Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 08:18   #31
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez PurpleParadaise Pokaż wiadomość
Ja też mam w lipcu ślub i też zdecydowałam się na piwonie te ogrodowe rosną wcześniej więc pozostaje nam kupić te holenderskie. Do bukietu będę miała droższe po 4zł za główkę będą jeszcze inne kwiaty w nim. A do wystroju sali zamawiam tańsze. Jaki kolor byś chciała ?
Fajnie z piwoniami się komponują margaretki pracuję w kwiaciarni więc często przykładam różne kwiaty i już pomału sobie dobieram

A co do wazonów to popytaj gdzieś u dekoratorów albo w kwiaciarniach czy nie wypożyczają.

Co do wytrzymałych kwiatów to tak jak piszą dziewczyny: goździki, margaretki, mieczyki.
A skąd jesteś i gdzie kupujesz kwiaty? Na giełdzie? Ja mam ślub 6 lipca. Pani w kwiaciarni u mnie w mieście powiedziała mi, że wtedy na piwonie nie ma szans
A jakie kupujesz do dekoracji i ile kosztują?
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 16:11   #32
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

warto poszukać giełdy w swojej okolicy i zaoszczędzić kilkaset złotych, o ile ktoś ma smykałkę i chęci do skomponowania bukietów i dekoracji. na takich giełdach kwiatowych znaleźć można i wazony...
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 16:41   #33
PurpleParadaise
Raczkowanie
 
Avatar PurpleParadaise
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 36
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
A skąd jesteś i gdzie kupujesz kwiaty? Na giełdzie? Ja mam ślub 6 lipca. Pani w kwiaciarni u mnie w mieście powiedziała mi, że wtedy na piwonie nie ma szans
A jakie kupujesz do dekoracji i ile kosztują?
Jestem z Podhala, pracuję w kwiaciarni więc wszystko mi szefowa przygotuje. Kwiaty zawsze dowożą nam hurtownicy, u jednego z nich mamy możliwość zamówienia holenderskich. Bo w lipcu faktycznie trudno o te kwiaty ale holenderskie spokojnie dostaniesz, ja mam 20 lipca ślub.
Nad dekoracją jeszcze się zastanawiam bo to też ubieram z szefową bo mamy firmę dekorującą i tak myślę, że jeśli nie sprowadzą nam tańszej piwonie to na sufity i inne elementy sali użyję sztucznych piwonii z bukietu które wyglądają jak żywe a do pucharów na stoły wkładam kule ratanową a w nią jedną piwonie w fiolce, jeszcze jakieś dwa kwiatki (nad którymi się zastanawiam) no i jakąś zieleninkę może promosus.

A Cb radzę przejść się po innych kwiaciarniach i dowiedzieć czy mają możliwość sprowadzenia tylko nie mów, że potrzebujesz do ślubnego bukietu a jak nie to na giełdę kwiatową i tam się dowiedz.
PurpleParadaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:15   #34
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cześć

Chciałabym bardzo mieć na swoim weselu bez i konwalie jako dekoracje na sali i bukieciki dla druhenek. Zastanawiam się czy po 20 maja będą dostępne?
Zastanawiam się też nad samodzielnym ustrojeniem stołów, dlatego chyba wybiorę się na giełdę kwiatów żeby spraedzić co i jak. Jak myślicie czy takie kwiaty wytrzymają transport z Krka na Podhale a później wesele?
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 16:06   #35
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Będą, mam zamówione do bukietu
Florystka odradziła konwalie na stoły - zbyt intensywny mają zapach i nie każdy z gości może to wytrzymać, tym bardziej jak się pomiesza np. z aromatem mięs..
(aha - część dań z zimnej płyty może przejść ich zapachem)
U mnie na stoły będą najprawdopodobniej goździki
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 11:06   #36
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Będą, mam zamówione do bukietu
Florystka odradziła konwalie na stoły - zbyt intensywny mają zapach i nie każdy z gości może to wytrzymać, tym bardziej jak się pomiesza np. z aromatem mięs..
(aha - część dań z zimnej płyty może przejść ich zapachem)
U mnie na stoły będą najprawdopodobniej goździki
Hej dzieki za odp
Konwalie chciałabym użyć do bukietów dla moich siostrzenic. A bez chciałabym mieć w swoim bukiecie i na stoły, tylko właśnie zaczęłam się zastanawiać czy będą jeszcze..
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:13   #37
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Wczoraj rozmawiałam z panią manager z restauracji, też potwierdza że początkiem czerwca konwalie będą mało tego, nieco wbrew temu co mówiła florystka można je dać na stoły - jako dodatek (nie kwiat główny, właśnie ze względu na intensywną woń) do innych kwiatów
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 18:32   #38
karinkaallegro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez PurpleParadaise Pokaż wiadomość
Ja też mam w lipcu ślub i też zdecydowałam się na piwonie te ogrodowe rosną wcześniej więc pozostaje nam kupić te holenderskie. Do bukietu będę miała droższe po 4zł za główkę będą jeszcze inne kwiaty w nim. A do wystroju sali zamawiam tańsze. Jaki kolor byś chciała ?
Fajnie z piwoniami się komponują margaretki pracuję w kwiaciarni więc często przykładam różne kwiaty i już pomału sobie dobieram

