363036517330845696_n.jpg (153,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48098299_2073221229392145_6762668561535074304_n.jpg (73,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48178741_267537697257603_8381374617943539712_n.jpg (80,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48220019_950584948484934_6206094899381534720_n.jpg (63,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48223999_205326543720182_8445970865945837568_n.jpg (145,7 KB, 80 załadowań)
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 12:40   #1011
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Łupy- c.d.:
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 17:21   #1012
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ślicznie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 17:45   #1013
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Potrzebuje rady...W moim grudniowniku wkleję kilka kopert - jak powinnam je umieścić?W którą stronę? Jest na to jakaś zasada?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (15,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (12,8 KB, 88 załadowań)
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 18:51   #1014
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Potrzebuje rady...W moim grudniowniku wkleję kilka kopert - jak powinnam je umieścić?W którą stronę? Jest na to jakaś zasada?
Tak jak na 1 zdjęciu będzie łatwiej wyjąć zawartość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 19:02   #1015
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Tak jak na 1 zdjęciu będzie łatwiej wyjąć zawartość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak myślałam i chyba nawet tak lepiej wygląda Jak po prawej stronie notesu będę wklejać kopertę to tak jak na drugim zdjęciu
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 22:16   #1016
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Strzelanina w centrum Strasburga. Co najmniej cztery osoby nie żyją
http://www.rmf24.pl/fakty/news-strze...ni,nId,2726124

Dziewczyny, uważajcie na siebie odwiedzajac jarmarki
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 23:03   #1017
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Strzelanina w centrum Strasburga. Co najmniej cztery osoby nie żyją
http://www.rmf24.pl/fakty/news-strze...ni,nId,2726124

Dziewczyny, uważajcie na siebie odwiedzajac jarmarki
Brak mi słów
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 06:10   #1018
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Greychristmas Pokaż wiadomość
Cześć kochane! Jeszcze 13 dni!!!


Zaraz wychodzę do pracy i bardzo cieszę się, że jest biało, chociaż to na razie deszcz ze śniegiem.
Miałam fajny weekend, choć bardzo intensywny. Dostałam od przyjaciółki zestaw świątecznego uzależnieńca Pokażę Wam potem . Ze spraw okołoświątecznych byłam z przyjaciółkami na pierniczkowej kawie i krakowskim jarmarku świątecznym, w escape roomie w klimacie chatki w lesie, na pięknym koncercie "Gwiazdy na gwiazdkę", warsztatach wypiekania aniołów i chleba na żurku oraz warsztatach ceramicznych. Mega intensywnie, ale wszyscy znajomi zmotywowali się akurat w jeden weekend. A dzisiaj po pracy ubiorę choinkę z mężem.

Fajnego dnia pełnego białego puchu życzę!


P.S. Wrzucę przepisy, o które prosiłyście. Pamiętam!
Ale fajny, świąteczny weekend

Też rano cieszyłam się ze śniegu, ale dziś została z tego okropna chlapa i mazia Wczoraj udało mi się przed pracą psy zabrać na 3 godzinny spacer - w piątek mam zabieg, więc chce je zmęczyć przed tym, że możliwe, że chwilkę będę niemobilna.

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Tak zgadzam się, ja byłam zachwycona, taki powrót do dzieciństwa

Haha, w grudniu to powinno się celebrować każdą okazję, szczególnie grzańcem

Trzymaj się dzielnie, widać, że na Ciebie tam nie zasługują

Dziękuję

Ty zawsze masz tak ślicznie i przytulnie, a psy rozwalają system, uwielbiam

Ja w tym roku pakuję w pudełka i kartony i to dodatkowo w papier-X-mas kombos . Mam tylko 1 "typowe" pudełko, do którego powkładam kosmetyki, ale zapakuję je i tak w papier. A książki, agendę, notesy i szalik powkładam osobno do kartonów (takie zwykłe, jak z przesyłek amazon/ zara itp) z pociętą bibułą jako wypełniacz i też zapakuję w papier . Wygląda ładniej i prezentuje się lepiej, nie zdradza kształtów prezentu.

