To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 22:00   #1
lasillaamarilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5

To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;)


Witajcie
Tyle tu ciekawych wątków na temat zmiany fryzury, koloru włosów itd. Więc ja tez postanowilam sie odważyć i poprosić was o pomoc.
Zazdroszczę wielu z was odwagi w eksperymentowaniu ze swoim wyglądem. Ja niestety należę do osób "ta sama fryzura od X lat"
Kiedyś poeksperymentowałam z długością włosów i trochę się sparzyłam, stąd dziś moja nieufność do fryzjerek i ich wizji.
Od ok. 5 lat mam długie włosy ( tak do ok. łopatek ) i farbuję je na jasny popielaty blond, który u mnie wygląda nieco inaczej , ale najlepiej z blondów które wypróbowywałam. Moim problemem jest brak pomysłu na ciekawą i mało pracochłonną na co dzień fryzurę. Włosy mam jedynie lekko podcieniowane z przedziałkiem na bok. Rozpuszczone jeszcze w mirę wyglądają, ale ze względu na wygodę zazwyczaj związuje je chociaż nie o to przecież chodzi mając długie włosy
Może macie jakieś wizje co do tego, co by pasowało do mojej twarzy, aby trochę odświeżyć wizerunek na wiosnę )
lasillaamarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:45   #2
Motylek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wigan
Wiadomości: 10
Smile Dot.: To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;)

Jeśli chodzi o długość włosów to można tylko pozazdrościć uważam,że nie pownnać ich ścinać, może tylko trochę bardziej wycieniować i zrobić jakąś fajną grzywkę natomiast jeśli chodzi o kolor to ja widzę Cię w jakimś fajnym balejażu aby dodać trochę ostrości. To moja propozycja no i życzę powodzenia i pomyślnej zmiany
Motylek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:53   #3
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;)

Balejaż o zgrozo.... nie rób tego...w ogóle sądze że powinno się zakazać tego typu praktyk w salonach fryzjerskich... możesz sobie zrobić np. jaśniejsze o ton lub dwa refleksy będziesz wyglądać naturalnie świezo i dziewczęco jak po powrocie z wakacji
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:17   #4
Motylek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wigan
Wiadomości: 10
Smile Dot.: To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;)

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Balejaż o zgrozo.... nie rób tego...w ogóle sądze że powinno się zakazać tego typu praktyk w salonach fryzjerskich... możesz sobie zrobić np. jaśniejsze o ton lub dwa refleksy będziesz wyglądać naturalnie świezo i dziewczęco jak po powrocie z wakacji
Dlaczego?! Nie chodzi tutaj o balejaż z drastyczną różnicą kolorów tylko taki delikatny - ja uważam,że ten kolor który teraz ma jest za mdły, co nie oznacza,ze jest brzydki - również fajnie wyglądałyby refleksy,ale nie zgodzę się ,że balejaż to "zgroza" jeśli jest dobrze wykonany i z pomysłem oraz z swietnie dobranymi odcieniami potrafi naprawde dać super efekt
Motylek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 15:45   #5
lasillaamarilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;)

Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
Balejaż miałam kiedyś bardzo udany, delikatny i fajnie rozświetlający. Niestety nie mam już kontaktu do tamtej fryzjerki, a od fryzjera dużo zależy. Zbyt grube pasma nie wyglądają korzystnie. Co do grzywki, to brzmi kusząco. Tylko zastanawiam się czy nie mam za krótkiej twarzy. Ostatni raz miałam grzywkę w wieku lat 5, więc trudno mi to sobie wyobrazić na mojej głowie, aczkolwiek zastanowię się nad tym mocno.
Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
lasillaamarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 09:32   #6
ono no komachi
Raczkowanie
 
Avatar ono no komachi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;)

Prawdziwy, profesjonalny balejaż to piękna sprawa. Zerknijcie na zdjęcia Aniston czy Alby. Nie sugerujcie się tym, co na głowach mają panienki w stylu Doda Elektroda... dodanie dwukolorowych grubych pasemek to nie balejaż!

Ja także uważam, że masz świetne włosy. Jest Ci bardzo do twarzy z tą fryzurą (na przedostatnim zdjęciu w loczkach szczególnie pięknie wyglądasz!). Nie polecałabym grzywki, ani żadnych zmian w okolicach twarzy, jak już jakieś poniżej linii brody, ale nic na siłę-- naprawdę ładnie wyglądasz. Jedynie poszlałabym z kolorkiem I ja też polecam Ci balejaż. Musisz po prostu iść do dobrego salonu... Myślę, że w tych luksusowych nigdzie wiochy Ci nie zrobią, ale wszystko zależy, ile jesteś skłonna na fryzjera przeznaczyć. Weź zdjęcia referencyjne. Ja polecam Ci ciepły ciemny blond/jasny brąz (czy lepiej czujesz się w jaśniejszych czy ciemniejszych włosach?) balejaż... w stylu Jennifer Aniston na przykład

http://3.bp.blogspot.com/_yy4Chdn0V7...er_aniston.jpg
http://www.contactmusic.com/pics/mb/...on_2315890.jpg
http://img2.timeinc.net/people/i/200...r_aniston4.jpg

Chodzi przede wszystkim o to, żeby Cię rozświetlić i ożywić kolor włosów
ono no komachi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:55   #7
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: To ja też proszę o poradę dot. fryzury ;)

Mnie się podoba na pierwszych dwóch zdjęciach
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.