liposukcja ultradzwiękowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 16:43   #1
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342

liposukcja ultradzwiękowa


witam
czy ktoś z Was poddawał się temu zabiegowi w salonie kosmetycznym? Zastanawiam się nad nim czy sobie tego nie zafundować. Czy można się spodziewać fajnych efektów? czekam na Wasze opinie
pozdrawiam
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 06:54   #2
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Ja właśnie jestem po sesji - i naprawdę widzę różnicę, bo cellulit jest mniejszy, skóra jest bardziej napięta i gładka. Kosmetyczka powiedziała mi jeszcze, żebym zmierzyła sobie obwód uda wczoraj wieczorem i dziś rano - aż nie mogę uwierzyć, bo w ciągu nocy spadło mi 1,5cm w obwodzie :O Mam zamiar zrobić serię 5 zabiegów - zobaczymy jaki efekt końcowy będzie, ale póki co jestem pozytywnie zaskoczona, bo raczej z dużym dystansem podchodzę do wszelkich 'cudownych' sposobów na odchudzanie czy zwalczanie cellulitu
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:59   #3
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Panna pliss o dalsze info tez jestem ciekawa tego

Ile to kosztuje??
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:37   #4
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

hej, ja kupiłam zabieg na grouponie czy coś takiego za 49 zł
wykupiłam u kosmetyczki od razu 10 zabiegów i dostałam w promocji za taką samą cenę a przed promocją zabieg kosztował 260 ( za całe uda)

kurcze jestem strasznie ciekawa efektów, bo ja już chyba wszystkiego próbowałam, zależy mi jedynie na redukcji cellulitu

szkoda,że na zabieg muszę czekać do połowy czerwca

piszcie proszę o efektach, na pewno zrobię sobię zdjęcia przed i po i dam znać

niestety w necie jest bardzo mało opinii na temat tego zabiegu ale jak już są to bardzo pozytywne

pozdrawiam!
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 06:06   #5
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Zabieg do najtańszych nie należy - jeśli jest wykonywany maszyną liporoyal I lub II to może kosztować nawet 500-700 zł za jeden zabieg. Można znaleźć salony, w których mają maszyny działające na tej samej zasadzie i dające takie same efekty jak LRII, ale że to nie jest LRII to i cena jest dużo niższa. Ale efekty są.
Generalnie całość polega na tym, że najpierw wykonywany jest masaż danej partii ciała za pomocą głowicy z silnymi ultradźwiekami - one rozbijają tłuszcz, co ułatwia późniejsze wydalenie go z organizmu. Potem wykonuje się masaż falami radiowymi RF, co ma za zadanie 'upłynnić' ten rozbity tłuszcz, aby ciało łatwiej mogło co wydalić z układu limfatycznego. A trzeci i ostatni etap to coś w rodzaju elektrostymulacji, tylko delikatniejszej - podłączane są elektrody, które wysyłają impulsy do mięśni, przez co ten tłuszcz jest jeszcze bardziej rozbijany i przesuwany do układu limfatycznego.

Generalnie zabieg obciąża nerki (ale o tym nikt nie mówi), bo to co rozbijemy gdzieś się musi zutylizować, metabolizm działa, więc i nerki mają więcej pracy. Dlatego jeśli ktoś wie, że ma takie problemy powinien rozważyć ten zabieg 3 razy. Przy tym po wykonaniu zabiegu powinno się pić dużo wody, właśnie żeby szybciej wydalić zbędne produkty metabolizmu tkanek. Mnie ten zabieg tak wyczyścił, że tego samego wieczoru biegałam chyba co 25 minut do łazienki się wysikać

Warto sobie wykupić ten zabieg właśnie na grouponie czy gdzieś, bo tak normalnie to niestety jest drogi... Tylko nim się zakupi to trzeba sprawdzić opinię salonu i sprzęt na jakim pracuje, bo to że ktoś reklamuje liposukcję ultradźwiękową to nie znaczy, że ma odpowiednie aparaty do tego, niestety...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 10:32   #6
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Zabieg do najtańszych nie należy - jeśli jest wykonywany maszyną liporoyal I lub II to może kosztować nawet 500-700 zł za jeden zabieg. Można znaleźć salony, w których mają maszyny działające na tej samej zasadzie i dające takie same efekty jak LRII, ale że to nie jest LRII to i cena jest dużo niższa. Ale efekty są.
Generalnie całość polega na tym, że najpierw wykonywany jest masaż danej partii ciała za pomocą głowicy z silnymi ultradźwiekami - one rozbijają tłuszcz, co ułatwia późniejsze wydalenie go z organizmu. Potem wykonuje się masaż falami radiowymi RF, co ma za zadanie 'upłynnić' ten rozbity tłuszcz, aby ciało łatwiej mogło co wydalić z układu limfatycznego. A trzeci i ostatni etap to coś w rodzaju elektrostymulacji, tylko delikatniejszej - podłączane są elektrody, które wysyłają impulsy do mięśni, przez co ten tłuszcz jest jeszcze bardziej rozbijany i przesuwany do układu limfatycznego.

