IPL - depilacja - co myślicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 19:21   #31
Babila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Ja miałam depilowane łydki.
Było 7 zabiegów fotoepilacji IPL (co 3 tygodnie), wszystkie włosy odrosły mi po trzech miesiącach. Mam bladą cerę i ciemne włosy (więc podobno najlepsze do depilacji). Nie polecam! Pieniądze wywalone w błoto.
Dlatego że to jest jeden wielki przekręt. Metoda w bardzo niewielkim stopniu trwale usuwa włosy. Usuwa je tak samo jak powiedzmy wosk czyli na około miesiąc. Jeżeli chodzi się w takich mniej wiecej odstępach czasu można odnieść wrażenie że włosów rzeczywiście jest mniej. Dlatego też kosmetyczki podkreślają jak ważne jest przychodzenie do nich na zabieg regularnie. Gdyby nie daj boże przyszło się po 1,5 miesiąca od ostatniej wizyty okazałoby się że cała ta depilacja jest nic nie warta. A tak zwykle okazuje się dopiero po kilku miesiącach i kilkuset złotych utopionych w błoto.
Babila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 20:59   #32
Babila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Ja miałam depilowane łydki.
Było 7 zabiegów fotoepilacji IPL (co 3 tygodnie), wszystkie włosy odrosły mi po trzech miesiącach. Mam bladą cerę i ciemne włosy (więc podobno najlepsze do depilacji). Nie polecam! Pieniądze wywalone w błoto.
Dlatego że to jest jeden wielki przekręt. Metoda w bardzo niewielkim stopniu trwale usuwa włosy. Usuwa je tak samo jak powiedzmy wosk czyli na około miesiąc. Jeżeli chodzi się w takich mniej więcej odstępach czasu można odnieść wrażenie że włosów rzeczywiście jest mniej. Dlatego też kosmetyczki podkreślają jak ważne jest przychodzenie do nich na zabieg regularnie. Gdyby nie daj boże przyszło się po 1,5 miesiąca od ostatniej wizyty okazałoby się że cała ta depilacja jest nic nie warta. A tak zwykle okazuje się dopiero po kilku zabiegach i kilkuset złotych utopionych w błoto.
Babila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 10:47   #33
MONISEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Szkoda pieniędzy!
Skorzystałam z Grouponu na 5 zabiegów IPL na łydki.
Przez jakieś 2 miesiące był spokój, teraz wszystkie włosy pięknie odrosły. Wywaliłam "tylko" 300 zł, gdybym zapłaciła cenę normalną, to chyba bym się wściekła .
Lepiej kupić sobie domowy IPL, albo zainwestować w dobry depilartor. Efekt będzie ten sam.
Depilacja IPL u kosmetyczki to jedna wielka ściema.
MONISEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 17:23   #34
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Nie polecam! Chodziłam na IPL (choć domyślnie wybrałam się na depilację laserową, aczkolwiek "profesjonalna obsługa" skorzystała z mojej niedostatecznej wiedzy i zapisała mnie właśnie na IPL ) na twarz. Ból był okropny, momentami ciężko było powstrzymać łzy... A efekty? Szkoda gadać, może MINIMALNIE mam jaśniejsze i cieńsze włoski, ale kurczę, jak na 10 zabiegów po 400 zł to stanowczo za mało... Nie dajcie sobie wmówić dziewczyny, że IPL coś wam da .
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:07   #35
dorciaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Przede wszystkim IPL nie jest laserem jako takim. Nie usuwa włosków tylko je usypia na jakiś czas (czesto u każdego inny) i włosy na 100% odrosną. Tak więc najlepszy jest np. laser diodowy, który faktycznie wypala włosy i uszkadza mieszki włosowe. Faktycznie po wykonaniu depilacji laserowej zdarzy się, że po kilku latach jakiś włosek wyrośnie bo nie był wystrzelony, ale to jakieś 2 do 5% z całego owłosienia jakie było. Nie ma opcji żeby odrosly wszystkie włosy jak w przypadku IPL. Więc nie dajcie się nabierać :/
dorciaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:00   #36
karoline1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
O kurcze, az tak duzo?
Ja widzialam ostatnio dobra promocje na zabieg usuwania owlosienia IPL i chcialam sie zdecydowac, liczac na to, ze 4-5 zabiegow starczy. Wtedy koszt bylby jeszcze do zniesienia. A skoro mowisz, ze to 7-14 i na dodatek metoda na 2 lata... Mnostwo kasy na to pojdzie a efekt niestety nie jest wieloletni. Dzieki na informacje Zostaje wiec przy depilatorze
Ilość zabiegów zależy od rodzaju skóry, włosów i innych czynników np: czy hormony są uregulowane itp. Ja wykonywalam zabiegi w gabinecie Dermic i na pachy miałam 5 zabiegów. Jestem zadowolona z rezultatu i zapisałam się na kolejną partię. Zabieg wykonuje kosmetolog, ale rzetelnie zostaje przeprowadzony wywiad, zalecenia i ogólnie wiele informacji można uzyskać. Nigdy nie zostałam poparzona, dawki są dobierane indywidualnie, ogólnie podejście jest profesjonalne. A ceny niskie 99zł za pachy- cena jak marzenie
karoline1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:41   #37
karoline1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
O kurcze, az tak duzo?
Ja widzialam ostatnio dobra promocje na zabieg usuwania owlosienia IPL i chcialam sie zdecydowac, liczac na to, ze 4-5 zabiegow starczy. Wtedy koszt bylby jeszcze do zniesienia. A skoro mowisz, ze to 7-14 i na dodatek metoda na 2 lata... Mnostwo kasy na to pojdzie a efekt niestety nie jest wieloletni. Dzieki na informacje Zostaje wiec przy depilatorze
Ilość zabiegów zależy od rodzaju skóry, włosów i innych czynników np: czy hormony są uregulowane itp. Ja wykonywalam zabiegi w gabinecie Dermic i na pachy miałam 5 zabiegów. Jestem zadowolona z rezultatu i zapisałam się na kolejną partię. Zabieg wykonuje kosmetolog, ale rzetelnie zostaje przeprowadzony wywiad, zalecenia i ogólnie wiele informacji można uzyskać. Nigdy nie zostałam poparzona, dawki są dobierane indywidualnie, ogólnie podejście jest profesjonalne. A ceny niskie 99zł za pachy- cena jak marzenie
karoline1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 17:44   #38
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: IPL a Diroseal Avene

