Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 08:36   #451
summerlove01
Raczkowanie
 
Avatar summerlove01
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 107
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1.Jak sie opalasz??
najpierw na czerwono po kilka dniach opalenizna brązowieje.

2.kolor oczu???
oczy jasne zielone
brwi mysie,rzesy raczej brązowe,
3.Piegi??
mam z 4, po opalania wychodza a kiedy sie nie opalam nie mam ani jednego.

4.cera??
moja cera jest raczej blada, mam rumiane policzki więc raczej wpadająca w róż


5.Kolor wlosow??
moje naturalne włosy to:wlosy przy glowie sa raczej popielate blond(mysie),ale te juz dluzsze wpadaja bardziej w zlotawy blond ktory w sloncu mieni sie na zlotawo brazowy,czasem wydaje sie byc taki rdzawy. mysle ze to przez to ze moje wlosy rozjasnia slonce,dlatego pozbawia ono ich naturalnego koloru.

obecnie farbuje sie na blond(balejaż)

6.kolor ust??
rożowe, nizbyt ciemne

7.kolory??
kolory ktore do mnie pasują moim zdaniem to: czarny, granatowy, fioletowy, biały, czerwony, turkus,


A teraz proszę o pomoc )
__________________
"Jeżeli szukasz Domu, a znajdujesz Piaszczysty Dołek, zacznij szukać Dołka. W ten sposób będziesz pewien, że Dołka więcej nie znajdziesz. Natomiast znajdziesz wtedy być może coś, czego wcale nie szukasz, i może to będzie właśnie to, czego szukasz naprawdę..."
summerlove01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 12:12   #452
ninsss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Siostra mnie męczy zeby ją też przebadać wysylam odpowiedzi i z góry dzięki za analizę

1. Jak się opalasz

Opalam się szybko, od razu na brązowo, jest to taki brudny brąz,

2. Kolor oczu

Oczy- oczy brązowe z prawie zarnymi obwódkami nie są jednolite, maja ciemniejsze kreseczki Brwi - ciemne; rzęsy - też ciemne, ale włoski są bardzo słabiuteńkie, cieniutkie,

3. Piegi
Nigdy jeszcze nie wystąpiły.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera ciemna, może oliwkowa Rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów -

brąz chyba średni, farbuję więc więcej nie dopowiem

6. Kolor ust

czerwien, chłodny odcień.

7. kolor

dobrze - czerń biel czerwień zle - zielony pomarancz
ninsss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:54   #453
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ninsss - zima południowa

summerlove01 - lato
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:12   #454
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja również chciałabym prosić Was o pomoc w określeniu swojego typu urody...
1. Opalam się ciężko, najpierw na czerwono, potem czerwony zmienia się w jaśniutki brąz.

2. Oczy bardzo ciemno brązowe, wręcz brązowo - czarne, z kilkoma złotymi plamkami przy źrenicach; oprawa oczu bardzo ciemna, czarne rzęsy i brwi.


3. Piegów brak.

4. Cera jasna, chłodna, rumieńce czerwone.

5. Naturalny kolor włosów - brąz ze złotawym połyskiem.

6. Kolor ust - koral.

7. Najlepiej czuję się i wyglądam w czerni, czerwieni, intensywnym turkusie, szarości, bieli, dobrze mi też w fuksji, chociaż tego koloru używam z umiarkowaniem i raczej jako dodatku.

Źle wyglądam we wszelkich odmianach niebieskiego, pomarańczowego, żółtego, w brązach też mi nijako, a fiolety to już w ogóle tragedia

Edytowane przez Ketsu
Czas edycji: 2007-09-20 o 15:14 Powód: brak kilku istotnych informacji
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:50   #455
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ketsu - chyba bez zdjecia sie nie obejdzie.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 15:50   #456
Maya_Weronika
Przyczajenie
 
Avatar Maya_Weronika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 23
GG do Maya_Weronika Wyślij wiadomość przez MSN do Maya_Weronika
Red face Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To i ja cztery litery pozawracam postaram sie ładnie i zgrabnie opisać, żeby było łatwiej stwierdzić! Moze na początku zdjęcia: www.maykus.grono.net i http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1190557460