Generalnie zabieg obciąża nerki (ale o tym nikt nie mówi), bo to co rozbijemy gdzieś się musi zutylizować, metabolizm działa, więc i nerki mają więcej pracy. Dlatego jeśli ktoś wie, że ma takie problemy powinien rozważyć ten zabieg 3 razy. Przy tym po wykonaniu zabiegu powinno się pić dużo wody, właśnie żeby szybciej wydalić zbędne produkty metabolizmu tkanek. Mnie ten zabieg tak wyczyścił, że tego samego wieczoru biegałam chyba co 25 minut do łazienki się wysikać

Warto sobie wykupić ten zabieg właśnie na grouponie czy gdzieś, bo tak normalnie to niestety jest drogi... Tylko nim się zakupi to trzeba sprawdzić opinię salonu i sprzęt na jakim pracuje, bo to że ktoś reklamuje liposukcję ultradźwiękową to nie znaczy, że ma odpowiednie aparaty do tego, niestety...
powiedz coś więcej jakie są u Ciebie efekty
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:48   #7
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Tak jak pisałam - po środowej sesji rano na drugi dzień miałam 1,5cm mniej w obwodzie uda. I generalnie różnica jest naprawdę widoczna - mam gładsze uda, cellulit jest miej widoczny, a skóra jakby bardziej delikatna, napięta. Nie wiem jak długo po serii zabiegów będzie się utrzymywał efekt, ale teraz robię co 7-10 dni zabiegi i to się cały czas pogłębia. Podobno (w zależności od stanu danego obszaru ciała) wystarczy od 6 do 10 sesji na uzyskanie oczekiwanego efektu. Plus potem trzeba co 4-7 tygodni chodzić na taki zabieg 'przypominający', żeby podtrzymać efekt.

Ale wiadomo, że samą maszyną nic na stałe się nie osiągnie - jak chce się mieć naprawdę dobre rezultaty to i o zmianie diety i trybu życia pomyśleć trzeba. Niestety, bez własnego wysiłku to chyba jeszcze nikt stałej zmiany nie uzyskał... Zobaczymy jak to będzie, ja póki co jestem zadowolona
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 18:52   #8
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

no to bardzo mnie pocieszyłaś
ja osiągnęłam cel jeśli chodzi o kg i wymary, regularnie uprawiam sport i się zdrowo odżywiam, zabieg ten będę traktować wyłącznie do usuwania cellulitu bo mi do tej pory nic nie pomogło

proszę Cię pisz o efektach po każdym zabiegu a ja obiecuję,że również podzielę się swoją opinią

a zapytam jeszcze, duży masz cellulit?

p.s piękny podpis
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:05   #9
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Powiedziałabym, że mam spory jak na 21 lat (tak, niestety w tym wieku ) - ale z drugiej strony widziałam wiele razy gorszy. Więc powiedzmy, że tak nie jest najmniejszy, ale ciężko byłoby mi sobie z nim poradzić w inny sposób.

Od czerwca mam zamiar jeszcze chodzić na bieżnię podciśnieniową - podobno to też daje super efekty w kwestii cellulitu. Przyznam, że ostatnio tak sprawdzam wszystko na te nogi, bo uda to mój chyba najbardziej newralgiczny punkt, nigdy z nich nie byłam zadowolona i doszłam do takiego momentu gdzie mnie wszystko w nich denerwuje...

a dziękuję - ale niestety sama prawda... strasznie ciężko jest wytrwać w jakimś postanowieniu kiedy uwielbia się piec, gotować - szczególnie jeśli jeszcze prowadzi się bloga kulinarnego
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 22:01   #10
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że mam spory jak na 21 lat (tak, niestety w tym wieku ) - ale z drugiej strony widziałam wiele razy gorszy. Więc powiedzmy, że tak nie jest najmniejszy, ale ciężko byłoby mi sobie z nim poradzić w inny sposób.

