MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 10:58   #991
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Triss_k - ja z tuniki jestem zadowolona.
OnaZakupoholik - dostałam bardzo szybko. Zwracałam sukienkę Genewa, bo wzięłam dwa rozmiary do przymiarki.
PannaJoanna71 - mnie się udało załapać. Zobaczymy, jak będzie prezentować się na żywo.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 20:32   #992
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Triss_k - ja z tuniki jestem zadowolona.
OnaZakupoholik - dostałam bardzo szybko. Zwracałam sukienkę Genewa, bo wzięłam dwa rozmiary do przymiarki.
PannaJoanna71 - mnie się udało załapać. Zobaczymy, jak będzie prezentować się na żywo.
Daj znać koniecznie!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 15:30   #993
Polcciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Hej Dziewczyny, czy któraś z Was reklamowała sweter ze względu na silne zmechacenie? Na te mrozy wyciągnęłam z szafy golf Budapeszt i po kilku dniach wygląda strasznie, jak stary koc. Mam też szary i na nim tak tego zmechacenia nie widać. Wrzucam zdjęcia, proszę oceńcie czy nie przesadzam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180302_142421.jpg (126,0 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180304_121018.jpg (172,9 KB, 180 załadowań)
Polcciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 20:37   #994
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Polcciaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was reklamowała sweter ze względu na silne zmechacenie? Na te mrozy wyciągnęłam z szafy golf Budapeszt i po kilku dniach wygląda strasznie, jak stary koc. Mam też szary i na nim tak tego zmechacenia nie widać. Wrzucam zdjęcia, proszę oceńcie czy nie przesadzam.
nie przesadzasz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 09:10   #995
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Polcciaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was reklamowała sweter ze względu na silne zmechacenie? Na te mrozy wyciągnęłam z szafy golf Budapeszt i po kilku dniach wygląda strasznie, jak stary koc. Mam też szary i na nim tak tego zmechacenia nie widać. Wrzucam zdjęcia, proszę oceńcie czy nie przesadzam.
Też mam ten golf w kolorze szarym. I nie jest to żaden produkt na kilka sezonów. Owszem jest ciepły, ładnie się układa ale to tyle z jego zalet. Nie dość, że po kilku założeniach wygląda dokładnie jak "stary koc" to jeszcze musiałam go zszywać bo się pruł.
Koszula biała z kieszeniami idzie do reklamacji bo po kilku założeniach materiał dosłownie się przesiał.
Jeśli chodzi o krój to trzeba przyznać, że ciuszki układają się ładnie - pominę kwestię długości sukienek, które według mnie nadają się tylko na urlop, ale jakość materiałów zaczyna robić się fatalna.
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 19:28   #996
Aniaz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Śledzę kolekcje K.Tusk i Wasze opinie dotyczące ubrań i stąd jestem zdania, że te ubrania są nie warte swojej ceny. Jeśli sweter wełniany drapie, a do tego bardzo szybko się mechaci, oznacza że został wyprodukowany z taniej i gorszej gatunkowo wełny, podobnie jak płaszcze wełniane w których ( z tego co zauważyłam na zdjęciach), tworzą się zagięcia na rękawach - w dobrym jakościowo płaszczu to nie do pomyślenia, nawet przy częstym użytkowaniu. Na moje oko marża w tej marce wynosi z kilkaset % - ta marka została stworzona by przede wszystkim zarobić, wykorzystując popularność K.Tusk. Taka marża jest stosowana w produktach luksusowych, niestety rzeczy MLE koło towarów luksusowych pod względem jakości nie stoją, za to lubią takie udawać - przynajmniej na zdjęciach. Dziewczyny, dlaczego tak przepłacacie za rzeczy nie najlepszej jakości?
Aniaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 18:54   #997
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Zgadzam się z powyższą opinią. Mam zaledwie kilka rzeczy z MLE i to ze starej, pierwszej kolekcji, która była wg mnie lepiej dopracowana niż obecna i potwierdzam- ubrania te nie są na lata i nie są absolutnie warte swojej ceny. Obniżki - czasem spore świadczą tylko o wysokiej marży. Sukienki króciutkie i wydekoltowane, ale jak widać chętne na zakup ciągle są. Ubrania nie dla dojrzałych kobiet, chyba że chce się wyglądać jak nastolatka lub jak osoba, która pożyczyła coś od młodszej siostry- generalnie większość rzeczy za kusa.
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-18, 21:12   #998
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Hej,czy któraś z was chce się może pozbyć szarego lub karmelowego płaszcza z mle? Poszukuję 34 bądź 36
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 14:13   #999
akinomch76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Witam Wszystkie Dziewczyny
Czy zamawiałyście body czarne? teraz dostępne w innym kolorze i chciałabym zamówić ale nie wiem czy część majteczkowa to stringi czy raczej tak jak w figach
akinomch76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 08:37   #1000
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Mam czarne body, jest bardzo fajne. Dół jak w figach.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 09:53   #1001
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Czy ktoś może wie, jak nazywa się modelka, na której prezentowane są ubrania MLE? Szukam jej na Instagramie bez skutku
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 08:58   #1002
primose82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 5
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