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Opalam sie dość powoli na początku na lekko brązowy z mała domieszka rozu potem na ciepły, delikatny brzoskwiniowy.Odcień opalenizny jest ciepły, tak jakby nawet trochę żółty w lecie. ale na zimę buzia robi mi sie blada i bardziej różowa chłodna niż brzoskwiniowa


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Kolor oczu to czystko błękitny z ciemniejsza granatowa obwódką. żadnych plamek. Brwi i rzęsy raczej jasne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Pojedyncze szare.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Moja skora ma zupełnie inny odcień na lato i w zimie. Latem brzoskwiniowy,lekko złotawy, dość jasny. A zimą zdecydowanie blady, bez jakiegokolwiek śladu ukochanej brzoskwinki przy tym jak by taki trochę różowawy. Rumienie sie na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Kolor średni blond, płowieją na lato, przybierając taki trochę jakby żółtawy kolor.Na zimę ciemnieją robiąc sie bardziej szare. Przebłyski ciepłe, troche złotawe.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Jakby taki chłodniejszy brudny róż, jak ich nie natrę jak poskubię to jaśniejszy malinowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Moze najpierw od tych, których nie znoszę:jasny zielony, pistacjowy, żółty, pomarańczowy( w tych kolorach wyglądam tragicznie, zero jakiegokolwiek wyrazu, cera robi sie szara i wogule do kitu ), jasny beżowy(wyglądam blado). Lubie atramentowy, dżinsowy(o ile taki istnieje), szary, popielaty, morski, bordo,róż (raczej ostry, chłodny), czerń, biel, ciepły bez o taki piaskowym odcieniu trudno opisać.
Finito mam nadzieje, ze coś wykombinujecie. Bo mam wrażenie, ze jestem dualna, wiosna na lato i lato na zimę. Dziękuję za pomoc!
__________________
Nawet jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka, słowa są gorsze od czynów, nie da się ich ukryć.


Edytowane przez Maya_Weronika
Czas edycji: 2007-09-23 o 16:16
Maya_Weronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 22:58   #457
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia, robi się Na pierwszej jestem z naturalnym kolorem włosów, a na drugiej rumieniec od zimna - mam nadzieję, że mogą być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Puff_by_Firreiel.jpg (17,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Green_by_Firreiel.jpg (18,8 KB, 34 załadowań)
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 08:22   #458
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Pomozecie i mnie?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Opalam sie dość szybko - na poczatku jestem zawsze bardzo czerwona, potem z buraczka przechodze na brazowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Do 19 roku zycia niebieskie, potem coraz czesciej zaczelam zauwazac ze sa zielone. Takze teraz smieje sie ze mam niebiesko-zielone! Obwodka teczowki stalowa. Teczowka im blizej zrenicy to zielona (czasem zdecydowanie zielony a czasem 'miesza sie' z tym stalowo-niebieskim) i mam wrazenie ze jest malutenka otoczka tuz przy zrenicy koloru zlotego. Brwi i rzesy czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Moja cera ma odcien raczej cieply... W lecie brzoswkiniowy, w zimie jestem bardzo blada (czasem nawet chorobliwie blada) ale na pewno nie wpadajaca w róż, raczej chlodny beż. (jak jestem bledsza pasuje mi odcien "Nude" z Avonu). Rumienie sie na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Urodzilam sie jasna blondynka, potem zaczely ciemniec na bardzo ciemny blond. I tak ja oceniam kolor swoich wlosow, choc przez farbowanie w przeszlosci ludzie czesto oceniaja mnie jako szatynke. Odcien wpada moim zdaniem w popielaty. (latem od slonca czasem mam zlotawe pasemka).


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Patrze na nie i patrze... i wpadaja mi w róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? I tu mam problem... bo ja dobrze sie czuje w kazdym kolorze! Mama i TZ mowia mi ze pasuje mi kazdy kolor ubrania Najmniej ubran mam w kolorze niebieskim, bardzo lubie biel, czern, kremowy, brazowy, kazdy odcien zielonego, zloty, uwielbiam jasny roz, dzins, podobno pasuje mi bardzo czerwony ktory tez bardzo lubie.

Moge liczyc na pomoc? Z gory dziekuje
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2007-09-24 o 09:02
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 10:20   #459
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ketsu - jezeli chodzi o pierwszą fote to wiosna. Drugie zdjecie - zima (królewna snieżka).

