Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-04, 05:58   #2041
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

W lecie to szybciej rosną włosy również tam, gdzie nie trzeba

Często się przewija wzmianka o betonowym serum Syossa. W czym się objawia ta jego "betonowatość" i jaki ma wpływ na włosy? Czy to jest jeszcze dostępne w sklepach?
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 07:22   #2042
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5399481 9]W lecie to szybciej rosną włosy również tam, gdzie nie trzeba

Często się przewija wzmianka o betonowym serum Syossa. W czym się objawia ta jego "betonowatość" i jaki ma wpływ na włosy? Czy to jest jeszcze dostępne w sklepach?[/QUOTE]



Aleksandriiia o tym pisała. Jest betonowy, bo ma same silikony i olej arganowy. Dobrze chroni włosy na zimę. I podobno ciężko go w sklepach dostać już. Chociaż Aleksandriiia go znalazła.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 08:34   #2043
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Ja mam największy przyrost na wiosnę i w lecie Zwykle tak jest, że po wakacjach mam już dość długie i od razu we wrześniu podcinałam, bo jednak o długie cienkie włosy ciężko zadbać na tyle, żeby końce dobrze wyglądały tak długo bez podcinania. No to szłam do fryzjera i zawsze miałam obcinane za dużo, na jesień włosy przestawały rosnąć i wszystko od początku

Może to faktycznie więcej owoców i warzyw, wszystkiego jest więcej pod ręką, teraz przyznaję często zapominam o jedzeniu owoców
Ja nawet nie odczuwam potrzeby ich jedzenia. Jem kiedy mi się przypomni, a wiadomo latem owoce "przypominają" o sobie z każdego straganu.

Teraz mam akcję brania do pracy mandarynek

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5399481 9]W lecie to szybciej rosną włosy również tam, gdzie nie trzeba

Często się przewija wzmianka o betonowym serum Syossa. W czym się objawia ta jego "betonowatość" i jaki ma wpływ na włosy? Czy to jest jeszcze dostępne w sklepach?[/QUOTE]

Betonowość Syossa objawiała się posiadaniem w jego składzie jednego silkonu zmywalnego tylko SLeSem. Inne sera zazwyczaj takich nie posiadają. Wszystkie mają przecież silikony i dodatki jakichś olejków, a jedyną różnicą jest to, że silikony te są łatwiej zmywalne.

Niestety to już przeszłość, Syoss zmienił skład. Aleksandria dorwała pewnie jeden z ostatnich egzemplarzy ze starym składem.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 08:38   #2044
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja nawet nie odczuwam potrzeby ich jedzenia. Jem kiedy mi się przypomni, a wiadomo latem owoce "przypominają" o sobie z każdego straganu.

Teraz mam akcję brania do pracy mandarynek



Betonowość Syossa objawiała się posiadaniem w jego składzie jednego silkonu zmywalnego tylko SLeSem. Inne sera zazwyczaj takich nie posiadają. Wszystkie mają przecież silikony i dodatki jakichś olejków, a jedyną różnicą jest to, że silikony te są łatwiej zmywalne.

Niestety to już przeszłość, Syoss zmienił skład. Aleksandria dorwała pewnie jeden z ostatnich egzemplarzy ze starym składem.
Ja odkąd nie jem słodyczy zmieniłam je na owoce. Przez to mam mniejszą ochotę, no i zawsze to zdrowiej. Jem jeden - dwa owoce dziennie. Muszę się dziś wybrać właśnie do sklepu po nie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 08:45   #2045
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5399481 9]W lecie to szybciej rosną włosy również tam, gdzie nie trzeba

Często się przewija wzmianka o betonowym serum Syossa. W czym się objawia ta jego "betonowatość" i jaki ma wpływ na włosy? Czy to jest jeszcze dostępne w sklepach?[/QUOTE]

W sumie wszystko juz dziewczyny wyjasnily. Moze uda Ci sie jeszcze gdzies znalezc. Ja znalazlam w superpharm na polce z wyprzedazami. Stary sklad od nowego rozni sie tylko tym ze ma trisioxane, i na przedniej etykiecie ma okragla naklejke new. Nowy sklad ma prostokatna




Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość


Aleksandriiia o tym pisała. Jest betonowy, bo ma same silikony i olej arganowy. Dobrze chroni włosy na zimę. I podobno ciężko go w sklepach dostać już. Chociaż Aleksandriiia go znalazła.






Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja nawet nie odczuwam potrzeby ich jedzenia. Jem kiedy mi się przypomni, a wiadomo latem owoce "przypominają" o sobie z każdego straganu.

