Centro - obuwie i akcesoria.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 20:14   #1
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500

Centro - obuwie i akcesoria..


Witam, ostatnio otworzyli w moim mieście nowy sklep z obuwiem i akcesoriami Cento, chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego sklepu? Kupowałyście buciki w tym sklepie? Jak jest z jakością butów? Ze zwrotami, reklamacjami?
Tak przy okazji to spodobały mi się piekne szpileczki nude tylko troche sa przyciasne i zastanawiam sie czy by sie rozeszły, sa z tworzywa sztucznego, lakierowane, jak to mowi moj chlopak "z plastiku"
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 08:09   #2
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

W moim mieście też niedawno otworzyli ten sklep. Poszłam któregoś dnia i to była moja ostatnia wizyta w tym sklepie. Buty, torebki są takie same jak z pobliskiego centrum chińskiego, tyle, że za o wiele wyższą cenę. Jakość i wygląd pozostawiają wiele do życzenia. Spodobały mi się jedynie kolczyki, ale z wyłożonych kilku par, każda miała defekt.
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 12:10   #3
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

podbijam temat wczoraj kupiłam w Centro prześliczne lakierowane pantofle, było tyle ładnych modeli że nie wiedziałam na które się zdecydować, dałam za nie jedyne 59 zł, są w pastelowym kolorze, jednym z modnych obecnie i mam nadzieję, że sezon mi posłużą (na więcej nie liczyłabym biorąc pod uwagę cenę), i tak pewnie więcej nie dałoby rady ze względu na ten lakier, nie stać mnie na zakupy w Aldo czy w Kazarze, a ten sklep wydaje się być dobrym wyborem dla mnie
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 15:47   #4
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Ja mam koturny i baleriny z Centro i bardzo je sobie chwalę, za niewielkie pieniądze mam bardzo fajne buty, dużo w nich chodzę i nadal są jak nowe Mam też kilka pierścionków, też są fajne!
riendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:00   #5
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Biżuterię mają naprawdę świetną i w przystępnych cenach Mają m.in. czwartki studenckie, więc to też jest ok. A co do butów, mam 2 pary zwyczajnych balerinek z kokardkami i je sobie bardzo chwalę, a kupiłam je chyba po 39 zł.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 09:13   #6
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Nie wiecie jak to jest z rozmiarami?
ja nosze 41 a z tego co widzialam w sklepie rozmiary koncza sie na 40.. tylko 2 pary bucikow znalazlam w rozmiarze 41..
orientujecie sie jaka dlugosc wkladki centro maja w rozmiarze 40? albo czy w waszych sklepach centro sa rozmiary 41.
ja bylam w wola parku w warszawie
pozdrawiam
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:29   #7
Inal
Rozeznanie
 
Avatar Inal
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 549
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Nie wiecie jak to jest z rozmiarami?
ja nosze 41 a z tego co widzialam w sklepie rozmiary koncza sie na 40.. tylko 2 pary bucikow znalazlam w rozmiarze 41..
orientujecie sie jaka dlugosc wkladki centro maja w rozmiarze 40? albo czy w waszych sklepach centro sa rozmiary 41.
ja bylam w wola parku w warszawie
pozdrawiam
W Centro w moim mieście są rozmiary 41.Co do rozmiarówki ,to odnoszę dziwne wrażenie.W niektórych butach była standardowa,w innych zaś ze względu na złe wyprofilowanie obuwia rozmiar większy bardzo uciskał..
__________________
You can not describe the passion. You can only live it! #F1
Inal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 14:47   #8
nija12
Raczkowanie
 
Avatar nija12
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Uwielbiam ten sklep Jakościowo buty stoją podobnie jak we wszystkich sieciówkach tylko, że są dużżżo tańsze. Ostatnio kupiłam sandały na platformach czerwone w białe groszki za 39 zł i powiem szczerze, że są wyjątkowo wygodne
nija12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:12   #9
yerba_buena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 62
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Ja wczoraj kupiłam tam dwie pary butów. Zauważyłam zaniżoną rozmiarówkę, normalnie noszę 39, a buty które kupiłam to 38 i 38,5 (za te połówki mają szczególnego plusa).

Sam sklep zrobił na mnie dobre wrażenie, był meeeega porządek i łatwo było znaleźć dany model buta w porównaniu do innych sieciówek typu CCC.