Od czerwca mam zamiar jeszcze chodzić na bieżnię podciśnieniową - podobno to też daje super efekty w kwestii cellulitu. Przyznam, że ostatnio tak sprawdzam wszystko na te nogi, bo uda to mój chyba najbardziej newralgiczny punkt, nigdy z nich nie byłam zadowolona i doszłam do takiego momentu gdzie mnie wszystko w nich denerwuje...

a dziękuję - ale niestety sama prawda... strasznie ciężko jest wytrwać w jakimś postanowieniu kiedy uwielbia się piec, gotować - szczególnie jeśli jeszcze prowadzi się bloga kulinarnego
ja też kocham gotować
mogłabym cały dzień przy garkach stać i pichcić dla mojej rodzinki i przyjaciół

no u mnie niestety uda to też newralgiczne miejsca, reszta idealna, delikatny kaloryferek na brzuszku, wyrzeźbione ramiona, duzo mięśni a uda (mimo,że umięsnione) to istna rozpacz
tyle,że cell mam od dziecka, nie biorę hormonów, dużo ruchu i wszystko na nic

jeśli chodzi o bieżnie to u nie dała nawet spoko efekty i przyznam,że właśnie rozpisałam sobie plan,że jak tylko zaczne zabiegi to dokładam do tego vacu

no to co, będziemy się wspierać?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 11:23   #11
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

na to wygląda - ja jak tylko skończę egzaminy (bo przez nie nie mam absolutnie czasu na nic innego) to dokładam jeszcze jakiś fitness lub siłownię - w końcu muszę się za siebie zabrać, a jak widzę efekty po tej liposukcji to mi się aż chce inne rzeczy robić
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 20:01   #12
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

ooo..wreszcie jakieś opinie na ten temat..ja zapisałam się właśnie na 5 zabiegów, pierwszy zabieg mam w czwartek.Szukam i szukam czegoś na ten temat w necie i trochu cieżko coś znaleźć :/ najbardziej to bym chciała zobaczyć jakieś realne zdjęcia przed i po...aha..no i ja będę mieć zabiegi na brzuch.
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:22   #13
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Panna Mrau dzieki za info ;-) juz sie zaczailam na te zabiegi na gruponie. Ja ejstem duzo starsza od ciebie i dopiero neidawno mi sie pojawil cellulit, choc bardziej miz alezy na schudnieciu.

Czytalam w ostatniej Elle (test dzienniakrki) ze rewelacyjne efekty daje masaz reczny + banka. po 10 zabegach (za 1200zł) zgubila 4cm w pasie i po 3 w udach i cellulit prawie calkowicie..

A czy te elekrodziwki to bola? Bo masaz z banka czy endemologia LPG to bardzo - tak pisza kobietki, ze po [pierwszych zabiegach czuja sie jak obite kijami
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:18   #14
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Ten zabieg jest absolutnie bezbolesny - po prostu jest wykonany masaż dwoma głowicami, potem elektrodźwięki ale jest to jest wręcz relaksujące
Masaż bańką chińską można sobie wykonać samemu w domu - daje świetne efekty, co prawda ciężko jest sobie wymasować uda z tyłu, ale napewno wyjdzie taniej niż w salonie (bo bańki na allegro kosztują chyba ok. 30zł...) - ale chyba jednak skłonię się bardziej w stronę liposukcji, bo mimo wszystko nic nie boli a efekt jest widoczny już po jednym zabiegu...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:39   #15
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

No mozna kupic samemu ale ... jak mowi masazystka robienie masazu samemu tylko banka bez wczesnego mazazu rekami mzoe prowadzic do rosciagneicia sie i zwisania skory poniewaz banka po zassaniu rozciaga skore. Zatem by wykonac masaz banka musisz najpier miec przygotowaną skore rogrzaną i rozmasowana...

Mnie robienie samodzielnie masazy banka wiec absolutnie nei przekonuje bo zamiast poprawic kondycje skory moge doprowadzic do jej pogorszenia
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 07:48   #16
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
No mozna kupic samemu ale ... jak mowi masazystka robienie masazu samemu tylko banka bez wczesnego mazazu rekami mzoe prowadzic do rosciagneicia sie i zwisania skory poniewaz banka po zassaniu rozciaga skore. Zatem by wykonac masaz banka musisz najpier miec przygotowaną skore rogrzaną i rozmasowana...

Mnie robienie samodzielnie masazy banka wiec absolutnie nei przekonuje bo zamiast poprawic kondycje skory moge doprowadzic do jej pogorszenia
co Ty opowiadasz, masażystka tak mówi,bo u niej jeden zabieg to koszt 120 zł i nie chce stracić klientów, a Ty możesz sobie je sprawić za 22 zł w aptece

ja używam baniek już którąś wiosnę z kolei i nie zauważyłąm wiszącej skóry, wręcz odwrotnie,skóra jest jędrna i miła w dotyku

fakt,że techniki trzeba się nauczyć- poczytaj dokładnie ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280
przeglądnij filmiki na youtube

