Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 08:04   #2341
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
to i ja sie pochwale
Rouge Bunny Rouge tym razem u mnie gości :
- blyszczyk - pelnowymiarowy gratis do zakupow - kolor burthday suit - w opakowaniu kolor średni ale na ustach piekny, do tego pielenuje usta
- kredka calypso 030
- tusz pure obsidian
- cień papyrus canary 042

brakuje jeszcze cudnego rozu w kolorze Gracilis RBR
oleńko gratuluję
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:07   #2342
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
to i ja sie pochwale
Rouge Bunny Rouge tym razem u mnie gości :
- blyszczyk - pelnowymiarowy gratis do zakupow - kolor burthday suit - w opakowaniu kolor średni ale na ustach piekny, do tego pielenuje usta
- kredka calypso 030
- tusz pure obsidian
- cień papyrus canary 042

brakuje jeszcze cudnego rozu w kolorze Gracilis RBR
kolekcjonerka
śliczny ten Twój zbiorek

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość

Ja bardzo lubię właśnie Essie - mimo, że czasami nakłada się dziwnie (zależy od koloru) - a tu mam tylko 1 warstwę
Jedna warstwa? No to już szukam tego lakierku.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 09:11   #2343
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wklejam swoje z ostatniego tygodnia

Podklad Smasxbox Studio Skin 15 Hour Wear Foundation SPF 10 - kolory - 2.1 oraz 2.2 - po rabacie -20% w S. - 156 zł
Maselko do ust KORRES, dwa kolory: Pomegranate i Mango - po rabacie w S. -20% - 39,20 zł
probka bazy Smashbox Photo Finisx UVA/UVB SPF15
+ probka tej nocnej maseczki Sampar - ladne opakowanie, dlatego wkleilam fote

Lakiery do paznokci:
Zoya - Joan (Victoriasbeauty)
OPI - I'll Take the Cake! (victoriasbeauty)
ESSIE - Made To Honor 749 (victoriasbeauty)
OPI - Baguette me Not (victoriasbeauty) - na fotce kolor wyszedl bardziej intensywny, w rzeczywistosci jest przygaszony
Sephora - chlodny braz, tez lekko pudrowy, ale na fotce jakis intensywny wyszedl - ze znizka - 15,20 zł
lakiery w victoriasbeauty - ok 30-33 zł

Pielegnacja dloni - Peggy Sage
Serum nawilzajace z kwiatem lotosu - 58,99 zł
Spray nawilzajacy z kwiatem lotosu - 44,95 zł
Olejek do skorek - 26,95 zł
sklep w necie bodyland, przy rejestracji i pierwszym zamowieniu jest 10% znizki od tych cen
Milko, widze bardzo udane zakupy Mnie tez sie podoba 2.3 studio skin. i wiesz co jest też dobre? Ta nowa baza nawilżająca Smashboxa, nałożona w ciągu dnia cudnie odświeża makijaż jakby był nałożony nowy podkład po wczęsniejszym demakijazu twarzy
a co do nowej maseczki sampara, stwierdzam, że lepiej działa od niej Sudocrem
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:18   #2344
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Nevado. Kasiu Damon dziękuje


Naveado lecie do Ciebie zobaczyc Kiedy ptaki śpiewają - mam bardzo podobny kolo oczu do Twoich
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:03   #2345
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Dziękuję trochę zaszalałam, lubię takie "hurtowe" zakupy. Jak już poświęcam tydzień lub dwa na wyszukanie kosmetycznych cudów, to muszę potem mieć trochę spokoju

Holu-Olu piekna kolekcja RBR

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za info. Tak jak czytam twoj opis cery, to wlasnie ja chyba bardziej bezowa, niz zolta, ale tez mam odrobine naczynkowego rozu na policzkach. Ciezko tak stac na przejsciu miedzy tonami , bo trzeba wtedy mieszac. A jeszcze w ciagu roku koloryt sie zmienia. Ja wokol ust, na brodzi i na skorniach jestem taka zolta, policzki rozowawe, since pod oczami w kolorze cieplej sliwki .