Maya_Weronika - Wiosna. Kolorystyczne lato moze tylko pomarzyc o brzoskwiniowo-złotej skórze, włosach o wszelkich odcieniach żółci czy złota (lato w wieku młodzienczym moze miec złote czy miedziane refleksy ale z wiekiem staja sie mysie/popielate) a poza tym masz zbyt wyraźne tęczówki.

Kakusia - i tu potrzebne mi zdjecie.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 11:11   #460
Maya_Weronika
Przyczajenie
 
Avatar Maya_Weronika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 23
GG do Maya_Weronika Wyślij wiadomość przez MSN do Maya_Weronika
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

Maya_Weronika - Wiosna. Kolorystyczne lato moze tylko pomarzyc o brzoskwiniowo-złotej skórze, włosach o wszelkich odcieniach żółci czy złota (lato w wieku młodzienczym moze miec złote czy miedziane refleksy ale z wiekiem staja sie mysie/popielate) a poza tym masz zbyt wyraźne tęczówki.
O mamo dziękuję Ci serdecznie Miałam z tym tyle problem, a teraz przynajmniej mam przeświadczenie, ze już wiem A tak a propos współczuję takiego nakładu na ten watek
__________________
Nawet jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka, słowa są gorsze od czynów, nie da się ich ukryć.

Maya_Weronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 11:33   #461
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Ketsu - jezeli chodzi o pierwszą fote to wiosna. Drugie zdjecie - zima (królewna snieżka).
Tapcia, wielkie dzięki Czyli taka mieszanka ze mnie, ciekawie

Edytowane przez Ketsu
Czas edycji: 2007-09-24 o 11:33 Powód: błąd
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 12:48   #462
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Niestety wszystkie zdjecia jakie mam na komputerze nie chca wejsc w zalacznik wszystkie sa za duze? nawet jak probowalam zaladowac zdjecie robione na komorce - tez wyskakuje blad
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 14:28   #463
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Maya_Weronika Pokaż wiadomość
A tak a propos współczuję takiego nakładu na ten watek
heh tyle chetnych a ja mam tylko dwie rece Ale uwierz ze robie to z wielka przyjemnoscia a poza tym to swietna praktyka na początek mojej kwitnącej kariery stylistki. A okreslanie typu nie zajmuje mi wiecej niz minute - 2.

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Niestety wszystkie zdjecia jakie mam na komputerze nie chca wejsc w zalacznik wszystkie sa za duze? nawet jak probowalam zaladowac zdjecie robione na komorce - tez wyskakuje blad
Pomniejsz je w jakims programie. Otwórz zdjecie, kilkinij prawym przyciskiem myszki na nie a nastepnie wybierz 'otwórz za pomocą" i rozwinie się (przynajmniej u mnie) lista z programami np. paint, Microsoft Office Picture Manager - i np. w tym programie wejdz w opcie 'obraz' a nastepnie 'zmień rozmiar' etc...albo przeslij na moja poczte tapcia@op.pl
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:49   #464
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia - wyslalam Ci zdjecia na maila
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:04   #465
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

zdjecia mało wyrazne ale skóra ma zdecydowanie ciepły odcień tak tez - wiosna
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:46   #466
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzieki Tapcia
wlasnie zastanawialam sie nad wiosna albo 'mocnym' latem
chociaz....
"To, co pozwoli jednak ocenić typ wiosny to brzoskwiniowe ( a nie różowe jak u lata) rumieńce..." - ja nie mam brzoskwiniowych rumiencow tylko zdecydowanie rozowe ;>
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 22:15   #467
wisnia500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Question Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Pomozecie mi określic moj typ urody? Nie moge się określić czy jestem latem czy południową zima??

