prawie trzydziestolatka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-15, 12:11   #1
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328

prawie trzydziestolatka


Proszę o pomoc.Właśnie skończyłam 27 lat.Poszukuję sposobu na zapobiegnięcie powstaniu zmarszczek wokół oczu.Do tej pory używałam lekkich, nawilżających preparatów- typu z "lniany".Myślę, że czas już potraktować swoją skórę bardziej konkretnie.Po wizytach w sklepach- jedną z "przygód" opisałam na forum wizaż- jestem nadal zdezorientowana- tym bardziej, że nie było szans na próbki.
Czy dobrym pomysłem jest zastosować jako jednorazową kurację płatki Thalgo pod oczy? A co z codzienną pielęgnacją.Dodam, że skóra wokół oczu nie wykazuje większych zmian zmarszczkowych- ale lepiej zapobiegać niż leczyć...dodam, że moja skóra jest codziennie narażona na "naciągnięcia" ponieważ noszę soczewki kontaktowe.pozdrawiam!
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-18, 18:13   #2
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: prawie trzydziestolatka

Mogę się podzielić swoim doświadczeniem, nie wszyscy muszą się z tym zgodzić.Od wielu lat(a sama mam ich też wiele używam kremu Loreal Revitalift pod oczy.Na początku z konieczności, bo był to jedyny krem, który mnie nie uczulał. W międzyczasie wyprobówałam wiele kremów ze średniej półki, m.in.Vichy, Erisa, Dermiki.Żaden mi nie pasował ze względu na reakcje uczuleniowe. Przylgnęłam więc do Loreala i ; wyszczerzyłam sie przed chwilą do lustra i stwierdzam, że mam po dwie małe zmarszczki przy kazdym oku,niewyczuwalne palcami, a mam lat...naście więcej od ciebie, codziennie się maluję i kopcę papierosy .Z tym, że nie trakuję okolic oczu suchymi podkładami, jak mnie najdzie robię im gimnastykę, a ostatnio używam maseczki Eye Perfect Dermiki.Robię przed snem okłady z rumianku.I to na tyle.Oczywiście dalej bedę szukała jakiegoś może mocniejszego kremu. Czas leci...
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-18, 18:18   #3
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: prawie trzydziestolatka

Jedyna najlepsza profilaktyka przeciwzmarszczkowa jeśli chodzi o kosmetyki to ochrona przeciwsłoneczna, koniecznie stosuj kremy z filtrami także w okolicach oczu, mogą to być te same co używasz do twarzy oraz noś okulary przeciwsłoneczne.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 15:48   #4
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: prawie trzydziestolatka

Dzieki bardzo!!!
Teraz testuję krem pod oczy dotleniający Eris 25+.
Powiedz proszę na czym polega gimnastyka oczu?
pozdrowionka
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 15:49   #5
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: prawie trzydziestolatka

Dzięki bardzo!!
Wiem juz co stosować "na dzień"- dezięki Tobie
pozdrawiam
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.