sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-22, 18:46   #31
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
Tym bardziej ten facet- nie jest facetem zaradnym finansowo - zyciowa fajt³apa normalnie -(w skrócie -nie ma w sobie wiele cech które ceniê u faceta) ale po prostu jest miêdzy nami taka energia i taki magnetyzm, ¿e trudno opisaæ....
Widzisz... Z seksem, z ka¿dym seksem, jest tak, ¿e mimo zabezpieczenia mo¿na "wpa¶æ". W przypadku tego kolesia mia³aby¶ ciê¿ko z alimentami (chyba, ¿e chcieliby¶cie "byæ razem" i tworzyæ "normaln±" rodzinê, wtedy nie trzeba by siê k³óciæ o kasê na utrzymanie potomka). Opisany facet sam jest niezaradny finansowo, wiêc nawet, je¶li s±d zas±dzi³by alimenty, ciê¿ko by³oby je wyegzekwowaæ. S± jakie¶ tam fundusze, ale z tego te¿ kokosów nie dostaniesz. To raz. Ja miedzy innymi dlatego te¿ czekam z ³ó¿kiem, by poznaæ rodzinê. Wiesz... Kilka wizyt w domu, poznasz rodzeñstwo, jakie¶ tam opowie¶ci i mo¿esz zorientowaæ siê, czy w rodzinie nie ma jakich¶ wad genetycznych. Czêsto nie trzeba byæ bardzo wnikliw±, by zauwa¿yæ objawy. Nie wiem, jak reszta dziewczyn, ale ja ¶wiadomie, z czystym sumieniem, potencjalnie nie zdecydowa³abym siê na dziecko (wci±¿ mówiê o wpadce) z facetem, w rodzinie którego wystêpuj± jakie¶ powa¿ne choroby. Mo¿e jestem wredna, ale sorry... Przewa¿nie to kobieta pó¼niej zostanie przy dziecku, tatu¶ okazuje siê "zbyt s³aby" i idzie szukaæ szczê¶cia gdzie¶ indziej. Babka jest sama. A co siê dzieje, gdy matki zabraknie, a rodzina nie chce siê zaopiekowaæ dzieckiem? Nie potrafi³abym ¶wiadomie skazaæ mojego dziecka na takie historie. Jasne, ¿e ze zwi±zku z facetem "bez b³êdów genetycznych" tak¿e mo¿e narodziæ siê kalekie dziecko, ale ja jestem zwolenniczk± minimalizowania ryzyka. W takim przypadku po prostu wspólne geny tak, a nie inaczej siê na³o¿y³y i trzeba siê z tym zmierzyæ. W ka¿dym razie, czy jest to facet z jakimi¶ chorobami w rodzinie, czy te¿ nie, w razie wpadki, mniej lub bardziej, ca³e ¿ycie bêdziesz z nim zwi±zana. Je¶li oka¿e siê facetem z jajami i bêdzie pomaga³, bêdziesz mia³a szczê¶cie. Jednak przewa¿nie tacy przygodni partnerzy okazuj± siê nie tacy fajni, jak wygl±dali na 1 rzut oka (czy te¿ 1 seks). Mam tak± znajom±... W wieku nastu lat uwielbia³a bzykaæ siê po dyskotekach. W koñcu wpad³a. Wiek ci±¿y przypasowa³a do odpowiedniej dyskoteki i wyruszy³a na poszukiwania domniemanego tatusia. Wziêli ¶lub (do ko¶cio³a jecha³a w karocy ci±gniêtej przez piêkne konie), a po narodzinach okaza³o siê, ¿e... dziecko nie jest tego faceta. Có¿... kolor skory powiedzia³ wszystko. Testy nie by³y potrzebne. Nie rozwiod³a siê, bo choæ wcze¶niej puszcza³a siê na prawo i lewo, nagle ¶lub okaza³ siê bardzo wa¿ny. Przysiêga³a Bogu i takie tam... M±¿ j± zdradza na prawo i lewo, bije j±...A taka chemia miedzy nimi by³a. Mo¿e dramatyzujê, ale poznaj±c nowego faceta, od razu obserwujê go, czy np. by³by dobrym ojcem, jak podchodzi do matki, siostry, jak zachowuje siê w towarzystwie... W ³ó¿ku tego nie zobaczysz. Skoro potencjalnie chcê siê z nim zwi±zaæ, takie rzeczy s± dla mnie wa¿ne. Jak pisa³am, zawsze mo¿na wpa¶æ, a wtedy ju¿ nie mówimy o jednorazowej, czy wielorazowej przygodzie ³ó¿kowej.
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-22, 21:25   #32
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
Hey Candy ! ja absolutnie nie wy¶miewam siê z kogo¶ kto czeka parê miesiêcy - wrêcz odwrotnie - jestem pe³na podziwu.

