dwie gulki w pochwie-widoczne na zewnątrz:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 15:41   #1
czarnabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 50

dwie gulki w pochwie-widoczne na zewnątrz:(


Dziewczyny pomóżcie!
Od kilku miesięcy miałam grzybicę. Lekarz zapisał mi gyno femidazol dopochwowo ,miałam brać przez dwa dni po każdym okresie.
Grzybek zniknął ,ale od jakiegoś czasu zauważyłam ,że w pochwie,przy samym brzegu są 2 guzki ,takie kulki wielkości kauczuka. Widać je jak oglądam lusterkiem . Jak się podmywam to też je czuję, tak jakby od razu byly przy wejściu ,zatykają je wręcz! Nie może włożyć prawie palca...Nie mam krwawienia ,troche boli mnie podbrzusze. Nie mniej jednak czasami miałam lekko powiększone takie kulki w pochwie ,byłam w ginekologa i nic na to nie mówił. Może wcześniej też takie coś miałam, tylko nie miałam potrzeby wkładania globulek ,więc nie obserwowałam tak tego. Nie wiem co to może być może mięśniaki?
Dodam ,że biorę o 2 lat yasmin i od 2 miesięcy co 3 tygodnie stosuję 1-2 kapsułki gynophilus (na odbudowe flory bakteryjnej). Poradźcie mi coś proszę, bo wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień
czarnabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 09:25   #2
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: dwie gulki w pochwie-widoczne na zewnątrz:(

hm, a może to zapalenie gruczołu bartholina?często do niego dochodzi właśnie w wyniku jakiś zapaleń i wniknięcia drobnoustrojów do ujścia gruczołu. myślę, że warto byłoby to skonsultować i szczerze mówiąc nie wiem, czy nie lepiej byłoby odstawić na jakiś czas wszystkie środki dopochwowe, tampony zamienić na podpaski, globulki na florę zamienić na doustny ginekologiczny probiotyk?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:13   #3
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: dwie gulki w pochwie-widoczne na zewnątrz:(

jedyne co moge poradzic to przy wizycie zpytac co to dokladnie jest, zebys sie poźniej nie zastanawiala czy to że nic nie powiedzial to znaczy że jest wszystko ok czy nie zauważyl tego. ja mimo wszystko byłabym spokojna bo ja raz mialam taką sytuacje ze wybadalam u siebie taka gulke wielkosci wisienki "w środku" no i okazalo sie ze zawsze tam była tylko wcześniej nie mialam potrzeby by pakowac palce tak głeboko. wiec pewnie wszystko z toba w porzadku ale zapytaj zeby cie nie dreczylo.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.