Razem schudniemy 20kg! - część IV - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 17:56   #5011
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Cytat:
Napisane przez Martuszka85 Pokaż wiadomość
Atram no tylko Puchatek i Miss potrafią tak nadrabiać

Aguś Euthyrox, jestem Hashimotkiem . Muszę codziennie rano wziąć tabletkę i odczekać 0,5h zanim coś zjem. Przez to muszę w tygodniu wcześniej wstawać, aby zjeść śniadanko przed pracą.
rozumiem chociaż i tak nie wiem co to znaczy


żre po kątach - wafle ryżowe i kilka lentylek - córce podżarłam
ale bez tragedii
czekam na gości z pokrojoną tartą
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:00   #5012
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Aguś mam niedoczynność tarczycy + za dużo przeciwciał (w ciul za dużo ).
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:13   #5013
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

achaaa

ja też coś mam z niedoczynnością
ale nie na tyle by brac leki i się tym martwić, tak mi lekarz powiedział
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:26   #5014
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Miss dziękuję Fajnie, że już masz to za sobą. Odpoczywaj, odsypiaj i wracaj do rytmu bo te nocki pewnie rozregulowały Ci cały rytm dnia.

Martuszka gratuluję spełnienia postanowienia. Ja też mam takie postanowienie bo chcę wyremontować mieszkanie i niestety sporo kasy potrzebuję. Ale już styczeń się posypał bo musiałam naprawić auto i 700 zł poszło... Też mam taką sytuację jak Ty, że dojeżdżam do pracy i nie mogę sobie pozwolić na niesprawny samochód. Nawet nie mam autobusów w razie czego. Dlatego jak coś nie gra to muszę to naprawić i nie mogę rozłożyć kosztów na raty. Życie Jeszcze czeka mnie kupno opon letnich i wymiana wszystkich filtrów, olejów itp.
I też na razie nie kupuję ubrań. Ale jak dziad nie wyglądam więc przeżyję

Maxi do pierożków śmietanki nie dodałam. Chociaż tyle zaoszczędziłam kalorii Fajne masz wspomnienia z dzieciństwa. Mam podobne. W czasach przedszkola i podstawówki każde wakacje spędzałam na wsi ze swoim rodzeństwem i kuzynostwem. Babcia miała gospodarkę, krowy, kury, gęsi, kaczki, kilka pól itp. Najlepsze wspomnienia to sianokosy i jazda z pola na tym sianie a później skakanie po nim Całe dnie lataliśmy boso po podwórku, łące itp. Mieliśmy huśtawkę nad rzeką (sznur i kawałek gałęzi), codziennie kąpaliśmy się w pobliskiej gliniance, wieczorami rozpalaliśmy ognisko i łapaliśmy świetliki do słoików Fajne czasy. Cieszę się, że miałam dzieciństwo bez telewizora, komputerów i komórek. Tylko piłka, dużo terenu (głównie łaki i lasy) i czas. I oczywiście też chodziliśmy na jagody, maliny. A wszystko co jedliśmy było naturalne i pochodziło z upraw i hodowli babci

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Bardzo dużo osób na wątku z problemami tarczycy. Ja robiłam w tym miesiący dużo badań w tym TSH, przeciwciała, żelazo itp. Na szczęście wszystko wyszło prawidłowo. Za 2 tygodnie mam testy alergologiczne. Już się doczekać nie mogę
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:35   #5015
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Martuszka ufff udało się, nie jestem zadowolona z efektu, coś namieszałam i pokazało mi ograniczenie do 300 słów. Nie chce mi się już z tym grzebać. Dzięki za odp.

antunka, Maxi znam te klimaty , pola, lasy, ptaszki ćwierkają. Ach, żyć nie umierać

Wstawiam jadło
I jajecznica 2 jajka, 2 kromki chleba z delmą, pomidor
II porcja budyniu (200 g), banan
III zupka pomidorowa, 100 g piersi, 30 g makaronu
IV pomarańcza
V 2 jajka, 100 g piersi, pół papryki, kromka chleba

= 1625 kcal B: 98 g T: 45 g W: 220 g BŁ: 15 g
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West




