IPL - depilacja - co myślicie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 12:58   #61
natalkab6
Raczkowanie
 
Avatar natalkab6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: IPL a ciąża !!!

Powody są wiadome- to przez progesteron i melanotropine (wysoki poziom w trakcie ciąży) nie zalecane jest wykonywanie zabiegów z użyciem IPL. Za to po ciąży czyli w trakcie karmienia również nie można wykonywać tego typu zabiegów gdyż z kolei mamy wysoki poziom prolaktyny. Oba te hormony mogą w połączeniu ze światłem IPLa wywołać poparzenie, przebarwienia i inne nie przyjemne skutki dla naszej skóry (w miejscu zabiegowym). Ogólnie rzecz biorąc w tym okresie hormony szaleją, a one nie lubią tego typu światła.
__________________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna." (S. Loren)
natalkab6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:15   #62
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Dziewczyny czy Któraś z Was słyszała o laserze E-Max Syneron Galaxy? Jak to działa? Miałam nim robioną depilację w zeszłym tyg i hmmm sama nie wiem czy To laser czy IPL?Pytałam Panią ale dziwnie mi odpowiedziała na to pytanie

Jeśli Któraś z Was słyszała o nim to proszę napiszcie o sluteczności?

Dziękuję
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:00   #63
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez thinskinned Pokaż wiadomość
Na cudowną depilację IPL chodziłam w ubiegłym roku, przez prawie rok, robiłam całe nogi (8 zabiegów!), bikini (4 zabiegi), pośladki (4 razy) i wąsik (3 razy) wydałam prawie 3000 zł na które ciężko musiałam zapracować podczas wakacji... po 3 miesiącach od zakończenia zabiegów woski odrosły słabsze, po pół roku od ostatniego zabiegu włoski są dokładnie takie same i odrastają tak samo szybko jak przed zabiegami... Pani zapytana o skuteczność puściła ściemę, że to lepsze od normalnego lasera, że nie boli (bolało), że jak odrośnie to za 3 lata i to minimalnie...
Depilację robiłam w największej sieci w Polsce, w oddziale w Krakowie.
Włoski mam grube i ciemne, cerę jasną, rzekomy idealny model do depilacji.
Nic z tego nie mam, poza złością. Nawet kawę robili niedobrą.
nie wiem, jak nogi, ale 4 zabiegi na te inne partie ciała to chyba zdecydowanie za mało! czy ktoś Ci powiedział, że po czterech jest trwały efekt? Mi babka powiedziała, że ok. 10 i to jest i tak sprawa indywidualna.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 10:59   #64
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Ilość zabiegów to też jest kwesti abardzo indywidualna uzależniona od rodzaju owłosienia. To prawda, że zdecydowanie łatwiej jest usunąć włoski ciemne, ale nie jest jż prawdą, że tych jasnych nie da się usunąć wcale. Przy użyciu systemu Harmony XL i głowicy IPL SHR-PRO 650 nm możliwe jest usuwanie zarówno ciemnych jak i jasnych włosów, a precyzyjna kontrola ilości stosowanej energii umożliwia dostosowanie zabiegu do każdego fototypu skóry i czyni go bezpiecznym.
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:58   #65
jjaaszczurka
Przyczajenie
 
