krem wyszczuplający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-09, 21:32   #1
czatgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 47

krem wyszczuplający


Czy kremy wszczuplajace wogole działają?
Od dawna chce wyszczupic choc odrobine nogi (uda) ale przy stosowaniu diety chudnie mi górna czesc ciała a przy cwiczeniach tylko rozbudowuje nogi. Zastanawiam sie czy krem pomoze na moj problem. Czy ktoras z was probowala? A jesli tak to z jakim skutkiem i jakich produktow uzywalyscie?
Bylabym wdzieczna za szybka odpowiedz
P.S. Myslałam nad czyms ogolno dostepnym a nie np. wysyłkowym jak ATW.
czatgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 13:10   #2
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
krem wyszczuplający

Cześć Aniu!!Myśle że na Dzień Bobry napewno zdziwisz się że odpowiada tobie facet a nie kobieta,nic na to nie poradze że profil mojej pracy jest bardzo podobny do kosmetyczki a subskrypcja i raklama waszej Kobiecej strony jest umieszczana w naszych stronach internetowych.Mimo wszystko praca z wami kobieta jest wielka przyjemnością [img]icons/icon7.gif[/img]
Pytasz o kremy?,owszem są kosmetyki które działąją i to całkiem nieżle.Są specjalistyczne kosmetyki przeciw cellulite i zatrzymaniu wody w organiżmie dzieki aktywnym wyciągą roślinnym i algą pobudzającymi krążenie krwi i limfy skutecznie likwidują cellulite i wysmuklają.Kosmetyki te wzmacniaja ścianki naczyń krwionośnych oraz zapobiegaja powstawaniu obrzęków i opuchlizn.Nie napisze tobie tego na forum bo nie wiem czy dopuszczalna jest reklama,skontaktuj sie ze mna jeżeli o tych kosmetykach chcesz wiedzieć coś więcej.POZDRAWIAM TOMEK [img]icons/icon7.gif[/img]

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEN TEMAT WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PANIE !!
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 13:23   #3
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re:do QLINIQUE: Off topic

Super, ze nas reklamujecie. A podasz moze adres swojej stronki? [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 13:48   #4
Hana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 111
GG do Hana
Re: krem wyszczuplający

Cześć wszyscy zainteresowani tematem !
Tomek trochę mnie zaskoczył - wiedza godna fachowca ! Zgadzam się, że są preparaty, które rzeczywiscie potrafią nieco "wyszczuplić" lub też wygładzić pewne miejsca. Używam regularnie, zmieniam tylko co jakiś czas praparat silniejszy na łagodniejszy "podtrzymujący efekty".
Pozdrawiam HANA
Hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 15:41   #5
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: krem wyszczuplający

Ze swej strony poproszę fachowca o dostępną na ten temat literaturę, może być link do strony. Choć jedno badanie kliniczne dowodzące skuteczności przeprowadzone przy użyciu podwójnej ślepej próby... Bardzo proszę.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 20:45   #6
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
krem wyszczuplający

Dobry wieczór Panią Doktor!!
Myśle że Pani nie ma problemów z dostępem do takiej literatury i jest Pani doskonale znana,wkońcu sama Pani jest fachowcem pracujacym z najlepszymi specjalistami).W poniedziałek podam Pani adres laboratorium w Paryżu które zajmuje sie badaniami klinicznymi wraz z połączeniem zagadnień praktycznych odnowy biologicznej i masażu.Jeżeli to możliwe proszę Panią Doktor o informacje w jaki sposób mogę się z Panią skontaktować drogą telefoniczną bo zarówno i Pani i ja wiemy że chyba trafiła kosa na kamień......

PS:miało być tylko o kremie NO I BEDZIE CHYBA NIE TYLKO O NIM.Zapowiada się ciekawe forum dyskusyjne [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam TOMEK [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 20:46   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: krem wyszczuplający

To jest Pan doktor [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-10, 21:25   #8
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: krem wyszczuplający

Dziękuję za szybką odpowiedź i ponawiam swoją prośbę. Proszę jednak o odpowiedzi na forum. Wizażanki z pewnością będą bardzo zainteresowane, ale jeśli chodzi o mnie proszę się nie spieszyć, gdyż do od jutra do 22 stycznia bęę na urlopie i niestety bez dostępu do internetu. Pozdrawiam Panią.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 22:16   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: krem wyszczuplający