przylaczam sie do pytania, temat stary ale moze juz ktos wie co odpoisac?

diroseal avene nie ma w skladzie retinolu tylko retinal, a to pochodna retinolu i nie znalazlem info ze trzeba retinal odstawiac tylko retinol 2-3 tyg przed zabiegiem
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:48   #39
thinskinned
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Na cudowną depilację IPL chodziłam w ubiegłym roku, przez prawie rok, robiłam całe nogi (8 zabiegów!), bikini (4 zabiegi), pośladki (4 razy) i wąsik (3 razy) wydałam prawie 3000 zł na które ciężko musiałam zapracować podczas wakacji... po 3 miesiącach od zakończenia zabiegów woski odrosły słabsze, po pół roku od ostatniego zabiegu włoski są dokładnie takie same i odrastają tak samo szybko jak przed zabiegami... Pani zapytana o skuteczność puściła ściemę, że to lepsze od normalnego lasera, że nie boli (bolało), że jak odrośnie to za 3 lata i to minimalnie...
Depilację robiłam w największej sieci w Polsce, w oddziale w Krakowie.
Włoski mam grube i ciemne, cerę jasną, rzekomy idealny model do depilacji.
Nic z tego nie mam, poza złością. Nawet kawę robili niedobrą.
thinskinned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:40   #40
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

pracowalam na IPL przez rok, mialam szkolenie z tego urzadzenia.

Ogólnie nie polecam. Włosy odrosną. Zabiegów trzeba miec conajmniej 10, czyli mozesz wydac nawet kilka tysiecy. Lepiej te pieniadze wydac na medyczny laser. Wydasz tyle samo, mniej zabiegów, niestety bardziej bolesny i spokoj z włosami na dlugie lata. A z Ipl...tanie, bezbolesny, kilkanascie zabiegów spokoj na kilka miesiecy.

