Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 15:38   #1501
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja robiam w 200, odżywkę w 190. Włosy mają się swietnie do dnia dzisiejszego
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 16:16   #1502
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Każdy ma inne włosy, jednemu 200 wystarczy, a innemu nie. ryzyk - fizyk
Większość prostownic nie ma takich temperatur jak 230, bo do codziennego używania takie temperatury raczej nie są wskazane.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 16:42   #1503
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
A te 210 stopni to dużo za mało?? Robił ktoś na tej temperaturze??
Też robiłam w 210 stopni. W sumie, odżywkę robiłam w 200, a preparat w 210. Włosy są nadal proste (ale ja robiłam dwa tygodnie temu ).
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 18:52   #1504
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dziewczyny chce zafarbowac wlosy i zastanawiam sie czy mogę użyć odżywki dołączonej do farby czy niebardzo? Prosze o odp
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:06   #1505
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ekspertem nie jestem ale wydaje mi się, że jak raz użyjesz odżywki z cenzurowanym składem to nic się nie stanie

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Tylko potem pewnie będziesz musiała ją zmyć "cenzurowanym" szamponem
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:20   #1506
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ok dzieki za odpowiedź wiec chyba poprostu z niej zrezygnuje
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 22:41   #1507
morumbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

jeżeli szukacie odpowiedniej prostownicy, to chyba znalazłam Babyliss za rozsądną cenę z niezbędnymi parametrami w postaci 230 stopni
http://www.euro.com.pl/prostownice/o...tml#content_3c
ja zamówiłam
morumbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 23:29   #1508
Anulka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny na ile razy wystarczy takie opakowanie 80 oz?
mam włosy do łopatek , są gęste i kręcone. czy trzeba tego nakładać dużo?
aha i jeszcze odnośnie tej odżywki w zestawie encanto to czy po drugim wyprostowaniu (i zostawieniu włosów na kilka h) myjemy włosy szamponem tym dołaczonym i potem tą odżywka??
Anulka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:20   #1509
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Anulka100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na ile razy wystarczy takie opakowanie 80 oz?
mam włosy do łopatek , są gęste i kręcone. czy trzeba tego nakładać dużo?
aha i jeszcze odnośnie tej odżywki w zestawie encanto to czy po drugim wyprostowaniu (i zostawieniu włosów na kilka h) myjemy włosy szamponem tym dołaczonym i potem tą odżywka??
Nie ma pojemnosci Encanto 80 oz... co najwyżej 8 oz
Calą intrukcje dostajesz razem z zestawem, przeczytan post 1 i 188
A tej odżywki sie nie używa na codzień......tylko do zabiegu, a szampon jak kto woli
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:13   #1510
Anulka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

aha czyli po tym 10 punkcie{post 188} (. suszymy i prostujemy 6-7x) i zostawiamy na kilka godzin a potem można już umyć takim normalnym szamponem bez SLS?
dzięki chyba to zamówię bo mam już dość mojego siana ;(
Anulka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:12   #1511
fraszka105
Raczkowanie
 
Avatar fraszka105
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 276
GG do fraszka105
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
jeżeli szukacie odpowiedniej prostownicy, to chyba znalazłam Babyliss za rozsądną cenę z niezbędnymi parametrami w postaci 230 stopni
http://www.euro.com.pl/prostownice/o...tml#content_3c
ja zamówiłam
Ja mam taką, kupiłam 2 lata temu chyba w Anglii i jestem bardzo zadowolona do tej pory Polecam ją.
__________________
Never sigh for better world, it's already composed, played and told.


fraszka105 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 21:59   #1512
Anulka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

http://cgi.ebay.pl/Brazilian-Keratin...item3ef99df5a9 - a ten produkt kosztuje 60$ i przesyłka do polski do domku 26$?
Anulka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:07   #1513
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Anulka100 Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.pl/Brazilian-Keratin...item3ef99df5a9 - a ten produkt kosztuje 60$ i przesyłka do polski do domku 26$?
Przy obecnym kursie dolara na PayPal i eBay'u wyjdzie ci dużo więcej bo ok 300 zł...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 23:27   #1514
Anulka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ooj sorki chodziło mi raczej o to czy przesyłka DO POLSKI 26$, czy 26$ to tylko na terenie stanów
Anulka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 11:33   #1515
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Anulka100 Pokaż wiadomość
ooj sorki chodziło mi raczej o to czy przesyłka DO POLSKI 26$, czy 26$ to tylko na terenie stanów
Tak 26$ jest do Polski!!
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 11:42   #1516
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nawiązując do waszej dyskusji o temperaturze, to według oficjalnej strony encanto minimalna temperatura zabiegu to 205 st. Celsjusza. Ale w zależności od indywidualnych cech włosów można dojść do 230 st. I nie jest tak że tylko 230 zadziała, jak to napisała Ehinokokus. Oczywiście nam, jako osobom niedoświadczonym może być ciężko stwierdzić jakiej temperatury potrzebują akurat nasze włosy, niemniej jednak nie każde musimy potraktować 230 st.
Więcej informacji w FAQ na stronie encanto: http://www.encantodobrasil.com/faq.html
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 12:46   #1517
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny jak Wam idzie szukanie szamponu bez SLSu? Chyba tylko te dwa dzieciece ich nie posiadaja;/