Ja także proszę o bardziej szczegółowe informacje, na Forum gdyż to bardzo interesujący temat.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 04:10   #10
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
krem wyszczuplający

Dobry Wieczór i Dzień Dobry bo godzina jest stosowna dla oby dwu form.Pani Doktor gratuluje urlopu bo w niepublicznej służbie zdrowia graniczy on z cudem.Myśle że wizeżanki będa zainteresowane linkami związanymi z kwestiami dotyczącymi badań klinicznych a bardziej z działaniem tego co może im pomóc bo nie sądze by z wykresów wiele zrozumiały ale zrobie to dla Pani doktor w formie technicznej by Panią usatysfakcjonować.Jeżeli dostane akceptacje od firmy zajmującej się dystrybucją produktu na którym obecnie pracuje,zapewniam Panią,że zaproponuje go każdej osobie odwiedzającej tą strone jeżeli tylko będzie chciała spróbować a jeżeli się publicznie skompromituje napisze to na forum i zrezygnuje z tej subskrypcji.TOMEK
PSZIEWCZYNY 16 STYCZNIA JADE NA NARTY I WRACAM DOPIERO 25 ALE MIMO WSZYSTKO POSTARAM SIĘ BYĆ NABIERZĄCO.


BEATKO NAPISZ DO MNIE CO CHCESZ WIEDZIEĆ W ZWIĄZKU Z TYM TEMATEM BYŚ MOGŁA W JAK NAJSZYBSZYM CZASIE UZYSKAĆ SATYSFAKCJONUJĄCĄ CIEBIE ODPOWIEDZ [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 04:21   #11
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
SPROSTOWANIE

PRZEPRASZAM WSZYSTKIE PANIE ZA BŁEDY W TEKSCIE.PISAŁEM GO POD WPŁYWEM KREMU WYSZCZUPLAJĄCEGO "WIECIE O CO MI CHODZI" BRAKUJE W NIM SŁOWA "NIE" PRZED WYRAZEM BĘDĄ. [img]icons/icon7.gif[/img]

UFF IDE SPAĆ DZIEWCZYNY NA DZIŚ DOŚĆ WRAŻEŃ BYŁEM NA KARAOOKE [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-11, 08:02   #12
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: krem wyszczuplający

Drogi Tomku [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozwól że na początek zrobię drobniutką uwagę:

Fakt, że na forum dyskutujemy o pudrze i odcieniu loczków nie oznacza, że odczytywanie wykresów oraz technicznych rysunków i opisów przekracza nasze możliwości intelektualne. A zatem:

#1.
Jesteśmy BARDZO zainteresowane WSZYSTKIMI Twoimi informacjami
#2.
Bądź pewien, że znajdzie się dobra dusza gotowa zinterpretować te dane paniom, które ewentualnie miałyby z tym problem (z jakichkolwiek względów)
#3.
To jest forum. Więc obowiązuje zasada otwartej dyskusji. A "wrzucanie" interesującego tematu tylko po to, żeby zaraz przenosić tę dyskusję na prywatne maile pachnie podejrzanie - na pewno nie o to Ci chodziło.

pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 09:12   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: SPROSTOWANIE do Tomaszek

Przepraszam bardzo, czy chce pan (pani) sobie zakpic? Jezeli nie ma pan nic ciekawego do dodania to prosze sobie oszczedzic glupkowatych wpisow. Bo nie sa one ani zabawne, ani na miejscu.

Zegnam i zapraszam na inne fora, ktorych jest pelno w internecie. Tutaj zapewniam miejsca pan nie zagrzeje.

Agnieszka Zembrzycka
Redaktor Naczelna
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 20:24   #14
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
Art nr1 TOM "SMUKŁA NÓŻKA"

Dobry Wieczór wszystkim Panią!!
Aniu nie wiem jakie ćwiczenia wykonujesz ale jeżeli twoje nogi się rozbudowuja to są one napewno nieodpowiednie.Przygotowa łem dla ciebie i czytelniczek taki skromny programik który pomaga przyśpieszyć proces eliminacji nagromadzonego tłuszczu.
DOT RÓWNIEŻ LEPSZEJ KOORDYNACJI RUCHOWEJ,WZMACNIA MIĘŚNIE BRZUCHA ORAZ DOLNA CZĘŚC PLECÓW [img]icons/icon7.gif[/img]


1.jak sie do tego zabrać!!
Stojąc prosto i rozstawiając nogi na szerokości ramion.Lewą noga zrób duży krok w przód.Biodra powinny być zwrócone do przodu,kolana lekko ugięte a ciężar ciała równo rozłożony na obu stopach patrz prosto przed siebie.