To nie modelka, tylko współwłaścicielka MLE. Podejrzewam, że nie ma rozbudowanego materiału w internecie na swój temat, a i w social media niewiele znajdziesz.
primose82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 16:25   #1003
meg69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cześć, jeśli któraś z Was jest zainteresowana, to mam na sprzedaż nową sukienkę w kwiaty Marbella w rozmiarze S
meg69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 19:01   #1004
LAngeles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cześć. Chciałabym zareklamować sweterek biały opadające na jedno ramie z zeszłorocznej wiosennej kolekcji. Potrzebny jest mi dowód zakupu, ale niestety nie pamiętam ile on kosztował aby odkopać tą wpłatę. Pomożecie? Może ktoś pamięta?

Może ktoś też reklamował ten sweterek (rozciągnął mi się jakby po długości). I czy reklamacja została uznana?

Będę wdzięczna za odpowiedzi.
LAngeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 10:49   #1005
JiGi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Hej kupił ktoś suknie Krete? Jakieś opinie?
JiGi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 08:09   #1006
Lalie00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Kupiłam sukienkę Sewilla (wiskozowa sukienka w paski) i niestety jestem zawiedziona. O ile sam materiał bardzo przyjemny, a kolory piękne, to krój sukienki zostawia wiele do życzenia. Jestem drobną i szczupłą osobą, ale dość wysoką (170), zamówiłam więc na wszelki wypadek roz. S. Sukienka wiązana jest "na zakładkę", ale pożałowano materiału - zakładka jest po prostu na tyle mała, że sukienka wygląda dobrze jedynie podczas stania na baczność przy bezwietrznej pogodzie.

Teraz wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy, śpiesząc się na spotkanie, wybiegłam w niej na tramwaj i odkryłam, że przy każdym ruchu (nie wspominając o podmuchu wiatru!) światu ukazują się moje majtki. W tej sukience po prostu nie da się przemieszczać, rozcięcie rozjeżdża się aż do wysokości krocza Moje spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze kurczowego trzymania rąbka sukienki. Sukienka noszona, więc nie do zwrotu. Planuję wizytę u krawcowej, może pomoże wszycie niewidocznych napów?

Czy ktoś ma podobny problem? Czy tylko ja trafiłam na taki egzemplarz?
Lalie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 15:46   #1007
Polcciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Lalie00 Pokaż wiadomość
Kupiłam sukienkę Sewilla (wiskozowa sukienka w paski) i niestety jestem zawiedziona. O ile sam materiał bardzo przyjemny, a kolory piękne, to krój sukienki zostawia wiele do życzenia. Jestem drobną i szczupłą osobą, ale dość wysoką (170), zamówiłam więc na wszelki wypadek roz. S. Sukienka wiązana jest "na zakładkę", ale pożałowano materiału - zakładka jest po prostu na tyle mała, że sukienka wygląda dobrze jedynie podczas stania na baczność przy bezwietrznej pogodzie.

Teraz wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy, śpiesząc się na spotkanie, wybiegłam w niej na tramwaj i odkryłam, że przy każdym ruchu (nie wspominając o podmuchu wiatru!) światu ukazują się moje majtki. W tej sukience po prostu nie da się przemieszczać, rozcięcie rozjeżdża się aż do wysokości krocza Moje spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze kurczowego trzymania rąbka sukienki. Sukienka noszona, więc nie do zwrotu. Planuję wizytę u krawcowej, może pomoże wszycie niewidocznych napów?

