Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-19, 15:22   #4921
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
Owszem, miałam.

Chciałam tylko spytać czy jest taka możliwość i tylko tyle.
Już dostałaś odpowiedzi na swoje pytania.
A jak nie dotarło to przeczytaj raz jeszcze plus ostatnie strony wątku albo cały :-D
Tu większość ciąży z palca, jak nie u tego z ręki to z nogi.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 16:06   #4922
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
Owszem, miałam.

Chciałam tylko spytać czy jest taka możliwość i tylko tyle.
Moja mama zaszla tak w ciaze i urodzilam sie ja xD.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 20:00   #4923
blindd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Spóźniona tabletka anty

Witam, zażywam vibin mini, ostatnio zapomniałam wziac tabletki z 3 blistra i wzięłam z oponieniem 18 godzin... dwa dni poZniej tzn dzis ponownie zapomniałam wziac tabletki i wzięłam po okolo 19 godzinach. Czy to bedzie miało duży wpływ ? I najważniejsze pytanie, czy gdy zacznę nowe opakowanie tabletki beda działać prawidłowo. ?
blindd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 20:16   #4924
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
chodzi mi glownie o ta wode, z ktora mogly splynac plemniki... mozliwe?

Tak, zadawalam
juz Ci pisalam ostatnio wywod jak to plemniki potrzebuja określonych warunków do przetrwania... ale widzac nie zrozumialas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 20:34   #4925
_balance
Raczkowanie
 
Avatar _balance
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 324
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Wszystko jest na ulotce.
_balance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 20:51   #4926
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Cytat:
Napisane przez blindd Pokaż wiadomość
Witam, zażywam vibin mini, ostatnio zapomniałam wziac tabletki z 3 blistra i wzięłam z oponieniem 18 godzin... dwa dni poZniej tzn dzis ponownie zapomniałam wziac tabletki i wzięłam po okolo 19 godzinach. Czy to bedzie miało duży wpływ ? I najważniejsze pytanie, czy gdy zacznę nowe opakowanie tabletki beda działać prawidłowo. ?
Dalej zapominaj to pieluchy będziesz zmieniać :-D
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 11:49   #4927
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Cytat:
Napisane przez blindd Pokaż wiadomość
Witam, zażywam vibin mini, ostatnio zapomniałam wziac tabletki z 3 blistra i wzięłam z oponieniem 18 godzin... dwa dni poZniej tzn dzis ponownie zapomniałam wziac tabletki i wzięłam po okolo 19 godzinach. Czy to bedzie miało duży wpływ ? I najważniejsze pytanie, czy gdy zacznę nowe opakowanie tabletki beda działać prawidłowo. ?
Ustaw sobie przypomnienie w telefonie albo zmień metodę antykoncepcji. Są plastry antykoncepcyjne, o których pamiętać musisz raz na tydzień albo krążek dopochwowy, który wymieniasz raz na 4 tygodnie.
Każde zapomnienie tabletki może wpłynąć na skuteczność antykoncepcji. Masz w ulotce opisane wszystko. Chyba najbardziej ryzykowne jest zapomnienie w 1 i 3 tygodniu stosowania.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 12:26   #4928
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Cytat:
Napisane przez KrwawaMary86 Pokaż wiadomość
Ustaw sobie przypomnienie w telefonie albo zmień metodę antykoncepcji. Są plastry antykoncepcyjne, o których pamiętać musisz raz na tydzień albo krążek dopochwowy, który wymieniasz raz na 4 tygodnie.
Każde zapomnienie tabletki może wpłynąć na skuteczność antykoncepcji. Masz w ulotce opisane wszystko. Chyba najbardziej ryzykowne jest zapomnienie w 1 i 3 tygodniu stosowania.
Najgorzej w pierwszym. W trzecim jak się zapomni można zrobić przerwę i antykoncepcja jest zachowana.

