Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-05, 19:30   #661
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Łooo Takie rzeczy bez â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠⠘☠a, Korinka czy to możliwe czy Amyzek coś tu ściemnia?
U mnie nie było zwyczaju robienia takiej bazy, fajna sprawa!
Wyczaszkowało mi machinę Korinki !!
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 19:31   #662
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 19:32   #663
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dostałam tyle pomidorów że musiałam coś z nimi zrobić
Zazdroszczę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 19:37   #664
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Łooo Takie rzeczy bez ☠☠☠☠☠☠☠☠☠a, Korinka czy to możliwe czy Amyzek coś tu ściemnia?
U mnie nie było zwyczaju robienia takiej bazy, fajna sprawa!
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
fiu fiu Słoiczki extra, kup sobie naklejki w Biedrze
no fajna sprawa takie coś :d otwierasz potem tylko słoik, wlewasz na patelnie albo do gara i jedzonko gotowe praiwe jak fast food z marketu
ooo a w biedrze takie są ? to kupię na pewno

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem ja biszkopt w termomixie dzisiaj robiłam
mam siekacz do cebuli to sobie poradziłam bez maszynerii
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 19:39   #665
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wyczaszkowało mi machinę Korinki !!


---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no fajna sprawa takie coś :d otwierasz potem tylko słoik, wlewasz na patelnie albo do gara i jedzonko gotowe praiwe jak fast food z marketu
ooo a w biedrze takie są ? to kupię na pewno

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



mam siekacz do cebuli to sobie poradziłam bez maszynerii
Są niedaleko cukru/mąki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 19:50   #666
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mi się skończył tonik z Origins, więc jutro idę na zakupy do Ziaji. Mam w planach tylko mgiełkę z liści oliwki (czy jakoś tak) i maskę z zieloną glinką, bo ponoć działa antycellulitowo. I nic więcej
Podobno z Ziaji są też fajne klasyczne toniki, tylko jeszcze nie macałam a oba z rozpylaczem (ten właśnie z wit. C i z serii liście mnuka) miałam i były całkiem przyjemne genialna aplikacja i nadają się również do scalenia makijażu po przypudrowaniu

Która to maska z glinką taka cudowna?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 19:57   #667
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość




Są niedaleko cukru/mąki
muszę obadać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 19:59   #668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Podobno z Ziaji są też fajne klasyczne toniki, tylko jeszcze nie macałam a oba z rozpylaczem (ten właśnie z wit. C i z serii liście mnuka) miałam i były całkiem przyjemne genialna aplikacja i nadają się również do scalenia makijażu po przypudrowaniu

Która to maska z glinką taka cudowna?
Z Ziaji miałam wiekszsoc i za przeproszeniem bida z nędza. Jedyne co tam kupuje i moge poleic to płyn do oczu w białym opakowaniu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 19:59   #669
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem ja biszkopt w termomixie dzisiaj robiłam
Już się nie chwal, co tam robisz, bo jutro się wybieram do Katowic i będziesz mieć niespodziewanych gości .
Muszę podjechać i wykorzystać 2 bony do D, zanim się przeterminują; jakieś pomysły? Liczyłam na coś z oferty miesiąca, ale .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 20:01   #670
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
muszę obadać
koniecznie ale mam mega pyszniastego arbuza

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Już się nie chwal, co tam robisz, bo jutro się wybieram do Katowic i będziesz mieć niespodziewanych gości .
Muszę podjechać i wykorzystać 2 bony do D, zanim się przeterminują; jakieś pomysły? Liczyłam na coś z oferty miesiąca, ale .
a to nie mówiłam, że mnie jutro nie ma?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 20:03   #671
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie robiłam bazę do zupy i sosów pomidorowych pomidory + papryka + trochę chili + cebula + czosnek patrzcie na partię 1 z 3 i podziwiajcie jutro ogórki (sałatka) i buraczki (do zupy) jestę słoik na pełen etat
wow suuper to wygląda jadłabym
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 20:08   #672
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie robiłam bazę do zupy i sosów pomidorowych pomidory + papryka + trochę chili + cebula + czosnek patrzcie na partię 1 z 3 i podziwiajcie jutro ogórki (sałatka) i buraczki (do zupy) jestę słoik na pełen etat
Ale piękne Ja jutro też będę robić jakieś sosy, mam mnóstwo pomidorów i papryki własnej hodowli, no i w sumie cukinii i cebuli też, muszę coś wymyślić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 20:14   #673
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Podobno z Ziaji są też fajne klasyczne toniki, tylko jeszcze nie macałam a oba z rozpylaczem (ten właśnie z wit. C i z serii liście mnuka) miałam i były całkiem przyjemne genialna aplikacja i nadają się również do scalenia makijażu po przypudrowaniu

