jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 22:49   #211
WanilioweChilli
Rozeznanie
 
Avatar WanilioweChilli
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 728
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Dzięki Honey
__________________
Chodzące nieistniejące mrówki, chodzące po mnie




14mm
WanilioweChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 12:30   #212
Jusstysskaa
Raczkowanie
 
Avatar Jusstysskaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 51
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Witam Piękne Panie
Hmmm... długo i to bardzo długo mnie nie było, trochę zaległości mam ale wieczorkiem siądę i zobaczę jak u was idzie mam nadzieje ze lepiej niż u mnie . Więc tak .
Nie mogę schudnąć jak schudłam 3 kg to mi po świętach wróciło no i nie chce się odczepić, ale wiem że moja wina bo przestałam dbać o to co jem . Ale jestem dobrej myśli i wiem że z czasem znów wrócę do lepszej formy, bo teraz nie mam za bardzo czasu na ćwiczenia i patrzenie co jem . Cellulit i Rozstępy znikają, w sumie cellulitu już prawie nie ma, a rozstępy coraz mniej widoczne, więc z tego jestem zadowolona . Również zmieniłam trochę fryzurę, która to jest bardzo wycieniowania i przez co lepiej się czuje .
Kurcze ale nie mogę się przemóc z bieganiem, chciała bym chociaż raz na jakiś czas pobiegać, a ciągle nie mogę znaleźć motywacji i siły . A boję się że jak przyjdzie czas na krótkie spodenki czy strój to się załamie Ale mam nadzieję że będzie naprawdę lepiej . Buziaki dla was
Jusstysskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:52   #213
holly17
Raczkowanie
 
Avatar holly17
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 249
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Jusstysskaa jeśli brak Ci motywacji to może wyciągnij na wierzch jakąś mini albo krótkie spodenki to będziesz ciągle pamiętała do jakiego celu zmierzasz Gdy mi nie chce się czegoś zrobić to sobie mowie ze w lato jak już osiągnę mój cel nie będę pamiętała o tym ze dziś nie chciało mi się biegać lub coś innego. Grunt to systematyczność
a po czym Ci znikają te rozstępy i cellulit?
holly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:53   #214
Jusstysskaa
Raczkowanie
 
Avatar Jusstysskaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 51
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

holly17 : właśnie grunt to systematyczność, a u mnie z tym ciężko , ale pomysł z wyciągnięciem na wierzch krótkich spodenek jest extra, bo na pewno mnie będzie to motywować . A co do rozstępów to tak codziennie rano lub co dwa dni robię 30 przysiadów, do tego codziennie raz lub dwa razy smaruje nogi "Perfecta extra slim : serum koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów" na prawde polecam, chociaż zimne uczucie nie jest za super, ale jak jest tak piękna pogoda to da się przyzwyczaić . A 3 razy w tygodniu używam " Eveline slim estreme 3d : nawilżający scrub-masaż pod prysznic antycellulit " najpierw go wsmarowuje a później używam gąbki "Syrena- antycellulit" z rossmana . Tylko tak, po myciu tym scrubem nie nakładam od razu serum bo uczucia zimna i pieczenia nie mogę znieść, więc nie polecam łączenia tych produktów na raz . Ale te dwa produkty są po prostu świetne
Jusstysskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:48   #215
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

co tu taka cisza ?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:03   #216
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
co tu taka cisza ?
Kazda zajeta zmianami

Ja tez sie zmienilam... ale na gorsze! Zamiast chudnąc to tyje. Ale przez ostatni miesiac tak tragicznie sie odzywialam, ze az wstyd! Teraz mam troche luzu, wiec moge sie znow ogarnac.
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:11   #217
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Witajcie dziewczynki
Czy w tym wątku mówimy o zmianach fizycznych, czy również psychicznych, osobowościowych?
Buziaki
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 10:14   #218
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Cytat:
Napisane przez Black Casshmere Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki
Czy w tym wątku mówimy o zmianach fizycznych, czy również psychicznych, osobowościowych?
Buziaki
O wszystkich zmianach, nie tylko fizycznych
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:35   #219
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