My¶lê te¿ ¿e mam ogromy pepêd sexulnay -ale bez przesady- nie z ka¿dym facetem, Ten kole¶ to by³ mój 1szy po 4 latach zwi±zku. Po prostu stan zakochania -i czysty popêd.
Ale on ¼le to zrozumia³ - i mozliwe sta³am sie jedn± z wielu ;(
Rozumiem .

No widzisz, zaiskrzy³o, no rozumiem, ¿e boli, ale w d³ugim zwi±zku by³a¶, to na pewno nie jest z Tob± ¼le i spotkasz jeszcze na swojej drodze kogo¶ godnego uwagi .
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-23, 12:35   #33
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

dziêki za s³owa wsparcia. )
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-24, 16:22   #34
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

A co to jest mi³o¶æ? Czy jak lubie z jak±¶ kobiet± spêdzaæ czas i przyokazji sypiamy ze sob± to to ju¿ jest mi³o¶æ?
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-24, 16:26   #35
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Nie jest. Mi³o¶æ jest wtedy, jak wiesz, ¿e to mi³o¶æ.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-24, 16:40   #36
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

A jak kto¶ nie wie co to jest mi³o¶æ? Albo oboje maj± ró¿n± definicje mi³o¶ci?
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 06:21   #37
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Dla mnie to z definicjami nie ma nic wspólnego. Mia³am dobrego kolegê, z którym sypia³am, by³o fajnie, ale wiedzia³am, ¿e go nie kocham. Teraz bardzo kocham mojego faceta i to wiem na pewno, chocia¿ nie wiem sk±d wiem. Ale i seks z osob±, któr± kocham jest lepszy. O niebo lepszy.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 14:22   #38
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Ale jak wiesz, ¿e go kochasz? Co jest wyznacznikiem tego, ¿e siê kogo¶ kocha? tesknota za drug± osob±? zazdro¶æ? wsparcie emocjonalne?
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 17:46   #39
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jak wiesz, ¿e go kochasz? Co jest wyznacznikiem tego, ¿e siê kogo¶ kocha? tesknota za drug± osob±? zazdro¶æ? wsparcie emocjonalne?
Jak kogo¶ pokochasz (chodzi mi oczywi¶cie o faceta, a nie mamê, tatê, brata, itd.), to zrozumiesz. tego nie da siê opisaæ s³owami.


---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
A jak kto¶ nie wie co to jest mi³o¶æ? Albo oboje maj± ró¿n± definicje mi³o¶ci?
Szkoda mi cz³owieka, który nigdy nie pozna³, co to mi³o¶æ. Na szczê¶cie nie jest to tak, ¿e tylko "m³odym" zdarza siê to uczucie, wiêc jest du¿a szansa, ¿e jednak wiêkszo¶æ z nas spotka kiedy¶ na swej drodze przynajmniej 1 osobê, któr± pokocha
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 17:51   #40
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak kogo¶ pokochasz (chodzi mi oczywi¶cie o faceta, a nie mamê, tatê, brata, itd.), to zrozumiesz. tego nie da siê opisaæ s³owami.
By³em zakochany czy tam zauroczony, ale w±tpiê by to by³a mi³o¶æ. Czy jak facet jest zakochany w kobiece, a ona nie chce z nim byæ, a on chce j± na si³ê zdobyæ, to jest to mi³o¶æ? Mo¿na byæ w kim¶ zakochanym, a tak na prawdê nie kochaæ drugiej osoby, czyli nie licz±c siê z jej uczuciami.