Która to maska z glinką taka cudowna?
Chodzi po prostu o zieloną glinkę, można kupić sypką i samemu sobie zrobić maskę na ciało i zawinąć filią spożywczą. Ale kupić tyle sypkiej glinki żeby zrobić maskę na ciało to trochę drogo wyjdzie a słyszałam, że ziaja ma jakąś maseczkę z zieloną glinką w dużym opakowaniu w dobrej cenie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z Ziaji miałam wiekszsoc i za przeproszeniem bida z nędza. Jedyne co tam kupuje i moge poleic to płyn do oczu w białym opakowaniu.
Dla mnie tonik to tylko coś, co ma przywrócić Ph po myciu. A że teraz wszystko przeliczam na lampy do kuchni albo metry deski podłogowej to wolę kupić tonik za 10 zł niż taki za 150
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 20:19   #674
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
koniecznie ale mam mega pyszniastego arbuza

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



a to nie mówiłam, że mnie jutro nie ma?
Najpierw narobi człowiekowi ochoty, a potem się wymiguje .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 20:22   #675
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Najpierw narobi człowiekowi ochoty, a potem się wymiguje .


---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Chodzi po prostu o zieloną glinkę, można kupić sypką i samemu sobie zrobić maskę na ciało i zawinąć filią spożywczą. Ale kupić tyle sypkiej glinki żeby zrobić maskę na ciało to trochę drogo wyjdzie a słyszałam, że ziaja ma jakąś maseczkę z zieloną glinką w dużym opakowaniu w dobrej cenie.



Dla mnie tonik to tylko coś, co ma przywrócić Ph po myciu. A że teraz wszystko przeliczam na lampy do kuchni albo metry deski podłogowej to wolę kupić tonik za 10 zł niż taki za 150
Ja też nie lubię przepłacać teraz kupiłam fajny tonik w Yr za 17 zł na promocji,taki czerwony. Bardzo fajny
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 20:27   #676
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ale piękne Ja jutro też będę robić jakieś sosy, mam mnóstwo pomidorów i papryki własnej hodowli, no i w sumie cukinii i cebuli też, muszę coś wymyślić
to powodzenia zmieszaj wszystko razem i będzie coś a'la leczo potem tylko podsmażasz kiełbaskę, wlewasz słoiczek i w 10 minut masz obiad

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
wow suuper to wygląda jadłabym
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 20:33   #677
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z Ziaji miałam wiekszsoc i za przeproszeniem bida z nędza. Jedyne co tam kupuje i moge poleic to płyn do oczu w białym opakowaniu.
Ja lubię sporo ich produktów
A już najbardziej uwielbiam krem do stóp z mocznikiem

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Chodzi po prostu o zieloną glinkę, można kupić sypką i samemu sobie zrobić maskę na ciało i zawinąć filią spożywczą. Ale kupić tyle sypkiej glinki żeby zrobić maskę na ciało to trochę drogo wyjdzie a słyszałam, że ziaja ma jakąś maseczkę z zieloną glinką w dużym opakowaniu w dobrej cenie.
:
Dziękuję myślałam, że coś specjalnego wyszło i nie mogę znaleźć
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 21:04   #678
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to powodzenia zmieszaj wszystko razem i będzie coś a'la leczo potem tylko podsmażasz kiełbaskę, wlewasz słoiczek i w 10 minut masz obiad