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

http://biolander.com/produkty/katego...pon-naturalne/ uzywalyscie moze ktoregos z tych szamponów?Podobno sa bez SLSów.

Edytowane przez ann1831
Czas edycji: 2010-05-31 o 12:35
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:01   #1518
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Nawiązując do waszej dyskusji o temperaturze, to według oficjalnej strony encanto minimalna temperatura zabiegu to 205 st. Celsjusza. Ale w zależności od indywidualnych cech włosów można dojść do 230 st. I nie jest tak że tylko 230 zadziała, jak to napisała Ehinokokus. Oczywiście nam, jako osobom niedoświadczonym może być ciężko stwierdzić jakiej temperatury potrzebują akurat nasze włosy, niemniej jednak nie każde musimy potraktować 230 st.
Więcej informacji w FAQ na stronie encanto: http://www.encantodobrasil.com/faq.html
Oj... napisałam, że jednemu wyjdzie przy 190 a innemu nie. Osobom z problematycznymi włosami polecam 230.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:36   #1519
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Oj... napisałam, że jednemu wyjdzie przy 190 a innemu nie. Osobom z problematycznymi włosami polecam 230.
Tak, ja to rozumiem Chodzi mi tylko o to, że jeżeli producent jako absolutne minimum poleca 205, to przy 190 niekoniecznie wyjdzie. I chcę, żeby dziewczyny były tego świadome
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 16:51   #1520
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

no właśnie....
ja robiłam w temp. 200 C średnio mi wyszło
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 18:21   #1521
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Moja fryzjerka (która będzie robić mi zabieg) poprosiła mnie o szczegółową instrukcję tego zabiegu, żeby móc się z nią wcześniej zapoznać. Jako że ta, która powinna być dołączona do zestawu wcale do mnie nie dotarła - byłam zmuszona zrobić swoją. Zebrałam wszystkie informacje jakie znalazłam i skleiłam to w jedną całość.

Zamieszczę ją tutaj i jeśli możecie, to sygnalizujcie ewentualne błędy, zanim oddam ją fryzjerce. Zresztą może komuś też przyda się bardziej szczegółowy opis. (wersja już z poprawkami Ehinokokus - dziękuję za pomoc)



ENCANTO DO BRASIL

WAŻNE:
przed zabiegiem należy przeprowadzić próbę uczuleniową. W tym celu wstrząśnij keratyną, nanieś odrobinę na nadgarstek, odczekaj 5-10 min i zaobserwuj reakcję skóry.


To zabieg przeznaczony do profesjonalnego użycia, jeżeli chcesz wykonać zabieg w domu, najlepiej poprosić o pomoc inną osobę. Tego potrzebujesz:
- miseczka
-pędzelek do aplikacji
-rękawiczki ochronne
-ręcznik
-grzebyk z szeroko rozstawionymi ząbkami
-grzebyk z gęstymi ząbkami (do prostowania)
-suszarka
-prostownica nagrzewająca się do 205-230 °C
-folia aluminiowa (opcjonalnie)
-maska ochronna (opcjonalnie)
-wiatrak (zalecany)




SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA

1) Umyj włosy szamponem dołączonym do zestawu (Claryfying Shampoo), 2-3 razy w zależności od potrzeb (włosy muszą być całkowicie oczyszczone z wszelkich pozostałości środków do pielęgnacji i stylizacji).

2) Osusz włosy ręcznikiem, tak by były wilgotne, usuwając z nich nadmiar wody.

3) Zabieg przeprowadzaj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Załóż ochronne rękawice, maskę. Przed użyciem kremu prostującego (Strightening Treatment) należy go wstrząsnąć i wycisnąć do miseczki (np. tej używanej do koloryzacji). Włosy dziel na bardzo cienkie partie (o maksymalnej szerokości 5 cm), aby zapewnić dobre pokrycie i właściwy efekt zabiegu.

