Problem z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 14:24   #1
Canalya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1
Unhappy

Problem z cerą


Cześć :)

Jednym z moich noworocznych postanowień było o siebie zadbać (wewnętrznie i zewnętrznie). Zmieniłam kosmetyki, piłam skrzypokrzywę i olej z wiesiołka, przeszłam na dietę i ćwiczyłam. Już na początku roku miałam na twarzy wysyp - głównie policzki i broda - ale zazwyczaj znikało to po paru dniach. Miałam dosyć ładna cerę, czasami pojawiła się jakaś niedoskonałość co znosiłam, tyle że teraz.. TRAGEDIA! Od tego czasu (prawie 1,5 miech) pryszcze się nie zagoiły (wyszły, ale plamy nie znikają), po niektórych mam blizny! Dla osoby takiej jak ja, która nigdy nie miała takich problemów to jest straszne :( Skóra była bardzo sucha (co w pewnym stopniu udało mi się opanować), walczę jeszcze z swędzącymi plamami przy moich zakolach (choć to może być z powodu Jantaru, który wtedy wcierałam - skóra ma szorstkie plamy). Dodatkowo pobolewał mnie pęcherz, często chodziłam do wc (to 1:brzydal:), to również zaczęło przechodzić. "Rzuciłam" wszystko, ponownie zmieniłam kosmetyki, herbatki i olej poszły w kąt, znowu jadłam to co wcześniej (czyli śmieciowe żarcie). Wiem, że muszę iść do dermatologa ale chwilowo nie jestem ubezpieczona (a nie chcę płacić). Help! Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi!
Canalya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:59   #2
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Problem z cerą

wow 1,5 miecha wysypu i wielka tragedia ja mam tradzik 16 lat prawie jednak mimo wszystko wspolczuje ja np nie moglam pic łykac zadnego rodzaju ziol bo potem mialam masakre,wiec moze oczyszcza Ci sie organizm tak wlasnie ? jak nie dermatolog moze konsultacja z kosmetyczka taniej wyniesie ? zawsze cos
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 11:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.