Dla mnie uczucie zakochania nie równa siê mi³o¶æ.
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 18:03   #41
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
By³em zakochany czy tam zauroczony, ale w±tpiê by to by³a mi³o¶æ. Czy jak facet jest zakochany w kobiece, a ona nie chce z nim byæ, a on chce j± na si³ê zdobyæ, to jest to mi³o¶æ? Mo¿na byæ w kim¶ zakochanym, a tak na prawdê nie kochaæ drugiej osoby, czyli nie licz±c siê z jej uczuciami.

Dla mnie uczucie zakochania nie równa siê mi³o¶æ.
Dla mnie te¿ nie Wpierw jest zauroczenie. Mi³o¶æ pojawia siê lub nie po kilku ³adnych miesi±cach, gdy spadaj± ró¿owe okulary i cz³owiek ¶wiadomie chce byæ nadal z 2 osob±, mimo jej wad. Mam na my¶li tak± zdrow± mi³o¶æ, a nie czêsto przypadki na Wiza¿u. Odkrywasz, ¿e tzw. po³ówka ma mnóstwo irytuj±cych cech charakteru, zachowañ, wielki i garbaty nos (przyk³ad), ale, choæ to wszystko zauwa¿asz i czêsto wkurzasz siê z powy¿szych powodów, nadal chcesz z tym kim¶ byæ. Dlaczego? Bo kochasz. Inaczej jest, gdy zakochujesz siê z ognistow³osej lasce z piêknymi lokami, a po czasie "okazuje siê", ¿e widzisz tylko pl±taninê ¿arówiastych k³aków. Do tego perlisty ¶miech wybranki okazuje siê chrapliwym pokwikiwaniem. W tym momencie zauroczenie siê skoñczy³o.
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 18:19   #42
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Ja po prostu spotykam siê od czasu do czasu, z jak±¶ kobiet± i jak mi jej charakter przypadnie do gustu, to kontynuuje t± znajomo¶æ - je¿eli sama te¿ ma na to ochotê. Ale nie jestem zauroczony, widzê jej wady, po prostu mam potrzebê kogo¶ obdarzyæ czu³o¶ci± i ta osoba aktualnie najbardziej mi odpowiada.
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 18:31   #43
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jak wiesz, ¿e go kochasz? Co jest wyznacznikiem tego, ¿e siê kogo¶ kocha? tesknota za drug± osob±? zazdro¶æ? wsparcie emocjonalne?
To trudne pytanie. Hmm. Sk±d wiem, bo przecie¿ wiem! Na pewno jest i têsknota, czasem zazdro¶æ, wzajemne wsparcie emocjonalne. Na pewno wiem, ¿e nigdy nie chcê, niczego z³ego dla tej osoby, zawsze chcê dobrze. Na pewno wiem, ¿e nigdy on nie ma z³ych intencji wobec mnie, czyli ufam i zawierzam siebie. Na pewno szacunek - powa¿anie dla odrêbno¶ci tej drugiej osoby, liczenie siê z jej zdaniem i potrzebami. Na pewno po¿±danie i rado¶æ z dawania drugiej stronie przyjemno¶ci i rozkoszy. Na pewno troska, pewno¶æ stania przy sobie wobec problemów ¿ycia. Stawanie w obronie, bycie po tej samej stronie. Co jeszcze? Na pewno du¿o, ale trudno to podzieliæ na czê¶ci sk³adowe. Acha i na pewno to wszystko, co napisa³am wcze¶niej robi siê samo, wrêcz instynktownie, a nie dlatego, ¿e tak siê powinno, to nie jest trud, ale rado¶æ i oczywisto¶æ. Dbanie o siebie nawzajem, uwa¿no¶æ. Tak wiem, ¿e go kocham, chocia¿ pewnie jeszcze wiele by siê tu mog³o pojawiæ.
A, i nie jest tak, ¿e nie widzê wad. Widzê, on moje te¿. Ale to nie s± wady, które mnie dra¿ni±, on taki jest, ma cechy które mi bardziej i mniej odpowiadaj±, nie zmieniê go przecie¿.