co do LPG to ja miałam całą serię, nie odczuwałam bólu, na mnie ten zabieg działał relaksująco choć efekt opłakany- kasa wyrzucona w błoto
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 17:29   #17
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ten zabieg jest absolutnie bezbolesny - po prostu jest wykonany masaż dwoma głowicami, potem elektrodźwięki ale jest to jest wręcz relaksujące
Masaż bańką chińską można sobie wykonać samemu w domu - daje świetne efekty, co prawda ciężko jest sobie wymasować uda z tyłu, ale napewno wyjdzie taniej niż w salonie (bo bańki na allegro kosztują chyba ok. 30zł...) - ale chyba jednak skłonię się bardziej w stronę liposukcji, bo mimo wszystko nic nie boli a efekt jest widoczny już po jednym zabiegu...
a ile cm zgubiłaś?bo mnie 3 czy 4 cm na pewno nie usatysfakcjonują po wydaniu 1000zł :/
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:37   #18
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Po jednorazowym zabiegu 1,5 cm - po serii nie jestem w stanie powiedzieć, bo zrobiłam tylko zdjęcie przed a zapomniałam się zmierzyć.

Z tą bańką chińską to też szczerze mówiąc pierwsze słyszę o tej zwisającej skórze - jeśli do zabiegu stosujesz oliwkę, a po zabiegu jeszcze jakiś krem modelujący to raczej nie powinno nic takiego wystąpić...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:51   #19
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

ale ty robiłaś na udach tak?bo ja robię na brzuch...a nie bolała Cię po zabiegach wątroba czy coś?bo się zastanawiam jak to działa na organizm...
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 19:09   #20
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Tak, ja robię na uda. Po nie miałam żadnych dolegliwości - tylko piłam strasznie dużo, bo mi kazali w salonie przy moich problemach z nerkami i przez to tylko latałam do łazienki tylko.
Dwa dni temu złapała mnie migrena, ale nie wiem czy to nie kwestia paru czynników, które się nałożyły w tym samym okresie (badania krwi, duży stres, szczepienie), ale raczej nie sądzę, aby to było po tym zabiegu...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:32   #21
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Ja dostałam dzisiaj okres więc nie pójdę na zabieg w czwartek tylko dopiero we wtorek. A jak z dietą?bo babka kazała mi przejść na dietę niskotłuszczową i dużo się ruszać. To po ilu zabiegach jesteś?
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:54   #22
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

po 3. i nie stosuję żadnej diety, bo nie mam na nią teraz czasu.
ale jak w przypadku wszystkich zabiegów modelujących sylwetkę gabinety kosmetyczne jak i producenci zalecają uzupełnić same zabiegi o zbilansowaną dietę i ruch - bez tego cudów nie ma
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:03   #23
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

kiedy masz kolejny zabieg?>
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:39   #24
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

W przyszłym tygodniu, bo w tym nie dam rady czasowo...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 09:31   #25
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
co Ty opowiadasz, masażystka tak mówi,bo u niej jeden zabieg to koszt 120 zł i nie chce stracić klientów, a Ty możesz sobie je sprawić za 22 zł w aptece

ja używam baniek już którąś wiosnę z kolei i nie zauważyłąm wiszącej skóry, wręcz odwrotnie,skóra jest jędrna i miła w dotyku

fakt,że techniki trzeba się nauczyć- poczytaj dokładnie ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280
przeglądnij filmiki na youtube

dzieki zapewne masz rację! obejrze filmik a jak kupie banke dam znac
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:11   #26
malinaok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Talking Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Witajcie
Pare dni temu wykupiłam sobie 6 intensywnych, bezinwazyjnych zabiegów antycellulitowych z użyciem 2 technologii - kawitacji
ultradźwiękowej oraz fal radiowych.
W poniedziałek idę na pierwszy - godzinny.
Będę informować na bieżąco jakie są rezultaty.
malinaok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:52   #27
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

jestem po pierwszym zabiegu - miałam robiony brzuch i boczki, po zabiegu dodatkowo masaż ednodermiczny. Przyszłam do domu-zmierzyłam się i miałam 4cm więcej niż pomiar z rana! na szczęście dzisiaj jak się zmierzyłam centymetry wróciły do normy...co jeszcze mogę napisać...na brzuchu mam pełno grudek z tłuszczu:/ i bolał mnie brzuch z 15 minut jakieś 3 h po zabiegu-przede mną jeszcze 4 zabiegi..
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:09   #28
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

http://gruper.pl/x.php/1,4421/Liposu...7acf55beb83d27

widzialyscie??? kurcze no waham sie waham... bo wyskoczyc z 500 zl.. :/
no nie no chyba jednak za drogo...
__________________
nie poznaje wizazu

Edytowane przez Mantisa
Czas edycji: 2011-06-02 o 16:14
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:03   #29
guu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 68
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

Czym się✂różni liposukcja kawitacyjna od ultradźwiękowej ?
I jaka jest różnia jeśli chodzi o fale radiowe.
__________________
pm 13.07.13
guu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:10   #30
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

podciągam
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 11:28:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.