Avatar jjaaszczurka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

A ja mam pytanie odnośnie najlepszego okresu do wykonania takiego usuwania owłosienia? Czy skora po zabiegu może być wystawiana na ekspozycję słoneczną, ile po byłoby bezpiecznie? I z jaką częstotliwością się wykonuję, bo spotkałam się z opiniami, że co 4 tyg, ale również, że co 2? Zastanawiam się, czy warto zaczynać w marcu?
jjaaszczurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:35   #66
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez jjaaszczurka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie najlepszego okresu do wykonania takiego usuwania owłosienia? Czy skora po zabiegu może być wystawiana na ekspozycję słoneczną, ile po byłoby bezpiecznie? I z jaką częstotliwością się wykonuję, bo spotkałam się z opiniami, że co 4 tyg, ale również, że co 2? Zastanawiam się, czy warto zaczynać w marcu?
o.
i co.np. z balsamami do ciala
ja kupilam w niemczech urzadzenie z brauna. bez koniecznosci wymiany lamp.
acha. gdzie te zele mozna kupicc w polsce ? bo ja tu otrzymalam dwa.
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:18   #67
efa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Podbijam wątek.
Ktoś próbował, może opisać własne odczucia dot. tej metody depilacji? Podobno jeden zabieg usuwa około 30% owłosienia, to prawda?
hej wątek trochę stary ale bezwzględnie się przyda. ostatnio z moją psiapsiółą stwierdziłyśmy wspólnie -KURDE czemu nie zrobiłyśmy tego wcześniej.
od początku -mam spore problemy z włoskami w różnych miejscach hormony, tarczyca wszystko gra - ponoć geny ?!
przy goleniu masakra nie jestem w stanie "dogolić" włosa tak, żeby nie było go widać efekt- od ładnych paru lat tylko długie spodnie latem, dodatkowo włosy wrastają i tworzą nieestetyczne czerwone krostki w połączeniu z czarnymi kropkami włosa efekt powalający.
kremy do golenia hahahahahahahaha NIC
wosk - nie mam cierpliwości czekać na to aż włoski osiągną właściwą długość po za tym wrastają
depilator (podobno kupiłam mercedesa wśród) długo, boli, efekt - góra tydzień luzu a potem dramat z wrastającymi włosami.
laser chodził mi po głowie od dłuższego czasu ale cena zabiegu (w moim salonie całe nogi 1200,00) jest nie na moja kieszeń.
zgłosiłam się na IPL w Warszawie skuszona ceną (65 zł za strefę-nogi to aż cztery strefy) próbę miałam za darmo na pachy.
po tygodniu nie zaobserwowałam żadnych efektów na pachach ale miałam umówioną wizytę na nogi więc stwierdziłam, że MUSZĘ zaryzykować - postanowiłam, że jeżeli nie zauważę efektów zrezygnuję.
sam zabieg trwał ponad godzinę w niektórych miejscach troszkę bolesny (takie podpalanie) w innych zupełnie nic nie czułam.
wróciłam do domu następnego dnia ogoliłam nogi i WOW pierwszy raz od dłuuuugiego czasu nie czułam "szczeciny" na nogach i włoski zdecydowanie wolniej rosły.
dodatkowo pani w gabinecie zaproponowała pakiet 5 zabiegów na całe nogi za 650 zł czyli jednia strefa wychodzi nie 65 zł tylko 32,5 - zabieg co trzy tygodnie.
jestem pełna nadziei bo włoski to mój ogromny problem i kompleks
7 czerwca druga seria
a moja wspomniana na początku przyjaciółka z równie mocnymi włoskami jest po 3 seriach i po trzeciej serii włosków prawie nie widać
jeżeli ktoś będzie miał ochotę na namiar na IPL w Wawie (sieciówka w innych miastach też są) służę uprzejmie.
efa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 15:55   #68
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Odpowiedz wyzej!
Doszkoliłam się i każdemu powtarzam IPL to nie laser.
IPL służy do wykonywania innych zabiegów, a przy epilacji się nie sprawdzają. Nie polecam IPL ani u kosmetyczki, ani u dermatologa do usuwania włosow- dermatolodzy również czasem zachecają do IPL do usuwania włosów co widać ponizej (nie tylko kosmetyczki/kosmetolodzy...) :
https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...cja-IPL-w-domu
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 22:12   #69
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez plektranktus Pokaż wiadomość
skąd przypuszczenie że do depilacji włosków IPL się nie sprawdza? Tak jak napisała efa zabieg trzeba kilka razy powtórzyć żeby było widać efekty ale za to IPL jest dużo delikatniejsze dla skóry niż np laser i nie powoduje wrastania włosków. Teraz kilka blogerek testuje ten co wkleiłaś w linku powyżej i raczej czytałam pozytywne opinie.
IPl dziala, ale na chwilke, a pozniej wloski z powrotem odrastaja. Wiem z wlasnego doswiadczenia, bo pracowalam kilka lat. Nigdy nie polecam prywatnie ;-)
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 13:12   #70
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez plektranktus Pokaż wiadomość
skąd przypuszczenie że do depilacji włosków IPL się nie sprawdza? Tak jak napisała efa zabieg trzeba kilka razy powtórzyć żeby było widać efekty ale za to IPL jest dużo delikatniejsze dla skóry niż np laser i nie powoduje wrastania włosków. Teraz kilka blogerek testuje ten co wkleiłaś w linku powyżej i raczej czytałam pozytywne opinie.
Wystarczy popytac znajomych którzy poszli na IPL, kosmetyczek, kosmetologów dla których zarobek nie jest najważniejszy, przejrzeć co dziewczyny piszą na wizażu... Teraz testerki może są zadowolone, ale zobaczymy co napiszą za pół roku/ rok czy dłużej...