A co do wazonów to popytaj gdzieś u dekoratorów albo w kwiaciarniach czy nie wypożyczają.

Co do wytrzymałych kwiatów to tak jak piszą dziewczyny: goździki, margaretki, mieczyki.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------




i to bardzo

kochana głupoty piszesz z tymi piwoniami
holenderska piwonia kosztuje od 14 do 20 zł za sztukę, pakowane po 10 sztuk, z tego 7 jest w maleńkich pąkach...
polska piwonia faktycznie na giełdzie kosztuje koło 3-4 zł, ale w lipcu już jej nie będzie, teraz jest początek czerwca i już nasze piwonie powykwitały, więc do końca czerwca zakończą kwitnienie..
karinkaallegro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 10:30   #39
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Witajcie! dziewczyny proszę o pomoc. chciałabym dowiedzieć się czy kwiaty, które wybrałam na mój bukiet ślubny będą dostępne we wrześniu? Ślub mamy dokładnie 13.09.2014.
NIe znam zupełnie tych kwiatów więc proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg taketwo.jpg (94,4 KB, 98 załadowań)
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 19:15   #40
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Witajcie! dziewczyny proszę o pomoc. chciałabym dowiedzieć się czy kwiaty, które wybrałam na mój bukiet ślubny będą dostępne we wrześniu? Ślub mamy dokładnie 13.09.2014.
NIe znam zupełnie tych kwiatów więc proszę o pomoc.
Róża lubin groszek pachnacy wilczomlecz anemon. Nie ma ich we wrześniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 09:40   #41
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Witajcie! dziewczyny proszę o pomoc. chciałabym dowiedzieć się czy kwiaty, które wybrałam na mój bukiet ślubny będą dostępne we wrześniu? Ślub mamy dokładnie 13.09.2014.
NIe znam zupełnie tych kwiatów więc proszę o pomoc.
Ja tam zdaje się widzę jeszcze hortensję (niebiesko-fioletowe u góry po lewej), przetacznik (niebieskawe języczki), kwiat koniczyny (różowe główki, np. nad hortensją) i brodieę (jasnoniebieskie, drobne, zaraz na prawo od róży).
Przykro mi, takiego bukietu nie dostaniesz we wrześniu

Edytowane przez raingirl
Czas edycji: 2013-08-24 o 09:42
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 10:16   #42
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Ja tam zdaje się widzę jeszcze hortensję (niebiesko-fioletowe u góry po lewej), przetacznik (niebieskawe języczki), kwiat koniczyny (różowe główki, np. nad hortensją) i brodieę (jasnoniebieskie, drobne, zaraz na prawo od róży).
Przykro mi, takiego bukietu nie dostaniesz we wrześniu
Zgadzam się ( na telefonie mało widać wybaczcie)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 22:22   #43
Renata_U
Raczkowanie
 