Teraz mam akcję brania do pracy mandarynek



Betonowość Syossa objawiała się posiadaniem w jego składzie jednego silkonu zmywalnego tylko SLeSem. Inne sera zazwyczaj takich nie posiadają. Wszystkie mają przecież silikony i dodatki jakichś olejków, a jedyną różnicą jest to, że silikony te są łatwiej zmywalne.

Niestety to już przeszłość, Syoss zmienił skład. Aleksandria dorwała pewnie jeden z ostatnich egzemplarzy ze starym składem.
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 09:22   #2046
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5399481 9]W lecie to szybciej rosną włosy również tam, gdzie nie trzeba
[/QUOTE]

Racja

U mnie na włosowym froncie od dłuższego czasu nic nowego. Przed świętami zafarbowałam całość brązem od garniera bo już nie mogłam patrzeć na te moje różnokolorowe włosy Włosy nie są w złym stanie, teraz co mycie stosuję OMO i mocno silikonową pielęgnację. Jak na razie jest ok
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 06:48   #2047
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja odkąd nie jem słodyczy zmieniłam je na owoce. Przez to mam mniejszą ochotę, no i zawsze to zdrowiej. Jem jeden - dwa owoce dziennie. Muszę się dziś wybrać właśnie do sklepu po nie.
Nie rezygnuję ze słodyczy Nie jem ich dużo, czasami potrafię np. nie zjeść nic słodkiego przez tydzień, a później cała Milka moja, na raz

Teraz oprócz zainteresowania owocami, chcę trochę przypilnować warzywa. Bo z tym też jest różnie, chociaż i tak większość jem w formie ugotowanej wiec ich wartość jest wątpliwa.

Mam wrażenie, że moim włosom służą mrozy. Jest sucho, mniej się puszą, jedyne co to mogę mieć przyklap od czapki.

Niestety kolor powoli się wymywa.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 07:27   #2048
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A ja polecam wcinac kielki ich hodowla jest bajecznie prosta i tania a bomba witaminowa niesamowita
Odebralam wyniki Tsh 3.8 norma do 4.2 lipidogram tez w normie chociaz moglo byc lepiej. Koniec z frytaskami o 23
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 08:24   #2049
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

O wlasnie! Dawno nie hodowalam kielkow! Nigdzie stacjonarnie nie moge trafić na nasiona na kielki..
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 08:26   #2050
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
A ja polecam wcinac kielki ich hodowla jest bajecznie prosta i tania a bomba witaminowa niesamowita
Odebralam wyniki Tsh 3.8 norma do 4.2 lipidogram tez w normie chociaz moglo byc lepiej. Koniec z frytaskami o 23
Czasami kupuję kiełki, w hodowanie się nie bawię, bo u mnie najlepiej radzą sobie kaktusy, wszystko inne tak jakby potrafię zalać lub zasuszyć

Też w najbliższym czasie idę zrobić wyniki, m.in. hormony tarczycy. Raz w roku warto.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 08:59   #2051
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Na kielkownicy nie da sie zalac kielkow, ewentualnie ususzyc :p
Nasionankupuje w sklepach z eko zywnoscia itp chociaz maja maly wybor i zastanawiam sie nad zamowieniem na allegro
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 09:41   #2052
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wolha ja hoduje w sloiku. Nie podlewam ich tylko przeplukuje woda 2-3 razy dziennie. Stoja zawsze w kuchni, wiec o sobie przypominaja
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 11:09   #2053
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Może w takim razie kiedyś zdecyduje sie na własne uprawianie. Póki co właśnie zjadłam śniadanie przyprawione kiełkami z biedronki.

Nie wiem co, nie wiem jak, ale przy ostatnim myciu włosów, wypadło mi ich bardzo mało
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-01-06 o 11:15
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 11:49   #2054
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mam takie śmieszne plastikowe coś do kiełków docelowo, muszę słonecznika wyhodować, mniam!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:23   #2055
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Tak jeszcze co do zdrowego jedzenia. Lubię orzechy, różne mieszanki z Rosssmana itp. tylko rzadko kupuję, bo potrafię zjeść na raz Przeraża mnie ilość kalorii, którą pochłaniam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 10:15   #2056
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tak jeszcze co do zdrowego jedzenia. Lubię orzechy, różne mieszanki z Rosssmana itp. tylko rzadko kupuję, bo potrafię zjeść na raz Przeraża mnie ilość kalorii, którą pochłaniam.
Ja też lubię. Najbardziej mieszankę studencką chyba
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 10:25   #2057
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Z tych mieszanek tylko pozbywam się rodzynek, bo ich szczerze nie znoszę

Oglądam sobie np. film, czytam książkę i sięgam do torebki, a godzinę później sprawdzam, że zjadłam 600 kcal i mam ochotę na więcej
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 10:26   #2058
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Z tych mieszanek tylko pozbywam się rodzynek, bo ich szczerze nie znoszę