1. Jak się opalasz - na różowo potem przechodzi w ładny brąz,trochę przykurzony


2. Kolor oczu - jasne... obwódka tęczówki mocno niebieska, dalej jaśnieje, wchodzi z niebieskiego w delikatną zieleń, plamek brak; rzęsy mają mysi kolor, brwi mysi-ciemniejsze niż rzęsy


3. Piegi - na twarzy nie mam, ewentulanie w lato na nosie wyjdą mi trzy szare,mało widoczne; na ciele raczej przewaga ciemno-brązowych


4. Cera - cera brzoskwiniowa, w zimnie chłodny odcień, latem raczej oliwkowa, dodam ze lubie być raczej opaloną; Rumieńce koloru różowego

5. Naturalny kolor włosów - jasny, mysie, u nasady popielate dalej ciemnieja trochę, ciemny blond-jasny brąz; dobrze się czuję w farbowanych ciemnych, ale nie czarnym


6. Kolor ust koralowy,róż, jasna czerwień


7. Dobrze się czuję w fioletach, granatach,czerwieni, różowym,jasnych kolorach(szary, biały),czerni; źle w brązach


p.s A jakim typem jest Angelina Jolie??

Edytowane przez wisnia500
Czas edycji: 2007-09-25 o 23:32
wisnia500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 22:46   #468
ufola
Raczkowanie
 
Avatar ufola
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 128
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

to ja tez poprosze bo nie mam pojecia
1,OPALAM SIE NAJPIERW MA CZERWONO POTEM TO PRZECHODZI W PRAZ.CIEZKO OKRESLIC CZY CIEPLY ODCIEN BRAZU OPALAM SIE CIEZKO OGOLNIE
2 teczowka piwna,bursztynowa,z ciemniejszymi brzegami. brwi i rzesy ciemne
3.piegow brak
4.cera hmm raczej chlody odcien,blada jestem rumienie sie na... chyba wogole sie nie rumienie
5wlosy raczej brazowo myszowato nijakie
6usta hmmblady czerwony...?
wiec ktos umie powiedziec kim jestem??
ufola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 08:13   #469
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Dzieki Tapcia
wlasnie zastanawialam sie nad wiosna albo 'mocnym' latem
chociaz....
"To, co pozwoli jednak ocenić typ wiosny to brzoskwiniowe ( a nie różowe jak u lata) rumieńce..." - ja nie mam brzoskwiniowych rumiencow tylko zdecydowanie rozowe ;>
Ty szczegółem bym sie raczej nie przejmowała bo znam kilka wiosen np. moja siostra badz kuzynka, które mają rózowe rumience ale nie sa one tak intensywnego koloru jak u lata.


wisnia500 - lato.

ufola - zdjecie(?)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 10:53   #470
ufola
Raczkowanie
 
Avatar ufola
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 128
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

no dobra wkleje jakies zdjecie ale musze swiatlo takie naturalne zlapac co by nie bylo zmian kolorow
ufola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:42   #471
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

w takim razie zaufam doswiadczonej, dzieki Tapcia
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:12   #472
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cześć dziewczyny...Do poproszenia was o pomoc w określeniu mojego typu skłoniła mnie wizyta w MAC'u i ceny podkładów...nie chciałabym kupić nieodpowiedniej tonacji. Wacham się pomiędzy jesienią a zimą, ale wy oceńcie obiektywnie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- Na początku opalam się ciężko i na różowo/czerwono. Później już na złocisto-żółty kolor. Taki azjatycki:/


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- Mam ciemno-brązowe oczy, tęczówka ma czarną obwódkę, ich kolor jest czysty. Rzęsy i brwi mam czarne, zdecydowane.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

-Nie. Czasem od słońca pojedyncze szaro-złote.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

-I tu mam problem. Bo opalam się na żółto. Nieopalona - wydaje mi się, że jestem różowawo-porcelanowa. Rumienię się bardzo rzadko, na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

-Urodziłam się z ciemnymi. Później zjaśniały. Później wpadły w ciemny brąz z taką lekko rudawą poświatą, ale nie wiem czy ta rudość to nie kwestia zmywającej się farby. Ale jesli mialabym wybierac wybralabym zlotawo-brazowe. Od jakiegoś czasu farbuję, załączam fotki.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

-Intensywny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Czuję się bardzo dobrze w: czarnym, białym, intensywnej trawiastej zieleni, nasyconej żółci. Dobrze mi w brązach, morskim i fioletach. Paskudnie wyglądam w beżowym, kości słoniowej, cynobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (28,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,4 KB, 28 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 08:02   #473
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Prosze o pomoc w określeniu typu urody.

brwi - mam ciemną oprawę

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

odcien opalenizny jest ciepły, ale na twarzy jestem od razu czerwona i dopiero stopniowo przeczodzi w opalony zloty odcień


