Moje wakacje w Wadowicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moje wakacyjne przygody

Notka

Moje wakacyjne przygody Konkurs z nagrodami! Chcemy abyście troszkę powspominały i opisały swoje najlepsze w życiu wakacje, albo najciekawszą, najśmieszniejszą przygodę wakacyjną. Mile widziana oprawa zdjęciowa lub graficzna ;)

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 20:05   #1
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294

Moje wakacje w Wadowicach


Och nigdy nie zapomnę tych wakacji . Wszystko organizowane na szybkiego. Tutaj ksiądz dzwoni, czy nie chciałabym jechać za grosze w góry, a że mieszkam nad morzem, to bardzo chętnie. Teraz tylko trzeba było załatwić urlop w pracy. Praca tylko na wakacje, więc wiadomo jak z szefami nieraz bywa, ale mój jest nieoceniony i bez problemu pozwolił mi jechać . Tak więc trzy dni później o 3 nad ranem siedziałam sobie w pociągu w Gdyni i jechałam do Krakowa Z Krakowa busikiem do Wadowic i jesteśmy na miejscu na
I wakacyjnym spotkaniu młodzieży pijarskiej.

__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."



Edytowane przez noir_angele
Czas edycji: 2011-06-16 o 12:23
noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:25   #2
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Poznałam tu fantastycznych ludzi z całej Polski, z którymi ciągle utrzymuję kontakt. Przez pięć dni, które spędziliśmy tam razem wiele nauczyłam się o Bogu i o ludziach.
Odwiedziła nas nawet młodzież z Włoch, z którą dogadywaliśmy się łamaną angielszczyzną i na migi. Było wesoło ^^



Nie zapomnę wymykania się z pokoi w nocy żeby poleżeć na trawie i pooglądać gwiazdy, rozmawiając przy tym na różne tematy, albo po prostu milcząc.
Ojcowie pijarzy przymykali oczy na nasze wycieczki udając na śniadaniu, że nie widzą naszych niewyspanych min. Chociaż nie raz ojcowie Tomkowie potrafili nam przygadać :P Ale mimo wszystko są kochani (niech ta łagodna twarz Was nie zmyli, on potrafi dokopać :P ale jest najlepszym księdzem jakiego kiedykolwiek spotkałam)



__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:27   #3
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Fajnie tak poznac grupę nowych ludzi. Super.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:47   #4
mishka85
Raczkowanie
 
Avatar mishka85
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

spontaniczne wycieczki jak widac najbardziej sie udają
__________________
bloguje
mishka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:08   #5
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

super pozytywne zdjecie )
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:13   #6
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Na początku zwiedzaliśmy Wadowice. Zostaliśmy podzieleni na grupy i mieliśmy opracować wycieczkę po Wadowicach dla różnych grup. Akurat my mieliśmy dla "niegrzecznej młodzieży". Naszukaliśmy się najpierw punktu informacyjnego, poczęstowaliśmy się ulotkami, a potem zasiedliśmy w kawiarni i jedząc kremówki papieskie ustalaliśmy plan działania. Oczywiście śmiechu było co niemiara, choć prawie nikt nikogo nie znał



Następnego dnia zawędrowaliśmy w góry Odwiedziliśmy je dwa razy, za każdym razem zdobywając inny szczyt Osobiście wolę wchodzić na górę niż z niej schodzić nie wiem czemu tak, ale wygodniej mi się piąć do góry Przy tym mam wrażenie, że mogę dojść wysoko, aż do gwiazd. Na pamięć zasługuje też to jak wracaliśmy z pierwszej wyprawy w góry Wyobraźcie sobie grupę 40 osób łapiący auto-stopa Nasz autobus miał jechać dopiero za 2 godziny, więc podzieliliśmy się na grupy i jechaliśmy oryginalnie






__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:26   #7
Enticing92
Wtajemniczenie
 
Avatar Enticing92
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 443
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Świetne wakacje tez miałam kiedys podobne super opisujesz zdarzenia
Enticing92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 10:03   #8
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

hihi wyobraziłam sobie tego wszego auto-stopa, na pewno śmiechu było sporo:P uwielbiam takie spontaniczne wypady, a już w szczególności w góry. Nie byłam jeszcze w Wadowicach, ale są one na liście miejsc, które muszę obowiązkowo zwiedzić oj papieskie kremówki- na pewno pyszotka! zjadłoby się piękne zdjęcia i widoczki bardzo fajny wątek, także ode mnie5 z przyjemnością jeszcze zajrzę i poczytam o twoich przygodach pozdrawiam i miłego dnia
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!