Avatar Renata_U
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Ja zastanawiałam się nad słonecznikami
__________________
Tylko 15 minut dzieli Cię od niezapomnianego lotu szybowcem. Wypełnij ankietę i wygraj lot w przestworzach.
Renata_U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 08:33   #44
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Ja tam zdaje się widzę jeszcze hortensję (niebiesko-fioletowe u góry po lewej), przetacznik (niebieskawe języczki), kwiat koniczyny (różowe główki, np. nad hortensją) i brodieę (jasnoniebieskie, drobne, zaraz na prawo od róży).
Przykro mi, takiego bukietu nie dostaniesz we wrześniu
O nie
a można czymś zastąpić te brakujące kwiaty?? jakimiś odpowiednikami dostępnymi w tym terminie??? choć z drugiej strony dużo wymieniłyście brakujących kwiatów, nawet jak czymś uda się to zastąpić to już nie będzie to samo...
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 10:26   #45
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
O nie
a można czymś zastąpić te brakujące kwiaty?? jakimiś odpowiednikami dostępnymi w tym terminie??? choć z drugiej strony dużo wymieniłyście brakujących kwiatów, nawet jak czymś uda się to zastąpić to już nie będzie to samo...
We wrześniu nie dostaniesz brodiei, zawilców (czyli anemonów - wolę używać polskiej nazwy, skoro istnieje ), wilczomlecza i groszku pachnącego. Kwitnącej koniczyny chyba też, aczkolwiek tu nie mam pewności.
Hortensja powinna jeszcze być.
Z tego zestawu dostępne cały rok są tylko róże i przetacznik - to trochę mało, żeby załatwić sprawę zamiennikami, bo to już budowanie bukietu od nowa a nie zastępstwo jednego czy dwóch gatunków... :/
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:39   #46
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Jeśli chodzi o bukiet, najchętniej chciałabym taki:
Cornflower-and-cream-rose-bouquet.jpg

Tylko jest jeden szkopuł - czy w kwiaciarni można dostać chabry? Reszta to, o ile dobrze widzę, róże i frezje, więc z tymi problemu nie będzie lipiec wydaje mi się dobrym czasem na chabry, ale widziałam je tylko w bukietach sprzedawanych przez babcie na ulicach...
__________________

Edytowane przez Elrosa
Czas edycji: 2014-04-24 o 10:31
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 19:02   #47
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez Renata_U Pokaż wiadomość
Ja zastanawiałam się nad słonecznikami
O tak tak! te malutkie słoneczniki są bombowe! Ja marzę o polnych kwiatach i wiem, że to będzie kosmiczne bo ślub mamy końcem września. Ale wiem, że w kwiaciarniach i u florystek można dostać prawdziwe cudeńka, te panie to artystki

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Witajcie! dziewczyny proszę o pomoc. chciałabym dowiedzieć się czy kwiaty, które wybrałam na mój bukiet ślubny będą dostępne we wrześniu? Ślub mamy dokładnie 13.09.2014.
NIe znam zupełnie tych kwiatów więc proszę o pomoc.
Ten bukiet jest CUDOWNY!
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 11:56   #48
etka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 18
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

witam. koniecznie trzeba sobie chyba określić budżet na kwiaty bo my kobietki mogłybyśmy szaleć bez pamięci z bukietami a jaką macie przeznaczoną orientacyjną cenę na wystrój kościoła? ile zł na ławeczkę?
etka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 00:26   #49
karinkaallegro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Kwiaty na sali będą u nas dość nietypowe - żywe storczyki widziałam takie dekoracje u koleżanki i bardzo mi się spodobały, a najbardziej chyba fakt, że po wszystkim można je z powrotem zabrać i odratować

Jeśli chodzi o bukiet, najchętniej chciałabym taki:
Załącznik 5436612

Tylko jest jeden szkopuł - czy w kwiaciarni można dostać chabry? Reszta to, o ile dobrze widzę, róże i frezje, więc z tymi problemu nie będzie lipiec wydaje mi się dobrym czasem na chabry, ale widziałam je tylko w bukietach sprzedawanych przez babcie na ulicach...
w kwiaciarni jako tako rzadko można spotkać chabry, ale na konkretne zamówienie na pewno zostaną przywiezione
karinkaallegro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 00:39   #50
asiula171a
Raczkowanie
 
Avatar asiula171a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez etka_90 Pokaż wiadomość
witam. koniecznie trzeba sobie chyba określić budżet na kwiaty bo my kobietki mogłybyśmy szaleć bez pamięci z bukietami a jaką macie przeznaczoną orientacyjną cenę na wystrój kościoła? ile zł na ławeczkę?
Zależy jakie kwiaty i ich ilość. U mnie w miejscowości przeważnie biorą od 200-700 zł.

Z doświadczenia polecalabym margaretki do Kościoła są niedrogie , proste i długo się trzymają. Połączone z innymi kwiatami wyglądają bardzo ładnie.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalk
asiula171a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:29   #51
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez etka_90 Pokaż wiadomość
witam. koniecznie trzeba sobie chyba określić budżet na kwiaty bo my kobietki mogłybyśmy szaleć bez pamięci z bukietami a jaką macie przeznaczoną orientacyjną cenę na wystrój kościoła? ile zł na ławeczkę?
Ja budżet określam na ok. 100-150 zł za wiązankę ale jeszcze nie byłam w Pani która będzie zapewniała kwiaty, więc nie wiem dokładnie.
PS. W kościele to się liczy od ławki???? Myślałam, że za całość... O kurcze...