Jakość wydaje się nie co lepsza - taka 'chińszczyzna' z górnej półki. Zobaczymy jak długo buty wytrzymają, bo ostatnio wszystkie buty rozklejają mi się po 2-3 tygodniach chodzenia
yerba_buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:39   #10
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam tam dwie pary butów. Zauważyłam zaniżoną rozmiarówkę, normalnie noszę 39, a buty które kupiłam to 38 i 38,5 (za te połówki mają szczególnego plusa).

Sam sklep zrobił na mnie dobre wrażenie, był meeeega porządek i łatwo było znaleźć dany model buta w porównaniu do innych sieciówek typu CCC.

Jakość wydaje się nie co lepsza - taka 'chińszczyzna' z górnej półki. Zobaczymy jak długo buty wytrzymają, bo ostatnio wszystkie buty rozklejają mi się po 2-3 tygodniach chodzenia
ja niedawno odkryłam ten sklep w moim mieście - i akurat maja buty takie w moim guście. Niestety nie kupiłam, bo juz z tych co chciałam mojego rozmiaru nie mieli. ale zaskoczyli mnie z tymi połówkami. I tez zauważyłam zaniżone rozmiary - jak normalnie nosze 38 to tu było za duże.
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 10:19   #11
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Moja mama ma buty z centro i je sobie chwali Ja mam okulary, kupione na wyprzedaży za 10zł i są świetne
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 17:36   #12
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Buty za 90 zł kupione w centro po dziesięciu wyjściach się rozpadły. To chiński chłam :/
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 07:49   #13
Ajeka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Uwaga !! Oszuści !!

witam,

kupiłam tam parę butów... w domu zobaczyłam że obywa buty mają popękane obcasy, poszłam na drugi dzień oddać bo to mi gwarantuje nasze prawo - zakupiony towar z ukrytym defektem podlega bezwarunkowemu zwrotowi, nie ważne czy w promocji czy nie .... poszłam oddać i..... POWIEDZIELI, że nie przyjmą bo będą musieli już tą parę wyrzucić i sklep będzie stratny bo będzie musiał ponieść koszta tej pary butów ... powiedziałam jak to, przecież nasze prawo mi to gwarantuje !! i co mnie obchodzą straty sklepu !! że uważają, że ja mam za to zapłacić ??!! że to ja mam być stratna ??!! a oni że przy zakupie były dobre i to ja je popsułam i w związku z tym nawet reklamacja mi nie przysługuje bo źle używałam obuwie ... nawet nie minęło 24 godziny od zakupu !! w domu je włożyłam na minutę tylko !! ZŁODZIEJE !!
Ajeka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 11:56   #14
Kubianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Uwaga !! Oszuści !!

To nie są złodzieje tylko przedsiębiorcy, każdy dba o swój interes. Ja sama kupuje buty głównie w centro, ze szpilek jestem mega zadowolona, adidaski rozwalily sie szybko, ale reklamacja po 2 tygodniach oddali mi kasiorke i kupilam sobie u nich torbe tez swietną. Niestety mam problem z koturnami, bo odeszla podeszwa, po lekko ponad miesiacu, ale fakt jest taki, ze cena jest tak niewielka, ze mozna si epobawic w te reklamacje, zwlaszcza ze je uwzgledniają, a nie jak w C&A robią chore problemy. Co więcej. MAJĄ KARTKĘ!!!! PRZY KASIE!!!! że nie uwzględniają zwrotów, bynajmniej w moim mieście, coś tam jest o promocjach, że nie przyjmują zwrotów. Toteż jesteś o tym uprzedzona tak? i jeśli obcasy były popękane, to nie był ukryty defekt, ja buty oglądam 1000 razy nim kupie bo nawet w drogich kslepach czasem są rysy czy wystający klej. Toteż szczerze mowiąc to Twój problem i troszke głupota, że nie zobaczyłaś, że OBA obcasy są popękane. Nie ogarniam tego.
Kubianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:54   #15
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

