problem z dodatkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 08:57   #1
xyz89
Przyczajenie
 
Avatar xyz89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21

problem z dodatkami


pod koniec września wybieram się na wesele. mam zamiar założyć czerwoną sukienkę, natomiast zupełnie nie mam pomysłu na buty, biżuterie i jakieś nakrycie co by mi zimno nie było :P mam nadzieje, że razem coś wybierzemy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01750.jpg (50,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01751.jpg (43,7 KB, 34 załadowań)
xyz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:08   #2
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: problem z dodatkami

bardzo ladna sukienka co do daty- ja tez bylam na weselu pod koniec wrzesnia i zakladalam ze bedzie zimno a dzien byl na prawde cieply. widzialbym tutaj buty typu peep toe w kolorze szarym do tego kopertowka w tym samym kolorze. bizuteria- cos ze srebra.... moze z jakims kamieniami? a na sweterek-szczerze mowiac nie mam pomyslu... ale efektowne bolerko zawsze sie sprawdza. no i nie kombinowalabym juz za bardzo z kolorami... ale tak jak wpomnialam szary/grafitowy to raczej neutralny kolor i sadze ze bedzie sie dobrze komponowal

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2009-08-06 o 09:10
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:12   #3
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: problem z dodatkami

A ja łączę czerwoną, bardzo podobną sukienkę z kremowymi/cielistymi bucikami, fioletową torebką i bolerkiem (może być również makijaż i paznokcie w tym odcieniu) i biżuterią (bransolety i kolczyki) ze szklanych pereł w odcieniach fioletu i kremu pod kolor butów ewentualnie z małym dodatkiem czerwieni, ale niekoniecznie
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:42   #4
xyz89
Przyczajenie
 
Avatar xyz89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
bardzo ladna sukienka co do daty- ja tez bylam na weselu pod koniec wrzesnia i zakladalam ze bedzie zimno a dzien byl na prawde cieply. widzialbym tutaj buty typu peep toe w kolorze szarym do tego kopertowka w tym samym kolorze. bizuteria- cos ze srebra.... moze z jakims kamieniami? a na sweterek-szczerze mowiac nie mam pomyslu... ale efektowne bolerko zawsze sie sprawdza. no i nie kombinowalabym juz za bardzo z kolorami... ale tak jak wpomnialam szary/grafitowy to raczej neutralny kolor i sadze ze bedzie sie dobrze komponowal
dziękuje bardzo za pomoc
chciałabym aby pogoda dopisała, natomiast dobrze by było mieć coś w zanadrzu o jakim bolerku myślisz? jeśli nie byłoby to dla Ciebie kłopotem to mogłabyś wkleić zdjęcie przykładowego? batrdzo bym była wdzięczna myśle że szere buty czy torebka będą całkiem trafione, no i nie tak oczywiste jak złote czy srebrne jeśli chodzi o biżuterie toproblem polega na tym czy jakaś większa zawieszka, czy może duże kolczyki i wtedy włosy w koczek, ale to już zostawie na koniec, jakoś metodą prób i błędów dam radę jeszcze raz bardzo dziekuje

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
A ja łączę czerwoną, bardzo podobną sukienkę z kremowymi/cielistymi bucikami, fioletową torebką i bolerkiem (może być również makijaż i paznokcie w tym odcieniu) i biżuterią (bransolety i kolczyki) ze szklanych pereł w odcieniach fioletu i kremu pod kolor butów ewentualnie z małym dodatkiem czerwieni, ale niekoniecznie
zaintrygowała mnie ta fioletowa torebka na pewno będzie ciekawie wyglądać a mogłabyś wstawić zdjęcie swojego zestawu bardzo byś mi pomogła, bo mam taaaaki mętlik w głowie
xyz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:50   #5
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez xyz89 Pokaż wiadomość
zaintrygowała mnie ta fioletowa torebka na pewno będzie ciekawie wyglądać a mogłabyś wstawić zdjęcie swojego zestawu bardzo byś mi pomogła, bo mam taaaaki mętlik w głowie
Postaram się wkleić, tylko nie wiem czy to mi się uda dziś czy później, bo mam remont w domku aktualnie ale obiecuję, że w najbliższym czasie cyknę jakąś fotkę
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 10:05   #6
xyz89
Przyczajenie
 
Avatar xyz89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: problem z dodatkami

oo dzięki wielkie
xyz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:34   #7
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: problem z dodatkami

Hej
Przepraszam, że tak późno, ale nie miałam wcześniej możliwości zrobienia obiecanej fotki przez remont w domu niestety z tego samego powodu fotki są kiepskiej jakości (brak światła), ale mam nadzieję że cokolwiek na nich widać
Niestety nie mogłam nigdzie znaleźć bransoletek, które były dopasowane do bucików (taa.... i znów uroki remontu), więc mam na ręku tylko fioletowe. Poza tym w zestawie były fioletowe kolczyki dopasowane do bransoletek a na szyi nie miałam nic (na zdjęciach jest łańcuszek). I dla pewności i jasności dodam, że torebka i bolerko są w kolorze ciemnego fioletu, jeśli komuś się wydają być czarne czy inne
I przepraszam za ramiączka od biustonosza, ale już mi sie nie chciało przepinać ich na szyję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT6539.jpg (122,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT6540.jpg (132,1 KB, 13 załadowań)
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.