Do 12 godzin - bez problemu, ale takie przerwy, dłuższe niż pół doby, to tak jakby liczyć na wpadkę
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:05   #4929
magnes_szczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 26
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Hej kobitki Od ok. 5 cykli biorę duphaston ( wcześniej brałam luttagen ale źle po nim się czulam więc został on zmieniony ). Biorę duphaston od 16-25 d.c po 2 tabl. Aktualnie mam 36 d.c, a @ nie widać...
Odczuwam kłucie, ból jajników, podbrzusza i piersi -tylko od strony pach, są opuchnięte... Test zrobiłam dziś z rana ( vitam ) i wyszedł negatywny. Nie mam pojęcia co to może być i od czego tak mam... bo nigdy tak nie miałam biorąc te leki (zarówno luttagen jak i duphaston ) . Zaczynam sie martwić. Wizytę u ginekologa mam we środę.
Czy któraś z Was miała podobnie? Czy jest możliwość, że test się pomylił ?
magnes_szczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 14:06   #4930
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Cytat:
Napisane przez magnes_szczescia Pokaż wiadomość
Hej kobitki Od ok. 5 cykli biorę duphaston ( wcześniej brałam luttagen ale źle po nim się czulam więc został on zmieniony ). Biorę duphaston od 16-25 d.c po 2 tabl. Aktualnie mam 36 d.c, a @ nie widać...
Odczuwam kłucie, ból jajników, podbrzusza i piersi -tylko od strony pach, są opuchnięte... Test zrobiłam dziś z rana ( vitam ) i wyszedł negatywny. Nie mam pojęcia co to może być i od czego tak mam... bo nigdy tak nie miałam biorąc te leki (zarówno luttagen jak i duphaston ) . Zaczynam sie martwić. Wizytę u ginekologa mam we środę.
Czy któraś z Was miała podobnie? Czy jest możliwość, że test się pomylił ?
Napisz coś o stosunkach? Starasz się o dziecko czy nie?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 15:36   #4931
magnes_szczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 26
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Napisz coś o stosunkach? Starasz się o dziecko czy nie?
nie, nie staramy się.
jeśli chodzi o stosunki to stosujemy prezerwatywy.
magnes_szczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 15:42   #4932
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Cytat:
Napisane przez magnes_szczescia Pokaż wiadomość
nie, nie staramy się.
jeśli chodzi o stosunki to stosujemy prezerwatywy.
No to jeśli nie pękła, nie zsunęła się to w ciąży nie jesteś.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 15:47   #4933
magnes_szczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 26
Dot.: Spóźniona tabletka anty

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
No to jeśli nie pękła, nie zsunęła się to w ciąży nie jesteś.
no wlasnie bardzo martwi mnie moj brak okresu z czego on wynika...
jeszcze jakbym nie brała duphastonu to bym nawet sie nie zastanawiała bo takie akcje były co miesiąc... mam jajniki drobnopęcherzykowate no , ale przy lekach...
magnes_szczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 13:12   #4934
lovelymistake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Czy wziąć tabletkę po?

Cześć dziewczyny. Nie wiem do kogo sie zwrócić, więc piszę tu. Od 8 dni biorę tabletki antykoncepcyjne diane 35, regularnie. 1-2 godziny opóźnienia max. I dzisiaj w nocy uprawiałam seks bez zabezpieczenia z końcem w środku. Wszędzie piszą, że tabletki działają od pierwszej tabletki ale mam dni płodne, za 3 dni owulacja i chłopak nalega abym wzięła tabletkę po. Jest sens? Z góry dziękuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovelymistake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 14:28   #4935
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy wziąć tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez lovelymistake Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie wiem do kogo sie zwrócić, więc piszę tu. Od 8 dni biorę tabletki antykoncepcyjne diane 35, regularnie. 1-2 godziny opóźnienia max. I dzisiaj w nocy uprawiałam seks bez zabezpieczenia z końcem w środku. Wszędzie piszą, że tabletki działają od pierwszej tabletki ale mam dni płodne, za 3 dni owulacja i chłopak nalega abym wzięła tabletkę po. Jest sens? Z góry dziękuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
COOO????!!!!!