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
IPl dziala, ale na chwilke, a pozniej wloski z powrotem odrastaja. Wiem z wlasnego doswiadczenia, bo pracowalam kilka lat. Nigdy nie polecam prywatnie ;-)
zgadzam się
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:30   #71
efa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

no ok przyjmuję do wiadomości - mówisz, że włosy po pewnym czasie odrastają, a jak to się ma do informacji podawanych w gabinetach, że aby efekt się utrzymał trzeba raz lub dwa razy w roku zrobić sesję przypominającą- czy jeśli zastosujesz się do tych zaleceń efekt będzie również niezadowalający?
efa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 09:47   #72
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez efa_ Pokaż wiadomość
no ok przyjmuję do wiadomości - mówisz, że włosy po pewnym czasie odrastają, a jak to się ma do informacji podawanych w gabinetach, że aby efekt się utrzymał trzeba raz lub dwa razy w roku zrobić sesję przypominającą- czy jeśli zastosujesz się do tych zaleceń efekt będzie również niezadowalający?
to sa tylko slowa. Tak samo jak widzisz reklamy w TV, tez tak wierzysz?
Kropla plynu i naczynia swiecace,
dalej:
wystarczy posypac proszkiem i plama zniknie,
krem-tydzien stosowania i masz idealna skore.
Podklad - nie widac ani jednej zmarszczki, zadnej niedoskonalosci. Nieskazitelna cera.
tabletki, herbatki na odchudzanie- po tygodniu masz rozmiar 34.

Wierzysz w to? To samo sie mowi w gabinetach. Reklama, reklama, reklama, zeby tylko przyciagnac klientow. Wszedzie i zawsze tak sie robi.

Trzeba miec dystans i ufac osobom, ktore maja doswiadczenie na wlasnej skorze a nie osobom, ktore musza sprzedac.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez efa_ Pokaż wiadomość
czy jeśli zastosujesz się do tych zaleceń efekt będzie również niezadowalający?
Tak.
I pamietaj, IPL to nie jest laser. Jesli chcesz miec zadowolajacy efekt, idz na LASER diodowy, Lepszy efekt. Drozszy zabieg, ale cena tez mowi duzo.
IPL jest bardzo tani. To tez powinno cos powiedziec,
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:46   #73
jjaaszczurka
Przyczajenie
 