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------


Takie leczo to już mamy, teraz pokombinuję z sosami Znalazłam jakiś taki fajny, idzie do niego też papryczka chili, też mamy taką w ogródku
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 21:06   #679
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Takie leczo to już mamy, teraz pokombinuję z sosami Znalazłam jakiś taki fajny, idzie do niego też papryczka chili, też mamy taką w ogródku
Sporo masz dobrego z ogródka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 21:09   #680
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Takie leczo to już mamy, teraz pokombinuję z sosami Znalazłam jakiś taki fajny, idzie do niego też papryczka chili, też mamy taką w ogródku
Z długiej cukinii zrobiłabym makaron- takie niteczki długie jak do spaghetti. I zrobić je tak jak robisz fasolkę szparagową do słoików.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 21:19   #681
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie robiłam bazę do zupy i sosów pomidorowych pomidory + papryka + trochę chili + cebula + czosnek patrzcie na partię 1 z 3 i podziwiajcie jutro ogórki (sałatka) i buraczki (do zupy) jestę słoik na pełen etat
Szalejesz
Ja zrobiłam sernik, ten co kiedyś Martusia przepis wrzucila. Rodzina nie uwierzyła, ze to ja robiłam .

W ogole przyjechała moja siostra z małą i moimi rodzicami. Siostrzenica dopadła próbkę Angel Muse i całą wypsikala. Połowę osób głowa rozbolala. Spotkanie średnio udane

Poza tym Anoli coś nam wywialo

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Irmina, powodzenia w nowym miejscu
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 21:20   #682
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 22:05   #683
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

zamówiłam olejek eisenberga z rzodkiewką benefitu
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 22:21   #684
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dla mnie tonik to tylko coś, co ma przywrócić Ph po myciu. A że teraz wszystko przeliczam na lampy do kuchni albo metry deski podłogowej to wolę kupić tonik za 10 zł niż taki za 150

Ja z Ziaji uwielbiam nagietkowy, od lat sie u mnie sprawdza


Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
zamówiłam olejek eisenberga z rzodkiewką benefitu
Ktory olejek? Wkleisz link?
Rzodkiewa jeszcze jest?

Tak mysle nad nia, ale nie wiem czy wstrzymac sie z zakupami i poczekac na NARS.

Co w ogole jest godnego uwagi z NARS?
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 22:54   #685
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie robiłam bazę do zupy i sosów pomidorowych pomidory + papryka + trochę chili + cebula + czosnek patrzcie na partię 1 z 3 i podziwiajcie jutro ogórki (sałatka) i buraczki (do zupy) jestę słoik na pełen etat


Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
zamówiłam olejek eisenberga z rzodkiewką benefitu
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 07:00   #686
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość

Co w ogole jest godnego uwagi z NARS?
Róże i brązer Laguna. Pomadki chyba też są fajne.

Nic dla siebie nie znalazłam na przecenach w dużej Zarze.
Dla małego mam koszulkę i adidasy, tż wybrał 2 polówki, bluzę i sweter a ja nic... Od dłuższego czasu nie podobają mi się tam damskie rzeczy - no chyba że na Corii

Nawet w TK MAXX nic nie kupiłam

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Możesz kupić kartę. Ale wg mnie punkty nalicza się tylko razy 2. Bo jak płacisz karta,to punkty się nie nabijaja, albo się mylę?
Mnie sprzedawczynie mówiły, że się nabijają również jak płacisz kartą.
Tutaj też dziewczyny chyba o tym pisały.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

O, a z Sephorowej beczki, to byłam w tym Brow Barze z voucherem od Golda. Faktycznie, regulacja za 1 zł, ale w takim wypadku henna za 45 zł... Naprawdę drogo. No ale ok, raz zaszaleć można.
Hennę miałam przedtem tylko raz w życiu, nie podobało mi się a dziewczyna w Brow Barze zmieszała 3 kolory henny i wyszło spoko. Wyregulowała też ładnie, choć łuki zrobiła łagodniejsze niż te, które sama robię Specjalnie zapuściłam włosiska więc powiedziałam, że ma pole do popisu i niech robi po swojemu
Dała mi multum próbeczek Benefitu więc tym bardziej jestem zadowolona (2x krem do twarzy, 2x krem pod oczy, 3xjakieś gadżety do brwi).
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 07:54   #687
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sporo masz dobrego z ogródka
Moja mama uwielbia się zajmować ogródkiem, mówi, że ją to odstresowuje
Na wiosnę było mnóstwo rzodkiewki, różnych sałat, niedawno skończyliśmy jeść kapustę włoską i pekińską. Teraz jest wysyp pomidorów i cukinii, papryka się rozkręca, fenkuł też. Żałuję, że nie nadążyliśmy z jedzeniem roszponki i kolendry, bo przekwitły.
Mama całe poletko podzieliła na mniejsze, porobiła ścieżki, żeby dobrze było dojść wszędzie, na ścieżki poukładała dęba pociętego w grube plastry, obsiała to kwiatkami i wygląda to przecudownie