Na szkoleniu zapytalam sie szkoleniowca czy to dziala, dostalam odpowiedz

" musi Pani w to wierzyc"

To wszystko wyjasnia, prawda?

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez thinskinned Pokaż wiadomość
Na cudowną depilację IPL chodziłam w ubiegłym roku, przez prawie rok, robiłam całe nogi (8 zabiegów!), bikini (4 zabiegi), pośladki (4 razy) i wąsik (3 razy) wydałam prawie 3000 zł na które ciężko musiałam zapracować podczas wakacji... po 3 miesiącach od zakończenia zabiegów woski odrosły słabsze, po pół roku od ostatniego zabiegu włoski są dokładnie takie same i odrastają tak samo szybko jak przed zabiegami... Pani zapytana o skuteczność puściła ściemę, że to lepsze od normalnego lasera, że nie boli (bolało), że jak odrośnie to za 3 lata i to minimalnie...
Depilację robiłam w największej sieci w Polsce, w oddziale w Krakowie.
Włoski mam grube i ciemne, cerę jasną, rzekomy idealny model do depilacji.
Nic z tego nie mam, poza złością. Nawet kawę robili niedobrą.

w którym gabinecie mialas robione?

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-01-20 o 09:30
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 23:22   #41
thinskinned
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość

w którym gabinecie mialas robione?
No mas vello, na Krowoderskiej, ciekawi mnie, jak rozpratrują ewentualne reklamacje
thinskinned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 12:30   #42
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

ehh, najgorsze co moze byc to nomas. Ale ogólnie IPL totalna klapa.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:47   #43
raunen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 106
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Przeczytałam już setki opinii na temat IPL i oczywiście salonów Nomanvello... Cena kusząca, ale jak czytam o marnych efektach to tracę jakąkolwiek nadzieję, że obędę się bez drogiego i bolesnego lasera...
Zastanawiam się czy jednak nie spróbować IPL, ale 1-2 zabiegi i poczekać 2 miesiące na jakiś efekt. Depilacja laserem jednej partii ciała to 300-400 zł, a jednak IPL 99zł.
raunen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:53   #44
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

1,2 zabiegi IPL nie bedzie zadnego rezultatu, dopiero od 4 zaczyna sie cos widziec. Ale jak pisalam wyzej, IPL naprawde nie warto, szkoda pieniedzy wyrzucac. Wiem, bo pracowałam na tym, wiec widzialam jakie sa efekty, a raczej widzialam brak efektów. Osoby, ktore cierppliwie robia serie 10 zabiegów, pozniej żałują, ze straciły 1000zł. Na szczescie juz nie pracuje na tym sprzecie, własnie dlatego. Jakos nie potrafie prosto w oczy mowic, ze beda bardzo zadowolone z efektu, a pozniej klientki miały do mnie pretensje.
Jesli juz chcecie bardzo IPL to lepiej IPL+RF.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez raunen Pokaż wiadomość
Depilacja laserem jednej partii ciała to 300-400 zł, a jednak IPL 99zł.

tylko, ze po IPL nic nie zyskasz a po zabiegach laserem medycznym bedziesz bardzo zadowolona. IPL - 10zabiegów=1000zł, czyli wyrzucasz kase, nic nie zyskając.
Laser medyczny, tu zalezy jaka okolica, ale wystarczy okolo 3-4 zabiegów i bedziesz zadowolona.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-02-07 o 11:50
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:35   #45
raunen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 106
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

