Tabletki bez badań? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 17:45   #1
EndlessDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 49
GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark

Tabletki bez badań?


Na jutro rano jestem umówiona do ginekologa po tabletki (moja pierwsza wizyta i pierwsze tabsy), a właśnie przed chwilką dostałam okres... Wizyty odwołac nie mogę i nie chce, bo od jutra chciałabym zacząć już brać te tabsy,bo kolejnego miesiąca stresu i innych zabezpieczeń nie wytrzymam... Czy pani doktor może mi dać tabletki bez badania jak ją poproszę i obiecam, że gdy tylko miesiączka się skończy, to przyjde na badania... ??
EndlessDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:53   #2
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: bardzo duzy problem!!

To zależy do jakiego lekarza trafisz. Ale DOBRY i ODPOWIEDZIALNY lekarz nie powinien dać Ci tabletek bez badania. To nie są cukierki. Wiem, że chciałabyś już teraz zacząć łykać "prochy" i mieć z głowy stres. Rozumiem to doskonale Ale lepiej i bezpieczniej poddać się najpierw "oględzinom", przejść wywiad lekarski itd. Tym bardziej, że to Twoja pierwsza wizyta i pierwsze piguły...
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 11:22   #3
EndlessDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 49
GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark
Dot.: Tabletki bez badań?

Nie chodzi o to, żeby w ogóle nie rozmawiać z lekarzem. Normalnie niech przeprowadzi ze mną "wywiad", tylko niech się obędzie bez badania, bo podczas okresu, to raczej niemożliwe...
W sumie nie wiem, co to badanie daje przy przepisywaniu tabletek...?? Przecież pani doktor nie zobaczy tam w środku tabliczki z nazwą tabletek...
Ide zaraz do tego lekzrza i się sama przekonam...Najwyżej postresuję się jeszcze przez miesiąc, a później pójdę jeszcze raz, ale tym razem wsześniej, żeby mnie okres nie zaskoczył...
EndlessDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 11:27   #4
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Tabletki bez badań?

Na upartego i podczas okresu można Z resztą, zobaczysz co Ci lekarka powie. Jeśli chodzi o badania, to miałam na mysli też takie bardziej poważne, jak cytologia czy badanie krwi. Ale jak znam życie i lekarzy, to i tak niewielu zleca takie rzeczy na "dzień dobry", choć powinni.
Tak czy inaczej zyczę powodzenia i mądrej ginki
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:18   #5
EndlessDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: K-Koźle
Wiadomości: 49
GG do EndlessDark Send a message via Skype™ to EndlessDark
Dot.: Tabletki bez badań?

Byłam u pani doktor i mam już tabletki!! Nie obyło się bez badania. Pani ginekolog powiedziała, że jeśli to pierwszy dzień, to bez problemu może mi zrobić badanie!! Dostałam harmonet i już zażyłam pierwszą tabletke...Teraz to już mam spokojną głowę i jeśli tabsy będą mi odpowiadały, to przez 6 miechów mam spokój...
Odrazu mi lepiej po tej wizycie!!
EndlessDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.