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2011-09-25 o 18:33
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 19:11   #44
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
Ja po prostu spotykam siê od czasu do czasu, z jak±¶ kobiet± i jak mi jej charakter przypadnie do gustu, to kontynuuje t± znajomo¶æ - je¿eli sama te¿ ma na to ochotê. Ale nie jestem zauroczony, widzê jej wady, po prostu mam potrzebê kogo¶ obdarzyæ czu³o¶ci± i ta osoba aktualnie najbardziej mi odpowiada.
Po prostu jeszcze nie trafi³e¶ na kobietê, która by¶ pokocha³. A z tymi uczuciami jest tak, ¿e nie wybieramy sobie, w kim siê zakochamy, czy kogo pokochamy. Ta laska tak, a inna nie... To siê po prostu staje. Dlatego te¿ wielu ludzi prze¿ywa rozstanie. Koniec zwi±zku nie oznacza koñca mi³o¶ci (chyba, ¿e odchodzimy do innej osoby). Wiele dziewczyny nie potrafi odej¶æ, choæ jej facet odstawia szopki. Ona wie, ¿e w jej zwi±zku dzieje siê ¼le, ale "nie ma si³y". Jak pisa³am wcze¶niej, po prostu najprawdopodobniej mi³o¶æ jest jeszcze przed Tob± Mi³o¶æ jest 1 z niewielu rzeczy w naszym ¿yciu, na któr± nie mamy wiêkszego wp³ywu.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2011-09-25 o 19:45
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 19:37   #45
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Ciê¿ko zdefiniowaæ mi³o¶æ, ale to siê czuje .

Ja kocham swojego faceta, jestem z Nim ju¿ 2 i pó³ roku. Nie mieszkamy razem, widujemy siê niestety raz na tydzieñ, lecz uczucie trwa. Zauroczenie na pewno trochê opad³o, lecz mimo wad jakie w Nim dostrzegam nadal Go kocham. Ostatnio zmar³ Jego pies, gdy spotykamy siê, robiê wszystko, by poprawiæ Mu nastrój, wie, ¿e mo¿e na mnie liczyæ, martwiê siê razem z Nim. Kochaj±c masz ¶wiadomo¶æ, ¿e na pewno chcesz w³a¶nie z t± osob± spêdziæ resztê ¿ycia, ja tê pewno¶æ mam i têsknie do tego, gdy uda nam siê razem zamieszkaæ, a mi budziæ obok Niego, czuæ Jego zapach.
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-26, 07:17   #46
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomo¶ci: 1 028
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
By³em zakochany czy tam zauroczony, ale w±tpiê by to by³a mi³o¶æ. Czy jak facet jest zakochany w kobiece, a ona nie chce z nim byæ, a on chce j± na si³ê zdobyæ, to jest to mi³o¶æ? Mo¿na byæ w kim¶ zakochanym, a tak na prawdê nie kochaæ drugiej osoby, czyli nie licz±c siê z jej uczuciami.

Dla mnie uczucie zakochania nie równa siê mi³o¶æ.
Moim skromnym zdaniem, to zakrawa na nachodzenie i nêkanie (stalking) "ofiary"

Poczucie mi³o¶ci, przyja¼ni, kole¿eñstwa czy lubienia kogo¶ graniczy siê z uszanowaniem woli drugiej osoby.

Prawdziwa mi³o¶æ, to ta, kiedy drugiej osobie oddaje siê z siebie wiêcej, ni¿ siê samemu oczekuje.

(a jak masz super brykê, to z lekkim sercem przekazujesz kluczyki )
Corvette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-26, 11:19   #47
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 631
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez Clemence Poka¿ wiadomo¶æ
No u Ciebie wyj±tkowo skoro ci±gle myslisz tylko o tym ja uwazam,ze to moze byc choroba mpt bo w kazdym przypadku co za duzo to nie zdrowo.Dziewczyna szuka sobie FACETA NA CALE ZYCIE a nie goscia na chwilê,wiec skoro odrazu ciagnie go do lozka,to co to moze znaczyc dla faceta?
Poza tym to naprawdê jest niezdrowe zeby np dzien w dzien niewiadomo ile razy to robic..

