Moje watpliwości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 20:27   #1
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Question

Moje watpliwości


Otóż tak, przez czerwiec wzięłam pierwsze opakowanie tabletek Yasmin. Pod koniec opakowania poszłam do babki żeby mi je zmieniła, bo raczej ciężko je znosiłam, bolała mnie wątroba, zauważyłam że zaczynam w zastarszającym tempie puchnać. Jednak ona stwierdziła, że na jakims badaniu 2 lata temu wyszło że moge mieć zylaki "tam" więc ona nie przepisze mi innych pigułek, bo one są najbezpieczniejsze podobno i w ogóle to żadnych mi nie przepisze, bo są niby nie dla mnie. Co ciekawe pół roku wczesniej aż sama mnie namawiała na tabletki A z tego badania na początku stwierdzili że to może byc torbiel, co leczyłam właśnie pigułkami, poźniej że jakaś endometrioza, a teraz że jakieś żylaki, jasne z jedego badania 3 różne rzeczy Chyba pójde jeszcze raz się zbadać, bo już w ogóle mi sie to nie podoba.
Ale odbiegłam troche od mojgo właściwego pytania Co teraz będzie zmoim cyklem?? Przeciez mogł już się rozlegulować troche. Zastanawiam się czy normalnie dostane miesiączke później (w końcu ten cykl co teraz miałam miał tylko 3 tygodnie), jak to teraz jest z moim jajeczkowaniem i dniami płodnymi.
Wiem, że mi diagnozy przez neta nie wystawicie Ale może coś wiecie na ten temat, albo miałyście podobną sytuacje
Pozdrawiam
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.