To ja chętnie dołączyłam do Was, ponieważ ja sama potrzebuję dużych zmian w swoim życiu..
Ponieważ obecnie życie ucieka mi przez palce..
Jestem samotna i dość nieszczęśliwa
Chciałabym żyć pełnią życia i czerpać garściami..a póki co właściwie nawet nie mam żadnej motywacji.
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:44   #220
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Cytat:
Napisane przez Black Casshmere Pokaż wiadomość
To ja chętnie dołączyłam do Was, ponieważ ja sama potrzebuję dużych zmian w swoim życiu..
Ponieważ obecnie życie ucieka mi przez palce..
Jestem samotna i dość nieszczęśliwa
Chciałabym żyć pełnią życia i czerpać garściami..a póki co właściwie nawet nie mam żadnej motywacji.
Zapraszamy Muszę stwierdzic, ze czuję się troche podobnie do Ciebie ostatnio
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:44   #221
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

No i cóż tu począć...
Nie wiem sama jaka jest recepta.
Chciałabym mieć więcej facetów do wyboru, albo najlepiej jednego porządnego tylko dla mnie
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 18:17   #222
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Ale mnie dawno tutaj nie było

Będę biegać ! Dzisiaj już nawet buty kupiłam

Postanowiłam tak jakby od nowa zacząć się zmieniać
Postaram się regularnie pisać co zrobiłam danego dnia i jak ogólnie idą moje zmiany
(Przyszła wiosna i od razu mam jakiegoś powera do działania)

A więc lista :
- znaleźć swoje miejsce na świecie
- czytać jedną książkę na tydzień
- biegać (raz w tygodniu w soboty)
- lepiej się odżywiać
- poprawić wzrok
- zadbać o cerę
- zacząć robić coś żeby się chłopakom podobać (nie mam pojęcia co z tym zrobić)
- przestać głośno słuchać muzyki !
- skończyć z lenistwem
- - || - kłamstwem (będę zawsze waliła prawdę z mostu a nie udawała że coś fajne jak nie jest)
- - || - fast foodem słodyczami colami pepsi red bullem
- - || - nieuctwem
- zmienić coś w swoim zachowaniu

Myślę że to wszystko na razie

Nie działają mi przecinek i kropka na klawiaturze ! więc proszę nie bić
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 14:55   #223
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

ja to znów mam tak, że praca i tż zajmują mi całe dnie i czuję że nic pożytecznego w swoim życiu nie robię
chciałabym coś zmienić w swoim związku by był ciekawszy bo nic nie robimy tylko w domu siedzimy.. ahh ta monotonia

dobrą metodą na patrzenie jak się zmieniamy jest blog przyznam założyłam nowego by od czerwca wziąść się ostro za wszystko
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 17:29   #224
mysza10100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
ja to znów mam tak, że praca i tż zajmują mi całe dnie i czuję że nic pożytecznego w swoim życiu nie robię
chciałabym coś zmienić w swoim związku by był ciekawszy bo nic nie robimy tylko w domu siedzimy.. ahh ta monotonia

dobrą metodą na patrzenie jak się zmieniamy jest blog przyznam założyłam nowego by od czerwca wziąść się ostro za wszystko


Chętnie poczytam jak Ci idą zmiany
mysza10100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 18:01   #225
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

no zmiany co do siedzenia w domu ruszyły bo w ten weekend byliśmy w zoo i w dodatku upiekłam pierwszy raz kruche ciasto
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:08   #226
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Wczoraj kolega mi powiedział, że mam ładne nogi, ale mi się miło zrobiło
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 21:06   #227
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Moje nogi też chwalą, ale pewnie już nie długo, bo robią mi się żylaki
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:01   #228
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

ja też miałam śliczne długie nogi, a teraz mam z nimi problemy i żaden lekarz nie potrafi powiedzieć co mi jest.. ;/
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:39   #229
Jusstysskaa
Raczkowanie
 