2.Powoli uginaj obie nogi opuszczając biodra coraz niżej.Pięta prawej stopy w tym czasie unosi sie dość wysoko.Kontynuuj ruch,dopóki lewe udo nie ustawi się prawie równolegle do podłogi.Mięśnie brzucha muszą być napięte.Lewe kolano powinno znajdować się nad kostką.Pozostań w tej pozycjikilka sekund.Powoli wyprostuj nogi,wracając do pozycji wyjściowe.Wykonaj całą serie i powtórz ćwiczenie z wysuniętą do przodu prawą nogą.

3.Jak ćwiczyć!!
TEMPO ĆWICZEŃ: 3 sekundy-opuszczenie,1 sekunda przerwy, 3 sekundy-podnoszenie.
ILOŚĆ ĆWICZEŃ: 10-18 powtórzeń tworzy jedną serie.Wykonuj 1-3serie.Między seriami rób 40 do 70 sekundowe przerwy.
CZESTOTLIWOŚĆ ĆWICZEŃ: ćwicz od 2 do 4 razy w tygodniu zawsze z jednodniową przerwą.No i Pamiętaj o prawidłowym oddychaniu!!
Kuracja ta powinna w okreasie paru tygodni pokazać tobie znaczne zmiany.

Każdorazowo po zakończeniu ćwiczeń możesz użyć kosmetyków "Balsamów-kremów" zawierających siarczany protaminy takie kosmetyki pozwalają dość skutecznie regulować wytwarzanie oraz magazynowanie nowych komórek tłuszczowych,doskonałym połączeniem do tego są kosmetyki zawierające liftilinę (proteiny pszenicy)które po intensywnych programach ćwiczeniowych wygładzają skóre,poprawiają jej jędrność i sprężystość.
ZAPRASZAM DO ĆWICZEŃ [img]icons/icon7.gif[/img]

PS:Pani Agnieszko nie robie sobie żartów ani kpiny,przepraszam myśle że moje przeprosiny zostaną przyjęte.Zapewniam Panią że nie napisze więcej nic głupkowatego jak to ładnie Pani nazwała [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-12, 18:53   #15
czatgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 47
Re: Art nr1 TOM "SMUKŁA NÓŻKA"

No prosze... nie bylo mnie chwilke a tu sie tyle dzialo [img]icons/icon12.gif[/img]
Dziekuje za rady i informacje.
Mam nadzieje ze poscik przyda sie tez innym dziewczynom.
P.S. Czy moge oczekiwac 2 art. "smukła nóżka"?
czatgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 08:05   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Art nr1 TOM "SMUKŁA NÓŻKA"

Witam Panie Tomku
Oczywiście przeprosiny zostały przyjęte. [img]icons/icon7.gif[/img]

Prosze tylko zrozumieć moją reakcję. Przez ostatnie bardzo niewybredne ataki spamowców jestem bardzo wyczulona i chyba przewrażliwiona [img]icons/icon10.gif[/img] na wszelkie niekonwencjonalne wpisy.

Pozdrawiam i proszę dalej udzielać się na naszym forum.

PS. czy zdradzi nam Pan kosmetyki i stronę? Bardzo mi na tym zależy;

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 10:12   #17
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
DLA ANI I ZAINTERESOWANYCH WIZEŻANEK :))

Dzień dobry Aniu!!
Owszem będzie atr nr 2 TOM "SMUKŁA NÓŻKA" bo jest to program wielofazowy dla wytrwałych Pań ale najpierw będe oczekiwał informacji ob ciebie i od Pań co sądzą o pierwszej części art,oczywiście dotyczy to Pań ćwiczących.Zróbmy sobie test trwajacy 20 dni od dziś i sprawdzimy jakie będą refleksje z nim związane.Bądzcie cierpliwe i czekajcie na następną czesć art nr 2 TOM "SAMUKŁA NÓZKA" byśmy mogli przećwiczyć program
"SMUKŁE UDKO BEZ CELLULITE"

