Worki pod oczami ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 22:18   #1
Vesirable
Przyczajenie
 
Avatar Vesirable
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1
GG do Vesirable Send a message via Skype™ to Vesirable

Worki pod oczami ;(


Witam. Od dawna mam taki problem. Mam bardzo widoczne worki pod oczami. Są duże i sine. Jak mogę sie ich pozbyć? Za niedługo będe robiła badania czy to nie nerki. Narazie kupiłam sobie jeden żel w aptece FLOS-LEK ze świetlikiem i babką lancetowatą. Nie wiem czy zadziałał. Mam również krem ORIFLAME Optimals. Uzyję jendego z tydzień lub 2 i drugiego następne i zobacze czy są jakieś efekty. Narazie używam korektora pod oczy RIMMEL Match Perfection. Sprawuje sie całkiem nieźle Nie ważne czy sie wyśpie czy nie, czy bd spała 5 czy 11 godzin zawsze mam podkrązone oczy. To niestety widać i niektórzy nie mogą sie powstrzymać i sie pytają dlaczego. Jest to wstydliwe i bardzo irytujące. Jeżeli chcecie to mogę dorzucić foto. Jakie znacie sposoby na pozbycie się ich? ;( Pozdrawiam.
Vesirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:08   #2
Natalia Ephemer
Przyczajenie
 
Avatar Natalia Ephemer
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Worki pod oczami ;(

Jeżeli problem worków pod oczami towarzyszy Ci od zawsze, to prawdopodobnei ejst to genetyczne i cudów nie zdziałasz. Cienie nie znikną. Możesz stosować kremy poprawiające mikrokrążenie i rozjaśniające. Dobre efekty dają kremy ze świetlikiem, arniką, kasztanowcem. Zimne okłądy, czy przykładanie na kilkanaście minut plastrów z ogórka to też dobry pomysł.

Niestety, cienie trzeba maskować odpowiednim korektorem.
__________________
Kosmetyki, pielęgnacja urody - tylko promocje
Ekskluzywny klub zakupów

Konkurs-do wygrania Vivaboxy!
http://www.ephemer.pl
Natalia Ephemer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:54   #3
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: Worki pod oczami ;(

Mam taki sam problem, niestety od zawsze. Nie pozbędę się kremów, dlatego uzywam korektora oraz podkładu mineralnego - worki stają się mnie widoczne. Taka już nasza natura.
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.