Szczoteczka Elektryczna Oral-b - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 18:16   #1
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988

Szczoteczka Elektryczna Oral-b


hej dziewczyny,zamierzam sobie kupic szczoeczke elektryczną taką za 70 zł.i mam w związku z tym pytanie,czy ktos ja ma,czy jest dobra tj czy zauwazylyscie w trakcie jej uzywania jakies korzystne zmiany np wybielenie lub mniej osadu nazębnego??
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:28   #2
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Ja ją mam. Jest bardzo dobra. Po tygodniu rzeczywiście wyraźna poprawa. Ale co ważne to kupić szczoteczkę taką do ładowania, a nie na baterie. Ogólnie jeśli chodzi o wybielanie to szczoteczki elektrczne mogą zdziałać cuda
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:41   #3
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

ja uzywam od trzech lat i jestem bardzo zadowolona tym bardziej, ze woda u mnie taka, ze kamien na zebach osadza sie w niesamowitym tempie... a dzieki uzywaniu tej szczoteki mam spokoj ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:53   #4
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Cytat:
Napisane przez miiee
Ja ją mam. Jest bardzo dobra. Po tygodniu rzeczywiście wyraźna poprawa. Ale co ważne to kupić szczoteczkę taką do ładowania, a nie na baterie. Ogólnie jeśli chodzi o wybielanie to szczoteczki elektrczne mogą zdziałać cuda
zgadzam sie, jest bardzo dobra, doskonale czysci zeby, nie trzeba tyle machac co zwykla polecam
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:09   #5
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Pewnie, że dobra kto raz użyje ten już nigdy nie będzie chciał zwykłej szczoteczki!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:30   #6
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Cytat:
Napisane przez spray
Pewnie, że dobra kto raz użyje ten już nigdy nie będzie chciał zwykłej szczoteczki!
racja Mam filoetowa od dwoch lat i nie umywa sie do zwyklej .Tylko w elektrycznej trzeba glowki zmieniac.Zawsze sie z tym mecze
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 16:35   #7
patrycja006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Witam was
mam takie pytanie co do tych elektrycznych szczoteczek.
czy ta: http://allegro.pl/zestaw-oral-b-prof...6.html#gallery
od : http://allegro.pl/szczoteczka-irygat...3.html#gallery
tak naprawde czyms sie roznia oprocz koloru i wiekszej liczby wymiennych szczoteczek? bo spotkalam sie takze z aukcja gdzie ktos pisze ze jest to oral b 8500 a przyszlo mi paczka z napisem ze +3000 moze to jest poprostu to samo ? POMOŻCIE!
patrycja006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 10:43   #8
Duniaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 47
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Planuję zakup elektrycznej szczoteczki z Oral-B i zastanawiam się nad Vitality, a Advance Power. Ta pierwsza jest ładowana, a druga na baterie. Proszę o radę
http://allegro.pl/braun-oral-b-advan...935384542.html
http://allegro.pl/oral-b-braun-vital...940749795.html
W 90 % jestem zdecydowana na tę pierwszą
Duniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 20:45   #9
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

też planuje zakup szczoteczki elektrycznej, jakie polecacie ?
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 20:57   #10
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Takie szczoteczki są świetne. Nie widzę jednak różniczy między taką za 20-30 zł a taką za 100-200 Jeśli to Twoja pierwsza szczoteczka elektryczna kup tańszą bo może Ci nie spasować ten rodzaj sprzętu
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 09:28   #11
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Jak juz kupujecie to najwygodniej będzie z ładowarką
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 10:39   #12
killer116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: trzciel
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką szczoteczki elektrycznej braun oral-b professional care 500 !!!!! Ona jest mega-fantastyczna!!!!! na co dzień daje mi zdrowe ząbki i piękny uśmiech!!!!! kocham ją!!!!!!
polecam w 100%!!!!!
killer116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 16:31   #13
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

killer116 na wizażu pisz lepiej normalnie, A Nie TAK, bo tak jest małoczytelnie i tak mówi regulamin

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Pewnie, że dobra kto raz użyje ten już nigdy nie będzie chciał zwykłej szczoteczki!