ja kupiłam sobie w cento buciki za 59zł. Pani przy kasie powiedziała mi że mam na nie 2 lata gwarancji. popatrzyłam na nia jak na wariatkę wzięłam paragon i wyszłam. Coś nie chce mi się wierzyć w tą gwarancję, na takie buty za marne grosze, to są na pewno jednosezonówki.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:42   #16
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Prawo gwarantuje 2 letnią gwarancję na każdy zakupiony towar, chyba, że producent oferuje dłuższą (np. sprzęt AGD).
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:15   #17
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Prawo gwarantuje 2 letnią gwarancję na każdy zakupiony towar, chyba, że producent . oferuje dłuższą (np. sprzęt AGD).
Pierwsze słyszę. np gwarancja na ładowarkę czy baterię w nokii to 6 miesięcy innych sprzętów często rok.
Nigdy nie informowano mnie także o gwarancji na buty, nawet w sklepach firmowych z obuwiem skórzanym.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:32   #18
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

co do tej kartki przy kasie, to mogą sobie i dziesięć takich wywiesić ale prawnie nie ma to żadnego znaczenia, jeżeli buty są uszkodzone to po prostu muszą przyjąć reklamacje i chociażby je naprawić lub wymienić. jeśli ktoś chce je oddać bo takie ma widzi mi się to oczywiście nie ale jeśli mają defekt no to trzeba domagać się swoich praw
karspetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:46   #19
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

A ja sobie upolowałam bardzo fajną torbkę tam.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 18:01   #20
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Przed świętami pierwszy raz odwiedziłam ten sklep i kupiłam fajne etui-torbę na notebooka za 29 zł.

Butów raczej tam nie kupię. Jak dla mnie strasznie plastikowe...wzornictwo też nie w moim stylu.

Aaaa i strasznie tam śmierdzi niestety;/ współczuję ludziom, którzy muszą tam pracować...chyba powinni dostawać jakiś dodatek za pracę w warunkach szkodliwych
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 21:54   #21
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3896428 6]Pierwsze słyszę. np gwarancja na ładowarkę czy baterię w nokii to 6 miesięcy innych sprzętów często rok.
Nigdy nie informowano mnie także o gwarancji na buty, nawet w sklepach firmowych z obuwiem skórzanym.[/QUOTE]


Bo klientów się o tym często nie informuje. Prawo stanowi, że są dwa lata i już, co do krótszych okresów gwarancji trudno mi się ustosunkować.

Zwroty i wymiany towaru są dobrą wolą sklepu, sklep może się na to w ogóle nie godzić, natomiast okres gwarancji/reklamacji to 2 lata od daty zakupu.
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 23:22   #22
neta-b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 82
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Co do reklamacji w centro nie miałam z nimi problemu. Rok temu kupiliśmy tam sobie zimowe buty z mężem. W jego w tym roku najpierw urwał się suwak a potem odkleiła się podeszwa. Po dwóch tygodniach dostaliśmy decyzję. Nie naprawili butów ale mogliśmy w tej cenie wybrać inne obuwie. Gdyby przez miesiąc nie znalazł odpowiednich butów zwróciliby pieniążki. Ponieważ trafiliśmy akurat na wyprzedaże za tą cenę (139zł) wybraliśmy sobie 2 pary bucików i jeszcze zwrócili nam 14zł reszty. Ja staram się kupować tam tylko w promocji. Nie ma co przepłacać. Ostatnio byłam tam często z powodu tejże reklamacji i trafiłam na promocję, że przy kupnie butów druga para była gratis. Tylko wybór był kiepski. Ja mam rozmiar 35 więc ciężko coś upolować, ale dla męża i syna kupiłam super zamszowe czarne trampki na lato - 2 pary za 39zł. Mężowi spodobały się inne trampki za 89zł, a na drugi dzień jak byłam tam to już kosztowały 39zł. Nie opłaca się więc kupować w normalnych cenach i warto poczekać na obniżkę. Buty może nie są super jakości ale na jeden sezon mogą być.