A zapomniałam, mamy też jarmuż jakby ktoś chciał TŻta przegonić

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Z długiej cukinii zrobiłabym makaron- takie niteczki długie jak do spaghetti. I zrobić je tak jak robisz fasolkę szparagową do słoików.
O mniam, a próbowałaś już robić taką cukinię?

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-08-06 o 08:03
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 08:42   #688
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

czeeeeeeśśśśććććććć

fcale czasu nie mam na nic po powrocie, a i pogoda pod zdechłym azorkiem dziś
zrzucam zdjęcia i chociaz na monitorze mam słoneczko
co u Was??


amyz czy ja mam szukać coś dla Ciebie, czy jak, od 3 tygodni nie wiem co się u Was dzieje, jak sie sprawa z boxem skończyła?

Magda butowe kazarki przyszły?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 08:48   #689
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63851171]Treść usunięta[/QUOTE]

dzieki trzymajcie sie


Miskaa, boxy doszly w ten wtorek, poza tym bon na 30 zl ( o ile ktos sie upomnial).
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 08:54   #690
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
czeeeeeeśśśśććććććć

fcale czasu nie mam na nic po powrocie, a i pogoda pod zdechłym azorkiem dziś
zrzucam zdjęcia i chociaz na monitorze mam słoneczko
co u Was??


amyz czy ja mam szukać coś dla Ciebie, czy jak, od 3 tygodni nie wiem co się u Was dzieje, jak sie sprawa z boxem skończyła?

Magda butowe kazarki przyszły?
Właśnie dostałam maila z Mohito o -10% i od razu pomyślałam o Tobie ...
Boxy rozesłali, bez żednego przepraszam. Również do osób , które zamówienia zwróciły jeśli się nie mylę

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Róże i brązer Laguna. Pomadki chyba też są fajne.

Nic dla siebie nie znalazłam na przecenach w dużej Zarze.
Dla małego mam koszulkę i adidasy, tż wybrał 2 polówki, bluzę i sweter a ja nic... Od dłuższego czasu nie podobają mi się tam damskie rzeczy - no chyba że na Corii

Nawet w TK MAXX nic nie kupiłam

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------


Mnie sprzedawczynie mówiły, że się nabijają również jak płacisz kartą.
Tutaj też dziewczyny chyba o tym pisały.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

O, a z Sephorowej beczki, to byłam w tym Brow Barze z voucherem od Golda. Faktycznie, regulacja za 1 zł, ale w takim wypadku henna za 45 zł... Naprawdę drogo. No ale ok, raz zaszaleć można.
Hennę miałam przedtem tylko raz w życiu, nie podobało mi się a dziewczyna w Brow Barze zmieszała 3 kolory henny i wyszło spoko. Wyregulowała też ładnie, choć łuki zrobiła łagodniejsze niż te, które sama robię Specjalnie zapuściłam włosiska więc powiedziałam, że ma pole do popisu i niech robi po swojemu
Dała mi multum próbeczek Benefitu więc tym bardziej jestem zadowolona (2x krem do twarzy, 2x krem pod oczy, 3xjakieś gadżety do brwi).
Co do punktów: czy wiesz może, czy to, że dostanę podwójne punkty za zakupy działa też przy zakupie karty? od tego się zaczęło

Bierzesz jakiś róż z NARSa? ja się nie mogę zdecydować, nie wiem, która nazwa lepsza
I kiedy on w końcu wchodzi? Mówiłyście, że w połowie sierpnia, czyli za jakiś tydzień i kawałek?! już?!

Ile się utrzymuje taka henna na brwiach ? ;>

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
dzieki trzymajcie sie


Miskaa, boxy doszly w ten wtorek, poza tym bon na 30 zl ( o ile ktos sie upomnial).
O co się trzeba upomnieć? bo ja te chcę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.