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-11 o 16:30
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 04:14   #14
no100i
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Witam!
Ma rewolucyjne możliwości czyszczenia zębów !!!

Elektryczne szczoteczki Oral-B wykonuje 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę, dzięki czemu zapewnia znakomite efekty w czyszczeniu zębów i usuwaniu płytki nazębnej. Końcówka szczoteczki otacza każdy ząb z osobna, usuwając płytkę nazębną lepiej niż zwykła szczoteczka manualna.

Technologia czyszczenia 3D sprawia, że szczoteczka elektryczna
usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła
szczoteczka manualna. Wyjątkowa, inspirowana przyrządami używanymi przez stomatologów, mała okrągła końcówka szczoteczki skutecznie usuwa płytkę nazębną, dzięki czemu nie musimy obawiać się o powstawanie groźnego dla zdrowia naszych zębów i dziąseł kamienia. Innowacyjna końcówka szczoteczki pokrywa każdy ząb z osobna, zapewniając dokładne i precyzyjne czyszczenie.

Wymienne końcówki do szczoteczek Oral-B
Każdy z nas ma inne preferencje i potrzeby dotyczące dbania o zdrowie i wygląd zębów. Z tego powodu Oral-B opracowało wymienne końcówki do szczoteczek elektrycznych o różnych kształtach, typach włókien i zróżnicowanych zastosowaniach.
Wymienne końcówki pasują do wszystkich modeli szczoteczek elektrycznych Oral-B (z wyjątkiem Cross Action i Sonic), można więc osobiście sprawdzić, która końcówka odpowiada
naszym potrzebom najlepiej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-17 o 18:11 Powód: zalącznik-reklama z linkiem
no100i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 09:20   #15
aleniunia
Przyczajenie
 
Avatar aleniunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

dziewczyny zdecydowanie polecam tą szczoteczke OralB, care 500 ten model jest o tyle fajne że ma sygnalizator czasowy, możemy cieszyc się uczuciem czystości zebów jak po profesjonalnm czyszczeniu u dentysty dzieki technologi D skutecznie usuwa płytke nazebną i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i co najwazniejsze dzięki czujnikowi nacisku możemy zapobiegać zbyt mocnemu szczotkowaniu...ładowanie starcza na 7 dni...szczerze POLECAM!
aleniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 12:58   #16
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Cytat:
Napisane przez aleniunia Pokaż wiadomość
dziewczyny zdecydowanie polecam tą szczoteczke OralB, care 500 ten model jest o tyle fajne że ma sygnalizator czasowy, możemy cieszyc się uczuciem czystości zebów jak po profesjonalnm czyszczeniu u dentysty dzieki technologi D skutecznie usuwa płytke nazebną i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i co najwazniejsze dzięki czujnikowi nacisku możemy zapobiegać zbyt mocnemu szczotkowaniu...ładowanie starcza na 7 dni...szczerze POLECAM!
Ale sygnalizator czasowy to to samo co minutnik? Mój ma minutnik oral b precision clean
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 20:34   #17
no100i
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ale sygnalizator czasowy to to samo co minutnik? Mój ma minutnik oral b precision clean

