Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-14, 18:59   #1
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275

Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy


Cześć dziewczyny, po 2gim porodzie okazało sie,ze mam rozerwane mięśnie pochwy , wiec robię niedługo operacje aby je zszyć a przy okazji zrobię plastykę pochwy aby ja trochę zmniejszyć. Czy któraś miała z tym doświadczenie? Jak długo sie dochodzi po takiej operacji do siebie aby mozna było normalnie w spodniach chodzić? No i kiedy mozna współżyć ?
Dzięki za wszelkie rady!
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 09:02   #2
niunia2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy

nie mam doświadczenia, ale mój kolega tym się zajmuje w Lublinie. Wiem że kiedyś gadaliśmy o tym przy piwie i bardzo polecał. nie w sensie że szukał klientki, bo mnie na to nie stać, ale opowiadał jakie to cudne efekty, nawet pokazał fotki przed i po. jeśli chcesz to mogę zapytać, nie robi tego prywatnie tylko jako pracownik jakieś kliniki w Lublinie.
niunia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 05:25   #3
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy

Cytat:
Napisane przez niunia2017 Pokaż wiadomość
nie mam doświadczenia, ale mój kolega tym się zajmuje w Lublinie. Wiem że kiedyś gadaliśmy o tym przy piwie i bardzo polecał. nie w sensie że szukał klientki, bo mnie na to nie stać, ale opowiadał jakie to cudne efekty, nawet pokazał fotki przed i po. jeśli chcesz to mogę zapytać, nie robi tego prywatnie tylko jako pracownik jakieś kliniki w Lublinie.
Hej, dzięki za odpowiedz. Ja juz mam lekarza w swoim mieście. Generalnie to chciałam sie dowiedzieć jak długi boli itp itd. Ale widać, ze dziewczyny albo nie robiły tego albo wstydzą sie o tym mówić ...
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 08:35   #4
niunia2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy

przecież u nas wciąż pokutuje przekonanie, że wszelakie operacje plastyczne to zło, a laska która to robi to pustak. To nic, że każdy się za takową ogląda skrycie, ale wypada powiedzieć że ble.

Ps. ćwiczyłaś mięśnie kegla? ja tam zachwalam efekty każdemu i każdej, różnica w seksie jest jak jazda maluchem i porshe
niunia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 17:09   #5
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy

Cytat:
Napisane przez niunia2017 Pokaż wiadomość
przecież u nas wciąż pokutuje przekonanie, że wszelakie operacje plastyczne to zło, a laska która to robi to pustak. To nic, że każdy się za takową ogląda skrycie, ale wypada powiedzieć że ble.

Ps. ćwiczyłaś mięśnie kegla? ja tam zachwalam efekty każdemu i każdej, różnica w seksie jest jak jazda maluchem i porshe
Ćwiczyłam 2 lata. Kupiłam kulki rożnej ciężkości, takie dla początkujących i dla zaawansowanych. To jak je wkładałam to przy wyjściu z łazienki już mi wypadały. Czyli 2 kroki może.... Jak je wkładałam głębiej, to sie trzymały nawet pół dnia. A co sie okazało,ze mięsień przy wejściu do pochwy był pęknięty a ten drugi, głębiej był cały, dlatego jak wkładałam głębiej to kulki sie trzymały. A ten pierwszy mięsień to moglambym do końca życia ćwiczyć i nic by sie nie poprawiło bo był pęknięty.

Jako,ze nikt sie nie dzieli doświadczeniami to ja już moge sie podzielić swoimi. Dziś rano miałam plastykę krocza i plastykę pochwy robiona (tak to sie fachowo nazywa). Ból jest do zniesieni. Robilam we Wrocławiu u dr WW i AK( dwaj dr to robią, jeden WW to chirurg a drugi to ginekolog). Uwielbiam ich za poczucie humoru hehe i oczywiście fachowość Szpital nowy, opieka super. Pielęgniarka powiedziała,ze wyglądam jakby tam nic nie było robione. Póki co nie moge zweryfikować Uff
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 07:59   #6
niunia2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy

mozesz napisac o kosztach?
niunia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 16:36   #7
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy

Cytat:
Napisane przez niunia2017 Pokaż wiadomość
mozesz napisac o kosztach?
6800 zł dość drogo ale to dlatego,ze dwie sprawy były zrobione podczas 1 operacji
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-30, 08:21   #8
niunia2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Plastyka pochwy i zszywanie mięśni pochwy

hm, nie wydaje się aż tak źle. daj znać za parę dni/tygodni jak efekty
niunia2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-30 09:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.