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy raczej jasne chyba szare , tęczówka na obrzezach ciemniejsza.Plamek brak.Przy zrenicy az żółtawe i promienie na zewnątrz.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
kilka piegów na nosku złotawe ciepłe, dosłownie kilka

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
rumienię się na rózowo chyba... skóra latem ma złoty odcien ale w zimie jest jasna, chłodna.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Blond średni, mysi. Latem ma złote przebłyski.U nasady ciemniejsze. Wlosy mi sciemnialy. W dziecinstwie slomkowozolte. Teraz ciemny,średni mysli blond. Chyba dobrze mi bylo w tlenionym blondzie ale przekonana nie jestem

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
chyba koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze mi w turkusowym- wszyscy mi to mówią. Lubie czerń - ale to moje subiektywne odczucie i bardzo dużo beżu,ecru,brązu, duzo pasteli,raczej szarości. Biały typowy chyba mi nie służy.

Edytowane przez anisia
Czas edycji: 2007-10-17 o 08:45
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 12:18   #474
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Nikt nie może mi pomóc...?
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 14:31   #475
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mało kiedy mam czas looknąć co słychać na forum "pytania do wizażystki" ale jak zobaczyłam ze watek został odkopany to postanowiłam wpaść. Tak też:
tulipanna - jesień
anisia - miedzy wiosną a latem. Piegi, złocista skóra przemawia za wiosną ale mysi kolor włosów i pastele, szarości w ubiorze - lato.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 20:47   #476
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Mało kiedy mam czas looknąć co słychać na forum "pytania do wizażystki" ale jak zobaczyłam ze watek został odkopany to postanowiłam wpaść. Tak też:
tulipanna - jesień
anisia - miedzy wiosną a latem. Piegi, złocista skóra przemawia za wiosną ale mysi kolor włosów i pastele, szarości w ubiorze - lato.
Dziekuje za odpowiedz. Jestem ciekawa skad wiesz, czy nie zima? 100% jesien, co o tym zdecydowalo? Czy powinnam uzywac zimnych czy cieplych podkladow i farb?

Albo po prostu: czy jestem cieplym czy chlodnym typem urody?

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2007-10-17 o 21:41
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 23:13   #477
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Kolor opalenizny u zimy jest zawsze chłodny oliwkowy bądz brazowy przykurzony. U zimy królewny snieżki opalenizna jest praktycznie niemozliwa albo baardzo delikatna. Ale nigdy w odcieniu złoto-żółtym.
Twoja cera jest "gesta" tzn nie widac (przynajmniej na załaczonych zdjeciach) żyłek bądz naczynek tzn nie jest transparetna, nie ma w sobie nic z odcienia błękitu co jest typowe dla zim typu królewna snieżka bo zima południową napewno nie jestes gdyz masz zbyt jasna skóre. Jesien nie rumieni sie w ogóle albo bardzo rzadko. Ciepłe refleksy we włosach...Zdecydowanie wiecej cech ciepłych - typ kolorystyczny jesień (typ ciepły)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 06:14   #478
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia, określ proszę wiosnę i lato. Czy jestem cieplym czy chlodnym typem urody?
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 07:46   #479
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Kolor opalenizny u zimy jest zawsze chłodny oliwkowy bądz brazowy przykurzony. U zimy królewny snieżki opalenizna jest praktycznie niemozliwa albo baardzo delikatna. Ale nigdy w odcieniu złoto-żółtym.
Twoja cera jest "gesta" tzn nie widac (przynajmniej na załaczonych zdjeciach) żyłek bądz naczynek tzn nie jest transparetna, nie ma w sobie nic z odcienia błękitu co jest typowe dla zim typu królewna snieżka bo zima południową napewno nie jestes gdyz masz zbyt jasna skóre. Jesien nie rumieni sie w ogóle albo bardzo rzadko. Ciepłe refleksy we włosach...Zdecydowanie wiecej cech ciepłych - typ kolorystyczny jesień (typ ciepły)
Już wszystko rozumiem W takim razie najwyższa pora poeksperymentować z ciepłymi barwami, przed którymi do tej pory uciekałam. Dziękuję Ci bardzo, jesteś niezastąpiona
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 10:22   #480
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

anisia - zdjecie? (prawdopodobnie wiosna)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.