W Oral – B proffesional Care 500 zegar szczotkowania – wbudowany sygnalizator przypomina o zalecanym przez dentystów 2-minutowym czasie mycia zębow. To profesjonalny 30-sekundowy sygnalizator, który pomaga równomiernie rozłożyć czas mycia zębów na każdą ćwiartkę szczęki – czas już odmierzony jest automatycznie ustawiony i sygnalizowany przez urządzenie. Minutnik – dopiero odmierza czas.
Dodatkowo szczoteczka jest wyposażona w przenośną, lekką ładowarkę, w sam raz na podróże.
no100i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:48   #18
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Cytat:
Napisane przez no100i Pokaż wiadomość
W Oral – B proffesional Care 500 zegar szczotkowania – wbudowany sygnalizator przypomina o zalecanym przez dentystów 2-minutowym czasie mycia zębow. To profesjonalny 30-sekundowy sygnalizator, który pomaga równomiernie rozłożyć czas mycia zębów na każdą ćwiartkę szczęki – czas już odmierzony jest automatycznie ustawiony i sygnalizowany przez urządzenie. Minutnik – dopiero odmierza czas.
Dodatkowo szczoteczka jest wyposażona w przenośną, lekką ładowarkę, w sam raz na podróże.
Diziekuje za tak profesjopnalna odpowiedz
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 16:49   #19
Aisi Nom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 127
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Też mam Oral B Professional Care 500 i zdecydowanie polecam! Otrzymałam ją do testowania w projekcie trnd i już nie zamierzam używać manualnej szczoteczki. Różnica w stosowaniu jest niesamowita. Na początku trudno było się przyzwyczaić do tego wibrowania, ale po kilku użyciach przywykłam. Moja rodzina też już się na elektryczną Oral B przerzuciła. Nawet najmłodsza ma swoja końcówkę, chociaż nie jest ona dla dzieci i wreszcie lubi myć ząbki
__________________
www.aisinom.blogspot.com
Aisi Nom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 16:29   #20
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Ja mam szczoteczkę Oral-B Professional Care 500. Także otrzymałam ją do testowania w projekcie trnd (na marginesie świetna stronka- polecam!) Jeśli chodzi o samą szczoteczkę to naprawdę jestem bardzo zadowolona, ogromna różnica pomiędzy myciem zwykłą a elektryczną. Teraz już bym nie potrafiła wrócić do manualnej szczoteczki, bo mam wrażenie, że myje ona 100 razy gorzej i mniej dokładnie niż elektryczna.Ten model posiada fajną funkcję jaką jest zegar szczotkowania (co 30 sek wibracja informuje nas, że powinniśmy zmienić ćwiartkę szczęki a po 2 minutach jest inna wibracja, która informuje nas, że minął zalecany czas szczotkowania)i. Posiada też system kontroli nacisku muszę przyznać, że na początku trochę za mocno naciskałam szczoteczkę- nawyk z używania szczoteczki manualnej (zawsze myślałam, że jak mocniej szczotkuję to zęby są lepiej umyte a zdzierałam tylko szkliwo -.-) Na początku używania tej szczoteczki bolały mnie trochę dziąsła, ale po kilku dniach to przeszło. Ogólnie akumulator starcza na długo, jednak pierwsze ładowanie trwało aż 24 h! Muszę w ogóle przyznać, że odkąd używam szczoteczki elektrycznej mam mniejszy problem z nieświeżym oddechem Dla mnie to naprawdę duży plus. Mam szczoteczkę jakoś od miesiąca i też widzę, że płytki nazębnej już w ogóle nie mam (tak mi się wydaje, ale wcześniej też nie miałam jej jakoś bardzo dużo) Ogólnie jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem szczoteczki elektrycznej to zdecydowanie polecam ten model!!! Może nie należy do najtańszych, ale mogę ręczyć, że nie rozczaruje i naprawdę warto. W końcu to inwestycja w zdrowie i w piękne zęby

Edytowane przez sweetmedi25
Czas edycji: 2013-11-26 o 16:31
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:10   #21
lella1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Ja polecam Oral-B Professional Care 500. Mam ją od prawie 2 m-cy i jestem z niej bardzo zadowolona. Szczoteczki mechaniczne pozwalają zaoszczędzić sporo kasy na dentyście. Doskonale czyszczą i precyzyjnie odmierzają czas mycia, co jest szczególnie ważne dla dzieci. Minus to problemy ze słuchaniem radia w czasie czyszczenia - warczy silniczek...
Szczoteczka 3D rzeczywiście robi ruchy w 3 wymiarze. Nie wiem, czy to dobrze, bo może utrudniać oczyszczenie kącików między zębami.
Szkoda, że producent nie dołącza pojemnika na wkłady szczoteczek.