Oglądam sobie np. film, czytam książkę i sięgam do torebki, a godzinę później sprawdzam, że zjadłam 600 kcal i mam ochotę na więcej
Ja rodzynki lubie. A odkąd nie jem słodyczy to jakoś mi tam dostarczają energii
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 10:54   #2059
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tak jeszcze co do zdrowego jedzenia. Lubię orzechy, różne mieszanki z Rosssmana itp. tylko rzadko kupuję, bo potrafię zjeść na raz Przeraża mnie ilość kalorii, którą pochłaniam.
Ja mam to samo kocham słonecznik ale potrafie zjeść całą paczke na raz która ma np. 2000 kcal
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 14:57   #2060
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Składniki niezbędne do wzrostu włosów zawierają pestki dyni
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 15:45   #2061
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo kocham słonecznik ale potrafie zjeść całą paczke na raz która ma np. 2000 kcal
Slonecznika lubię jeść świeżego latem. Dłubanie takiego np. na plaży to sama przyjemność.

Co do dyni - to jest moja zmora. Nie ruszę, zdrapuje nawet z bułek. Wiem, że zawiera dużo magnezu, a ja czasami potrafie sobie go wypłukać, ale u mnie pesteczki nie przejdą.

Naolejowałam włosy, a że wtedy je rozczesuję mogę powiedzieć, że ich dobra passa trwa. Sebek lotion jest genialny, wypadło o połowę (jak nie jeszcze mniej) niż normalnie po 4 dniach nieczesania
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-01-07 o 15:50
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 17:26   #2062
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Talking Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja dosypuje ziarna chia do owsianki, a czy to dobre dla wlosow juz nie pamietam słonecznika mam jeszcze pol torebki.
Wolha, ty myjesz co 4 dni? Jak tam syndrom dnia drugiego bo u mnie po nocy to nigdy nie wiadomo czy da sie wyjsć do ludzi czy niezbyt .
Ja czesze włosy mokre po myciu, z odzywka bs
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:34   #2063
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja dosypuje ziarna chia do owsianki, a czy to dobre dla wlosow juz nie pamietam słonecznika mam jeszcze pol torebki.
Wolha, ty myjesz co 4 dni? Jak tam syndrom dnia drugiego bo u mnie po nocy to nigdy nie wiadomo czy da sie wyjsć do ludzi czy niezbyt .
Ja czesze włosy mokre po myciu, z odzywka bs
Chia to jest ponąć specyfik co to tańczy i śpiewa Ogólnie fajnie to w jakichś koktajlach i deserach wygląda, ale sama nie kupuję, bo zwyczajne polskie siemię lniane ma ponoć te same właściwości

Myję co 4, bo zimą tego potrzebuję, gdy nie nosze czapki mogłabym nawet co 5, ale "nie wyglądam"

U mnie syndrom "dnia drugiego" zaczyna sie tak od czwartego dnia właśnie, lub jak pada/ jest wilgotno/ wpisz inne złośliwości mogące zaszkodzić falkom - od trzeciego. Zasadniczo to ja myję włosy na noc, więc co mi z tego wyszło dowiaduję sie dopiero dnia drugiego Mam skrajnego suchelca od szyji w górę, wiecznie suchy pysk, ale jest też korzyść w postaci nieprzetłuszczającego sie skalpu. Do końca studiów mylam chyba raz na 6-7 dni, ale wtedy włosy w ogóle mi sie nie przetłuszczały bo za sprawą rozjaśniacza stały na sztorc i były suchymi piórami

Chyba zacznę stawiać ołtarzyki Seboradinowi Lotion. Myłam włosy i ne wierzyłam, że może ich wypaść tak mało.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:25   #2064
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ktory Lotion tak chwalisz, ja mialam Niger i z qypadaniem nie robil nic.

Betonowy syoss robi mi cuda z koncowkami, tak cudnie dociaza, ze w koncu rozpuszczone nie lataja jak piorka w kazda strone, tylko teorza piekna calosci s sprawiaja dobre pozozy jako takiej gestosci
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 06:32   #2065
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Aleksandriiia dokładnie ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...trusowego.html

dopiero teraz zobaczyłam, że na kwc nie ma rewelacyjnych opinii. Jak widać każdemu służy coś innego, ale nieco się dziwię, bo wydawało mi się, że na blogach opinie były znacznie lepsze.

W każdym razie ja się na tej serii (bo balsam z niej mam już czwarty raz) kompletnie nie zawiodłam. Mój skalp nie reaguje prawie na nic, więc poprzeczka podniesiona bardzo wysoko i dało radę


Miałam raz Seboradin Niger i też nie zrobił nic po za upiornym śmierdzeniem, a lotion do wypadających pachnie świetnie i działa.