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------


Mówi³am
Takze wiesz,ok chcesz seksu z facetem.. ja bym wolala sprawdzic jaki jest zamiast odrazu miec parcie.Nie wierzê,ze warto poznajac faceta odrazu pierwsze co robic to testowac go w lozku.Nie znasz go,nie wiesz nic o nim,moze jest nosicielem choroby,bo bzyka siê za przeproszeniem z byle kim,a ze ciacho to to wykorzystuje..
Jak dla mnie tyle o seksie pisalas,ze naprawdê moze cos Ci byc..

fajnie, ¿e masz inne potrzeby ni¿ autorka w±tku i potrafisz byæ wstrzemiê¼liwa, ale wybacz, nie wszyscy s± tak ¶wiêtobliwi jak Ty, wiêc z ³aski swojej nie oceniaj innych swoj± miar±.

a co do pogrubionego - dziwi mnie, ¿e obecnie to w³a¶nie kobiety wbijaj± innym kobietom nó¿ w plecy, g³osz±c takie wyssane z palca bzdury.
bsia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 09:43   #48
jolkajolla
Raczkowanie
 
Avatar jolkajolla
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez Clemence Poka¿ wiadomo¶æ
No u Ciebie wyj±tkowo skoro ci±gle myslisz tylko o tym ja uwazam,ze to moze byc choroba mpt bo w kazdym przypadku co za duzo to nie zdrowo.Dziewczyna szuka sobie FACETA NA CALE ZYCIE a nie goscia na chwilê,wiec skoro odrazu ciagnie go do lozka,to co to moze znaczyc dla faceta?
COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

[/COLOR]

Jak dla mnie tyle o seksie pisalas,ze naprawdê moze cos Ci byc..
to odnosnie pogrubionego. Zastanów siê co ty wypisujesz za bzdury . To ka¿dego indywidualna sprawa jak czêsto chce uprawiaæ seks. Nigdzie nie jest udowodnione, ¿e nieprzymuszony seks nawet 4 razy dziennie mo¿e byæ niezdrowy I to wnikanie w kogo¶ seks jest na marnym poziomie.
jolkajolla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 22:41   #49
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

juz 2 tygodnie minê³y a on siê nie odezwa³..... ;((
jaka szkoda,,,,,
my¶lê ¿eby napisaæ mu sms w stylu -jak siê masz...

...serce nie s³uga ,,,,,,
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 05:07   #50
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Szczerze odradzam.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 08:27   #51
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 631
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kalincia Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze odradzam.
i ja te¿
bsia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 13:15   #52
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 819
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
juz 2 tygodnie minê³y a on siê nie odezwa³..... ;((
jaka szkoda,,,,,
my¶lê ¿eby napisaæ mu sms w stylu -jak siê masz...

...serce nie s³uga ,,,,,,
Wcze¶niej zdaje siê napisa³a¶ mu, ¿e taki uk³ad jaki jest nie odpowiada Ci, wiêc dlaczego siê dziwisz, ¿e milczy? Raz mówisz, ¿e ju¿ do niego nie przyjedziesz, teraz chcesz napisaæ, czyli jednak masz ochotê siê z nim zobaczyæ (mo¿e znowu skoñczycie w ³ó¿ku, a tym samym bêdzie to, od czego zaczêli¶cie, a czego rzekomo ju¿ nie chcesz). Zdecyduj siê na co¶.

