*studniówka;O pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 09:50   #1
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139

*studniówka;O pomocy!


hejka;] Już wybrana sorki za zamieszanie?...
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."

Edytowane przez MArtusia000
Czas edycji: 2008-09-16 o 10:49
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:00   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Cytat:
Napisane przez MArtusia000 Pokaż wiadomość
hejka;] Jakoś pod koniec stycznia mój chłopak ma studniówkę już powoli zaczyna myśleć w co się ubiorę, później nie chcę w desperacji kupić coś co nie będzie mi się podobać. No to szukam sobie na allegro różnych takich i proszę was o pomoc. Wybrałam parę najładniejszych sukienek pomóżcie mi się zdecydować na jedną.
1. http://allegro.pl/item433079193_to_j...udo.html#photo
2. http://www.allegro.pl/item439655826_...iversalny.html
3. http://www.allegro.pl/item436795767_...tra_fason.html
4. http://www.allegro.pl/item437565258_...mi_jedyna.html
5. http://www.allegro.pl/item437654470_..._sm.html#photo
6. a ta mi się bardzo podoba ale nie mogę jej znaleźć https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1217889418
7. Jeszcze się zastanawiam czy po prostu nie założyć tej sukienki którą już mam. Nie byłą kupiona z myślą o studniówce ale chyba się nadaje. Sama już nie wiem. w załączniku. Tylko się zastanawiam czy by jej nie skrócić.

Dodam jeszcze moje zdjęcia aby można było ocenić, która do mnie najbardziej będzie pasować.

yyy...
ŻADNA z tych sukienek się nie nadaje na studniówkę...

już chyba ta Twoja najlepsza chociaż też nie bardzo, ale żadnego skracania!!!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:05   #3
bziuuumek
Raczkowanie
 
Avatar bziuuumek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: *studniówka;O pomocy!

moim zdaniem te sukienki w ogóle nie pasują na studniówkę :/ są o dużo za krótkie... wręcz jak tuniki
__________________
''Et Si tu N'Existais Pas, Dis-Moi Common J'existerais''
I Jeśli byś Nie istniał powiedz, jak ja miałabym istnieć.

Dietka SB od 1 września 2008
62 60 68 56 54
bziuuumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:13   #4
nicole18
Raczkowanie
 
Avatar nicole18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 180
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Te z allegro są rzeczywiście dużo za krótkie, przecież w nich prawie tyłek widać. Studniówka jest jak bal więc naprawdę nie pasują, bardziej by się nadały na imprezę. Najlepsza jest twoja. Co do długości to musisz się dowiedzieć jaką szkoła dopuszcza. U mnie nie można było krócej niż za kolano
nicole18 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:14   #5
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Ale właśnie o to mi chodziło...to nie moja studniówka...chcę się jakoś wyróżnić. Przede wszystkim balowa, długa suknia odpada! Na to wygląda, że będę musiała sama wybraća ale dzięki za pomoc.
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:16   #6
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: *studniówka;O pomocy!

oj zadna...a juz ta ostatnia w ogole nigdzie - brrrr...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:19   #7
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Cytat:
Napisane przez MArtusia000 Pokaż wiadomość
Ale właśnie o to mi chodziło...to nie moja studniówka...chcę się jakoś wyróżnić. Przede wszystkim balowa, długa suknia odpada! Na to wygląda, że będę musiała sama wybraća ale dzięki za pomoc.
Wiesz mozna sie wyrózniać w pozytywnym i negatywnym sensie tego słowa. Ty będziesz się wyrózniać na pewno na minus. Ja na miejscu twojego chłopaka nie wyszła bym z tobą. Studniówka to jednak bal, ale wcale nie oznacza to ze musisz miec długasuknie do ziemi na kole. MOzesz się wyrózniać dodatkami ciekwym krojem, ale tak długość napewno będzie odebrana negatywnie. No ale to twój wybór
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 10:20   #8
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Cytat:
Napisane przez MArtusia000 Pokaż wiadomość
Ale właśnie o to mi chodziło...to nie moja studniówka...chcę się jakoś wyróżnić. Przede wszystkim balowa, długa suknia odpada! Na to wygląda, że będę musiała sama wybraća ale dzięki za pomoc.
nie wiem czemu zaraz długa balowa...
ale studniówka to nie jest zwykła impreza, na którą się zakłada sukienke ledwo zakrywającą tyłek... nieważne czy to Twoja studniówka czy czyjaś...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:23   #9
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: *studniówka;O pomocy!