·
lella1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 09:15   #22
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Hej zamierzam kupic szczoteczke elektryczna i przymierzam sie do takiej Braun Oral b 800 PROFESSIONAL CARE ( http://allegro.pl/braun-oral-b-800-p...816054369.html ) myslicie, że bedzie dobra? może ktoś ją ma?
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 17:37   #23
sani06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Szczoteczka elektryczna Oral-B Proffesional Care 500 to szczoteczka, którą polecam z czystym sumieniem i z czystymi ząbkami

Zastosowano w niej ciekawy system technologii 3D która doskonale usuwa płytkę nazębną i dzięki temu pozostawia super uczucie czystości.
Dużym plusem jest także system kontroli nacisku dzięki któremu dokładnie wiedziałam kiedy zbyt mocno szczotkowałam zęby( wcześniej nawet się nad tym nie zastanawiałam przez co mogłam uszkodzić sobie szkliwo)
Jak dla mnie ważne jest także to ,że szczoteczka posiada akumulator dzięki czemu po naładowaniu mogę spokojnie szczotkować zęby nawet do 7 dni.
sani06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:13   #24
Ivyeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 10
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

.

Edytowane przez Ivyeth
Czas edycji: 2015-01-17 o 21:57
Ivyeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:08   #25
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Cytat:
Napisane przez Paulina1988 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,zamierzam sobie kupic szczoeczke elektryczną taką za 70 zł.i mam w związku z tym pytanie,czy ktos ja ma,czy jest dobra tj czy zauwazylyscie w trakcie jej uzywania jakies korzystne zmiany np wybielenie lub mniej osadu nazębnego??
Za taką cenę to już na pewno warto używam jej od kilku miesięcy, może zęby delikatnie się wybieliły ale nie jest to jakaś spektakularna różnica, ale jeśli chodzi o płytkę nazębną to zdecydowanie jest mniejsza w moim przypadku Ogólnie zęby pozostają czystsze na dłużej i tak samo ze świeżym oddechem
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 15:03   #26
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Zakupilam ta szczoteczke co planowalam i podalam w linku powyzej. Mam pytanie ile ona na poczatku musi sie ladowac? chcialabym ja sprawdzic tylko czy chodzi, bo uzywac ja bede dopiero za 2 miechy jak mi sciagna aparat. A kupilam ja po to juz teraz ze byla za 100zl, a miala wiecej ruchow niz 500. Bo to jest 800.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:30   #27
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Zakupilam ta szczoteczke co planowalam i podalam w linku powyzej. Mam pytanie ile ona na poczatku musi sie ladowac? chcialabym ja sprawdzic tylko czy chodzi, bo uzywac ja bede dopiero za 2 miechy jak mi sciagna aparat. A kupilam ja po to juz teraz ze byla za 100zl, a miala wiecej ruchow niz 500. Bo to jest 800.
A nie miałas instrukcji dołączonej, tam powinno byc napisane?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 22:15   #28
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

zgłaszam się z problemem

od (chyba) 3 lat mam szczoteczkę oral-b vitality

od jakiegoś czasu podczas mycia zauważyłam, że okropnie śmierdzi... taką zgnilizną.... myślalam, ze to problem wymiennej końcówki, ale wyparzenie jej, wymiana na nową nic nie dały... właśnie powąchałam szczoteczkę w ruchu, bez założonej końcówki myjacej. smrodek unosi się z miejsca, gdzie wychodzi ten metalowy dzyndzel, który wprawia w ruch szczoteczke.... no i co teraz? da sie to jakoś umyc? czy szczoteczka jest do wymiany...? nie wiem nawet jak moznaby się do środka dostac.... jakies pomysły...?
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:23   #29
soter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

Polecam Oral-B Precision Clean - bez fajerwerków, ale w przyzwoitej cenie i skuteczność.
asia27100 - wydaje mi się,że to nie problem dzyndzla - pewnie dostało się coś do środka, ale jak tam się dostać pomyślę - ja nie mam tego problemu

Edytowane przez soter
Czas edycji: 2014-03-27 o 11:33
soter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:41   #30
soter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Szczoteczka Elektryczna Oral-b

asia27100
skoro nosisz się z zamiarem wyrzucenia szczoteczki, polecam spróbować dostać się do środka i sprawdzić, co tam tak pachnie - aby się dobrać do szczoteczki na dole masz taką specjalną zakrętkę (w serwisie mają odpowiedni klucz do tego) tuż przy wgłębieniu do ładowania - spróbuj odkręcić
__________________
Studio Urody Monika - kosmetyczka Łódź
soter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 12:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.