Avatar Jusstysskaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 51
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

dawno mnie nie było
ale powiem wam tak, z moim odchudzaniem nie poszło , ale znów się zawziełam i ...
od dzisiaj : 2 razy w tygodniu ZUMBA na prawdę polecam, lepsze niż aerobic, a zakwasów na drugi dzień nie ma .
W miarę możliwości 2 razy w tygodniu basen lub chociaż raz
Dodatkowo codziennie lub co 2-3 dni zażywać komplet witamin .
od jutra : minimalna dawka słodyczy co jest na prawdę ciężkie u mnie, ale dam jakoś rade, bo mały batonik raz na jakiś czas nie zaszkodzi, a można pokusę zastąpić jogurtem lub lizakiem .
Raz w tygodniu maseczka bo też coś mi się zapomina .
Koniec z obżeraniem się niepotrzebnie, na śniadanie sałatki lub serki wiejskie z warzywami . Obiad normalny chociaż też bez przesadnego zapychania się . Kolacja jogurt lub mussli .
Jedyna zaleta : zapuściłam paznokcie dzięki nałożonemu żelowi, chociaż dwa niedawno złamałam ale to się naprawi .
Trochę martwi mnie to że od jakiegoś czasu stałam się nerwowa, denerwuje się na zwykłe rzeczy, może macie na to jakąś rade ? Bo nie wiem czemu tak mam próbuje to zmienić sama w sobie, ale czasem nie wychodzi . Buziakii
Jusstysskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 22:15   #230
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Mnie na razie odchudza sesja i problemy mieszkaniowe Ale fakt, że przydałoby się zdrowiej odzywiać. I jak dostanę w tym tygodniu styendium wznawiam basen - 2 razy w tygodniu i nie ma że sesja, że nie ma czasu itp.

Musli na wieczór raczej nie jest dobrym pomysłem, bo to węglowodany. Jak chcesz dbać o linię dietką, to na kolację lepiej jeść białka (serek wiejski, twaróg, albo jakaś chuda rybka - mnie już czasem też brakuje pomysłów na w miarę tanią proteinową kolację, bo jak jem kilka wieczorów z rzędu twaróg to mam dość).

Może jesteś pod dużą presją, że się tak denerwujesz? Albo po prostu masz jakiś gorszy okres? Trudno mi tu cokolwiek powiedzieć czy doradzić. My dziś ze współlokatorką się strasznie pokłóciłyśmy przez problemy mieszkaniowe. Obie żeśmy za ostro zareagowały, ale wiadomo - nerwy. Ona jest uparta i nauczona stawiać na swoim, a ja już nie jestem tak uległa wobec niej jak kiedyś i potulna jak baranek - w kaszę dmuchać sobie nie dam, więc coraz trudniej nam wypracowywać kompromisy
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 16:20   #231
Jusstysskaa
Raczkowanie
 
Avatar Jusstysskaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 51
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

W sumie z tym musli racja więc lepiej na śniadanie je zjeść, tylko ja rzadko jem kolacje, chyba że właśnie po basenie lub zumbie jestem głodna to coś przekąszę . A z tymi nerwami też tak myślę że mam jakiś gorszy okres i też przez to że chcę schudnąć szybko a się za bardzo nie da, a tu presja bo gorące dni nadchodzą i będzie trzeba pokazać więcej ciała . Ale mam nadzieje że szybko przejdzie . Buziaki dla was dziewczyny i piszcie jak wam idzie
Jusstysskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 10:07   #232
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

dziewczyny ale po co się katować dietami ? nie lepiej zaakceptować swoje ciało ? przecież nie każda musi być wygłodzoną anorektyczką !
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:05   #233
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale po co się katować dietami ? nie lepiej zaakceptować swoje ciało ? przecież nie każda musi być wygłodzoną anorektyczką !
Ja mam nadwagę, bardzo duży, sterczący brzuch i masywne biodra. Jestem tego świadoma, ale żyję ze swoim ciałem w zgodzie. Tylko ubrania dobieram do sylwetki i to wszystko A zamiast katować się dietami najlepiej jest jeść zdrowo i ćwiczyć
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 07:06   #234
Jusstysskaa
Raczkowanie
 