Edytowane przez milena22x
Czas edycji: 2011-06-16 o 10:05
milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:09   #9
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Jeden z tych parnych gorących dni spędziliśmy w Inwałdzie, gdzie zwiedziliśmy cały świat. Znajduje się tam park miniatur. Jest on podzielony na dwie części. Jedna to Polska, a druga to świat. Wspaniałe przeżycie zobaczyć wszystkie zabytki w jednym miejscu, tym bardziej, że dotąd byłam tylko w Londynie.









Do biletu dołączone były dwa kupony na dowolnie wybraną atrakcję. Śmialiśmy się i krzyczeliśmy "za strachu" na takiej oto maszynie, a potem poszliśmy się pozbijać samochodzikami Śmiechu co niemiara. Uwielbiam takie atrakcje



Z powrotem tym razem wróciliśmy normalnie i bez większych przygód, zamówionym autokarem

__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:16   #10
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

słyszałam o tym parku miniatur, tam też chętnie pojechałabym, pokazała mojej córci cały świat! byłaby zachwycona zdjęcia super, tym bardziej mnie zachęcają, żeby zrobić sobie wycieczkę
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:20   #11
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
słyszałam o tym parku miniatur, tam też chętnie pojechałabym, pokazała mojej córci cały świat! byłaby zachwycona zdjęcia super, tym bardziej mnie zachęcają, żeby zrobić sobie wycieczkę
Jak najbardziej polecam, bo przygoda jest świetna
Tylko nie jedź jak będzie 40stopni, bo da się tam ugotować na otwartej powierzchni
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 13:26   #12
Indi _
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Świrownia :P
Wiadomości: 802
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Super przygoda
Zdjęcia przywołują fajne wspomnienia
__________________


I'm in love, I'm in love. I wanna do it

Indi _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:30   #13
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Bardzo ciekawy wątek, fajne wakacje A ten park miniatur rzeczywiście robi wrażenie, też chętnie bym tam pojechała
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:14   #14
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy wątek, fajne wakacje A ten park miniatur rzeczywiście robi wrażenie, też chętnie bym tam pojechała
A ja serdecznie zapraszam na Mazury do Parku Miniatur Warmii i Mazur w Gierlozy, o ktorym postaram sie jutro krotko napisac w swoim watku

Fajne wakacje, nie zapomianjmy, ze ksieza to tez ludzie Sama kilka razy jezdzilam jako opiekunkunka na biwaki parafialne i bylo na prawde fajnie
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:35   #15
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Jednego dnia wybraliśmy się na Kalwarię Zebrzydowską. Wspaniałe przeżycie. Całkiem inne miejsce niż Kalwaria Wejherowska, której niedaleko mieszkam. Odprawiliśmy tam krótką Drogę Krzyżową. Nie ukrywajmy, ciężko się wspinało pod te góry. Ale było warto.
W nagrodę zjedliśmy przepyszne lody, które wszystkim bardzo smakowały







oczekując na autokar umilaliśmy sobie czekanie śpiewem wraz z akompaniamentem



---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
A ja serdecznie zapraszam na Mazury do Parku Miniatur Warmii i Mazur w Gierlozy, o ktorym postaram sie jutro krotko napisac w swoim watku

Fajne wakacje, nie zapomianjmy, ze ksieza to tez ludzie Sama kilka razy jezdzilam jako opiekunkunka na biwaki parafialne i bylo na prawde fajnie
Księża to ludzie, a potrafią dopiec do żywego znając bardzo dobrze naturę ludzką uwielbiam to w nich

Na Kaszubach też powstał park miniatur niedaleko Kartuz również zapraszam, choć jeszcze nie odwiedziłam, bo trochę mi nie po drodze

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Przedpołudniami braliśmy udział w zajęciach w grupach. Do wyboru były: animatorskie, dziennikarskie, muzyczne, biblijne. Odbywały się w dwóch turach najpierw animatorskie i dziennikarskie, potem muzyczne i biblijne. Niestety jak się już raz wybrało grupę to nie można było zmienić czego bardzo żałowałam. Ja brałam udział w dziennikarskich i byłam raz na muzycznych, bo pan nieprzyjemnie się na mnie patrzył jak zaczęłam fałszować ale to jego sprawa unikałam później po prostu zajęć :P