PS:Jestem w trakcie przygotowywania promocji związanymi z kosmetykami A jest to jedno z najlepszych laboratoriów kosmetycznych na świecie i w najbliższym czasie napisze wam o nich coś więcej a dla Pań nimi zainteresowanych przygotuje specjalną oferte i karnety rabatowe które mam zamiar przygotować w porozumieniu z Panią Agnieszką Zembrzycką jak tylko sie z nią skontaktuje.No i najważniejsze bo w dzisiejszych czasach ludzi obiecujących przysłowiowe gruszki na wierzbie jest całe mnustwo.Kosmetyki bedą do kupienia w APTEKACH,WYBRANYCH GABINETACH KOSMETYCZNYCH,GABINETACH MASAŻU a nie u mnie ani też nie przez "dziwne" firmy wysyłkowe.
POZDRAWIAM TOMEK [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 12:32   #18
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: DLA ANI I ZAINTERESOWANYCH WIZEŻANEK :))

zaczynam od dzisiaj [img]icons/icon7.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 09:41   #19
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do p. Tomasza

Czy mowi Ci cos nazwa Medikon?
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-23, 10:55   #20
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
DLA ZŁOŚLIWCA :))

Owszem wiele mi mówi nazwa MEDIKON,nie ubliżając nikomu kto prowadzi swoją szkołe powiem tylko tyle.Jeżeli wasze zajęcia będa na tak wysokim poziomie a wasi wykładowcy takimi profesjonalistami jak w MEDIKONIE to będziecie drugą najlepszą szkołą w Polsce zaraz po nich.

PS:JAK MAM ROZUMIEĆ TWOJE PYTANIE??
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 11:27   #21
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

A... tak sobie pytalem [img]icons/icon7.gif[/img]
Z malpiej ciekawosci [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 13:50   #22
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

hehe [img]icons/icon10.gif[/img]
Jakby mnie Zło o coś takiego "z małpiej ciekawości" ni w pięć ni w dziesięć zapytał - to bym sobie pomyślała, że po prostu sprawdził mój komputer [img]icons/icon12.gif[/img]

Sorry za wredną insynuację [img]icons/icon12.gif[/img] ale siła kobiecej intuicji i wyobraźni jest wielka [img]icons/icon10.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:14   #23
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

Eee... ten... no...
Od razu "sprawdzil" [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:17   #24
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

co sprawdziłem ?.Kto to mnie tak podgryza i o co chodzi?
Czy to naprawde tylko ciekawość ?
[img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:22   #25
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

Echh... Palomino formalnie sobie zarty urzadza. Ja sie spokojnych ludzikow nie czepiam [img]icons/icon10.gif[/img]

I chodzi jedynie o to, ze nie podales swojej strony internetowej. Wiec zaczalem szukac [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:24   #26
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: krem wyszczuplający

Pania... Pani Doktor Waldemar, hle hle [img]icons/icon12.gif[/img]

QLINIQUE napisał(a):
> Dobry wieczór Panią Doktor!!
> Myśle że Pani nie ma problemów z dostępem do takiej literatury i jest Pani doskonale znana,wkońcu sama Pani jest fachowcem pracujacym z najlepszymi specjalistami).W poniedziałek podam Pani adres laboratorium w Paryżu które zajmuje sie badaniami klinicznymi wraz z połączeniem zagadnień praktycznych odnowy biologicznej i masażu.Jeżeli to możliwe proszę Panią Doktor o informacje w jaki sposób mogę się z Panią skontaktować drogą telefoniczną bo zarówno i Pani i ja wiemy że chyba trafiła kosa na kamień......
>
> PS:miało być tylko o kremie NO I BEDZIE CHYBA NIE TYLKO O NIM.Zapowiada się ciekawe forum dyskusyjne [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam TOMEK [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:32   #27
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

A może poklikamy na moim czaciku co ty na to ??
zasypiesz mnie i wizeżanki bo zrobilismy sobie mały priv [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:42   #28
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

czat? ktory?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:51   #29
TOMASZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 14
GG do TOMASZEK
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

zaskoczenie prawda?,na portalu www.wp.pl jest czat,wejdz na czaty użytkowników,dalej na medycyne i zdrowie,dalej na medycyne niekonwencjonalna i znajdz coś co zwie się
CHAT-MASAŻYŚCI zapraszam jestem tam [img]icons/icon7.gif[/img]
TOMASZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 14:55   #30
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: DLA ZŁOŚLIWCA :))

a CZAMU NIE NA NASZYM CZACIE!? ale tajemnice....
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.