żartujesz ???!! mam wrażenie ze nigdy chyba nie widzialas studniowkowej sukienki ani nie slyszalas ogolnie co to za bal. W sukienkach ktore tu prezentujesz mogłabyś jedynie zatanczyc panom na wieczorze kawalerskim. Przepraszam ale krew mnie zalewa po czyms takim.. Nie masz starszych kolezanek,sióstr ktore mogłyby Ci pomóc w doborze sukienki ? Studniowka jest to bal na ktory zakłada sie elegancki stroj=suknie wieczorową. Niekoniecznie dlugą do ziemi,ale elegancką ! a te tu pokazane przez Ciebie sa jedynie na miare ..... , nie chce uzywac niestosownych słów.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:28   #10
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Przyłączam się do koleżanek wyżej, chyba mam po prostu całkiem inny gust, sukienka na studniówkę powinna być elegancka, a te ze zdjęć nadają się najwyżej na dyskotekę powinnaś poszukać czegoś innego, ale to tylko moja osobista opinia
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:30   #11
NataliaZBruklinu
Rozeznanie
 
Avatar NataliaZBruklinu
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 653
Dot.: *studniówka;O pomocy!

U nas wyraźnie było powiedziane - nie za krótka i żeby nie była zbyt mocno wydekoltowana. Jakby nie było, to studniówka to impreza szkolna, niezależnie czy się odbywa w budynku szkoły czy w jakieś restauracji. żadna z podanych przez Ciebie nie nadaje się na studniówkę. Osobiście studniówkę miałam prawie 3 lata temu i wtedy jednak były modne jeszcze długie ale teraz z tego co się orientuję królują takie długości midi, do kolan mniej więcej. Masz ładną figurę, więc raczej będą na Tobie dobrze leżeć. Fajnie, że już zaczynasz o tym myśleć, ale przemyśl to jeszcze raz...
__________________
"Ludzi można podzielić na dwa rodzaje -
tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją,
i tych którzy są wytworem samych siebie,
którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu.
Oni chodzą po świecie a nie świat po nich."
/E. Stachura/

NataliaZBruklinu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 10:33   #12
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Nie musicie mnie od razu obrażać! Widać na wizażu czasami trudno o kulturalną pomoc, wypowiedź itd.! A tak po za tym mam 19 lat więc już jest po mojej studniówce...wiem co nie co...! Ja tutaj nikogo nie obrażam! Może i są za krótkie...ale ja się pytam która najlepsza nie oczekuje moralnych rad. Zawsze można kulturalnie wyrazić swoje zdanie ale jeżeli niektórzy tego nie potrafią to chyba lepiej żeby się nie wypowiadali.
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:35   #13
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Cytat:
Napisane przez MArtusia000 Pokaż wiadomość
Nie musicie mnie od razu obrażać! Widać na wizażu czasami trudno o kulturalną pomoc, wypowiedź itd.! A tak po za tym mam 19 lat więc już jest po mojej studniówce...wiem co nie co...! Ja tutaj nikogo nie obrażam! Może i są za krótkie...ale ja się pytam która najlepsza nie oczekuje moralnych rad. Zawsze można kulturalnie wyrazić swoje zdanie ale jeżeli niektórzy tego nie potrafią to chyba lepiej żeby się nie wypowiadali.
a kto Cie tu obraża?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:35   #14
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: *studniówka;O pomocy!

o Boze...zadna z tych nie pasuje na studniówke.. na studniówce wypada wyglądac elegancko a nie swiecic niemalze tyłkiem na wierzuchu
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:35   #15
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Cytat:
Napisane przez NataliaZBruklinu Pokaż wiadomość
U nas wyraźnie było powiedziane - nie za krótka i żeby nie była zbyt mocno wydekoltowana. Jakby nie było, to studniówka to impreza szkolna, niezależnie czy się odbywa w budynku szkoły czy w jakieś restauracji. żadna z podanych przez Ciebie nie nadaje się na studniówkę. Osobiście studniówkę miałam prawie 3 lata temu i wtedy jednak były modne jeszcze długie ale teraz z tego co się orientuję królują takie długości midi, do kolan mniej więcej. Masz ładną figurę, więc raczej będą na Tobie dobrze leżeć. Fajnie, że już zaczynasz o tym myśleć, ale przemyśl to jeszcze raz...
Dziękuję za radę zastanowię się nad tym