Bierzesz tabletki anty więc jaki seks bez zabezpieczenia, dni płodne i owulacja?????
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 14:34   #4936
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy wziąć tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez lovelymistake Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie wiem do kogo sie zwrócić, więc piszę tu. Od 8 dni biorę tabletki antykoncepcyjne diane 35, regularnie. 1-2 godziny opóźnienia max. I dzisiaj w nocy uprawiałam seks bez zabezpieczenia z końcem w środku. Wszędzie piszą, że tabletki działają od pierwszej tabletki ale mam dni płodne, za 3 dni owulacja i chłopak nalega abym wzięła tabletkę po. Jest sens? Z góry dziękuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, ze bierzesz od 8 tabletki, o ktorych dzialaniu nie masz pojecia.

Masakra, abstrakcja tej sytuacji mnie powala. Bierzesz tabletki ANTYKONCEPCYJNE, ktore maja chronic przed ciaza, wiec JAKIE DNI PLODNE I JAKA CIAZA?????

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 17:37   #4937
fifi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

W pierwszym tyg.po zapłodnieniu odczuwałam dokuczliwy ból jajnika jak przy owulacji a z dnia na dzień powiększał się ból podbrzusza i takie kłucie co jakiś czas w brzuchu, ale najgorszy to był ból głowy-migrena! Wzięłam jedną tabletkę Ibuprom !!! W drugim tyg.pojawił się ból piersi, zgaga, bekanie i cały czas nasilający się ból głowy i wtedy już byłam przygotowana bo miałam Apap . Pierwszy test zrobiłam 12 dni po zapłodnieniu i wyszła słabiutka druga kreska, następny zrobiłam 14 dni po zapłodnieniu i tym razem nic nie wyszło (kupiłam inny test ciążowy), kolejny test był na drugi dzień i wyszła słaba druga kreska. Miesiączka się nie pojawiła więc już byłam pewna . Kolejny test zrobiłam 19 dni po zapłodnieniu i wyszły dwie kreski tego samego dnia miałam już umówioną wizytę u ginki, która potwierdziła rozpulchnienie macicy ) !!!!!!!
Pierwsze USG będę mieć w piątym tyg.po zapłodnieniu i nie mogę się już doczekać )))) !!!!!!!!!!!! To niesamowite uczucie ...
Jedynie co mnie martwi to to, że nie brałam od samego początku kwasu foliowego-zaczęłam brać w 3 tyg. ;( !!!!!!!!!!
fifi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 17:45   #4938
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy wziąć tabletkę po?

