Kurs stylizacji paznokci w warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 10:40   #1
blacknail
Niezgodna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7

Kurs stylizacji paznokci w warszawie


Hej dziewczyny od razu na wstępie piszę że nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie dotyczące kursu w warszawie wszystko do czego się dokopałam to przestarzałe wpisy 2013 także mało wiarygodne być może nie potrafię szukać jeśli tak to proszę moderatora o przekierowanie mnie do odpowiedniego wątku , otóż szukam naprawdę dobrego kursu stylizacji paznokci w warszawie może być nawet indywidualny byle by był porządny poszperałam trochę w necie na różnych stronach i wyszperałam trzy ciekawe alternatywy z tym że jedna w łodzi być może któraś z was ukończyła jeden z przedstawianych przeze mnie kursów jeśli tak to prosiłabym o wskazówki czy nawet rady z góry dziękuję za wszelką pomoc

Szkoła Emili Kossakowskiej
new nails
euro fashion

to trzy szkoły które przyciągnęły moją uwagę może macie jakieś doświadczenia z nimi spostrzeżenia domyślacie się pewnie że mój pierwszy kurs jak zresztą większości z nas to byłą porażka po całej linii
A może macie propozycje innych porządnych szkół czy szkoleń dodam jeszcze że nie skupiam się na pieniążkach raczej na porządnym przeszkoleniu
Dziękuję i czekam na wasze opinie
blacknail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 11:09   #2
ANIADAB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kurs stylizacji paznokci w warszawie

Jaką szkołę lub kurs stylizacji paznokci polecacie? Ukończyłam wizaż w Szkole IN ART i bardzo chcę jeszcze zrobić dobry kurs manicure i pedicure w Warszawie
ANIADAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-23 11:09:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.