Przedłużanie rzęs i opuchlizna po roku czasu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-08, 14:08   #1
steepedlove
Przyczajenie
 
Avatar steepedlove
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5

Przedłużanie rzęs i opuchlizna po roku czasu


Cześć dziewczyny!
Głównie zwracam się do doświadczonych dziewczyn - które robią sobie rzęski lub komuś, a może jest tu jakaś doświadczona kosmetyczka? Może któraś z was nawet miała taką sytuację Otóż przedłużam rzęsy od ponad roku i przez ostatnie 3 razy po dopełnieniu spuchły mi powieki. Za pierwszym razem była to delikatna opuchlizna tylko na jednym oku, jednak za drugim już wyglądało to poważniej, a za trzecim to już w ogóle miałam bomby na obu powiekach. Sytuacja ma miejsce konktetnie noc po aplikacji, budzę się nad ranem i wyglądam jak Andrzej Gołota po walce
Taka opuchlizna i zaczerwienienie powiek utrzymuje się przez cały dzień i trochę swędzi, a na drugi już znika i pozostaje tylko łuszcząca się skóra na powiekach, która przez kilka dni wygląda bardzo nieestetycznie. Nie wyobrażam sobie nagle zrezygnować z doklejania, ze względu na mega wygodę i brak czasu na codzienny make-up. Dziwi mnie to, ponieważ nigdy dotąd moje oczy nie reagowały w ten sposób i teraz nagle zaczęły puchnąć
Czy jest na to jakaś rada?
steepedlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 22:07   #2
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Przedłużanie rzęs i opuchlizna po roku czasu

Dostałaś uczulenia na klej. Spróbuj kleju dla alergików. Doraźnie na powieki maść Cortineff 3-4xdz.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 19:23   #3
angel3xaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs i opuchlizna po roku czasu

@steepedlove mam dokładnie taki sam problem. Po roku czasu uczulenie na razie jedne oko spuchnięte, zaczerwienione, szczypię i cholernie swędzi. Po dwóch dniach się łuszczy. Też nie chciałabym rezygnować i nie wiem co z tym zrobić. W poniedziałek wybiorę się do kosmetyczki może ona coś wymyśli :/
Jak ma ktoś jeszcze jakiś pomysł to z chęcią skorzystam
angel3xaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 09:52   #4
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Przedłużanie rzęs i opuchlizna po roku czasu

Czasami jest tak ze rozne produkty zmieniala nieznacznie sklad i to moze zaszkodzic, mysle ze tak moglo byc z klejem, ktory uczulil. Rowniez probonuje zamienic na klej dla alergikow.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 11:22   #5
hiho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 78
Dot.: Przedłużanie rzęs i opuchlizna po roku czasu

Mam dokładnie to samo. Po ok roku zaczął się ten problem zawsze robię u tej samej stylistyki aplikację, dbam o rzęsy wg jej zalecen i nigdy nie miała zastrzeżeń co do tego.



U mnie opuchlizna się utrzymuje do 9 dni. I chyba na kolejną aplikacje przed samymi świetami się już nie zdecyduję najgorszy termin. Wrrr.



Powiekę smaruję maścią ze zdjęcia, krople też te ze zdjęcia (są super, bo aż 3 miesiące da ważne od otwarcia) do kupienia raczej online bo apteki przynajmniej w Łodzi ich nie miały. Pije wapno z kwercytyną i antyhistaminowe tabletki na alergię biorę. Sweeeedzi. Jak wasze historie się finalnie skończyły? Dalej aplikujecie? Ta maść polecona wyżej pomogła?

Aha, mnie właśnie to spowodował klej dla alergików, wcześniej stosowała mi normalny i nic. Zaczęła kombinować bo jestem alergikiem i nie mogę dać sobie rady. Miałam przerwę 3 miesiące ale nic nie dała.



Pozdrowienia,

Ewela
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 92FF655C-0AF3-4B91-B044-0747B236A799.jpg (94,8 KB, 30 załadowań)
__________________
hiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 19:40   #6
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Przedłużanie rzęs i opuchlizna po roku czasu

Cytat:
Napisane przez hiho Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo. Po ok roku zaczął się ten problem zawsze robię u tej samej stylistyki aplikację, dbam o rzęsy wg jej zalecen i nigdy nie miała zastrzeżeń co do tego.



U mnie opuchlizna się utrzymuje do 9 dni. I chyba na kolejną aplikacje przed samymi świetami się już nie zdecyduję najgorszy termin. Wrrr.



Powiekę smaruję maścią ze zdjęcia, krople też te ze zdjęcia (są super, bo aż 3 miesiące da ważne od otwarcia) do kupienia raczej online bo apteki przynajmniej w Łodzi ich nie miały. Pije wapno z kwercytyną i antyhistaminowe tabletki na alergię biorę. Sweeeedzi. Jak wasze historie się finalnie skończyły? Dalej aplikujecie? Ta maść polecona wyżej pomogła?

Aha, mnie właśnie to spowodował klej dla alergików, wcześniej stosowała mi normalny i nic. Zaczęła kombinować bo jestem alergikiem i nie mogę dać sobie rady. Miałam przerwę 3 miesiące ale nic nie dała.



Pozdrowienia,

Ewela
Daj sobie spokoj z przedluzaniem rzes na jakis czas, a potem sprobuj jeszcze raz tylko z uzyciem normalnego kleju. I moze niech kosmetyczka zrobi Ci test uczuleniowy przed aplikacja.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-11 20:40:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.