O matko, cudny film Wspaniała pamiątka
Dziękuję ślicznie

Ale gratka takie targi, marzą mi się

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Strzelanina w centrum Strasburga. Co najmniej cztery osoby nie żyją
http://www.rmf24.pl/fakty/news-strze...ni,nId,2726124

Dziewczyny, uważajcie na siebie odwiedzajac jarmarki

Przerażające ;(
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 09:01   #1019
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Strzelanina w centrum Strasburga. Co najmniej cztery osoby nie żyją
http://www.rmf24.pl/fakty/news-strze...ni,nId,2726124

Dziewczyny, uważajcie na siebie odwiedzajac jarmarki
Co za pop******iec... . Naprawdę, brak słów. Niestety we Francji to już "norma", albo strajki z demolowaniem miasta, albo ataki


U mnie dziś na minusie i piękne słońce, powietrze jest cudowne
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 12:23   #1020
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie..
Pewnie każda z was ma w otoczeniu kogoś, kto czuje obowiązek sprawiania prezentu innym i chce kogoś uszczęśliwić na siłę jakimiś durnostójkami czy gotowymi zestawami kosmetyków (Nie mówię o dobrych kosmetykach, tylko coś w stylu żel pod prysznic + dezodorant). Szczerze mówiąc, czasem myślę sobie, że lepiej byłoby nie dostać nic niż jakikolwiek prezent "bo wypada coś dać ". Jak zasugerować, że naprawdę obędzie się bez prezentu? Zwłaszcza, że czuję się wtedy zobligowana do rewanżu. Sama wychodzę z założenia, że w takiej sytuacji lepiej już postawić na kawę czy czekoladki, bo można je przekazać dalej lub poczęstować gości.
I już o wiele bardziej wolałabym dostać od kogoś domowy dżem truskawkowy (chociaż truskawkowego nie cierpię) czy ozdobę, która nie pasowałaby do wystroju domu, ale byłaby robiona własnoręcznie, bo może i prezent nie jest trafiony, ale przynajmniej wiem, że ktoś się postarał. Mam taką jedną szafkę pt "Nie wiem co z tym zrobic" i jak ostatnio tam zajrzałam, to przeraziła mnie ilość różnych kosmetyków i ile czyichś pieniędzy poszło w błoto.
Do czego zmierzam.. znów w tym roku widzę się z takimi miłośnikami prezentów na odwal i nie wiem, jak im zasugerować, że nie chcę od nich prezentu, tak żeby ich nie urazić. Takie "nie trzeba było" potraktują raczej jako formę podziękowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez wiele lat nie dostawałam kompletnie nic, więc wtedy nawet taki zestaw by mnie ucieszył. Dopiero jak ja wprowadziłam prezenty to raczej stawiam na coś konkretnego. Czyli coś głównego plus porządna słodycz plus zestaw kosmetyków jak wiem, że ktoś nie jest alergikiem lub zwyczajnie zużyje.
Jednak z jednym się zgodzę- wolałabym dostać kawę, herbatę, reklamówkę słodyczy, niż coś na odwal. Przykładem tutaj jest jedna osoba z rodziny (do której nic absolutnie nie mam, ale denerwuje mnie jak czasami jest niezorganizowana), która w Wigilię namyśliła się, że konkretną osobę obdaruje. I wiecie co kupiła? Od czapy żel pod prysznic i szampon, nawet nie świąteczne, zwykłe codzienne. Jeszcze bieganina czy nie mam papieru ozdobnego, bo przecież prezent wypada zapakować. Ale żenada, to wolałabym skoczyć po głupie Merci

U mnie choinka już ubrana, cukierki wiszą Ozdoby w pokoju też są. Nie jest tak pięknie jak na tutejszych zdjęciach, skromniej, ale cieszą mi oko.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.