Avatar jjaaszczurka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Jestem po 3 seansach IPL, ale robionych samemu w domu. Nie chcę nadmiernie wychwalać metody, ale już widzę efekty - mam miejsca, gdzie włosów nie ma, reszta jest zdecydowanie miększa, slabsza. Ogólnie mam włosy czarne, grube i do tej pory żadna metoda mi nie pasowała, bo odrastające wloski wywoływały zapalenie mieszków. Z tego,co czytałam - nie jest to metoda "na zawsze", ale nawet jakbym miała to powtarzać co miesiąc, a miała gwarancje, że znacznie to ograniczy (póki co widzę, że ogranicza) wzrost włosów, to myślę, że warto. W moim przypadku znaczenie ma też fakt, że mam do dyspozycji urządzenie IPL i finansowo to się opłaca.
jjaaszczurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:07   #74
efa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

no właśnie o to pytałam Ellish - po jakim czasie włoski po serii zabiegów odrastają
jedna seria IPL jest w zasadzie w podobnej cenie co jednorazowy zabieg woskiem - jeżeli nawet włoski miały by odrastać to myślę, że warto spróbować. nie uważam się za specjalnie liczącą się z groszem osobę niemniej wydatek za jeden zabieg 1100 zł za laser przy założeniu również kilku serii uważam za lekko pomylony pomysł - owszem jeżeli za 1100 zł laser usuwał by włosy za pierwszym razem to proszę bardzo. podobne jak przy IPL przy laserze nikt nam tez nie daje gwarancji a jeżeli trafisz na gabinet z laserem ze starymi głowicami i będą ci wmawiać, że u ciebie wymagane jest więcej serii? ile osób tyle opinii generalnie ja zamierzam kontynuować zabieg na nogi i na własne oczy przekonać się czy IPL to bujda.
efa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:15   #75
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

IPL niestety nie usunie owłosienia na stałe... Sporo osób się na to nabiera> Czytając Wasze posty, można zauważyć, że świadomość rośnie, jednak dopiero ktoś musi coś spróbować aby wyszło, że jednak taki laser nie daje długotrwałych efektów ;-/ Jeśli chcemy na stałe usunąć owłosienie, trzeba rozejrzeć się za laserem diodowym, który właśnie przeznaczony jest do takich zabiegów. Na szczęście coraz więcej salonów w PL wyposażonych jest w ten sprzęt ;-)
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:44   #76
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Racja, lepiej isc na diodiowy. Ale pamietajmy, ze jeszcze nie wymyslili lasera, ktory usuwa wloski na stale. Byloby cudownie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
IPL niestety nie usunie owłosienia na stałe... Sporo osób się na to nabiera> Czytając Wasze posty, można zauważyć, że świadomość rośnie, jednak dopiero ktoś musi coś spróbować aby wyszło, że jednak taki laser nie daje długotrwałych efektów ;-/ Jeśli chcemy na stałe usunąć owłosienie, trzeba rozejrzeć się za laserem diodowym, który właśnie przeznaczony jest do takich zabiegów. Na szczęście coraz więcej salonów w PL wyposażonych jest w ten sprzęt ;-)
IPL to nie laser

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez efa_ Pokaż wiadomość
no właśnie o to pytałam Ellish - po jakim czasie włoski po serii zabiegów odrastają
sprawa indywidualna. Seria zabiegow-10.
Jedni klienci byli zadowoleni do 4 zabiegu, pozniej wlosy zaczely odrastac.
Inne dotrwaly do 8 i wloski sie pojawily.
Rzadko sie zdarzaja osoby, gdzie wloski nie odrastaja az do 10 zabiegu. W ciagu 2 latach pracy na IPL mialam tylko 3 klientki, gdzie wloski zaczely im odrastac po 4 miesiacach od pelnej serii.

Mialam tez przypadek, gdzie blondynce nie wypadl ani jeden wlosek, natomiast stala sie tez blondynka na ciele
Byla wczesniej uswiadomiona, ze moze sie tak zdarzyc, wiec zaskoczenia nie bylo.


Co do diodowego, niestety teraz mnostwo stworzyli tych laserow i wcale nie sa one super.
Mialam babeczke, ktora byla na diodowym z 10 lat temu ( to byla nowosc, jedyny laser na rynku, swietnej jakosci, teraz trudno trafic na taka perelke. Kupe kasy wydala na to). Zaczela widziec pojedyncze wloski na nogach po 10 latach.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-06-03 o 16:46
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 22:46   #77
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez CarolleM Pokaż wiadomość
robilam juz dawno te zabiegi na pachy ale laserem sptf w krk w laime i efekty sa super, natomiast reszty ciala nie zrobie bo tancze i musze czesto bywac na solarium a to jest przeciwwskazanie, natomiast efekt jest super i jak tylko bede mogla to zrobie reszte ciala
Twój każdy post dotyczy zachwalanie tego salonu. A jest ich aż 17. Przypadek?

