Dziwne włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 10:18   #1
arek7777777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5

Dziwne włosy


Cześć ,mam taki problem z włosami , codziennie myje głowę uzywając odrzywki i szamponu lecz stan moich włosów jest niezadowalajacy strasznie sie pusza gdy sa juz troche dłuzsze ,nie mają żanego blasku i są takie jakby poplątane przynajmniej na takie wyglądają bo moge je czesac bez problemu.Gdy uzyje prostowanicy do włosów włosy stają sie takie bardziej miękkie w dotyku lepiej je układać mają więszszy blask itp. Jednak bardzo cięzko jest prostowac włosy które mają ok 4-5 cm i musze to robic po kazdym myciu głowy ;/wiec ciągłe prostowanie włosów odpada.Czy da się jakos inaczej uzyskac efekt takich fajnych prostych niepoplatanych włosów jakimis kosmetykami no i co zrobic aby miały taki fajny blask ?Planuje zapuścic włosy ( cos takiego mnie interesuje http://ikf.styl.fm/fryzury-meskie/fryzura484185.htm) a z takimi włosami jak mam teraz to nie mozliwe pzdr i czekam na odpowiedz
arek7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:56   #2
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Dziwne włosy

a może odżywka Wax? osobiście polecam
dobrze działa też olejek rycynowy (do kupienia w aptece, kilka złotych)- włosy się nie puszą, są dość miękkie. Oczywiście nie nakładasz go codziennie.

była też taka odzywka, a moze balsam, nie pamiętam, fioletowy Sunsilk, jako , ze jestes facetem nie wiem czy Ci sie spodoba taki zapach, ale znajoma uzywala i chwaliła sobie - po nim miała gładkie, proste włosy.

pzdr
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 14:54   #3
arek7777777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwne włosy

tylko ze produktów Sunsilk juz chyba w Polsce nie ma ;/
edit: kupiłem szampon i odżywkę nivea do prostowania włosów puszystych i suchych , jednak efektu wyprostowania zadnego ;/ jedynie włosy takie troche milsze w dotyku efekt jest fajny ale tylko ghy mam mocno wilgotne włosy po całkowitym wysuszeniu siano ;/
ktos wie co moge innego zastosować ?

Edytowane przez arek7777777
Czas edycji: 2010-02-17 o 16:58
arek7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 17:56   #4
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Dziwne włosy

Poszukaj odpowiedzi na innych wątkach i przejrzyj KWC, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A szampon i odżywka Nivea które kupiłeś są strasznymi bublami - tu masz linki do opinii, jak widać 'niezbyt' dobre (szampon i odżywka). Gdybyś najpierw zerknął na opinie na KWC a potem kupił kosmetyki pieniądze nie poszły by w błoto .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:49   #5
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Dziwne włosy

może musisz bardziej nawilżyć i obciążyć włosy jakąś maską by były gładsze i bardziej lśniące...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:57   #6
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Dziwne włosy

Ogólnie uważam że ani szamponem ani odżywką nie osiągniesz efektu prostych włosów jeśli z natury mają tendencję do wywijania. Mogą jedynie pomóc gdy chcesz podprostować włosy na szczotce i suszarce. Niczym jednak nie osiągniesz takiego efektu jak po prostownicy.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 10:23   #7
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Dziwne włosy

może trwałe prostowanie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 08:45   #8
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 108
Dot.: Dziwne włosy

co mu da trwałe prostowanie skoro jego wlosy maja 4 cm dlugosci? przeciez i tak zaraz je przytnie.

Wg mnie problem tkwi w za częstym myciu głowy. Można mieć najlepsze odżywki, ale nic nie pomoże na zaburzoną równowage. Wlosy powinno sie myć co 3 dni. I każdy kto na prawde sie zna na włosach powie że im rzadziej tym lepiej.
Myśle że nie bez powodu faceci noszą krótkie wlosy. Długie i nieumyte to straszny widok, więc w Twoim wypadku proponuje albo ściąć i mieć krótką fryzurke, albo prostowac i myć codziennie.,
__________________
"Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:29   #9
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Dziwne włosy

Wszystko zależy od rodzaju włosów, widocznie taki urok twoich kosmyków. Jeśli nie prostownica to może serum do włosów "Joanna" ? Jest świetne, wystarczy niewielka ilość, a włosy są wygładzone.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Odn. mycia włosów- niektórym przetłuszczają się włosy już po jednym dniu, więc nie sądzę żeby czekanie 3 dni na umycie włosów było dobrym pomysłem.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:00   #10
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Dziwne włosy

Dokładnie, ja muszę myć włosy codziennie bo szybko się przetłuszczają i wątpie aby chodzenie 3 dni z przetłuszczonymi włosami było zdrowsze.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.