Tez tak mi sie wydaje, ze Smashboxy sa bardziej cieple. Mialam Clinique , probowalam E Lauder - ten sam producent - i rzeczywiscie te marki maja w sobie wiecej tego 'amerykanskiego' pigmentu, a wiec wiecej ciepla i glebi.

Lancome maja bardziej chlodna i rozowiasta tonacje. Ja uzywalam swego czasu alabastru, ale kolor skory mi sie ocieplil i pociemnial z wiekiem (a moze to tutejsze polnocne slonce takie zazolcajace skore) i znow szukam .

Co do skali MAC, tez zastanawialam sie miedzy NC20 a 25. Nic, ide do sklepu MACa poMACac .
trafnie to ujęłaś "określenie "pigment amerykański" przypadło mi do gustu faktycznie tak jest

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko super pomysla na swatche

sliczny ten nudziak opi, musze kupić ja równiez nie przepadam za brokatowymi paznokciami

miałam kilkanascie nudziaków ale puscilam w swait bo nie wszystkie mi sie podobały obecnie moi faworyci to
* essie sugar dady , mademoiselle, rock cand
*dior coco nut
*opi bubble beatch

wydaje mi sie ze 2.2 smashboxa kolorystycznie najblizszy almond z RBR
o! widzę, że masz kolekcję pięknych nudziaków! na te zaznaczone poluję, a te pozostałe (rock cand, dior coco nut) muszę sobie zobaczyć na fotach w necie.

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię właśnie Essie - mimo, że czasami nakłada się dziwnie (zależy od koloru) - a tu mam tylko 1 warstwę
wow, tylko jedna warstwa? niźle, coraz bardziej mnie kusi

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Milko, widze bardzo udane zakupy Mnie tez sie podoba 2.3 studio skin. i wiesz co jest też dobre? Ta nowa baza nawilżająca Smashboxa, nałożona w ciągu dnia cudnie odświeża makijaż jakby był nałożony nowy podkład po wczęsniejszym demakijazu twarzy
a co do nowej maseczki sampara, stwierdzam, że lepiej działa od niej Sudocrem
ach udane, bardzo
zobaczę sobie przy okazji tę nawilżającą bazę Smasxboxa. Ostatnio w S. w Galerii Mokotów byli cały czas konsultanci Smashboxa, więc podpytam, poproszę o próbkę
Zresztą już sobie wypatrzyłam co nie co na Twoim blogu ach te pokusy

Co do nowego podkładu Chanel, mam podobne zdanie do Twojego - też jakoś mnie nie zachwycił
Zresztą tak samo jak maska nocna Sampar. Ja nie zauważyłam żadnego jej działania. No i na noc dla mnie sama jest zbyt wysuszająca, muszę nakładać krem nawilżający.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 19:02   #2346
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
to i ja sie pochwale
Rouge Bunny Rouge tym razem u mnie gości :
- blyszczyk - pelnowymiarowy gratis do zakupow - kolor burthday suit - w opakowaniu kolor średni ale na ustach piekny, do tego pielenuje usta
- kredka calypso 030
- tusz pure obsidian
- cień papyrus canary 042

brakuje jeszcze cudnego rozu w kolorze Gracilis RBR


a mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym różu, jak jest z jego trwałością np. w porównaniu z różami Chanel albo MAC
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 21:44   #2347
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
a mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym różu, jak jest z jego trwałością np. w porównaniu z różami Chanel albo MAC
juz pisze z mac mam warm soul i znika w dzień. róz chanel to pierwsza liga u mnie nie znika w ciągu dnia a roz RBR poza cudnym kolorem jest równie trwaly jak chanel
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 22:57   #2348
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

No to ja pokaze, co ostatnio nagromadzilam, a jeszcze nie zdazylam poottwierac wszystkich korkow