ellish - dzięki za opinie.
Tak chyba jeszcze miałam nadzieję, że działanie IPL jest od czegoś uzależnione bo spotyka sie opinie osób bardzo zadowolonych.
Chyba jednak odłożę więcej kasy i się wybiorę na laser diodowy.
raunen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:11   #46
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez raunen Pokaż wiadomość
ellish - dzięki za opinie.
Tak chyba jeszcze miałam nadzieję, że działanie IPL jest od czegoś uzależnione bo spotyka sie opinie osób bardzo zadowolonych.
Chyba jednak odłożę więcej kasy i się wybiorę na laser diodowy.
bardzo rozsądny wybór. Diodiowy boli, ale warto
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 22:42   #47
thinskinned
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez raunen Pokaż wiadomość
ellish - dzięki za opinie.
Tak chyba jeszcze miałam nadzieję, że działanie IPL jest od czegoś uzależnione bo spotyka sie opinie osób bardzo zadowolonych.
Chyba jednak odłożę więcej kasy i się wybiorę na laser diodowy.
Oczywiście, że są dobre opinie, ja też miałam zachwyt w oczach w trakcie robienia zabiegów, tylko że po 3 miesiącach od zakończenia serii 7 zabiegów na nogi włoski odrosły, teraz po pół roku są prawie tak grube jak przed zabiegami.
Dużo osób komentuje początkowe efekty, wierząc, że tak już pozostanie, moim zdaniem, salony też same spamują i piszą o dobrych efektach, podszywając się pod użytkowniczki.
Jednym słowem NIE dla IPL, następnym razem jak się dorobię to inwestuje w laser, ból to najmniejszy problem, ciężej zdobyć pieniądze
thinskinned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:43   #48
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: IPL - usuwanie przebarwień

no szkoda, że tu taka cisza naprawdę żadna z Was nie próbowała? Idę jutro na pierwszy zabieg, wychodzi na to, że będę wizażowym królikiem doświadczalnym ... Trudno, desperacja sięga zenitu bo bez podkładu wstyd wyjść do ludzi
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:12   #49
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - usuwanie przebarwień

nie polecam. Pracowałam na IPL - odradzam.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 22:52   #50
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: IPL - usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
nie polecam. Pracowałam na IPL - odradzam.
Czytałam na necie, że ipl nie sprawdza się przy depilacji ale przy zamykaniu naczyn i usuwaniu przebarwień ponoć tak... to teraz już zgłupiałam. Co polecasz?
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 07:39   #51
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - usuwanie przebarwień

hmm, to tez zalezy od typu sprzetu. Opinia jest pól na pól. Ja przyznam, ze nie byłam zadowolona ze sprzetu w salonie, wiec moze to jest przyczyna?

Zalezy jakie masz te przebarwienia. Widzialam rewelacyjne efekty mikro + kwasy. Ale to były delikatne plamki na skórze. posłoneczne.

Jak masz groupona to idz, duzo nie stracisz a zobaczysz jak efekty. Daj znac jak poszło
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:17   #52
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: IPL - usuwanie przebarwień

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
hmm, to tez zalezy od typu sprzetu. Opinia jest pól na pól. Ja przyznam, ze nie byłam zadowolona ze sprzetu w salonie, wiec moze to jest przyczyna?

Zalezy jakie masz te przebarwienia. Widzialam rewelacyjne efekty mikro + kwasy. Ale to były delikatne plamki na skórze. posłoneczne.

Jak masz groupona to idz, duzo nie stracisz a zobaczysz jak efekty. Daj znac jak poszło
No właśnie robiłam mikrodermabrazję diamentową - 10 zabiegów + kwas migdałowy 40%, później robiłam mikrodermabrazje korundową (seria 15 zabiegów ) + kwas glikolowy 70 na przemian. Straciłam fortunę i niewiele lepiej jest dlatego pomyślałam o IPL . Jestem już zdesperowana i wściekła, szkoda mi wywalać kasę na zabiegi, które niewiele dają. Wstyd iść na basen czy jechac nad wode z taką buzią
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 17:53   #53
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
ipl czy laser ? pomocy

Witam serdecznie coraz częściej myślę nad zamykaniem naczynek na twarzy i nie wiem która metoda byla by dla mnie lepsza? ipl czy laser? mam widoczne naczynka na nosie i utrzymujący sie rumień na nosie i policzkach, wydaje mi się że na policzkach naczynka nie są tak bardzo widoczne jak na nosie (na nosie widoczne żyłki) a na policzkach tylko rumień + widoczne pękniete naczynko.... nie wiem sama którą metodę wybrać... bardzo proszę o rade
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 09:32   #54
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: ipl czy laser ? pomocy

bombonierka654 najlepiej będzie jak zapytasz najpierw lekarza. Wiesz nam może się wydawać co innego, a dermatologowi co innego, a tym bardziej że każda z nas ma inną cerę. Podejdź sobie do WellDerm, tam jest super babeczka dermatolog dr Bliżanowska. Na bank dobrze Ci doradzi pamiętaj, że co jak co ale jeśli chodzi o buzie to najpierw dermatolog a później dopiero zabiegi
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 12:27   #55
anuana
Przyczajenie
 
