Nie podoba mi się sukienka na studniówkę.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 09:57   #31
niezapominaczka
Raczkowanie
 
Avatar niezapominaczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Może teraz kwestia sukienki to być albo nie być, ale z biegiem czasu stwierdzisz, że nie ważna była sukienka tylko atmosfera
moim zdaniem Twoja sukienka jest śliczna!!! Delikatna, dziewczęca i baaardzo modna. Rewelacyjne jest to rozcięcie na plecach
Tak jak Dziewczyny wcześniej pisały - dobierz ładne dodatki i tyle.. i pamiętaj, że największą ozdobą będzie szeroki uśmiech bo bez niego nawet najlepsza kreacja się nie obroni.

btw. jak ja miałam studniówkę to jedna dziewczyna z klasy równoległej miała sukienkę od Versace - nie wyglądała jakoś szczególnie.. bo zabrakło jej uśmiechu i radości.
__________________

niezapominaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 11:01   #32
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Przepiękna sukienka !! Do tego ciekawy naszyjnik, jakies buty koniecznie jakis kolor i bedziesz wygladac pieknie a zreszta powiem Ci ze ja na swoja sukienke wydałam 650 zł na studniowke a teraz załuje bo to jest jedna noc ktora mija jak 5 minut i oprocz pieknej sukienki tez wazna jest zabawa. Bo jestem juz 3 lata po studniowce i plyty ani zdjec z niej juz nie ogladam nawet nie pamietam ktos jak wygladał a sukienka wisi w szafie i pewnie nigdy juz je nie zaloze bo jest długa(nie nie taka z typu tyhc balowych, ale czarna wiec ani na wesele ani nigdzie sie nie nadaje)
__________________
oxuje od 06.06.16
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:40   #33
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Bardzo ładna sukienka
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:53   #34
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Sukienka piękna.

Postawiłabym na ciekawe dodatki, buty i torebkę. Do tego fajna fryzura i makijaż.
Możesz albo pójść całkowicie w stronę klasyki, tzn.: kok, prosty makijaż (pomadka, kreska, oczywiście podkład, tusz, itd.), rękawiczki (to już taki bardziej odważny dodatek), perły (nie za dużo). Widzę tutaj inspirację Audrey Hepburn ze "śniadania u Tiffaniego".
Możesz też zaszaleć, czyli wybrać np.: różowe dodatki - buty i fajną malutką torebkę - już w innym kolorze, do tego różowe usta i rozmantyczna fryzura - zależy jakie masz włosy oczywiście.

Moim zdaniem nowa sukienka nic nie zmieni, bo Twoje nastawienie jest takie, a nie inne. Musisz myśleć pozytywnie, w sukience na pewno będziesz pięknie wygladać. Pomyśl tylko nad dodatkami.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 08:56   #35
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Twoja sukienka jest piękna
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:21   #36
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

osobiście uważam, że sukienka jest prześliczna! ja w takich wypadkach kiedy chce sie troszkę bardziej wyróżnić zakładam duży rzucający się w oczy naszyjnik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7827580O.jpg (41,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27318.jpg (5,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naszyjniki1.jpg (27,3 KB, 21 załadowań)
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:33   #37
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
zdjęcia
moim zdaniem jest piękna, nie ma się czym przejmować! rok temu miałam własną studniówkę, koleżanka miała podobną sukienkę do Twojej i moim zdaniem wyglądała ładniej, niż inne dziewczyny, które postawiły na jakieś wydumane kreacje. wyglądała elegancko i z klasą! postaw na ciekawe dodatki, będzie fantastycznie.
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 13:30   #38
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Z Mohito ? Jest cudowna, sama zastanawiam się czy nie kupić jej na studniówkę.
Może zaszalej z dodatkami ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 16:00   #39
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

sukienka jest ladna, klasyczna i na pewno ci jeszcze posluzy. Ja bym dodala imponujacy naszyjnik, prosta fryzure i byloby slicznie Szukaj takich w zarze, hm albo na allegro. Mozesz sie jeszcze wystylizowac na Aubrey Hepburn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara-green-maxi-necklace.jpg (229,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo-11-570x431.jpg (53,7 KB, 23 załadowań)
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 16:35   #40
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Ja bym postawiła na gładki kok (absolutnie bez ozdóbek i bez koszmarnego lakieru z brokatem), mocny makijaż oczu i jakiś wyraźny dodatek z biżuterii (bransoleta lub naszyjnik) i proste czarne szpilki. Moim zdaniem pójście w kolorowe dodatki będzie błędem - będziesz prezentować się mało elegancko i nieco tandetnie. Sukienka jest błyszcząca, ma ładny dekolt z tyłu - to ją wyróżnia i sprawia że choć prosta, jest wyrazista. Moim zdaniem będziesz się w niej ładnie prezentować.

Przypisywanie konkretnemu zdarzeniu typu studniówka rangi najważniejszego wydarzenia i narzucanie sobie rygoru idealnego wizerunku spowoduje tylko ciśnienie i stres. Przed Toba mnóstwo imprez - to po pierwsze. Po drugie - nie wykluczysz nigdy sytuacji niespodziewanych że np złamiesz obcas albo ktoś wyleje Ci wino na sukienkę. Najważniejszy jest uśmiech i pozytywne nastawienie. To u Ciebie mocno szwankuje i obawiam się, że jeśli tak dalej pójdzie, to na studniówce będziesz zmartwiona i zestresowana. Zmień nastawienie, bo stracisz szansę na świetną zabawę, na której sukienka nie jest najważniejsza.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 10:24   #41
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

to dlaczego kupiłas taką sukienkę, skoro marzyłas o innej?
za 200 zł zwłaszcza w internecie jest pełno sukienek.

Moja rada; jakCi się niepodoba, to kup drugą, a tę czarnązostaw na inną okazję, napewno ją jescze gdzies założysz
imersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 15:29   #42
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

eh,przeciez dziewczyna pisala,ze nie ma mozliwosci kupic drugiej kiecki...
a problem w zasadzie wcale nie lezy w sukiece, ktora swoja droga jest baaardzo ladna,a w podejsciu wlascicielki...

Moim zdaniem nie ma co sie smucic, tylko trzeba pomyslec, pokombinowac jak wyczarowac super look, ktory sprawi,ze poczujesz sie na studniowce wyjatkowo i pieknie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:55   #43
Jawa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 197
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Moim zdaniem ta sukienka jest bardzo ładna a poprawić ją można różnymi fikuśnymi dodatkami, torebką, biżuterią, kolorowym boa (takimi "piórkami") czy innymi.

Przyznam się, że moja sukienka była dużo gorsza i pogorszyłam ją źle dobierając dodatki (do czarnej - czarne i wyszłam jak żałobnica...), zresztą wtedy w mojej okolicy nie było zbyt wielkiego wyboru) ale sama studniówka była świetna i chyba o to chodziło.

A jak tak bardzo Ci się nie podoba, to może spróbuj jeszcze porozmawiać z rodzicami. Jest jeszcze trochę czasu.
Jawa_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:00   #44
la_fey
Raczkowanie
 
Avatar la_fey
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 61
Dot.: Nie podoba mi się sukienka na studniówkę..

Sukienka, którą wrzuciłaś jest ładna i pasuje na studniówkę- długa suknia pasuje bardziej jeśli np. lubisz chodzić do opery, etc- na imprezę, na której chyba będziesz tańczyć, nie bardzo pasuje
ślub ślubem, długie suknie a la księżniczka za parę lat będziesz też mogla nosić na elegentsze sylwestry etc
la_fey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.