Fotki 1 i 2 higiena: na pierwszej fotce moje groszowe zakupy z hiszpanskiej Mercadony: cos a la jedwab do wlosow, maska do wlosow (geniaaaalna), olbrzymi krem do stop z mocznikiem i shea, prawie pol litra balsamu z mocznikiem do ciala - sztuka max 4 euro, a ile radochy
Fotka 2: mydla laurowe
Fotka 3: krem do rak OPI oraz zel do usuwania skorek CND
Fotka 4: balsam brazujacy Yves Rocher, peeling SVR z mocznikiem, balsam Cold Cream Avene
Fotka 5: Kelly Caleche (prezent od tesciowej), miniaturka Vanille Noire YR, atomizer Travalo
Fotka 6: 3 opakwania miniaturek 15 ml kremu tonujacego DayWear E. Lauder
Fotka 7 i 8 : pisak do oczu Isadora, lakier Rouge Noir, roz do policzkow dior Vintage Pink 839, cien metaliczny w kremie Laura Mercier, Pszczoly z zeszlorocznej kolekcji kulek (juz podzielone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA061278.jpg (116,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA061279.jpg (144,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA061280.jpg (135,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA061274.jpg (119,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA061282.jpg (62,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA061287.jpg (86,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA061288.jpg (55,8 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA061290.jpg (82,6 KB, 131 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 00:03   #2349
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No to ja pokaze, co ostatnio nagromadzilam, a jeszcze nie zdazylam poottwierac wszystkich korkow

Fotki 1 i 2 higiena: na pierwszej fotce moje groszowe zakupy z hiszpanskiej Mercadony: cos a la jedwab do wlosow, maska do wlosow (geniaaaalna), olbrzymi krem do stop z mocznikiem i shea, prawie pol litra balsamu z mocznikiem do ciala - sztuka max 4 euro, a ile radochy
Fotka 2: mydla laurowe
Fotka 3: krem do rak OPI oraz zel do usuwania skorek CND
Fotka 4: balsam brazujacy Yves Rocher, peeling SVR z mocznikiem, balsam Cold Cream Avene
Fotka 5: Kelly Caleche (prezent od tesciowej), miniaturka Vanille Noire YR, atomizer Travalo
Fotka 6: 3 opakwania miniaturek 15 ml kremu tonujacego DayWear E. Lauder
Fotka 7 i 8 : pisak do oczu Isadora, lakier Rouge Noir, roz do policzkow dior Vintage Pink 839, cien metaliczny w kremie Laura Mercier, Pszczoly z zeszlorocznej kolekcji kulek (juz podzielone
super!
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 01:22   #2350
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

zgadzam sie WOW guacamole
szaczegolnie podobaja mi sie mydelka Alepi, krem do rak OPI - zdaj relacje poprosze, jak sie sprawuje - ostatnio sie na niego czailam, kremy tonujace EL, lakier Chanel Rouge Noir i roz Diora - to bym wszystko przygarnela
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 04:13   #2351
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Tak patrzę i patrzę na wasze śliczności , to wyciągnełam i swoje ostatnie zakupy (czytaj z 4 miesięcy )

1. 2. MAC - cień: Pardisco, róż: Peaches, Paint Pot: Bare Study
(chyba w tym momencie wyszło moje totalne uwielbienie dla kolorów pomarańczowo-brzoskwiniowo-łososiowo-różowych )
3. Essie - lakiery: case study (z postów wyżej), mademoisell (wspominała o nim milka-pilka) i topcot: good to go (rewelacja )
4. Pędzle (moje zboczenie ale w granicach rozsądku cenowego ): EcoTolls (do pudru, do różu, recatble Kabuki, Conclear) i Sparesource (definer - raczej tylko do brwi)
5. Pielęgnacja - kremik Joppa: Skin Reneval, Blusche: olej Emu, kremik Neutrogena: Clinical ion2complex serum gel "na zmarszczki" ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC.jpg (53,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC_srodek.jpg (59,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essie.jpg (67,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EcoTools.jpg (82,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Neutrogen, Joppa, Blusche.jpg (66,1 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-22 o 04:21
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 06:29   #2352
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

