Jak facet powinien dbać o twarz ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 11:44   #1
Alvin2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1

Jak facet powinien dbać o twarz ?


Hej ogólnie to zapytam tu bo Wy drogie panie to się pewnie na tym znacie. No więc tak zawsze uważałem, że pianka do golenia i mydło to jest to co facetowi do szczęścia wystarczy no ale wiecie lata lecą (już 28) i może trzeba by zacząć coś dbać o twarz, bo w sumie słyszę od ludzi, że mam mniej lat niż mam ale jak się przyjrzałem w lustrze to tak mam na twarzy jakieś:

-małe białe grudki gdzieniegdzie,
-ogólnie nierówna jakaś taka jest ta skóra (jakby lekko chropowata).

Dobra to tak coś czytałem, że najpierw trzeba przemyć jakimś tonikiem a potem dawać jakiś krem. Tylko teraz tak chodzi o to żeby te preparaty nie były bardzo drogie a coś działały (znaczy poprawiały po jakimś czasie stosowania), i żeby nie było widać jak idę na ulicy że jestem czymś wysmarowany i też nie chcę mieć uczucia, że się lepię od jakiegoś kremu.

A sprawa dwa czy np. jednorazowa wizyta u kosmetyczki (nigdy jeszcze nie byłem) coś pomoże na jakiś czas ?? Oczywiście zakładając że teraz będę jakoś dbał o tą twarz ? Tylko o co należy tam poprosić i ile to kosztuje.

Z góry dzięki za porady.

Edytowane przez Alvin2
Czas edycji: 2012-11-26 o 11:50
Alvin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 00:28   #2
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jak facet powinien dbać o twarz ?

hej, jasne skorzystaj z wizyty u kosmetyczki. Przydatny będzie peeling, pewnie kosmetyczka zaproponuje Ci zabieg oczyszczania (nie boli:-D) oraz regenerującą maskę.
W domu pamiętaj o regularnym -codziennym stosowaniu kremu do twarzy (polskie marki dbaja o panów i sa już dedykowane dla Was linie kosmetyków), na zimę najlepiej ochronny (z filtrami) plus oczywiście bezbarwna pomadka do ust. Mozesz też raz na tydzien zrobić sobie maseczkę nawilzająca do twarzy, w drogeriach są gotowe maseczki, nakładasz na kilka minut na czysta twarz omiając okolice oczu i nastepnie zmywasz albo wklepujesz (zaleznie od maseczki). Do mycia nie polecam mydla, lepiej żel do mycia twarzy
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 07:09   #3
clyde_robert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Jak facet powinien dbać o twarz ?

Ja najczęściej to twarzy używam żelów do mycia+krem i mam z głowy. Ale może dlatego, że nie mam problemów z cerą.
clyde_robert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.