jak dojść do rudości? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 17:15   #61
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

Nie powiem, żebym się jakoś bardzo znała na malowaniu włosów bo noszę naturalny kolor.
Ostatnio jednak byłam z przyjaciółką w sklepie fryzjerskim.
[Użyła ona wcześniej kilka razy szamponetek z palette. Włosy miały zbyt ciemny kolor i w dodatku kolor w ogóle nie chciał się zmyć...]
Miałyśmy szczęście, że trafiłyśmy akurat na taki moment kiedy był w tym sklepie pewien pan fryzjer. Zaczął robić "wywiad" z przyjaciółką...
To czego się dowiedziałam, przekazuję WAM

Więc dziewczyny, którym leży na sercu (i głowie) dobro włosów:
1. nie kupujcie szamponetek - oblepiają włos nie dopuszczając potem do wnikania składników odżywczych
2. a już na pewno nie palette - ich głównym składnikiem są silikony, powodujące to że włosy są błyszczące. I tylko tyle. Poza tym będą się nadawały tylko do obcięcia! efekt farbowania włosów po palette nie będzie dobry. Poza tym - jak wyżej - niemożność wnikania składników odżywczych
3. używajcie lepiej farb profesjonalnych - czasem można się załapać na okazyjne ceny (widziałam za 9 zł), są bardziej wydajne i nie zrobią krzywdy

Mamo_z, może spróbuj poużywać jakiegoś pillingującego szamponu, żeby je trochę oczyścić i dopiero pokombinuj z następną koloryzacją?
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:27   #62
Madziarka 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez joaś905 Pokaż wiadomość
w załącznikach dodałam dwa zdjęcia, pierwsze - moje, drugie - punkt docelowy jeśli chodzi o farbowanie włosów jestem zupełnie zielona, więc pytam: jak z mojego aktualnego kolorku (włosy naturalne, nigdy nie były farbowane, rozjaśniane etc.) dojść do takiej właśnie płomiennej rudości?
obejdzie się bez rozjaśniania, czy jednak nie ma innego wyjścia? jaki kolor farby? jakie dokładnie kosmetyki polecacie? czy warto eksperymentować w domu, czy lepiej wybrać się fryzjera? i, jeśli druga opcja, to ile taki zabieg by kosztował?
z góry dziękuję wszystkim wizażankom za informacje^^"

dodam tylko, że moje włosy są na codzień nieco ciemniejsze niż na zdjęciu
(drugie zdjęcia, już kiedyś ktoś umieszczał, ale w tym wypadku chodziło o przejście z blondu, więc...)

edit: żeby nie było - przeszukiwałam podobne wątki, ale tam piszą raczej dziewczyny, które najpierw przefarbowały się na ciemny brąz i chcą po prostu przemalować się na nowy kolor. w moim przypadku włosy są naturalnie brązowe i zdaje mi się, że w takim razie należy postępować inaczej (chociaż jak już mówiłam, zupełnie nie znam się na tych sprawach).
piękny jest ten kolorek wiesz moze jak sie nazywa?
Madziarka 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:35   #63
ada6254
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: jak dojść do rudości?

A ja marzę o takim kolorze włosów! Jak go uzyskać. Jestem typową polską szatynką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruda.jpg (9,3 KB, 66 załadowań)
ada6254 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.