Cytat:
Napisane przez asiula171a Pokaż wiadomość
Z doświadczenia polecalabym margaretki do Kościoła są niedrogie , proste i długo się trzymają. Połączone z innymi kwiatami wyglądają bardzo ładnie.
O tak margaretki!!!! ja właśnie będę chciała je w kościele, są piękne, trwałe i taniutkie
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 18:11   #52
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

a ja ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad wrzosami - białymi i fioletowymi w wiklinowych koszach

tylko mam problem, bo bukietu z wrzosów na pewno nie chcę ;/
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:07   #53
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

mam takie pytanie. czy mieczyki będą dostępne na początku września? jaka może być och orientacyjna cena?
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 22:22   #54
sfoneczko87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

dziewczyny, widzę że świetnie orientujecie się w kwiatach, dlatego proszę Was o pomoc, ślub już na początku sierpnia, a ja nie mogę się zdecydować na wybór kwiatów. podoba mi się wiele różnych bukietów i dekoracji, ale czego tak właściwie mogę szukać na sierpień, na jakich kwiatach mam skupić swoją uwagę??? będę wdzięczna za podpowiedzi
sfoneczko87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 07:14   #55
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez sfoneczko87 Pokaż wiadomość
dziewczyny, widzę że świetnie orientujecie się w kwiatach, dlatego proszę Was o pomoc, ślub już na początku sierpnia, a ja nie mogę się zdecydować na wybór kwiatów. podoba mi się wiele różnych bukietów i dekoracji, ale czego tak właściwie mogę szukać na sierpień, na jakich kwiatach mam skupić swoją uwagę??? będę wdzięczna za podpowiedzi
W sierpniu masz do wybyoryu takie kwiaty:
konitum, agapantus, alstromeria, anturium, lwia paszcza, astry gałązkowe, astilbe, banksia, bouvardia, astry, celozja, margerytka, kosmos, kraspedia, krokosmia, cymbidium, dalia, ostróżka, goździk brodaty, goździk, jeżówka, eustoma, wilczomlecz, gerbera, gloriosa, gipsówka, helikonia, hortensja, lilia, limonium, dzwonki irlandzkie, ornitogallum, phalaenopsis, floks, róża, rudbekia, sterlicja, vanda, zantedeskia, frezja, mieczyk, słonecznik, irys, nerine, mak


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie. czy mieczyki będą dostępne na początku września? jaka może być och orientacyjna cena?
Moze ich juz nie byc. Jesli beda to obstawiam ze w kwiaciarni beda kochtowac ok 3 zl za sztuke.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:15   #56
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
Cześć

Chciałabym bardzo mieć na swoim weselu bez i konwalie jako dekoracje na sali i bukieciki dla druhenek. Zastanawiam się czy po 20 maja będą dostępne?
Zastanawiam się też nad samodzielnym ustrojeniem stołów, dlatego chyba wybiorę się na giełdę kwiatów żeby spraedzić co i jak. Jak myślicie czy takie kwiaty wytrzymają transport z Krka na Podhale a później wesele?
Moja mama miała bukiet z konwalii
Na wiosne mamy chyba spory wybór kwiatowy

My mamy termin na maj
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 10:32   #57
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Tak z ciekawości - jakie kwiaty są dostępne na początku października?
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 09:42   #58
jumapili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dortmund
Wiadomości: 66
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Hej Kobitki,

chyba na to wychodzi ze bede robic dekoracje na stoly/sali sama, lacznie z kwiatami.(cena florystki nas zabila)
Jakie gieldy kwiatowe w Warszawie polecacie?
Czy orientujecie sie czy mozna tez dostac na gieldzie suczone albo swieze zboze?
Bede w Warszawie dopiero przed slubem , na codzien mieszkam za granica wiec wdzieczna bede za podpowiedzi.
Slub jest 23.08 .
jumapili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 10:23   #59
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Zborze spokojnie dostaniesz suszone. Co dp gieldy polecam bronisze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 10:47   #60
jumapili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dortmund
Wiadomości: 66
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

hej, mycha,

dzieki za odpowiedz. W internecie znalazlam ten adres :

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA
05-850 Ożarów Mazowiecki
Bronisze, ul. Poznańska 98

to ta gielda??
jumapili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-08 13:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.