Czy ktoś ma podobny problem? Czy tylko ja trafiłam na taki egzemplarz?

Miałam podobnie, tyle że z "górą" sukienki. Na dużym biuście ledwo mi go zakrywał, wewnętrzna część prawie go nie zakrywała a przy pachach materiał odstawał. Krój zupełnie nieproporcjonalny, przy M- dół był ok, ale góra zupełnie nie uwzględniła biustu większego niż 0. Materiału zabrakło i tutaj. Jeśli chodzi o dół to pasował ale faktycznie nie szłam w niej nigdzie tylko od razu odesłałam. Bardzo żałuję bo polowałam na tą sukienkę... Na Twoim miejscu napisałabym wszystko w reklamacji.
Polcciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 09:55   #1008
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Sewilla bardzo mi się podoba, ale czytając wasze opinie chyba zrezygnuję. Mam 172 cm wzrostu i teraz po prostu boję się, że będzie za krótka.. Może ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 10:11   #1009
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja mam 3 raz dzisiaj Geneve na sobie - zmechacona pod pachami... jestem załamana jakością i już się denerwuje reklamacją - po ostatnich moich przejściach.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-15, 20:54   #1010
katarinaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cześć dziewczyny,
jak oceniacie jakość materiałów z których są szyte sukienki MLE? Kupiłam model Walencja, ale mam złe doświadczenia z wiskozą i boję się że sukienka po pierwszym praniu się skurczy. Staram się unikać tego materiału, bo do tej pory wszystko co miałam z wiskozy kurczyło się mimo delikatnego prania ręcznego :/
katarinaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 19:33   #1011
guskowa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 12
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Już rok temu zauważyłam, że sukienki nadają się tylko na wakacje, albo wieczorny spacer po plaży, a nie do normalnego użytkowania. Dlatego nie kupuję ubrań MLE, bo moje życie zawodowe to nie spacery ani nieformalne spotkania. Widzę, że w tym roku jest podobnie - ubrania dobre na plażę albo na wyjazd do cieplejszych krajów.
guskowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 21:50   #1012
Gosia841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 8
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Hej Dziewczyny! Napiszcie mi proszę jak oceniacie obecną kolekcję sukienek maxi Skuszona niewielkim rabatem oraz Kasi instastory zakupiłam sukienkę LIVORNO. Na zdjęciu prezentuje się przepięknie, ale czy warta jest swojej ceny? Czy te sukienki w rzeczywistości tak ładnie się prezentują jak na zdjeciach? Jak oceniacie sposób uszycia oraz sam materiał?
Muszę przyznać, że zarzekałam się że nic juz więcej tam nie kupię, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać. Niestety prawie wszystkie ubrania które mam z MLE szybko mi się zużyły choć miały mi służyć na lata Sweter w paski z bodajże pierwszej kolekcji cały zmechacony, golf szary (za 400 zł) po 3 założeniach zmechacony (oddany do reklamacji), neopranowa spódnica cała w jakiś takich małych wgnieceniach, bluzka ze stójką choć miałam 3 razy zrobiła się dziura ;/ Jedynie dobrze mi służy czapka (chociaż ponoć to naturalne futro o czym nikt nie informował) oraz sukienka typu skejter z pierwszej kolekcji.
Napiszcie proszę o jakości materiałów, bo jednak nie chce wydawać 5 stów na coś co za chwilę mi się rozpadnie... ;/
Gosia841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 11:51   #1013
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Mam kilka ubrań z MLE: biała sukienka z haftem- nadaje się TYLKO na plaże, także jest sezonowa, golf szary z wełny merynosowej- zmechacony, V-Neck w paski-zmechacony, przypomina bardziej szmatę. Jestem za to zachwycona małą torebką skórzaną na pasku oraz sukienkami z obecnej kolekcji Arizona i Kolorado, ale to ze względu na krój, którego próżno szukać w innych sklepach. Moim zdaniem ubrania MLE nie są na lata, to jedynie chwyt marketingowy, podobnie jak dobre zdjecia. Czarna Arizona b.się gniecie, bo to wiskoza, podobnie pewnie jak spódnica musztardowa- nie kupiłam, bo ładnie wygląda tylko po prasowaniu, a nie po jeździe samochodem. W tym roku kupiłam tylko dwie sukienki różniace sie w zasadzie tylko kolorem, ale nie kupuje wiecej, rok temu nic nie kupiłam, a to za sprawą pomponów w czapkach z naturalnego futra i zamiataniem sprawy pod dywan, kasowaniem komentarzy. Pompon jest z naturalnego futra, bo przed zakupem pisałam do nich maila i dopiero na któryś z kolei odpowiedzieli, jak chciałam zgłosić sprawę dalej
Czapki z dawnej kolekcji miały naturalne futro.
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 18:02   #1014
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja posiadam z poprzedniej kolekcji 3 egzemplarze. V-neck w paski - zmechacił się po bokach już przy 3-4 założeniu. Szary sweter premium z dodatkiem kaszmiru jeszcze przed praniem a w trakcie pierwszego noszenia jakoś tak się powyciągał. Biały sweterek bawełniany niby opadający na ramię u mojej siostry po pierwszym praniu się bardzo wyciągnął. Ja swojego aż bałam się uprać. Ogólnie bardzo się zawiodłam na jakości. Dobrze,że sweterki kupiłam na wyprzedaży.