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-06-03 o 22:51
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 09:19   #78
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Zgłosozne..
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 13:39   #79
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Ciekawe, czy kiedyś uda im się wymyślić taki laser, który na zawsze usunie owłosienie ..;-)
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 13:50   #80
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

IPL to nie jest depilacja :/
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:02   #81
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
IPL to nie jest depilacja :/
fotodepilacja, ale na pewno nie epilacja ;-)

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez bettyboom1000 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy kiedyś uda im się wymyślić taki laser, który na zawsze usunie owłosienie ..;-)
ciekawe jaka bylaby cena
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:46   #82
nicole700
Przyczajenie
 
Avatar nicole700
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

brak słów, straciłam tyle kasy a włosy nadal są, nawet nie są słabsze, dziewczyny nie polecam
nicole700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 15:53   #83
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

szkoda, że większość szuka dopiero info o ipl po wszystkim
ja pare lat czytałam dziewczyny na wizażu o laserach i pseudolaserach

chciałabym napisać, że w sumie ten ipl to bardzo drogi
skoro nogi to 4 obszary i za każdy osobno sie płaci a seria to nawet kilkanaście zabiegów
ja zaczęłam laser diodowy na wiosnę kiedy jest dużo promocji
pachy i tak sie nie opalają, bikini też a nogi smaruję filtrem 50 i są póki co bladziutkie
robiłam w różnych salonach w poszukiwaniu idealnego i tak
pachy 100 - 199
bikini całkowite ze szparą międzypośladkową 200 - 225
nogi całe ( od bikini aż po palce u stóp ) 350

pachy po 2 sesjach są prawie idealne
bikini jest super ale widzę że będą potrzebne kolejne sesje
nogi jeszcze nie wiem bo dopiero 1 raz za mną

więc zamiast narzekać jaki to laser jest drogi noszę długie spodnie a w ostateczności smaruję najwyższym filtrem
cza se radzić
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 07:49   #84
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

IPL niestety nie jest laserem :/ można chodzić i 20 razy na zabiegi, a włosy i tak odrosną - szkoda kasy i czasu.
Jak depilacja laserowa to tylko LightSheerDuet albo Palomar Vectus - to sa lasery diodowe i przynosza trwaly efekt. Fakt - drozsze, ale warto
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:50   #85
sharonth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Mam okazję skorzystać z darmowego, jednorazowego zabiegu przeprowadzanego laserem E-Light SHR na całe nogi i pachy. Podobno jest to laser nowy, dostępny w Polsce dopiero od tygodnia. W internecie jest o nim bardzo mało informacji. Jedyne co mi się udało wywnioskować z tego wątku to tylko to, że laser ten polega na metodzie e-light - czyli właśnie przy użyciu żelu. Podobno zabieg ten nie boli, czasami czuć tylko ciepło. No i jest to IPL, prawda? Jako iż zabieg ten ma być jednorazowy i mam zespół policystycznych jajników, zaryzykować i wykupić pełną serię zabiegów? Co oznacza "SHR" w nazwie? Czy ewentualnie po jednym takim zabiegu mogłabym wykonać następnie zabiegi laserem Light Sheer? Nie wiem co mam o tym myśleć, proszę doradźcie.
sharonth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 17:43   #86
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Hej,

Ja jestem z tych CHYBA JESZCZE nie do końca zniechęconych, nosiłam się z zamiarem zakupu "domowego IPL'a" - niestety mam b. wrażliwą skórą i po prostu boję się zastosować laser na twarzy czy w okolicach bikini. Do tego te ceny....a na grupery za 10% wartości chyba nie warto się skusić, nie sadze, żeby to dawało jakiś efekt... Chyba ze macie inne doświadczenia ?