4) Za pomocą pędzelka do aplikacji, rozprowadź preparat prostujący na włosach w odległości 1-2 cm od ich nasady, nakładając go na cienkie pasma. Aby mieć pewność że preparat NA PEWNO NIE BĘDZIE MIAŁ STYCZNOŚCI ZE SKÓRĄ GŁOWY, możesz użyć folii aluminiowej, jak przy koloryzacji. Rozpocznij od dolnych partii. Po nałożeniu przesuń dłońmi od nasady do końców i w odwrotnym kierunku kilka razy, upewniając się że każdy włos został właściwie pokryty preparatem. Kiedy włosy zostaną całkowicie pokryte, należy odczekać 15 min. Jeśli masz wrażenie, że nałożyłeś zbyt dużo preparatu, usuń nadmiar za pomocą grzebyka z szeroko rozstawionymi ząbkami. Włosy mogą 'ociekać' keratyną, gdyż nadmiar odparuje w trakcie prostowania i suszenia. WSKAZÓWKA: Aby ułatwić sobie nakładanie, zepnij górne pasma za pomocą klipsów, co w znacznym stopniu usprawni przebieg zabiegu.

5) Przed rozpoczęciem tego etapu, jeśli masz wrażliwe oczy, przez cały czas przytrzymuj przy twarzy wilgotny ręcznik, co zabezpieczy je przed łzawieniem. Jeśli 15 minut już minęło, wysusz włosy suszarką pasmo po paśmie na wysokich obrotach, ale używając średniej temperatury, aż włosy będą CAŁKOWICIE suche. Zlekceważenie tego zalecenia spowoduje, że efekt zabiegu nie będzie aż tak spektakularny. Wyprostuj pasma za pomocą grzebyka i prostownicy nagrzanej do temperatury 215-230 ° C (absolutne minimum wg producenta to 205° C). Tylko w takiej temperaturze keratyna zostanie właściwie wprasowana we włos. Pamiętaj o dzieleniu włosów na naprawdę bardzo cieniutkie pasma. Prostuj każde pasmo 6-7 razy! Po wyprostowaniu, odczekaj 30 min. WSKAZÓWKA: Jeśli zależy ci na efekcie włosów uniesionych od nasady prostuj pasma trzymając je w górze.

6) Po odczekaniu 30 min, umyj włosy jeszcze raz szamponem oczyszczającym (Claryfying Shampoo). Osusz włosy ręcznikiem, tak by były lekko wilgotne. Nie używaj suszarki!

7) Za pomocą pędzelka do aplikacji, rozpocznij nakładanie odżywki (Post-Treatment Conditioner). Zachowaj odległość 1-2 cm od skóry głowy. Pamiętaj o dzieleniu włosów na bardzo cienkie i wąskie pasma. Kiedy włosy będą całkowicie pokryte, odczekaj 15 min.

8) Spłucz włosy wodą (pozostawiając na nich ok. 50 % odżywki!).

9) Wysusz każde pasmo suszarką, aż włosy będą CAŁKOWICIE suche. Zlekceważenie tego zalecenia spowoduje, że efekt zabiegu nie będzie aż tak spektakularny. Wyprostuj je za pomocą grzebyka i prostownicy nagrzanej do temperatury 215-230 ° C (absolutne minimum wg producenta to 205° C). Pamiętaj o dzieleniu włosów na naprawdę bardzo cieniutkie pasma. Prostuj każde pasmo 6-7 razy!


UWAGI:

-przy suszeniu i prostowaniu staraj się odgarniać włosy raczej do tyłu, niż na twarz, aby preparat nie drażnił oczu
-bądź ostrożny, ponieważ włosy chwilę po wyprostowaniu są bardzo gorące – uważaj na oparzenia


SKRÓCONA INSTRUKCJA ZABIEGU (ta już była nieraz zamieszczana, tylko ją trochę uściślę):

1) Umycie szamponem 2-3 razy, osuszenie ręcznikiem
2) Rozprowadzenie preparatu prostującego,
3) Czekamy 15 min
4) Wysuszenie suszarką i wyprostowanie pasm 6-7 razy,
5) Czekamy 30 min
6) Umycie szamponem, osuszenie ręcznikiem
7) Nałożenie odżywki
8) Czekamy 15 min
9) Spłukujemy 50 % odżywki
10) Wysuszenie suszarką i wyprostowanie pasm 6-7 razy


Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:20
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:22   #1522
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