Edytowane przez RubyFaelivrin
Czas edycji: 2011-10-06 o 13:17
RubyFaelivrin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-08, 19:49   #53
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

ale zaskakuj±zy zwrot sytuacji...
lekcja- pozory myl±...

otó¿ wydawa³o mi siê ¿e kole¶ chce tylko sexu = bo nie zaprasza mnie nigdzie wiêcej jak tylko do siebie do domu, rano przed prac± ,,,
dziwne to by³o dla mnie, tym bardziej, ¿e wszyscy ' interesanci' zaprszaj± do kina , restauracji, dyskoteki itd,,,

wiêc po 2 tygodniach napisa³±m mu niewinnego sms z typu jak sie masz. po krotkiej wymmianie napisal znowu ze zawsze jestem mile widziana u niego - ja mu odpisalam, ze mowilismy juz o tym,,, i czy ma jak±¶ inn± opcjê ni¿ jego dom......

odpisa³, .. ¿e bardzo mu na mnie zale¿y i ze jest w bardzo trudnej sytuacji finsowej i ze nie stac go w tej chwili aby gdziekolwiek mnie zaprosic,,,,,, ledwo starcza mu na wynajem pokoju w tej chwili...



glupio mi sie zrobilo - dlaczego nie powiedzial tego na pocz±tu?? (mêska duma)?

a ja czu³am siê po prostu nie szanowana bo nigdzie mnie nie zapraszal, tylko spotkania u niego koncz±ce siê sexem,,, (jak to ktos uj±³''sex z dostaw± do domu)..


zobaczymy jak sie to rozwinie - postanowilam ze zaproszê go gdzies i bede sponsorej naszej wyprawy (resturacja, jakis show?) ;

Edytowane przez kokosowalove
Czas edycji: 2011-10-08 o 19:54
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-08, 22:27   #54
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 631
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
ale zaskakuj±zy zwrot sytuacji...
lekcja- pozory myl±...

otó¿ wydawa³o mi siê ¿e kole¶ chce tylko sexu = bo nie zaprasza mnie nigdzie wiêcej jak tylko do siebie do domu, rano przed prac± ,,,
;

yyy a spacery romantyczn± wieczorow± por±? tudzie¿ o poranku we mgle i rosie? z tego co wiem to nic nie kosztuje
w ogóle tak na dobr± sprawê jest mnóstwo miejsc, w które mo¿na pój¶æ za darmo albo z naprawdê niewielkim nak³adem finansowym. potrzeba tylko poszperaæ, u¿yæ wyobra¼ni i co najwa¿niejsze- mieæ trochê chêci
bsia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 00:13   #55
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez kokosowalove Poka¿ wiadomo¶æ
ale zaskakuj±zy zwrot sytuacji...
lekcja- pozory myl±...

otó¿ wydawa³o mi siê ¿e kole¶ chce tylko sexu = bo nie zaprasza mnie nigdzie wiêcej jak tylko do siebie do domu, rano przed prac± ,,,
dziwne to by³o dla mnie, tym bardziej, ¿e wszyscy ' interesanci' zaprszaj± do kina , restauracji, dyskoteki itd,,,

wiêc po 2 tygodniach napisa³±m mu niewinnego sms z typu jak sie masz. po krotkiej wymmianie napisal znowu ze zawsze jestem mile widziana u niego - ja mu odpisalam, ze mowilismy juz o tym,,, i czy ma jak±¶ inn± opcjê ni¿ jego dom......

odpisa³, .. ¿e bardzo mu na mnie zale¿y i ze jest w bardzo trudnej sytuacji finsowej i ze nie stac go w tej chwili aby gdziekolwiek mnie zaprosic,,,,,, ledwo starcza mu na wynajem pokoju w tej chwili...



glupio mi sie zrobilo - dlaczego nie powiedzial tego na pocz±tu?? (mêska duma)?

a ja czu³am siê po prostu nie szanowana bo nigdzie mnie nie zapraszal, tylko spotkania u niego koncz±ce siê sexem,,, (jak to ktos uj±³''sex z dostaw± do domu)..


zobaczymy jak sie to rozwinie - postanowilam ze zaproszê go gdzies i bede sponsorej naszej wyprawy (resturacja, jakis show?) ;
Ciê¿ka sytuacja, to jedno, ale dlaczego milcza³ w takim razie 2 tygodnie?