Cytat:
Napisane przez lovelymistake Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie wiem do kogo sie zwrócić, więc piszę tu. Od 8 dni biorę tabletki antykoncepcyjne diane 35, regularnie. 1-2 godziny opóźnienia max. I dzisiaj w nocy uprawiałam seks bez zabezpieczenia z końcem w środku. Wszędzie piszą, że tabletki działają od pierwszej tabletki ale mam dni płodne, za 3 dni owulacja i chłopak nalega abym wzięła tabletkę po. Jest sens? Z góry dziękuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bierzesz tabletki, więc nie masz cyklu miesiączkowego ani dni płodnych. Nie masz nawet miesiączki.
Jeżeli zdecydowałaś się na taką metodę, to poczytaj o niej, bo w tej chwili jesteś zielona jak szczypior na wiosnę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 18:53   #4939
lovelymistake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Macie rację. Ale pytam o prawdopodobieństwo ciąży. Czy istnieje i czy wziąć tabletkę po?
lovelymistake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-22, 19:01   #4940
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lovelymistake Pokaż wiadomość
Macie rację. Ale pytam o prawdopodobieństwo ciąży. Czy istnieje i czy wziąć tabletkę po?
Naucz się czytać ze zrozumieniem albo przestań trollować.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 19:03   #4941
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lovelymistake Pokaż wiadomość
Macie rację. Ale pytam o prawdopodobieństwo ciąży. Czy istnieje i czy wziąć tabletkę po?
Czy Ty wiesz jak działają hormony antykoncepcyjne? Jeśli je bierzesz regularnie i prawidłowo to nie masz owulacji, nie masz dni płodnych i niepłodnych więc ryzyko ciąży jest bardzo małe. Jeśli machniesz sobie jeszcze tabletkę "po" to możesz genialnie rozregulować sobie organizm i w ogóle to głupota. Normalnie aż ręce opadają.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 19:08   #4942
lovelymistake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wszystko rozumiem, o dniach płodnych i owulacji napisałam, bo biorę je od kilku dni dopiero. Wiem, że tabletki antykoncepcyjne stanowią ochronę przed ciążą, ale jako że biorę je dopiero od 8 dni zastanawiam się czy istnieje prawdopodobieństwo, że nie nie chronią mnie one jeszcze tak jak powinny i w związku z czym czy powinnam się martwić. W niektórych źródłach piszą, że tabletki działają dopiero od któregoś opakowania i warto dodatkowo się zabezpieczać, więc pytam
lovelymistake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 19:15   #4943
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lovelymistake Pokaż wiadomość
Wszystko rozumiem, o dniach płodnych i owulacji napisałam, bo biorę je od kilku dni dopiero. Wiem, że tabletki antykoncepcyjne stanowią ochronę przed ciążą, ale jako że biorę je dopiero od 8 dni zastanawiam się czy istnieje prawdopodobieństwo, że nie nie chronią mnie one jeszcze tak jak powinny i w związku z czym czy powinnam się martwić. W niektórych źródłach piszą, że tabletki działają dopiero od któregoś opakowania i warto dodatkowo się zabezpieczać, więc pytam
Tabletki dzialaja od pierwszego opakowania, o ile zaczelas je brac w pierwszy dzien miesiaczki.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 19:18   #4944
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Jeżeli pierwszą tabletkę wzięłaś pierwszego dnia cyklu (pierwszy dzień miesiączki) to jesteś chroniona od początku.
Można zaczynać brać tabletki od 2-5 dnia cyklu (ja zaczynałam od 3 albo 4 dnia) to wtedy należy się zabezpieczać przez jakiś czas dodatkowo prezerwatywą. O ile dobrze pamiętam to chyba przez tydzień.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 19:19   #4945
lovelymistake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tabletki dzialaja od pierwszego opakowania, o ile zaczelas je brac w pierwszy dzien miesiaczki.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Od pierwszego opakowana czy pierwszej tabletki? Pierwszą wzięłam w pierwszy dzień miesiączki i od tego codziennie o tej samej godzinie z ewentualną różnicą 2 godzin.
lovelymistake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 19:21   #4946
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez lovelymistake Pokaż wiadomość
Od pierwszego opakowana czy pierwszej tabletki? Pierwszą wzięłam w pierwszy dzień miesiączki i od tego codziennie o tej samej godzinie z ewentualną różnicą 2 godzin.
Jestes bezpieczna od pierwszej tabletki. Ryzyka ciazy nie ma. Nie zadawaj wiecej tego pytania bo to jedyn prawidlowa odpowiedz w Twoim przypadku. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 19:22   #4947
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Od pierwszej tabletki pierwszego opakowania.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 15:57   #4948
zmartwiona112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

witam, mam pytanie, ponieważ naprawdę jestem już bezsilna i nie wiem co robić.