Zajęcia dziennikarskie. Oglądaliśmy drugą część Władcy Pierścieni i pisaliśmy meldunki z pola walki. Ciekawe przeżycie spojrzeć trochę inaczej na ten film, chociaż ja nigdy go wcześniej nie widziałam, bo nie kręci mnie ta tematyka.


muzykowanie



zajęcia animatorskie nawet mazali się farbami plakatowymi, ale nie mogę nigdzie znaleźć zdjęć nie zapomnę widoku całej grupy osób od stóp do głów pomalowanych w różne kolory tęczy
(te dwa pieski dostałam w prezencie )
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:33   #16
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Nasz czas na wakacjach dobiegł końca, ale nie zabrakło śmiesznych zdjęć na koniec pobytu. Zrobiliśmy sobie pełno fotek z głupimi minami






dwie ostatnie przy którymś wypadzie w góry Ojciec M. miał fajny obiektyw ^^


A później trzeba było wrócić do Władysławowa do pracy Ale i tam są wspaniali ludzie. Bo wspaniali ludzie są wszędzie, tylko trzeba umieć ich odnaleźć.
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:36   #17
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Po zabawnych minkach widać, ze wakacje bardzo udane! jak jest dobre towarzystwo, to wszędzie jest fajnie! a że góry uwielbiam, to nie watpie, że było ekstra!
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:51   #18
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Z Wadowic wróciłam do pracy do Władysławowa Całe wakacje kręciły się w okół literki "W". Tu też było fajnie W końcu we Władku będę pracować już 3 rok Bardzo lubię tę miejscowość, chociaż wielu ludzi twierdzi, że jest za bardzo zatłoczona, ale ja lubię tu wracać Zachody słońca są najpiękniejsze. Ja chcę już wakacje!






__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:41   #19
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Władysławowo ładne miasto w zeszłym roku byłam
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 16:10   #20
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Z Władysławowem łączą się różne wspomnienia. Te związane z pracą, z ludźmi tam przebywającymi. Nie zapomnę jak na kwaterze, gdzie mieszkałam w pierwsze wakacje poznałam ludzi, którzy mieszkają 3km od mojej miejscowości Dobrze się razem bawiliśmy. Nie zapomnę jak kumpel poprosił żebym mu zrobiła tatuaż z henny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że byłam wtedy po 2 mocnych drinkach, które z resztą sam przyrządzał Ale udał się












__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 17:46   #21
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Piękne widoczki, nie byłam w Władysławowie, ale muszę się kiedyś wybrać koniecznie
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:12   #22
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
Piękne widoczki, nie byłam w Władysławowie, ale muszę się kiedyś wybrać koniecznie
zapraszam jest świetnie. oprócz plaży mnóstwo innych atrakcji
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:16   #23
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Od jutra znowu w pracy we Władysławowie Będzie super, bo musi być. Chociaż coś musi mi się udać w tym roku.







__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:29   #24
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Władysławowo tak to jest to! Jestem tu w pracy od 3 dni i jest bomba jak zawsze. Ci ludzie są wspaniali. Dzisiaj przeniosłyśmy sobie ławkę, bo nam zabrali sprzed bulika z tatuażami. Stwierdziłyśmy z dziewczynami, że koniecznie musimy mieć ławkę, a że w jednym miejscu stały dwie to zabrałyśmy sobie jest bomba. To nic, że ławka ciężka strasznie, ale mimo to przeniosłyśmy ją z jednego końca Morskiej na drugi jest superowo. Bo ja kocham to miejsce. A teraz spać, bo nie wstanę do pracy. To jest ten świat.


__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:00   #25
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Nareszcie pokazało się słońce. Co prawda mocno wieje, ale tak jest co wakacje. Da się wytrzymać. Pochwalę się Wam jak fajnie dzisiaj wyglądałam. Jak spotkacie taką osóbkę we Władysławowie to wpadajcie na tatuaż



__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:24   #26
malina2501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 74
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Świetna sprawa te Twoje wakacje. Widać, że nie lubisz sę nudzić i chcesz wykorzystać w pełni każdą chwilę...Oby tak dalej!
P.S Piękne zdjęcia
malina2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:38   #27
emis_89
Raczkowanie
 
Avatar emis_89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 172
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Bardzo fajnie, że wstawiasz własne zdjęcia opowieści interesujące. Ogólna ocena 5
pozdrawiam i może wpadniesz do mnie
emis_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 14:26   #28
julita12344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: Moje wakacje w Wadowicach

Widze, że było bardzo fajnie
pozdrawiam. Zostawiam 5 i zapraszam do mnie
julita12344 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moje wakacyjne przygody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.