420 F to 215 C (nie 205!)
włosy powinny być wilgotne (moim zdaniem bardziej niż mniej)
nie wiem czy jest w poście wspomniane o próbie uczuleniowej - bardzo ważna sprawa!
Włosy mogą 'ociekać' keratyną - nadmiar odparuje przy suszeniu i prostowaniu.
Odżywkę również nakładamy na wąskie pasemka.
Poza tymi drobnymi uwagami, wszystko jest ok.
xxxcarolxxx przepraszam, to może ja źle zrozumiałam Twój post
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:28   #1523
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ale instrukcja .... w szoku jestem .... wcześniej nie czytałam instrukcji, a teraz po jej przeczytaniu jestem w 100% pewna że sama w domu tego nie ogarne

musze z tym iść do fryzjera
__________________




Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:34   #1524
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
420 F to 215 C (nie 205!)
włosy powinny być wilgotne (moim zdaniem bardziej niż mniej)
nie wiem czy jest w poście wspomniane o próbie uczuleniowej - bardzo ważna sprawa!
Włosy mogą 'ociekać' keratyną - nadmiar odparuje przy suszeniu i prostowaniu.
Odżywkę również nakładamy na wąskie pasemka.
Poza tymi drobnymi uwagami, wszystko jest ok.
xxxcarolxxx przepraszam, to może ja źle zrozumiałam Twój post
Ehinokokus, ja to troszkę źle ujęłam, także nie ma za co przpraszać Dziękuję Ci bardzo za poprawki
A co do tej temperatury to też byłam przekonana że 215, ale przez przypadek zajrzałam dziś na stronę encanto. Cytat:
"Q: How hot does my flat iron need to go to perform this treatment?
A: It is recommended that you use a flat iron with the minimum capacity of 400° fahrenheit or 205° celsius. Depending on hair type, you can go up to 450° fahrenheit."

450 to dokładnie 232 st i to dlatego napisałam 205-230. Ale domyślam się że w instrukcji pewnie pisze, że od 420 st fahrenheita (czyli te 215), bo wszędzie się z taką temperaturą spotkałam. A że instrukcji nie mam, więc nie wiem na pewno, dlatego podałam inf ze strony encanto Choć jakby to przemyśleć to się zastanawiam czy to nie jakaś pomyłka na ich stronie...

edt...................... ......................... ......................... ......................... ......................... ...................
Faktycznie, o próbie uczuleniowej nic nie mam. Mogłabym Cię prosić żebyś opisała w jaki sposób ją przeprowadzić?

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-05-31 o 22:37
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:35   #1525
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Eary Grel Pokaż wiadomość
ale instrukcja .... w szoku jestem .... wcześniej nie czytałam instrukcji, a teraz po jej przeczytaniu jestem w 100% pewna że sama w domu tego nie ogarne

musze z tym iść do fryzjera
a jakas kolezanka nie moze Ci zrobic?

jedyna trudnosc w tym jest taka, ze trzeba preparat nakladac dokladnie po pasmie
i tak samo prostowac

to nic trudnego, tylko samemu ciezko
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 23:41   #1526
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wstrząśnij keratyną i nałóż jej odrobinę na nadgarstek - odczekaj 5 - 10 min
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 00:24   #1527
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
wstrząśnij keratyną i nałóż jej odrobinę na nadgarstek - odczekaj 5 - 10 min
Wielkie dzięki za info nawet nie chcę myśleć, co by było gdybym nie przeprowadziła próby a potem wyszło uczulenie
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:08   #1528
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hey dziewczyny podglądam was od dluzszego czasu i zdecydowalam sie na przeprowadzenie zabiegu jest tylko maly problem, nie mam konta na ebayu , a na allegro produkt jest na razie niedostępny wiec jesli ktoras z was bedzie organizowac jakies zbiorowe zamowienie to jestem chetna
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:52   #1529
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez gossia089 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny podglądam was od dluzszego czasu i zdecydowalam sie na przeprowadzenie zabiegu jest tylko maly problem, nie mam konta na ebayu , a na allegro produkt jest na razie niedostępny wiec jesli ktoras z was bedzie organizowac jakies zbiorowe zamowienie to jestem chetna
a jaki problem założyć?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:33   #1530
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez gossia089 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny podglądam was od dluzszego czasu i zdecydowalam sie na przeprowadzenie zabiegu jest tylko maly problem, nie mam konta na ebayu , a na allegro produkt jest na razie niedostępny wiec jesli ktoras z was bedzie organizowac jakies zbiorowe zamowienie to jestem chetna
Proszę link dla Ciebie do aukcji na Allegro Juz z wysyłką za free
http://www.allegro.pl/item1064505486...sylkafree.html
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.