od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne vibin. ostatnio zrobiłam przerwę od września do listopada oraz od grudnia do stycznia.
9.01 wraz z pierwszym dniem miesiaczki wzięłam tabletkę antykoncepcyjna. tego samego dnia doszło między mną a partnerem do pettingu, ale nawet bez jakiegokolwiek wkladaniu palców, partner jedynie poprawił penisa, mógł mieć, ale to wątpliwe, odrobinę preejakulatu na palcach (dotykał tylko lechtaczki) - bardzo bezpieczna sytuacja, prawda? też tak myślałam.

miesiączka skończyła się 12.01 (włącznie z 12.01). byłam wówczas u ginekologa, który przy okazji wizyty zrobił usg. endometrium 3 mm, brak pęcherzyków i płynu w zatoce - świetnie, tabletki spełniają swoją rolę. jednak...
od 13 pojawiła się brązowa wydzielina, z resztkami skrzepow... myślałam, że to końcówka okresu. czekałam... trwało... 15.01 znów byłam u ginekologa - takie samo endo, wszystko bez zmian - uf, to nie plamienia owulacyjne. 17.01 byłam ponownie u ginekologa, przecież to niemożliwe, tabletki te same biorę tyle lat. stwierdzi, że endomwtrium ma 1.7 mm... reszta bez zmian. dodatkowo stwierdził budowę jajników pasująca do pcos.

w międzyczasie pojawił się okropny bol piersi (zawsze mi się powiększaly, ale nie bolały aż tak...), dodatkowo klucia w podbrzuszu. przerażona zrobiłam test ciazowy - może zaszlam w ciaze w zeszłym miesiącu?! nie, skąd, nie uprawialam seksu. jedynie petting. Ale zupełnie zaczęłam wariowac i betę zrobiłam- mniej niż 0.1. to nie ciaza z zeszłego miesiąca.

i teraz najgorsze... dalej mam bol piersi, klucia podbrzusza... Ale także... lojotokowe zapalenie skóry głowy. podobno przez zawirowania hormonalne, ale parodia, bo leczy się tabletka mi...

zaczęłam się martwić, że to może ciaza z pettingu?! czy spotkałyscie się z tym? przecież brzmi absurdalnie... brak spermy, brak wkladaniu palców, tabletki, okres...

jutro zrobię ponownie betę bo naprawdę zwariowalam- będzie to 15 dni po pettingu, a ewentualne 12 po owulacji, której podobno nie było...

jak myślicie... czy to po prostu problemy z hormonami? te plamienia, ból piersi, klucie, lojotok (tym ostatnim jestem przerażona - bardzo dbam o włosy, mam długie i zawsze zadbane).

przepraszam że tak się rozpisałam... Ale naprawdę jestem Bezsilna.
zmartwiona112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 16:08   #4949
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez zmartwiona112 Pokaż wiadomość
witam, mam pytanie, ponieważ naprawdę jestem już bezsilna i nie wiem co robić.

od 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne vibin. ostatnio zrobiłam przerwę od września do listopada oraz od grudnia do stycznia.
9.01 wraz z pierwszym dniem miesiaczki wzięłam tabletkę antykoncepcyjna. tego samego dnia doszło między mną a partnerem do pettingu, ale nawet bez jakiegokolwiek wkladaniu palców, partner jedynie poprawił penisa, mógł mieć, ale to wątpliwe, odrobinę preejakulatu na palcach (dotykał tylko lechtaczki) - bardzo bezpieczna sytuacja, prawda? też tak myślałam.

miesiączka skończyła się 12.01 (włącznie z 12.01). byłam wówczas u ginekologa, który przy okazji wizyty zrobił usg. endometrium 3 mm, brak pęcherzyków i płynu w zatoce - świetnie, tabletki spełniają swoją rolę. jednak...
od 13 pojawiła się brązowa wydzielina, z resztkami skrzepow... myślałam, że to końcówka okresu. czekałam... trwało... 15.01 znów byłam u ginekologa - takie samo endo, wszystko bez zmian - uf, to nie plamienia owulacyjne. 17.01 byłam ponownie u ginekologa, przecież to niemożliwe, tabletki te same biorę tyle lat. stwierdzi, że endomwtrium ma 1.7 mm... reszta bez zmian. dodatkowo stwierdził budowę jajników pasująca do pcos.

