problemy z buzia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 15:23   #1
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35

problemy z buzia


Witam!!! Nie wiem czy dobrze yrafiłam internet mam od niedawna,wiec jeszcze sie ucze i mam nadzieje ze wybaczycie mi jezeli robe cos nie tak.Mam straszny problem z buzia,to wszystko zaczelo sie jakies 3-4 miesiace po porodzie,trwa do dzisiaj z tym tylko ze coraz bardziej stan mojej buzi sie pogarsza,mala zaraz skonczy rok a ja zamias cieszyc sie ze mam sliczna coreczke i wspanialego meza,codziennie placze i nie moge patrzec na siebie w lusterkiu.Na buzi mam palno zaczerwienien to sa takie plaki czerwone najwiecej na policzkach no i podskorne grodki,do tego dochodza zaskorniki i rozszerzone pory ktore wygladaja wstretnie.Buzie mam strasznie przesuszona uzywam kremu ktory polecila mi kosmetyczka nazywa sie 'Lerosett exclusive"mial podobno nawilzac i leczyc stany zapalne skory ale nic mi nie pomaga,w czwartek mam wizyte u dermatologa,ale nie prywatnie tylko w przychodni,mam nadzieje ze mi cos poradzi na ta moja pskudna buzie,boje sie tylko ze nie wszytsko bede mogla zazywac,poniewaz karmie jeszcze mala,wiec pewnie moje marzenia o buzi z przed ciazy sa nie realne,powoli zaczynam myslec,ze tak juz zawsze bede wygladala,staram sie myslec pozytywnie,ale jak patrze w lusterko i widze te plamy,grodki i sciagnieta skore ze az pinowe paski mam na czole i polikach to az rece mi opadaj.Pordzcie mi cos prosze
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:37   #2
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: problemy z buzia

Cytat:
Napisane przez wikula26 Pokaż wiadomość
Witam!!! Nie wiem czy dobrze yrafiłam internet mam od niedawna,wiec jeszcze sie ucze i mam nadzieje ze wybaczycie mi jezeli robe cos nie tak.Mam straszny problem z buzia,to wszystko zaczelo sie jakies 3-4 miesiace po porodzie,trwa do dzisiaj z tym tylko ze coraz bardziej stan mojej buzi sie pogarsza,mala zaraz skonczy rok a ja zamias cieszyc sie ze mam sliczna coreczke i wspanialego meza,codziennie placze i nie moge patrzec na siebie w lusterkiu.Na buzi mam palno zaczerwienien to sa takie plaki czerwone najwiecej na policzkach no i podskorne grodki,do tego dochodza zaskorniki i rozszerzone pory ktore wygladaja wstretnie.Buzie mam strasznie przesuszona uzywam kremu ktory polecila mi kosmetyczka nazywa sie 'Lerosett exclusive"mial podobno nawilzac i leczyc stany zapalne skory ale nic mi nie pomaga,w czwartek mam wizyte u dermatologa,ale nie prywatnie tylko w przychodni,mam nadzieje ze mi cos poradzi na ta moja pskudna buzie,boje sie tylko ze nie wszytsko bede mogla zazywac,poniewaz karmie jeszcze mala,wiec pewnie moje marzenia o buzi z przed ciazy sa nie realne,powoli zaczynam myslec,ze tak juz zawsze bede wygladala,staram sie myslec pozytywnie,ale jak patrze w lusterko i widze te plamy,grodki i sciagnieta skore ze az pinowe paski mam na czole i polikach to az rece mi opadaj.Pordzcie mi cos prosze

Witam!

Jeśli takie objawy ci sie rozpoczely koniec wrzesnia/pazdziernik to chyba mialem cos podobnego;p

Zapewne trudno bedzie dostac silny antybiotyk ze wzgledu na karmienie piersia..

Wydaje mi się, że dermatolog na przebarwienia/czerowne plamy moze przepisac kwasy.

Do tego an stany zapalne żel z antybiotykiem może clindacne.

Specjalista nie jestem i nie widze jak wyglada Twoja buzia wiec niech najlepiej o leczeniu zdecyduje dermatolog.

Pozdraweiam i zycze powrotu do zdrowia
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:21   #3
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: problemy z buzia

Hej Nierozumiany15!!!
Dzięki za rady,tylko Ty odpowiedziałeś,jestem naprawde wdzieczna,do dermatologa ide w czwartęk,mam nadzieje,ze jakoś mi pomoże,jeszcze raz dziekuje.Napisze co i jak po ja bede juz po wizycie.
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:56   #4
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: problemy z buzia

Nie ma sprawy

Rozumiem Cie naprawde, tym bardziej, że masz teraz dziecko..

Większość lekarzy mówiła panią w ciąży, że po urodzeniu dziecka zazwyczaj trądzik zanika..

Nie martw się, ja też się lecze w przychodzni, ale i tam potrafi się dobry dermatolog trafić . Na pewno na wizycie musisz zaznaczyć, że karmisz dziecko, lepiej żebys uprzedziła lekarza i żeby nie doszło do jakiś komplikacji.

Jak będziesz po wizycie to napisz to Ci dermatolog przepisała, chętnie to obejrzę

Pozdrawiam .
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 15:22   #5
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: problemy z buzia

a miałaś wcześniej problemy z tradzikiem moze to tradzik o podłożu hormonalnym.
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:06   #6
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: problemy z buzia

Cytat:
Napisane przez maltusia87 Pokaż wiadomość
a miałaś wcześniej problemy z tradzikiem moze to tradzik o podłożu hormonalnym.
Być może to jest właśnie trądzik o podlozou hormonalnym, ale zazwyczja objaawy znikaja po urodzeniu dziecka.

Najlepiej gdyby to obejrzal dermatolog.

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 06:31   #7
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: problemy z buzia

Hej!!!Dzisiaj mam wizyte u dermatologa wiec zobacze co mi powie.
Maltusia87,chodzi własnie o to,ze ja nigdy nie mialam problemu z tradzikiem,nie mowie ze nigdy nic mi nie wyskoczylo,ale to bylo w czasie dojrzewania,ni czasami przed okresem pojawily sie 2 -3 pryszczyki,a poza tym wiekszych problemow nie mialam.Tak jak pisałam wczesniej,wszystko zaczeło się pare miesiecy po urodzeniu dziecka.Mam nadzieje ze ten dermatolog mi pomoze dam znac jak bede po wizycie,jestem pozytywnie nastawiona,trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 06:39   #8
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: problemy z buzia

Cytat:
Napisane przez wikula26 Pokaż wiadomość
Hej!!!Dzisiaj mam wizyte u dermatologa wiec zobacze co mi powie.
Maltusia87,chodzi własnie o to,ze ja nigdy nie mialam problemu z tradzikiem,nie mowie ze nigdy nic mi nie wyskoczylo,ale to bylo w czasie dojrzewania,ni czasami przed okresem pojawily sie 2 -3 pryszczyki,a poza tym wiekszych problemow nie mialam.Tak jak pisałam wczesniej,wszystko zaczeło się pare miesiecy po urodzeniu dziecka.Mam nadzieje ze ten dermatolog mi pomoze dam znac jak bede po wizycie,jestem pozytywnie nastawiona,trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam

Dobre nastawienie to podstawa

Powodzenia!
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.