Edytowane przez neta-b
Czas edycji: 2013-01-31 o 23:26
neta-b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:22   #23
bothlooks
Raczkowanie
 
Avatar bothlooks
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 48
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Ja znam Centro głównie z Płocka, mam stamtąd spooro biżuterii, akcesoriów i wszystko po naprawdę niskich cenach. Z reklamacją nie było problemu - nie mieli już danego modelu na wymianę więc można było wybrać inne. Ostatnio byłam w Centro w zeszłym roku, ale mam stamtąd m. in. chustę, opaskę wisienkową, białe szpilki (19zł!), męskie buty tez były po 19zł, . oprócz tego jeszcze caaaaałe mnóstwo biżuterii a ostatnio kupiłam też fajne rekawisie z jednym palcem za 9zł.
bothlooks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:21   #24
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Ja mam stamtąd 2 pary butów i z biżuterii pierścionek i parę kolczyków. Co do biżuterii wszystko ładnie pięknie, ale z butami już tak wesoło nie jest. Mam sandały, które po przeejściu krótkiego odcinka obcierają w każdym możliwym miejscu [kupiłam je już w pełnej desperacji, bo dało regulować się je tak, żeby były mega wąskie]. Byłam w nich tylko kilka razy, wiec moze jeszcze sie rozbija. Za to TŻ kupił mi tam szpilki,na grubym słupku, całe w panterkę z czerwonym obcasem. Tak jak mam porblem z numeracją bo nosze 36,5 - tam akurat trafiłam z rozmiarem. Idealnie wyważone, stopa się nie chwieje, nie czuć wysokości, nie odgniataja/nie obcieraja. Miałam je na sylwestra, nosiłam równe 12 godzin i dopiero pod koniec, z 2h przed zaczelam odczuwac lekki dyskomfort. Jeszcze tak wygodnych wysokich butów nie mam, wiec jesli chodzi o te pare jestem zachwycona. Aaaaa i mam jeszcze mała, zwykła czarną kopertówkę, kupiłam jak były po 19 zł i schowałam - jak bedzie jakies wieksze wyjscie - bedzie jak znalazl
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 17:28   #25
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Jak wygląda sprawa z gwarancją na buty, które już trochę nosiłam? kupiłam kozaki rok temu, w tym roku też je nosiłam. Niedawno zauważyłam popękaną podeszwę. Są szanse że to uwzględnią? Mam kawałek do sklepu i nie wiem czy opłaca się tam jechać (bo w sumie pogodziłam się już z ich stratą). Ale gdybym mogła w cenie wybrać sobie inne buty to też byłabym zadowolona.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 13:36   #26
punia1005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 14
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

jakościowo buty na 3+, ceny moze i sa niezle, ale bez szaleństw, ostatnio kupiłam sobie "zamszowe" kozaki (59 zł) i juz sie wycieraja przy ekspresach na wewnetrznej stronie - przy przeceniach reklamacji brak
punia1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:34   #27
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

tak z rozmiarem 41 jest problem czesto bywam w tym sklepie i rzadko cos znajduje
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 15:37   #28
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Centro - obuwie i akcesoria..

Dziewczyny czy orientujecie się czy w Centro w Blue City mają buty takie jak na zdjęciu? ImageUploadedByWizaz Forum1364485048.721665.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 17:20   #29
ohmonique
Rozeznanie
 
Avatar ohmonique
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 794
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
W moim mieście też niedawno otworzyli ten sklep. Poszłam któregoś dnia i to była moja ostatnia wizyta w tym sklepie. Buty, torebki są takie same jak z pobliskiego centrum chińskiego, tyle, że za o wiele wyższą cenę. Jakość i wygląd pozostawiają wiele do życzenia. Spodobały mi się jedynie kolczyki, ale z wyłożonych kilku par, każda miała defekt.
Podzielam opinie. Byłam tam 2 razy, ale za każdym razem od wejścia atakowała mnie głośna i nieprzyjemna dla mojego ucha muzyka. Co do butów, przed sezonem zimowym rozglądałam się za kozakami, owszem może i miały przystępną cenę, ale jakość fatalna. Ich wzornictwo to raczej nie moja bajka, bo buty mają mocno zdobione. A i cały sklep w moim mieście ma wg mnie taki krzykliwy wystrój.
__________________
Bez słodyczy od 25.08.2015r.

Myśli się materializują!
ohmonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 16:47   #30
Evelina Eva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Thumbs down Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Moim zdaniem buty są beznadziejnej jakości. Po miesiącu mi się popsuły, a gwarancja miała być dwu letnia i w dodatku miały być nieprzemakalne. Na złożoną reklamację odpowiedziano mi, że to moja wina bo buty są przemoczone, a wcale nie były. Widocznie nie przemakają gdy się w nich chodzi po suchym chodniku. :/ Więcej nie zrobię tam zakupów. Jedynym plusem jest t,o że rzeczywiście były tanie.
Evelina Eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-07 19:19:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.