A tak po za tym...każdy ma inny gust może na studniówkę za krótkie...nie ważne już. Sama wybiorę może jeszcze poszukam czegoś. W tej szkole nie jest powiedziane jak ma wyglądać strój więc...o pomoc już nie proszę. Dzięki za niektóre zady. Czasami warto umieć wypowiedzieć się kulturalnie.;]
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:40   #16
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Skoro juz miałąs swoją studniówke,to chyba wiesz ze na takie imprezy nie przychodzi sie w minisukienkach.Przeciez tam są nauczyciele,studniówka jest imprezą szkolną pomimo tego ze czxasem są organizowane w restauracjach it.
Masz ładną figure ładna buzie, jest tyle rodzajów pięknych eleganckich sukienek,wiec nie musisz wybierac wyzywających kiecek,zeby sie wyrózniac.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:40   #17
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: *studniówka;O pomocy!

ok, moze mnie troche poniosło ale jeśli masz naprawde 19 lat to co Ci przyszło do glowy zeby isc w ktorejs z tych sukienek na studniowke ? Jak sama powiedzialas miałas juz swoja studniowke wiec zapenwe byłas stosownie do sytuacji ubrana, wiec nie wiem co Ci tym razem strzelilo do glowy. wiec powiem kulturalnie:" jestem na NIE, zadna z nich mi sie nie podoba". pozdrawiam.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:43   #18
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: *studniówka;O pomocy!

nikt Cie tu nie obraża, dziewczyny pisza ze te sukienki nie nadaja sie na 100dniowke i maja 100 procent racji. Są za krótkie i poprostu niestosowne na taka okazje. najbardziej z tych wszystkich nadaje sie Twoja, tylko jej nie skracaj bo 100dniowka to nie jakas zwykla impreza gdzie mozna swiecic tyłkiem. Mozna sie wyrozniac np oryginalnymi dodatkami a nie kiecka ledwo zakrywajaca tyłek.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:45   #19
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Tak moja studniówka się już odbyła wiem jak można się ubrać a jak nie...więc już nie potrzebuje rad, dzięki.
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 10:47   #20
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: *studniówka;O pomocy!

żadna z tych sukienek nie pasuje na studniówkę. to nie dyskoteka. nie będziesz się dziwnie czuła, ze będziesz jakby z innej bajki i każdy- łącznie z nauczycielami twojego chłopaka- będzie się na Ciebie patrzył i komentował.
a co twój chłopak na te sukienki?? podobają mu się?- spytaj się jego, która najlepsza, może on Ci lepiej doradzi niż my na wizażu?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:49   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Ty się na techno party wybierasz czy na studniówkę ?!? Sądząc po tyych kieckach co to je pokazałaś to chyba na to pierwsze...

Po pierwsze to te sukienki są tandetne i bazarkowe i one się wg. mnie nie nadają na ŻĄDNĄ okazje i co najwyżej mogę ci napisać która jest najgorsza bo używanie co do nich słowa "najlepsza" w jakimkolwiek znaczeniu to wielka przesada. No i żal sie nawet wypowiadać o jakości materiału tych "sukienek"....


Nie wiem, może jestem zacofana - ale na poważnie - studniówka to impreza szkolna i obowiazuje na niej konkretny ubiór chyba, że ktoś ma ochote swiecic tylkiem przed dyrektorem swoim czy tez nie ale zawsze kims komu sie nalezy nico szacunku zwlaszcza od osoby w Towim wieku. Poza tym gdybym była Twoim facetem to bez względu na to jak bardzo sexownie byś w takie kiece wyglądała to bym cie po prostu w tym ze soba nie zabrala - wyobrażasz to sobie w ogóle ? Facet w garniturze z panienką w takiej kiecuni u boku ? Połączenie stylu sponsora ze stylem sponsrownej ( oceniam strój nie ciebie wiec nie mow ze wrzucam tobie itp). Mi by bylo wstyd pokazac sie przed gronem nauczycielskim w takim stroju i na pewno nie zrobilabym czegos takiego przed matura mojemu facetowi.. bo raczej mu nic nie ulatwisz.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:51   #22
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: *studniówka;O pomocy!

i zaraz będzie banik...
cytowałam pierwszy post wiec usunięcie i tak Ci nie pomoże a tylko pogaszasz sytuacje...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:54   #23
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Ty się na techno party wybierasz czy na studniówkę ?!? Sądząc po tyych kieckach co to je pokazałaś to chyba na to pierwsze...