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bsia Poka¿ wiadomo¶æ
yyy a spacery romantyczn± wieczorow± por±? tudzie¿ o poranku we mgle i rosie? z tego co wiem to nic nie kosztuje
w ogóle tak na dobr± sprawê jest mnóstwo miejsc, w które mo¿na pój¶æ za darmo albo z naprawdê niewielkim nak³adem finansowym. potrzeba tylko poszperaæ, u¿yæ wyobra¼ni i co najwa¿niejsze- mieæ trochê chêci
Prawda? Kiepskie t³umaczenie jak dla mnie... Ciekawe, po jakim czasie odezwa³by siê, i czy w ogóle by to zrobi³, gdyby Autorka pierwsza nie napisa³a smsa?
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 01:40   #56
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomo¶ci: 1 492
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Moim zdaniem kobieta zawsze rozpozna kiedy facet jest w niej zakochany. Ty jeste¶ w nim i nie jeste¶ pewna, ¿e on czuje to samo, masz w±tpliwo¶ci? To znaczy, ¿e nie jest w tobie zakochany, a ty patrzysz przez ró¿owe okulary.
Jak dla mnie to facet spotyka siê z tob± tylko dla seksu. Je¶li tobie to odpowiada to ok, uk³ad ca³kiem wygodny - je¶li nie, to zakoñcz znajomo¶æ, bo nikogo nie zmusisz do mi³o¶ci.
Wot i wsio
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 07:21   #57
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Autorka odetchnê³a - bo przecie¿ szuka³a jakiegokolwiek innego powodu, ni¿ ten, ¿e facet chce seksu i nic wiêcej. No to jej da³ inny i jest szczê¶liwa. I przyjmuje to w ca³o¶ci, chocia¿ brak kasy niczego nie wyja¶nia w kwestii braku zainteresowania przez d³ugi czas.
Fajnie - "nie staæ mnie na zaproszenie do knajpki, ale zapraszam na bzykanie". No to teraz go¶ciu bêdzie mia³ i bzykanie i na dodatek kolacyjki na mie¶cie na koszt bzykanej...
Byle by³, byle by³, byle by³!
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 08:42   #58
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 631
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Prawda? Kiepskie t³umaczenie jak dla mnie... Ciekawe, po jakim czasie odezwa³by siê, i czy w ogóle by to zrobi³, gdyby Autorka pierwsza nie napisa³a smsa?
pewnie by siê odezwa³ i zaprosi³ do domu jak by pan Wacek mu to zasugerowa³
autorce na pocz±tek polecam film "kobiety pragn± bardziej", mo¿e to otworzy Ci oczy
bsia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 10:19   #59
kokosowalove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Niestety, du¿o jest prawdy jest w tym co mówicie...
to prawda, ¿e patrzê przez ró¿owe okulary - i pragnê byæ z nim - bo czujê siê szczê¶liwa...

ale to nie jest takie proste ''odkochaæ siê''.

Dzieki za rady - sprowadzaj± mnie nie ziemiê !
kokosowalove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 13:01   #60
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 010
Dot.: sex czy mi³o¶æ? zwi±zek czy tylko sex?

Cytat:
Napisane przez mpt Poka¿ wiadomo¶æ
Parcie na seks to nie jest uzale¿nienie, które trzeba wyleczyæ. S± kobiety, które lubi± seks i co w tym z³ego? Jest ¼le, je¶li seks jest narzêdziem do przywi±zania do siebie drugiej osoby albo prób± przyspieszenia biegu sprawy. Je¶li ma dawaæ z³udne poczucie bezpieczeñstwa. Seks dla seksu nie jest czym¶, co trzeba leczyæ, bez przesady.


Autorko, ja bym radzi³a jednak ostro¿no¶æ. Facet siê nie odzywa, odpisuje dopiero , kiedy Ty pierwsza dasz znak ¿ycia, nie pa³a zbyt wielk± chêci± , ¿eby siê spotkaæ. Pomijaj±c ju¿ kwestie finansowe, niespodzianki i wspólne wyj¶cia... u Was nie ma i nie by³o rozmowy. Szczerej, otwartej rozmowy, która tak naprawdê jest od tych wszystkich dodatków wa¿niejsza. Moim zdaniem, gdyby facet mia³ szczere intencje i naprawdê by mu zale¿a³o, to do takiej rozmowy by doprowadzi³.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.