Fajnie, że podpasował Ci Syoss U mnie Isana daje radę, włosy wyglądają fajnie, ale trudno, żeby nie skoro straciłam ostatnio dobrych kilka cm. Zobaczymy, czy będą się trzymać przez najbliższe kilka miesięcy.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-01-08 o 06:34
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 07:00   #2066
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Myję co 4, bo zimą tego potrzebuję, gdy nie nosze czapki mogłabym nawet co 5, ale "nie wyglądam"

U mnie syndrom "dnia drugiego" zaczyna sie tak od czwartego dnia właśnie, lub jak pada/ jest wilgotno/ wpisz inne złośliwości mogące zaszkodzić falkom - od trzeciego. Zasadniczo to ja myję włosy na noc, więc co mi z tego wyszło dowiaduję sie dopiero dnia drugiego Mam skrajnego suchelca od szyji w górę, wiecznie suchy pysk, ale jest też korzyść w postaci nieprzetłuszczającego sie skalpu. Do końca studiów mylam chyba raz na 6-7 dni, ale wtedy włosy w ogóle mi sie nie przetłuszczały bo za sprawą rozjaśniacza stały na sztorc i były suchymi piórami.
Ja myje co drugi dzień. Mogłabym teoretycznie co trzeci bo czasem włosy sa nawet OK, ale skalp sie nieco przetłuszcza i pod koniec dnia drugiego juz jest świąd .
Moje klaki sa coraz bardziej niskoporowate chyba i zachowują sie całkiem jak normalne a nie suche włosy. Błyszczą niesamowicie .
Myje rano bo wtedy mam czas. Na wilgoć nie reagują zupełnie, puchu nie uświadczysz.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 07:26   #2067
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wolha też używam balsamu z tej serii, jedno opakowanie już zużyłam, ale niezbyt regularnie, teraz lecę z drugim, a Niger, hmm baby hair dużo w trakcie jego stosowania mi wyszło, ale czy to tylko i wyłącznie jego zasługa, nie wiem, za to z przetłuszczaniem nie zrobił nic
Syoss to faktycznie cud dla moich włosów, szkoda, że już zniknął z półek...
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 07:38   #2068
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja na razie nie mam żadnego serum. Mama nie znalazła nigdzie jedwabiu GP, ma mi kupić serum Isany. Ciekawam jak sie spisze . Juz sie nie mogę doczekać paczki.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 08:25   #2069
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja myje co drugi dzień. Mogłabym teoretycznie co trzeci bo czasem włosy sa nawet OK, ale skalp sie nieco przetłuszcza i pod koniec dnia drugiego juz jest świąd .
Chyba większość dziewczyn z włosami falowanymi czy kręconymi myje je częściej niż potrzebuje, bo albo włosy wyglądają, ale skalp protestuje, albo skalp okej, ale włosy niewyjściowe

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Wolha też używam balsamu z tej serii, jedno opakowanie już zużyłam, ale niezbyt regularnie, teraz lecę z drugim, a Niger, hmm baby hair dużo w trakcie jego stosowania mi wyszło, ale czy to tylko i wyłącznie jego zasługa, nie wiem, za to z przetłuszczaniem nie zrobił nic
Syoss to faktycznie cud dla moich włosów, szkoda, że już zniknął z półek...
Polecam, może być niezłe.

Mnie Niger ani nie zmniejszył wypadania, ani nie zafundował bejbików. O przyspieszeniu nie wspominam, bo tego nie dokonało nic wi ciągu ponad 4 lat.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja na razie nie mam żadnego serum. Mama nie znalazła nigdzie jedwabiu GP, ma mi kupić serum Isany. Ciekawam jak sie spisze . Juz sie nie mogę doczekać paczki.
Isana może się okazać całkiem okej, ale chyba jest dość ciężka, tzn. ja na to liczę
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 09:58   #2070
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mam serum z Isany. Jego konsystencja wydaje się być ciężka, ale rzekłabym, że jest umiarkowana. Jeśli chcę mocniej dociążyć końcówki, to dokładam jedną pompkę więcej. To bardzo dobry kosmetyk

Mam zniszczone rozjaśnianiem włosy i bardzo pomogło mi mycie odżywką. Póki myłam je choćby szamponem bez SLS, to końce fruwały i cały czas wyglądały, jakby się nadawały do podcięcia. Od kiedy myję odżywką, cały czas widzę wyraźną linię cięcia, jakbym dopiero co je podcięła. Po każdym myciu nakładam dosłownie odrobinkę serum. Niepotrzebnie podcięłam jakiś czas temu kilka cm włosów, bo wystarczyło zmienić pielęgnację.

Niepotrzebnie podchodziłam do mycia odżywką jak pies do jeża, ponieważ w końcu nie swędzi mnie skóra głowy, a włosy nie są brzydko napuszone
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.