A tu jeszcze zdjęcia Essie mademoisell w całej okazałości (2 warstwy) + good to go - jest praktycznie przezroczysty (czyli trzeba mieć zadbane pazurki, a moje chyba są nie teges )
na 1 w domu, na 2 dodatkowo z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essie_mademoiselle_sztuczne.jpg (24,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essie_mademoiselle_lampa.jpg (24,0 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-22 o 06:30
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 09:41   #2353
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
A tu jeszcze zdjęcia Essie mademoisell w całej okazałości (2 warstwy) + good to go - jest praktycznie przezroczysty (czyli trzeba mieć zadbane pazurki, a moje chyba są nie teges )
na 1 w domu, na 2 dodatkowo z lampą
Pazurki masz ładne I ładnie ten lakier wygląda. Jak pomalujesz studium to wrzuć też fotki, bo straszliwie się najarałam na niego Strasznie pokochałam lakiery. Z domu mogę wyjść nieumalowana, ale pazurki muszą być zrobione. U nóg też, bo innaczej źle się czuję Taki mały zakręt mam na tym tle
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 11:39   #2354
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
A tu jeszcze zdjęcia Essie mademoisell w całej okazałości (2 warstwy) + good to go - jest praktycznie przezroczysty (czyli trzeba mieć zadbane pazurki, a moje chyba są nie teges )
na 1 w domu, na 2 dodatkowo z lampą


zakupy super

a zdradz jeszcze tajemnice, gdzie kupujesz Essie?

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2011-10-22 o 11:43
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:23   #2355
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Fajne zakupy dziewczyny
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:44   #2356
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Tak patrzę i patrzę na wasze śliczności , to wyciągnełam i swoje ostatnie zakupy (czytaj z 4 miesięcy )

1. 2. MAC - cień: Pardisco, róż: Peaches, Paint Pot: Bare Study
(chyba w tym momencie wyszło moje totalne uwielbienie dla kolorów pomarańczowo-brzoskwiniowo-łososiowo-różowych )
3. Essie - lakiery: case study (z postów wyżej), mademoisell (wspominała o nim milka-pilka) i topcot: good to go (rewelacja )
4. Pędzle (moje zboczenie ale w granicach rozsądku cenowego ): EcoTolls (do pudru, do różu, recatble Kabuki, Conclear) i Sparesource (definer - raczej tylko do brwi)
5. Pielęgnacja - kremik Joppa: Skin Reneval, Blusche: olej Emu, kremik Neutrogena: Clinical ion2complex serum gel "na zmarszczki" ;-)
uwielbiam peaches!
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 18:26   #2357
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wklejam swoje z ostatniego tygodnia

Podklad Smasxbox Studio Skin 15 Hour Wear Foundation SPF 10 - kolory - 2.1 oraz 2.2 - po rabacie -20% w S. - 156 zł
Maselko do ust KORRES, dwa kolory: Pomegranate i Mango - po rabacie w S. -20% - 39,20 zł
probka bazy Smashbox Photo Finisx UVA/UVB SPF15
+ probka tej nocnej maseczki Sampar - ladne opakowanie, dlatego wkleilam fote

Lakiery do paznokci:
Zoya - Joan (Victoriasbeauty)
OPI - I'll Take the Cake! (victoriasbeauty)
ESSIE - Made To Honor 749 (victoriasbeauty)
OPI - Baguette me Not (victoriasbeauty) - na fotce kolor wyszedl bardziej intensywny, w rzeczywistosci jest przygaszony
Sephora - chlodny braz, tez lekko pudrowy, ale na fotce jakis intensywny wyszedl - ze znizka - 15,20 zł
lakiery w victoriasbeauty - ok 30-33 zł

Pielegnacja dloni - Peggy Sage
Serum nawilzajace z kwiatem lotosu - 58,99 zł
Spray nawilzajacy z kwiatem lotosu - 44,95 zł
Olejek do skorek - 26,95 zł
sklep w necie bodyland, przy rejestracji i pierwszym zamowieniu jest 10% znizki od tych cen
mogę spytać jak ten olejek się sprawuje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 19:10   #2358
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
super!
Dzieki

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
zgadzam sie WOW guacamole
szaczegolnie podobaja mi sie mydelka Alepi, krem do rak OPI - zdaj relacje poprosze, jak sie sprawuje - ostatnio sie na niego czailam, kremy tonujace EL, lakier Chanel Rouge Noir i roz Diora - to bym wszystko przygarnela
Dzieki
Mydelka opisywalam w recenzjach - ogolnie bardzo polecam i to do wszystkiego: twarz, cialo, higiena intymna. Zmielone (a takie sa w ofercie) sa bardzo dobre do prania bielizny i pieluszek. jak sie mydlo 'zgluci' w mydelniczce, wykorzysuje gluta do przetarcia umywalki czy blastikowych opakowan, co sie zakurzyly . Wypas.