No i zastanawiam się nad kilkoma modelami:
1. Rio Intense Pulse Light Hair Remover· Rio Beauty IPL 8000 - http://blog.widzialas.to/jaki-depilator-kupic/1445
2. i-LIGHT Remington
3. Philips LUMEA
4. Me My Elos Pro Ultra - znalazłam jednak opinię, że jest nieskuteczny http://kobieta-matka.pl/dwanascie-se...-ultra-za-mna/


Czy któraś z Was używała któregoś z powyższych i ..zadziałał..?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:28   #87
Akronik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Pełna depilacja nóg od stóp po bikini 1,000.00zł razy 14 zabiegów koniecznych do utrwalenia efektów zabiegu, bikini kompletnie też 1,000.00zł a ręce z pachami 900.00zł.
Akronik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 22:05   #88
Salma123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Nie dla IPL!
Jestem ta z wielu która jest niezadowolona z działania IPL ... musiałam wypróbować na sobie i coo?? szkoda kasy czasu i nerwów
Te które zachwalają widza pewnie efekt który jest widoczny ALE TYLKO POMIEDZY ZABIEGAMI,czyli te 4tyg odstepu miedzy kolejnym zabiegiem.To jest na zasadzie dobrego wosku ktory spowoduje ze i wypadna włoski ale tylko na chwilke a kiedy maja zamiar ponownie odrosnac kosmetyczka laduje w nie kolejny pakiet laseru wiec mamy powtorke...ale szok dopiero jest po skoncznym pakiecie np 5 zabiegow... mijaja te zbawienne 4 tyg, a ty nie idziesz juz na laser bo przeciez myslałas ze to koniec a tu bach odrastaja wszystkie i w tedy dziewczyny dopiero zdaja sobie sprawe ze wyrzuciły pieniadze w błoto ja tez sie poczatkowo cieszyłam ze udało mi sie pozbyc włoskow...ale nie... pozbylam sie ale pieniedzy...IPL jest tylko alternatywa dla wosku czy depilatora,ten sam efekt...
Ale juz tego bledu nie popełnie i Wam radze to samo tylko DIODOWY Pozdrawiam

Edytowane przez Salma123
Czas edycji: 2013-12-15 o 22:08
Salma123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:43   #89
kapeka
Raczkowanie
 
Avatar kapeka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Salma123 Pokaż wiadomość
Nie dla IPL!
Jestem ta z wielu która jest niezadowolona z działania IPL ... musiałam wypróbować na sobie i coo?? szkoda kasy czasu i nerwów
Te które zachwalają widza pewnie efekt który jest widoczny ALE TYLKO POMIEDZY ZABIEGAMI,czyli te 4tyg odstepu miedzy kolejnym zabiegiem.To jest na zasadzie dobrego wosku ktory spowoduje ze i wypadna włoski ale tylko na chwilke a kiedy maja zamiar ponownie odrosnac kosmetyczka laduje w nie kolejny pakiet laseru wiec mamy powtorke...ale szok dopiero jest po skoncznym pakiecie np 5 zabiegow... mijaja te zbawienne 4 tyg, a ty nie idziesz juz na laser bo przeciez myslałas ze to koniec a tu bach odrastaja wszystkie i w tedy dziewczyny dopiero zdaja sobie sprawe ze wyrzuciły pieniadze w błoto ja tez sie poczatkowo cieszyłam ze udało mi sie pozbyc włoskow...ale nie... pozbylam sie ale pieniedzy...IPL jest tylko alternatywa dla wosku czy depilatora,ten sam efekt...
Ale juz tego bledu nie popełnie i Wam radze to samo tylko DIODOWY Pozdrawiam
Hm, myślę, że ostatni post nie był aż tak dawno temu, żebym na niego nie mogła odpowiedzieć, bo powstrzymać się nie mogę, jak taki smętny post tu wisi i muszę opowiedzieć Wam o swoich doświadczeniach

Otóż technologia IPL działa! pod warunkiem, ze seria zabiegów zostanie przeprowadzona prawidłowo:
na dobrej jakości urządzeniu, z odpowiednimi parametrami, odstępem czasu pomiędzy zabiegami i właściwymi zachowaniami i klientek (nie wyrywać etc. tylko golić można włoski).