Po pierwsze to te sukienki są tandetne i bazarkowe i one się wg. mnie nie nadają na ŻĄDNĄ okazje i co najwyżej mogę ci napisać która jest najgorsza bo używanie co do nich słowa "najlepsza" w jakimkolwiek znaczeniu to wielka przesada. No i żal sie nawet wypowiadać o jakości materiału tych "sukienek"....


Nie wiem, może jestem zacofana - ale na poważnie - studniówka to impreza szkolna i obowiazuje na niej konkretny ubiór chyba, że ktoś ma ochote swiecic tylkiem przed dyrektorem swoim czy tez nie ale zawsze kims komu sie nalezy nico szacunku zwlaszcza od osoby w Towim wieku. Poza tym gdybym była Twoim facetem to bez względu na to jak bardzo sexownie byś w takie kiece wyglądała to bym cie po prostu w tym ze soba nie zabrala - wyobrażasz to sobie w ogóle ? Facet w garniturze z panienką w takiej kiecuni u boku ? Połączenie stylu sponsora ze stylem sponsrownej ( oceniam strój nie ciebie wiec nie mow ze wrzucam tobie itp). Mi by bylo wstyd pokazac sie przed gronem nauczycielskim w takim stroju i na pewno nie zrobilabym czegos takiego przed matura mojemu facetowi.. bo raczej mu nic nie ulatwisz.
Tak jak już powiedziałam wiem co można na tej studniówce a czego nie można! To tobie by było wstyd...i nie musicie się powtarzać....więc można już zakończyć tą bezsensowną dyskusje.
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:57   #24
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: *studniówka;O pomocy!

ja sądzę, że Ty jednak nie wiesz co można na studniówce... ale to tylko moje zdanie.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:59   #25
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: *studniówka;O pomocy!

wszystkie tandetne, bazarkowe,nie pasujące na zadna okazje.
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 10:59   #26
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Żadna z tych sukienek mi się nie podoba- są za bardzo wyzywające, wydekoltowane i za krótkie. A przede wszystkim są brzydkie, bez gustowne.
Nigdzie bym ich nie założyła a co dopiero na 100dniówkę <szok>
W tym roku sama miałam studniówkę i miałam krótką sukienkę (przed kolano) i moim zdaniem takie są jak najbardziej odpowiednie na studniówkę dla 18 czy 19letniej dziewczyny. Ale takie sukienki też trzeba wybierać z głową, aby wyróżnić się na plus a nie na minus :/
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:13   #27
agatakomsa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 593
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Cytat:
Napisane przez MArtusia000 Pokaż wiadomość
hejka;] Już wybrana sorki za zamieszanie?...
Oby nie z tych, do których linki wkleiłaś...

Studniówka to dość poważna impreza, w końcu poprzedza coś, co nazywane jest egzaminem dojrzałości. I cały szkopuł polega na tym, że należałoby na niej wyglądać stylowo. Nie musi to oznaczać przecież długiej sukni na kole, można wybrać sukienkę długości "midi" i prezentować się jak dziewczyna z klasą. Niestety, w zaprezentowanych przez Ciebie sukienkach tak wyglądać nie będziesz. I fakt, że to nie jest Twoja studniówka nie powoduje moim zdaniem, że możesz wystąpić w mniej zobowiązującym stroju. Przeciwnie, dobrze byłoby zadbać, by nie zrobić chłopakowi wstydu. Bo w takiej sukience z pewnością będziesz na językach wszystkich obecnych, ale raczej nie będzie to miało pozytywnego wydźwięku.
agatakomsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:36   #28
Lets Get High
Raczkowanie
 
Avatar Lets Get High
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: *studniówka;O pomocy!

szok
ja osobiscie takiej sukienki nie ubralabym na zadna okazje, jesli "to" w ogole mozna nazwac sukienkami!
Lets Get High jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:50   #29
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: *studniówka;O pomocy!

mam nadzieje ze pójdziesz po rozum do głowy i nie zrobisz wstydu swojemu chłopakowi idąc w którejś z tych "cudownych kreacji studniówkowych"...
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:18   #30
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: *studniówka;O pomocy!

Osoby w takich strojach jak dla mnie nie powinny być wpuszczane... a przynajmniej nie zapraszane do zdjęć grupowych, żeby nie psuć ogólnego wrażenia
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.