Avatar Jusstysskaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 51
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Ja mam nadwagę, bardzo duży, sterczący brzuch i masywne biodra. Jestem tego świadoma, ale żyję ze swoim ciałem w zgodzie. Tylko ubrania dobieram do sylwetki i to wszystko A zamiast katować się dietami najlepiej jest jeść zdrowo i ćwiczyć
Zgadzam się z tym, też żyje z swoim ciałem w zgodzie, po mimo paru niedociągnięć Ale wole odrzywiać się zdrowo i dbać o nie, niż zapuścić się na dobre i do końca życia tego żałować, nie zależy mi na figurze anorektyczki, wręcz obrzydza mnie to, ale wole wyglądać dobrze i cieszyć się życiem niż załamywać się że źle wyglądam w ciuchach czy bez nich
Jusstysskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:14   #235
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

dokładnie ! ja też lubię moje krągłości i zamiast ich siępozbyć to po prostu walczę by nie trzęsły mi się jak galaretka tylko był ładne jędrne i to wystarczy by czuć się dobrze ze samym sobą
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:35   #236
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Postaram się regularnie pisać co zrobiłam danego dnia i jak ogólnie idą moje zmiany

A więc lista :
- znaleźć swoje miejsce na świecie
- czytać jedną książkę na tydzień
- biegać (raz w tygodniu w soboty)
- lepiej się odżywiać
- poprawić wzrok
- zadbać o cerę
- zacząć robić coś żeby się chłopakom podobać (nie mam pojęcia co z tym zrobić)
- przestać głośno słuchać muzyki !
- skończyć z lenistwem
- - || - kłamstwem (będę zawsze waliła prawdę z mostu a nie udawała że coś fajne jak nie jest)
- - || - fast foodem słodyczami colami pepsi red bullem
- - || - nieuctwem
- zmienić coś w swoim zachowaniu

Nie działają mi przecinek i kropka na klawiaturze ! więc proszę nie bić
Miałam regularnie pisać jak mi idą zmiany, ale tak jakoś nie wyszło Między innymi ostatnio zaczęły nawracać stany depresyjne, ale walczę !

Nie wiem czy znalazłam swoje miejsce na świecie, ale nauczyłam się żyć w zgodzie z tym wszystkim com nie otacza i (co chyba najważniejsze) sama ze sobą W moim zachowaniu i myśleniu zmieniło się bardzo dużo. Dostrzegam rzeczy, których przedtem nie dostrzegałam, otworzyłam się na zmiany.
Odżywiam się inaczej niż do tej pory, ale niestety jakieś fast foody itp. nadal w mojej diecie gdzieś się pojawiają, na szczęście już w mniejszym stopniu
Przestało mi ( w pewnym sensie) zależeć na tym, żeby chłopacy oglądali się za mną. Jeżeli mam spotkać tego jedynego to spotkam w swoim czasie
Książek czytam coraz więcej co mnie bardzo cieszy Czytanie weszło mi już w krew
Wzroku nie poprawiłam, chyba tego nie zrobię, jedynie za pomocą operacji mogę - tak mi się wydaje Na szczęście moja wada aż tak wielka nie jest, a z okularami obecnie żyję w zgodzie Jest mi z nimi dobrze, a świetnie dobrane oprawki mogą dodać tylko uroku
Nie kłamię już jak dawniej, nie udaję, że coś białe kiedy w rzeczywistości jest białe. Myślę, że z tym kłamstwem i mijaniem się z prawdą wzięło mi się z tego, ze kiedy byłam mała i coś zrobiłam to zawsze rodzice krzyczeli i bałam się zawsze tego krzyku i kary.
Lenistwo i nieuctwo odeszło sobie jakoś samo z siebie Nie wiem jak to się stało, ale jestem z tego bardzo zadowolona
Muzyki słucham już nieco mniej, a co za tym idzie moje uszy nie są męczone głośną muzyką ze słuchawek !
Biegać - biegam. Są to początki dopiero i jest mi ciężko, mam ochotę się poddać ale jakoś zagryzam wargi i biegam