Kremu Opi jeszcze nie probowalam, tzn. nie otworzylam tej tubki. Kilka razy za to marowalam sie w sklepie i powiem, ze to fajny kosmetyk. Nie powala na sufit, ale przy moim duzym opakowaniu 120 ml chyba i cenie ok. 10 dolcow (przy wiekszym zamowieniu przesylka sie rozklada ladnie) - to jest to ekonomiczny zakup

Kremy tonujace o niebo lepsze, niz reszta tej serii. Kiedys te tonery wydawaly mi sie strasznie tepe i zamulajace, ale cos usuneli ze skladu to lepiszcze i dorzucili wiecej nawilzacza. Robi mi za podklad latem

Lakier jak lakier - Chanel to moja ulubiona marka lakierow, ale zdecydowanie wiecej mam OPI. Roz - w pospiechu nie sprawdzilam koloru, a zalezalo mi bardziej na brzoskwini, i poprosilam malzonka o zakup na lotnisku. Bardzo ladny zdrowy rumieniec z roswietleniem.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Tak patrzę i patrzę na wasze śliczności , to wyciągnełam i swoje ostatnie zakupy (czytaj z 4 miesięcy )
Fantastyczne zakupy Najbardziej rajcuja mnie teraz pedzle, a konkretnie Ecotools i szukam sobie jednego do nakladania podkladu. Masz moze taki? W PL sa one w przystepnych cenach, u mnie na Wygwizdowie strasznie popularne i drogie . jak przybede na ojczyzny lono hi hi hi, od razu wrzuce caly asortyment tej marki do koszyka

Wlasnie.... klimat brzoskwiniowy z lekkim rozswietleniem.... moj Dior mial byc taki . Ma brzoskwiniowy rozswietlacz, ale bazowy mat jest rozowy. To tez moja obsesja, te lososiowe klimaty . Dobrze sie MACzek sprawuje?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 19:11   #2359
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
juz pisze z mac mam warm soul i znika w dzień. róz chanel to pierwsza liga u mnie nie znika w ciągu dnia a roz RBR poza cudnym kolorem jest równie trwaly jak chanel


Jutro pomacam więc ten różyk. I jeszcze zobaczę ich błyszczyki, bo pierwszy raz w życiu udało mi się zdenkować błyszczyk. Pewnie dlatego, że był to Sisley - mistrz w trwałości i pielęgnacji.



Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mogę spytać jak ten olejek się sprawuje

Miałam ten olejek, u mnie niestety nie działał spektakularnie. Równie dobrze mogłabym smarować skórki zwykłą oliwką. I szybko zmienił zapach na taki stęchły, może więc miałam jakiś felerny egzemplarz
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 20:42   #2360
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Pazurki masz ładne I ładnie ten lakier wygląda. Jak pomalujesz studium to wrzuć też fotki, bo straszliwie się najarałam na niego
Tak? no to cieszem siem bardzom i dziękuję za "pomoc" w ocenie
A studium? To było tu klik - jeśli dobrze zrozumiałam ( i tylko jedna warstwa)

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
zakupy super
a zdradz jeszcze tajemnice, gdzie kupujesz Essie?
Dzięki
narazie niestety za wielką wodą - i zastanawiam się czy nie przywieźć całej ich masy tylko co ja potem z nimi zrobię

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Fantastyczne zakupy Najbardziej rajcuja mnie teraz pedzle, a konkretnie Ecotools i szukam sobie jednego do nakladania podkladu. Masz moze taki? W PL sa one w przystepnych cenach, u mnie na Wygwizdowie strasznie popularne i drogie
Wiesz co nie mam akurat tego pędzla (bo używam głównie minerałków), ale mam wiele innych z Eco i każdy sprawuje się dobrze - także nie mam ale jestem pewna, że jest bardzo dobry, tak jak pozostałe.
A co do ceny - to ona wcale nie jest taka fantastyczna. Jak kupowałam do pudru w Superpharm to po jakimś tam rabacie zapłaciłam za niego prawie 50zł ,a za oceanem kosztuje ok 10$
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dobrze sie MACzek sprawuje?
Nie miziam się nim zbyt długo, więc nie chce wydawać osądów, ale jak na razie jest OK