Ja od kilku już lat wykonuję na klientach/klientkach zabiegi usuwania owłosienia.
Co do lasera diodowego: koszmar! aby był skuteczny musi baaardzo boleć, a wtedy też parzy skórę. Ponadto głowica jest mała i łatwo jest ominąć jakieś miejsca.
14 zabiegów, o których piszecie, to zdecydowanie za dużo, zwykłe zdzieranie pieniędzy, zwłaszcza, że te zabiegi potrafią być nawet 4x droższe od IPL, czy E-Light... I z tego co obserwuję włoski łatwo odrastają, choć zabiegi wykonywało się z zachowaniem wszystkich zasad :/

Ale, ale do znanych nam urządzeń i technologii do trwałej redukcji owłosienia dołączyło nowe cudeńko: SHR (Super Hair Removal). I dziewczyny, jeżeli się decydujecie, to szukajcie salonu, który ma właśnie ten sprzęcik

Dla mnie SHR to totalna rewolucja a to co w nim takiego świetnego:

-usuwa włosy rude, blond i cieniutkie, jakie nawet 1000 zabiegów wcześniejszymi metodami nie niszczyło
-NIE BOLI! to co się czuje w czasie zabiegu to ciepełko, które stopniowo narasta i w ten sposób niszczy cebule. Dodatkowo sama głlowica jest jeszcze chłodzona
-można zabiegi wykonywać w lato, albo na skórę opaloną, którą się wystawiało na słońce nie mniej niż 3-5dni temu. Samej mnie jest to trudno ogarnąć, ale dopracowano SHR w taki sposób, że wychwytuje melaninę tylko z włosów, a nie ze skóry i przez to nie ma poparzeń
-no i jeszcze to, że jest bardzo dokładny, bo głowicy od ciała się nie odrywa, więc mijaków nie ma

Dla ciekawskich bardziej , zabiegi są w tej samej cenie co metodami IPL, E-light i wystarczy 6-7zabiegów jako serię zrobić.
no i wiadomo nie ma sposobu na usunięcie kłaczków na zawsze , Ale żeby było super gładko wystarczy zgłosić się po serii na tzw. zabieg przypominający, ale to już tlyko jeden raz na rok, albo wtedy, jak włoski zaczną się pokazywać (najczęściej po 6-12miesiącach)

Mało jest tych urządzeń w gabinetach, bo trudno zainwestowac w nowe urządzenie do epilacji, kiedy np. E-Lighta czy jakiś Laser Diodowy się spłaca. Ale szukajcie wizażanki
Ja polecam depilację tylko tą metodą i wierzę, że zabiegi laserowe wrócą do łask, a SHR na pewno podbije serca i wybawi was od golarek, podrażnionej skóry, szybkich odrostów i wrastających włosów
__________________


Cel: zapuszczenie włosów +15cm do końca 2014 roku



Wreszcie jest! Sposób na trwałe usunięcie włosków rudych, blond i cieniutkich.
Całkowicie Bezbolesny Laser > SHR <

Potwierdzone, przetestowane, bezpieczne nawet dla skóry opalonej


Edytowane przez kapeka
Czas edycji: 2014-03-20 o 17:45
kapeka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:31   #90
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: IPL - depilacja - co myślicie?

IPL jak dla mnie to świetne rozwiązanie, ale oczywiście do zabiegu jest potrzeby odpowiedni, profesjonalny sprzęt np. kombajn iModel 2100 IPL lightpro
__________________
<ciach_reklama>
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 18:21:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.