Osobiście nie uważam wiskozy za materiał jakiś rewelacyjny. Nadaje się na podszewki do marynarek bo jest oddychający ale tak ogólnie to bardzo tania tkanina i marka, która się zarzeka,że robi ubrania dobrej jakości nie powinna szyć większości ubrań właśnie z wiskozy.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 12:30   #1015
Gosia841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 8
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny, właśnie otrzymałam sukienkę Livorno (długa czarna suknia w czerwone kwiaty) i jestem zawiedziona Trochę czasu zajęło mi jej założenie, bo to dość "skomplikowana" konstrukcja Niemniej po jej założeniu, stwierdziłam że to nie to czego oczekiwałam. Uważam, że ta sukienka jest kompletnie nie do przyjęcia w przypadku kobiet z biustem (nawet nie chodzi mi o jakiś bardzo duży biust). Na górze materiał jest tak skąpy i cienki, że wyglada to naprawde nieelegancko, wręcz wulgarnie. Za to od pasa w dół materiału jest strasznie duzo, az za duzo. Przez to ta sukienka wydaje się przytłaczająca. Pewnie ta suknia obroni się na wysokiej kobiecie z malutkim biustem. Ja ją odsyłam. Myślę, że żeby warto przed zakupem wejsc na instagram i zobaczyć jak wygladaja te ubrania na normalnych dziewczynach na normalnych zdjeciach (opcja otagowania hasztagiem ) Jestem zawiedziona.
Gosia841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 11:27   #1016
guskowa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 12
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Czy któraś z was ma sweter opadający na jedno ramię? Zastanawiam się nad jego zakupem, ale chciałabym nosić go w chłodne dni z bluzką koszulową. Co wy na to?
guskowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 18:40   #1017
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Czy ktoś wie czy istnieje jakiś sklep online z ciuchami podobnymi do tych z MLE ?? Jak wchodze na MLE to praktycznie wszystko wyprzedane!
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 20:08   #1018
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie czy istnieje jakiś sklep online z ciuchami podobnymi do tych z MLE ?? Jak wchodze na MLE to praktycznie wszystko wyprzedane!
Mi niektóre kroje MLE wydają się podobne do La Manii może tam zobacz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 10:44   #1019
guskowa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 12
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Niektóre ubrania są podobne do tych z Massimo Dutti. Zresztą ja już w MLE nie kupuję. Zawiodłam się na jakości, wszystko kuse, oszczędzają na materiale, wszechobecny poliester lub akryl.
guskowa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 11:39   #1020
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez guskowa11 Pokaż wiadomość
Niektóre ubrania są podobne do tych z Massimo Dutti. Zresztą ja już w MLE nie kupuję. Zawiodłam się na jakości, wszystko kuse, oszczędzają na materiale, wszechobecny poliester lub akryl.
Próbowałam chyba trzy razy z płaszczem wełnianym na początku roku i to była tragedia! Rozmiarówka to jakiś żart. Między S a L żadnej różnicy. Co przyszło to musiałam odsyłać. Niewymiarowe, źle skrojone, faktura też kiepska... Generalnie tak się zraziłam, że już nic nie zamówię więcej. Ceny 'od czapy; a jakość gorsza niż w Reserved. Chociaż to może ujma dla Reserved porównywac ich z MLE. Nie polecam.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 15:15:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.