Rzuciłem szkole. Jest mozliwosc powrotu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 10:09   #1
We4reYoung
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12

Rzuciłem szkole. Jest mozliwosc powrotu?


Witam na poczatku roku szkolnego rzucilem szkole. Myslicie ze jest mozliwosc powrotu? Zaliczenia calego materialu do konca roku? Chodzilem do technikum. Mial ktos podobna sytuacje tyle ze to byla 3 klasa a znajomi mieli juz praktyki. Myslicie ze daloby sie to jakos zalatwic? Sa szanse?
We4reYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 20:35   #2
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Rzuciłem szkole. Jest mozliwosc powrotu?

Raczej nie przyjęliby Ciebie teraz w trakcie roku szkolnego jak rzuciłeś szkołę. Spróbuj zapytać w szkole czy przyjmą Ciebie w szkole od września np. od tej 3 klasy. Ale nie masz żadnej gwarancji, że tak sie uda, bo równie dobrze szkoła może sie uprzeć, że masz zaczynać szkołę od zera. Jak będziesz pełnoletni, to równie dobrze to technikum może powiedzieć, że to szkoła dla młodzieży, wiec nie przyjmuje pełnoletnich i żebyś poszedł do zaocznej szkoły dla dorosłych (a tam ciężko o technikum, prędzej zaoczne liceum). Ale najlepiej jak zadzwonisz do szkoły i zapytasz. Ale jak rzuciłeś szkołę kilka miesięcy temu, to nie da sie Ciebie przywrócić w trakcie roku, żebyś pozaliczał wszystko, tylko co najwyżej możesz myśleć o przywróceniu do szkoły we wrześniu
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 20:35:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.