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-22 o 20:44
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:11   #2361
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mogę spytać jak ten olejek się sprawuje
na razie wiele powiedzieć nie mogę, bo używam go od kilku dni i jest ok, jak każdy zresztą, bo ja nie widzę różnicy w olejkach do skórek - jeśli się ich używa systematycznie to nawilżają i poprawiają kondycję (miałam już kilka innych, ostatnio OPI w tubce z pędzelkiem i ten Peggy Sage żółty -> najlepiej działał, gdy smarowałam nim paznokcie bez lakieru).

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki
Mydelka opisywalam w recenzjach - ogolnie bardzo polecam i to do wszystkiego: twarz, cialo, higiena intymna. Zmielone (a takie sa w ofercie) sa bardzo dobre do prania bielizny i pieluszek. jak sie mydlo 'zgluci' w mydelniczce, wykorzysuje gluta do przetarcia umywalki czy blastikowych opakowan, co sie zakurzyly . Wypas.

Kremu Opi jeszcze nie probowalam, tzn. nie otworzylam tej tubki. Kilka razy za to marowalam sie w sklepie i powiem, ze to fajny kosmetyk. Nie powala na sufit, ale przy moim duzym opakowaniu 120 ml chyba i cenie ok. 10 dolcow (przy wiekszym zamowieniu przesylka sie rozklada ladnie) - to jest to ekonomiczny zakup

Kremy tonujace o niebo lepsze, niz reszta tej serii. Kiedys te tonery wydawaly mi sie strasznie tepe i zamulajace, ale cos usuneli ze skladu to lepiszcze i dorzucili wiecej nawilzacza. Robi mi za podklad latem

Lakier jak lakier - Chanel to moja ulubiona marka lakierow, ale zdecydowanie wiecej mam OPI. Roz - w pospiechu nie sprawdzilam koloru, a zalezalo mi bardziej na brzoskwini, i poprosilam malzonka o zakup na lotnisku. Bardzo ladny zdrowy rumieniec z roswietleniem.
dziękuję za opisy, skuszę się latem na ten krem tonujący EL no i przy okazji następnego zamówienia w victoriasbeauty kupię ten krem OPI
w ogóle czuję się skuszona

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dzięki
narazie niestety za wielką wodą - i zastanawiam się czy nie przywieźć całej ich masy tylko co ja potem z nimi zrobię
acha jak to co? podzielisz się z nami
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:09   #2362
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

dzięki dziewczyny za informacje w sprawie olejku do skórek
chyba zainwestuję w słynny krem L'occitane i go w skórki będę wcierać
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 14:12   #2363
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

myślę, że to całkiem niezły pomysł
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:52   #2364
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość

Jutro pomacam więc ten różyk. I jeszcze zobaczę ich błyszczyki, bo pierwszy raz w życiu udało mi się zdenkować błyszczyk. Pewnie dlatego, że był to Sisley - mistrz w trwałości i pielęgnacji.
i jak zakupy??
gratuluje zdenkowania a jaki kolor zdenkowalaś?
sisley to mistrz od blyszczykow mam 2 i oba

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
na razie wiele powiedzieć nie mogę, bo używam go od kilku dni i jest ok, jak każdy zresztą, bo ja nie widzę różnicy w olejkach do skórek - jeśli się ich używa systematycznie to nawilżają i poprawiają kondycję (miałam już kilka innych, ostatnio OPI w tubce z pędzelkiem i ten Peggy Sage żółty -> najlepiej działał, gdy smarowałam nim paznokcie bez lakieru).
P4W oba olejki równiez mialam i oba sa bdb, z tym ze opi wygodniejszy obecnie mam krem do skórek peggy sage Nail balm with quinoa oil - opakowanie beznadziejne bo tycie, choć sam krem dobrze nawilza i natłuszcza ale jak sie skończy kupie Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Cream

a krem L'occatine z shea jest najlepszy szczególnie na chlodne dni
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 09:03   #2365
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
i jak zakupy??
gratuluje zdenkowania a jaki kolor zdenkowalaś?
sisley to mistrz od blyszczykow mam 2 i oba