w międzyczasie pojawił się okropny bol piersi (zawsze mi się powiększaly, ale nie bolały aż tak...), dodatkowo klucia w podbrzuszu. przerażona zrobiłam test ciazowy - może zaszlam w ciaze w zeszłym miesiącu?! nie, skąd, nie uprawialam seksu. jedynie petting. Ale zupełnie zaczęłam wariowac i betę zrobiłam- mniej niż 0.1. to nie ciaza z zeszłego miesiąca.

i teraz najgorsze... dalej mam bol piersi, klucia podbrzusza... Ale także... lojotokowe zapalenie skóry głowy. podobno przez zawirowania hormonalne, ale parodia, bo leczy się tabletka mi...

zaczęłam się martwić, że to może ciaza z pettingu?! czy spotkałyscie się z tym? przecież brzmi absurdalnie... brak spermy, brak wkladaniu palców, tabletki, okres...

jutro zrobię ponownie betę bo naprawdę zwariowalam- będzie to 15 dni po pettingu, a ewentualne 12 po owulacji, której podobno nie było...

jak myślicie... czy to po prostu problemy z hormonami? te plamienia, ból piersi, klucie, lojotok (tym ostatnim jestem przerażona - bardzo dbam o włosy, mam długie i zawsze zadbane).

przepraszam że tak się rozpisałam... Ale naprawdę jestem Bezsilna.
Nie wariuj. Ciazy nie mialo prawa byc, dwa testy to potwierdzily.

Skoro masz podejrzenie pcos, swiezo zaczelas brac tabletki, to nic dziwnego, ze masz takie objawy. Zbadaj sie konkretnie i czekaj az organizm przywyknie do tabletek.

Co organizm to inny, ale ja tez biore vibin i tak mnie bola piersi, ze postawilam im (tabletkom) ultimatum - daje im miesiac, jak sie nie unormuje to zmieniam. Ale poki co sytuacja uspokojona :P.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 16:11   #4950
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez fifi1985 Pokaż wiadomość
W pierwszym tyg.po zapłodnieniu odczuwałam dokuczliwy ból jajnika jak przy owulacji a z dnia na dzień powiększał się ból podbrzusza i takie kłucie co jakiś czas w brzuchu, ale najgorszy to był ból głowy-migrena! Wzięłam jedną tabletkę Ibuprom !!! W drugim tyg.pojawił się ból piersi, zgaga, bekanie i cały czas nasilający się ból głowy i wtedy już byłam przygotowana bo miałam Apap . Pierwszy test zrobiłam 12 dni po zapłodnieniu i wyszła słabiutka druga kreska, następny zrobiłam 14 dni po zapłodnieniu i tym razem nic nie wyszło (kupiłam inny test ciążowy), kolejny test był na drugi dzień i wyszła słaba druga kreska. Miesiączka się nie pojawiła więc już byłam pewna . Kolejny test zrobiłam 19 dni po zapłodnieniu i wyszły dwie kreski tego samego dnia miałam już umówioną wizytę u ginki, która potwierdziła rozpulchnienie macicy ) !!!!!!!
Pierwsze USG będę mieć w piątym tyg.po zapłodnieniu i nie mogę się już doczekać )))) !!!!!!!!!!!! To niesamowite uczucie ...
Jedynie co mnie martwi to to, że nie brałam od samego początku kwasu foliowego-zaczęłam brać w 3 tyg. ;( !!!!!!!!!!

Nie masz sie czym martwić, ja zaczelam tez jakos tak brac, a do tego kompleks witamin. Ja brałam Femibion.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.