Trochę się rozpisałam Myślę, że osiągnęłam to co chciałam. Zmieniłam się., chociaż było ciężko i wiele razy się poddawałam po czym zaczynałam od nowa.

Eksperyment udany Dziękuję, ze powstał ten wątek i że mnie jako tako motywowałyście swoimi wpisami tutaj Nigdy przez myśl mi nie przeszło, że nie muszę marzyć i wyobrażać sobie siebie tak jakbym chciała wyglądać i się zachowywać, że mogę taka być naprawdę, wystarczy tylko coś zmienić I te moje marzenia, wizje stały się realne - ziściły się ! Dziękuję bardzo jeszcze raz I życzę wam wszystkim powodzenia
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:55   #237
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

marcinosz no to gratuluję, że udało Ci się osiągnąć to co chciałaś
za miesiąc znów napisz czy pojawiło się coś nowego w Twoim życiu


a u mnie w ten miesiąc:
*zmniejszyłam obwód ud i bioder, teraz tylko je ujędrnić
*jem mniej, ale nadal pojawiają się wysokokaloryczne posiłki
*zdecydowałam się na styl, którego się będę trzymać

niestety nie zrobiłam wszystkiego co bym chciała, ale na blogu swoim opisuję dokładnie co wgl udało mi się osiągnąć
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 22:08   #238
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Odświeżam wątek, pragnę zmian. Jest ktoś chętny?
Od jutra wracam na siłownie (karnet mam, ale chodzę bardzo różnie), chcę przeprowadzić redukcje, dietę mam ułożoną tylko za bardzo lubię jeść.

Moje cele:
-Zapuścić włosy i zadbać o nie, bo ostatnio są w złej kondycji,
-Zredukować to co trzeba, a potem masa. Marzę o kształtnych pośladach i fajnie zarysowanej talii,
-Zapuścić paznokcie,
- Zacząć pić 3l wody dziennie,
- Robić regularnie maski na twarz i zadbać o nią (chociaż myślę, że zmiana diety by dużo dobrego tu zrobiła),
-Zadbać ogólnie o skórę. Mam rogowacenie mieszkowe na pośladkach i ogólnie na całej skórze mam krostki. Wiem, że mleko i duża ilość glutenu mi nie służy. Po mleku się źle czuje i wychodzą mi taki krostki (uczulenie) i zauważyłam, że jak zjem dużo chleba to na następny dzień mam bardziej czerwone krosty.
-Na siłowni mam saunę i chcę znowu zacząć chodzić do niej,

Marzy mi się piękna cera, skóra i włosy. Mam 24 lata, a czuje się jakbym miała z 10 lat więcej
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 16:10   #239
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Chętnie odnowię z Tobą wątek. Tym bardziej, że widzę, że też jesteś z Krakowa.
Też walczę z włosami i ostatnio staram się unikać mleka bo niestety mojej skórze nie służy. Niestety na siłownię nie chodzę bo mam teraz inne wydatki niż karnet, ale walczę w domu z kettlebells. I chciałabym wrócić do programów z Jillian Michaels.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 17:32   #240
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: jak zmienić się w miesiąc?;) czyli eksperymant dla wszystkich, pragnących zmian

Hej, ja chciałabym wprowadzić tylko kilka rzeczy przed świętami. Moja przemiana zacznie się po Nowym Roku. Mam nadzieję, że wątek odżyje, bo lepiej zmieniać się w grupie niż samemu
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 20:30:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.