w poszukiwaniu samej siebie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 16:02   #1
sslloonnkkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5

w poszukiwaniu samej siebie.


Witam wszystkie Wizaż'owe koleżanki. Zwracam się do was z prośbą o radę, co mogę zrobić z sobą, a właściwie swoimi włosami, by nie wyglądały tak, jak wyglądają. Otóż, tak wyglądają moje włosy tuż po umyciu, gdy już wyschną. Wiem, wiem. Trzeba je nawilżać, już powoli małymi kroczkami to robili, olejowanie, odżywki, świry, bajery, wiem. Ale... myślę, że to nie wystarczy. Mam przedziałek na bok. Przyznam, że strasznie lubię bawić się włosami, w sensie dłonią, poprawiać włosy z boku na bok. Nie wiem czy wiecie co mam na myśli. Efektem jest tego to, ze mam dziwne włosy. Strasznie dziwnie mi się układają. Nie wiem czy pasowałby mi przedziałek po środku, choć włosy wtedy byłyby uklapnięte pewnie... Coś jest w nich nie tak.. Tylko nie wiem co, pomożecie? Może widzicie jeszcze jakieś zmiany? ;>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (79,8 KB, 376 załadowań)
sslloonnkkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:27   #2
monika13604
Przyczajenie
 
Avatar monika13604
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 29
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

Hej każdy czasem potrzebuje zmian... ja myślę, że w wyprostowanych włosach na pewno wyglądałabyś ładniej, nie wiem czy chcesz szaleć z kolorem, ale ja bym troszkę przyciemniła włosy z tego co widze , masz ciemną karnecje, więc pasowałby Ci lekki braz, na Twoim miejscu zaszalałabym tez z grzywką , martwisz się "przyklapniętymi "włosami , może wycieniuj grzywkę, jeśli boisz się zrobic np na prosto? tylko tak jak mówię.. moja wizja jest na proste włosy.Wiem, że wątek był na temat włosów, ale jeszcze jeśli mogę Ci coś doradzić to nie powinnaś malować tak ust, jak na tym zdjęciu, błyszczyk, lub jaśniejsza pomadka wyglądałaby korzystniej
monika13604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:14   #3
Izabela_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 58
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

A ja myślę wręcz odwrotnie Uważam, że nie prostować - wręcz podkreślać fale, bo dużym atutem kobiety (moim zdaniem) są właśnie długie, falowane włoski. A co do koloru, to zostawiłabym taki, ewentualnie dodać jaśniejsze refleksy
__________________
RIP FARBOWANIE 15 I 2012
Izabela_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:57   #4
sslloonnkkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

Cytat:
Napisane przez monika13604 Pokaż wiadomość
ale jeszcze jeśli mogę Ci coś doradzić to nie powinnaś malować tak ust, jak na tym zdjęciu, błyszczyk, lub jaśniejsza pomadka wyglądałaby korzystniej
to było okazjonalnie, nie maluję tak ust codziennie proste włosy? fakt, jest lepiej, dużo lepiej, ale jaki jest sens codziennego niszczenia, torturowania ich, skoro i tak już są słabe, zniszczone i suche? a włosy hoduję do jednakowej długości, miałam cieniowane, koszmarna sprawa, wszystko wylatuje z kucyka, a w prostej grzywce wyglądam jak bobas...
sslloonnkkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:39   #5
monika13604
Przyczajenie
 
Avatar monika13604
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 29
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

napisałaś, "może widzicie jakieś zmiany" ja napisałam co myślę na Twoim miejscu jednak zcieniowałabym tą grzywkę, nie mówię już o prostej tylko na bok, bo masz dardzo długą, dlatego się nie układa, ja miałam taki sam problem, jak zcieniowalam grzywke od razu włosy wyglądały ładniej, nie było przyklapnięte.
monika13604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 08:11   #6
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

z Twoimi włosami jest wszystko w porządku i na pewno to, że bawisz się nimi nie wpływa na ich kondycję. Raczej to, że ich pielęgnację uważasz za świry, bajery Włosy o Twojej długości są bardzo wymagające w kwestiach pielęgnacji i na tym powinnaś się moim zdaniem skupić. Na pewno odwdzięczą się pięknym wyglądam
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 08:59   #7
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

Masz bardzo ładne włosy i wyglądają świetnie.
Czytałaś wątki o pielęgnacji włosów naturalnie kręconych?
Dziewczyny dobrze tam doradzają.
Grzywki ci nie polecam.
Prostowanie odradzam.
Masz ładny naturalny kolor i skręt i powinnaś je podkreślać.
Mogłabyś nieco podciąć końce- tak na wysokości pach.
Przedziałek na prosto/ na środku głowy może być.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 21:15   #8
sslloonnkkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

jesteście wielkie! dziękuję wam! postaram się mniej nimi 'bawic' .. chcialabym uzyskac ich wydatniejszy skret, a podcinanie wolałąbym uniknąć, popracuję nad nimi ile się da i poeksperymentuję z przedziałkiem. Wrzucę tu coś aktualnego niebawem! BUUUUUUUZIAKI.
sslloonnkkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:29   #9
rusticalle
Raczkowanie
 
Avatar rusticalle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

Byłam posiadaczką podobnych włosów, ale niszczyłam je prostownicą. W efekcie miałam okropne siano.
Według mnie potrzebne ci jest jedno - duże opakowanie odżywki np. Mrs Potters i grzebień z szerokim rozstawem zębów. Po umyciu włosów szamponem pakujesz na nie dużo odżywki, wcierasz, rozczesujesz grzebieniem i zostawiasz na trochę (w tym czasie możesz umyć ciało balsamem czy coś). Potem dokładnie wypłukujesz, a po wyjściu z wody i lekkim odsączeniu ugniatasz rękami. Ja tu widzę piękne loki, ewentualnie loki przetykane falkami
__________________
WYMIANKA - kosmetyki
WYMIANKA - ciuchy

Maturzystka '15 - biol R, chem R, fiz R
rusticalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:11   #10
Rysunkowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 496
Dot.: w poszukiwaniu samej siebie.

Nie rozumiem czemu chce coś zmienić z włosami ;P Masz bardzo ładne włosy! Nie prostuj ich bo tylko je zniszczysz. Poczytaj trochę na forum o pielęgnacji włosów falowanych i kręconych Może na początku kup odpowiedni szampon do włosów kręconych
Rysunkowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.