P4W oba olejki równiez mialam i oba sa bdb, z tym ze opi wygodniejszy obecnie mam krem do skórek peggy sage Nail balm with quinoa oil - opakowanie beznadziejne bo tycie, choć sam krem dobrze nawilza i natłuszcza ale jak sie skończy kupie Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Cream

a krem L'occatine z shea jest najlepszy szczególnie na chlodne dni
kupiłam wczoraj krem L'occitane i posmarowałam ręce na noc i jakoś nie widzę szczególnych efektów póki co
a krem Burt's Bees gdzie kupujesz?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 09:29   #2366
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
acha jak to co? podzielisz się z nami
Chętnych nie braknie Zwłaszcza, że cena pewno korzystniejsza będzie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:20   #2367
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

lilianatoja2, kasia68, guacamole super zakupy

a to moje skromne z ostaniego miesiaca
-peeling lirene pomaranczowy przywieziony przez ciotke z Pl
- dwa lakiery debby po 5€ kazdy: czarny z kolorowymi drobinkami i fioletowy z drobinkami
- zestaw luminys luxury z pupa kol. metallisc taupe 14€
- szminka ysl kol nude biege ok 27€
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02022011347[1].jpg (88,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02022011344[1].jpg (61,3 KB, 37 załadowań)
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 10:28   #2368
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj krem L'occitane i posmarowałam ręce na noc i jakoś nie widzę szczególnych efektów póki co
a krem Burt's Bees gdzie kupujesz?

ale zeby widac było poprawę trzeba czasu

Burt"s na allegro chyba...

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Dziewczyny supere zakupy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:55   #2369
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
lilianatoja2, kasia68, guacamole super zakupy

a to moje skromne z ostaniego miesiaca
-peeling lirene pomaranczowy przywieziony przez ciotke z Pl
- dwa lakiery debby po 5€ kazdy: czarny z kolorowymi drobinkami i fioletowy z drobinkami
- zestaw luminys luxury z pupa kol. metallisc taupe 14€
- szminka ysl kol nude biege ok 27€
Piękny ten cień z Pupy. Czy mogłabyś zrobić swatcha?
Doczytałam, że to edycja limitowana. Szkoda.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2011-10-24 o 12:03
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 12:24   #2370
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

małeSłoneczko piekne zakupy, z błyskiem

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
i jak zakupy??
gratuluje zdenkowania a jaki kolor zdenkowalaś?
sisley to mistrz od blyszczykow mam 2 i oba

P4W oba olejki równiez mialam i oba sa bdb, z tym ze opi wygodniejszy obecnie mam krem do skórek peggy sage Nail balm with quinoa oil - opakowanie beznadziejne bo tycie, choć sam krem dobrze nawilza i natłuszcza ale jak sie skończy kupie Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Cream

a krem L'occatine z shea jest najlepszy szczególnie na chlodne dni
tak, OPI wygodniejszy - lekka tubka z pędzelkiem, nie trzeba wcierać, można szybko posmarować w pracy i do klawiatury paluchy się nie przyklejają

Ja się kieruję kryteriami cenowymi przy kupnie olejku i fantazją - czyli urozmaicam sobie opakowania

Ten Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Cream wygląda ciekawie, musze kiedyś się na niego skusić

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj krem L'occitane i posmarowałam ręce na noc i jakoś nie widzę szczególnych efektów póki co
a krem Burt's Bees gdzie kupujesz?
Co do kremu do rąk L'occatine z masłem shea - to też mam mieszane uczucia... fakt, dobrze natłuszcza i na pewno dobry jest na zimę, ale co do spektakularnej pielęgnacji i nawilżenia to jakoś nie powiedziałabym, że jest znakomity - zwłaszcza za taką cenę.
Byłby ok, gdyby tuba kosztowała 50-60 zł, ale nie 100 - ale to moje zdanie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.