Avatar anuana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: ipl czy laser ? pomocy

Niestety zbliża się wiosna słońce świeci coraz mocniej dlatego w tym okresie nie zaleca się usuwania naczynek wręcz nawet odradza. Najlepiej zacząć serię zabiegów we wrześniu przez 6 miesięcy do marca, przy okresie odstępu między kolejnymi zabiegami wynoszącym 1 miesiąc.
Na okres wiosenno letni zostaje tylko stosowanie kremów na naczynka. Ze swojego doświadczenia polecam ziaja kuracja naczynkowa, ruboril lub bioderma.
anuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 12:18   #56
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: ipl czy laser ? pomocy

Zawsze można pójść na konsultacje i dowiedzieć się czy można zrobić coś innego żeby się pozbyć tego małego paskudztwa . Tylko wiadomo samemu to raczej nie jesteśmy w stanie tego ocenić.
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:14   #57
lorelai89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 14
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

ja również metodzie IPL mowie NIE. mimo ze narazie efekty są fajne (po 2 zabiegach) nóżki gładkie.

robie ogolnie 6 zabiegów w warszawie, z groupona. dlaczego nie polecam tego salonu - to juz na priv dla zainteresowanych, bo publicznie raczej nie wypada.

ale mam wielką prośbę do osób naprawde obeznanych w temacie. JAKA powinna być DŁUGOŚĆ WŁOSA przed zabiegiem? nie pytam specjalnie o czas "zapuszczania" bo wiadomo ze u kazdego rosnie inaczej, a zwlaszcza teraz kiedy jestem po 2 sesjach i wloski ledwo ledwo rosną.

nie moge zapytac telefonicznie, bo wlasnie w tym problem ze obsluga jest tak nie doinformowana... jedna Pani mi powiedziala ze moje okolo 7mm wlosow to RACZEJ za duzo, inna ze powinnam miec totalnie gołą noge - zgolona dzien przed zabiegiem !!! i dyskutowalam z nia o tym przez telefon, ale babka wie mniej niz ja...

nastepny zabieg POJUTRZE help((
lorelai89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 19:57   #58
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

zalezy. Jesli zwykły IPL, to kosmetyczki wypalaja włoski i wtedy maja miec długosc 2-4cm. Najlepiej zgolic tak 3-2 dni przed zabiegiem. Dłuzsze nie, bo zabieg moze byc bardziej bolesny.

Jesli w salonie mówią, ze maja byc włoski calkowicie zgolone, tzn, ze maja IPL+RF, czyli z falami radiowymi, i wtedy zabieg robiony jest na żelu, czyli smaruja Ci noge zelem do USG i wtedy "strzelaja" IPL.

Jesli chodzi o skutecznosc, jak pisalam wyzej, ja nie polecam IPL. Ale jesli juz bardzo klientka chce, to IPL+RF.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 09:31   #59
lorelai89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 14
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

tam kazda mowi inaczej, nie wiem co z nimi jest nie tak :/

super dziekuje Ci bardzo, wlasnie obie sesje mialam z żelem i potem czułam jak to ona mowi IGIEŁKI.

w takim razie nie bede juz zapuszczac hehe
lorelai89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:55   #60
joel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
zalezy. Jesli zwykły IPL, to kosmetyczki wypalaja włoski i wtedy maja miec długosc 2-4cm. Najlepiej zgolic tak 3-2 dni przed zabiegiem. Dłuzsze nie, bo zabieg moze byc bardziej bolesny.

Jesli w salonie mówią, ze maja byc włoski calkowicie zgolone, tzn, ze maja IPL+RF, czyli z falami radiowymi, i wtedy zabieg robiony jest na żelu, czyli smaruja Ci noge zelem do USG i wtedy "strzelaja" IPL.

Jesli chodzi o skutecznosc, jak pisalam wyzej, ja nie polecam IPL. Ale jesli juz bardzo klientka chce, to IPL+RF.
IPL + RF tez nie działa, włosy odrastają. Nie jest więc prawda, ze jest lepsze od IPL
joel20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 18:21:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.