Edytowane przez atram00100
Czas edycji: 2013-01-27 o 18:47
atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:42   #5016
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Antunka no ja też mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w aucie. I to takie, że muszę, jeśli chcę żeby pojeździł zanim nie uzbieram na następne. Marzy mi się 2-3 letnia toyota corolla. Ale tż ostro się sprzeciwia
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:45   #5017
Baleronowa
Rozeznanie
 
Avatar Baleronowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 673
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

ZAMYKAMY

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post38886785
__________________
dzidzia 27.01.14
Baleronowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 18:48   #5018
SmileGirl
Raczkowanie
 
Avatar SmileGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 391
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Witam
Dziewczyny mam kłopoty z internetem przez co nie mam zbyt dostępu do internetu Dietowo bywa różnie z przewagą tych lepszych dni zwłaszcza bogatych w aktywność fizyczną

Martuszka
brawo za nową cyferkę na przodzie
Bottega cieszę się że waga znów ruszyła Ci w dół
Medzia Słonko nie możesz tak myśleć Dasz radę! Pomyśl o tym ile Ci się udało, jak cudownie czulaś się z każdym kg mniej. Wszystko jest dla ludzi, a Ty jesteś mocną osobą więc podołasz tylko Kochana więcej wiary w siebie
Miss mój Kochany inżynierze serdecznie gratuluję

Dziewczyny nie wiem, czy zauważyłyście ale nadeszła kolej na nową V!! !! !! już część
__________________
TRZEBA CHCIEĆ ŻEBY MÓC!

WALCZĘ! Akcja Bikini 2013
Włosy

SmileGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 07:27   #5019
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Hej kobitki!
Wyjazd udany chociaż 17 godzin w autokarze w jedną stronę - nie dla mnie zdecydowanie....
Jedzeniowo też ok, ale jak się w sobotę ważyłam to mi wyszło +2 kg! Ale to @ no i napuchłam (w sensie dużo wody mi się zatrzymało w organiźmie), więc do tabelki proszę mnie nie pisać .

Macie też taki problem, że puchniecie? Z tą woda w organiźmie? Mi się to zaczęło po jodowaniu tarczycy. Biorę na to leki, ale ich nie można brać non stop, i jak ich nie łykam to od razu robię się jak balon. Macie jakieś domowe sposoby? Na pewno dużo płynów pomaga, ale jakieś inne?

Co do peelingu kawitacyjnego bo dużo o to z Was pytało, szykuję notatkę na mojego bloga, dam znać jak będzie gotowa, pewnie wtorek - środa, nie chcę się dublować nigdzie.
Całuski.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 08:30   #5020
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Eleganja zapraszamy do kolejnej czesci linka masz wyzej
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:43   #5021
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Cześć DziewczynyMożecie mnie stłuc na kwaśne jabłko, ale wracam pokorna i skruszonaPod koniec lutego znów zaczęłam żreć, miałam taki odkurzacz na ciasto, że poddałam się. Wiem, że na obżarstwo nie ma tłumaczenia, ale na swoje mikro-usprawiedliwienie dodam, że po kilku dniach odkurzacza dostałam@. Było to dla mnie wielkie zaskoczenie, bo minęły dopiero 2 tyg, odkąd skończyłam krwawić po zabiegu. W necie czytałam, że @pojawia się najczęsciej po 4-6 tyg, ale w trzecim dniu@ miałam wizytę kontrolną u gin. + odbiór wyników histo-pato, więc się spytałam o to, a dr na to, że to bardzo dobrze, bo to świadczy, że organizm bardzo szybko dochodzi do siebie. Wyniki histo-pato wyszły dobre i powiedziała, że po skończeniu@mam jeszcze przeczekać jeden cykl, a w kolejnym mogę już robić dzidziMimo, że postanowiłam się dłużej wstrzymać (jeszcze nie wiem ile), strasznie mnie to podniosło na duchu
No i niedługo po zakończeniu@opamiętałam się i od tygodnia trzymam dietę Nie chcę też zapeszać, ale już dawno nie byłam tak zmotywowana! Czuję się jak rok temu, kiedy niestraszne mi były ciasta, buły i czeko Nie wiem jak długo się to utrzyma, ale chcę wierzyć, że dopóki nie dotrę do celu ostatecznego
Także więc wracam już na dobre i nie ma zmiłuj
Acha, jeszcze dodam, że za radą Bottegi ograniczyłam czerwoną herbatę, piję tylko jedną torebke dziennie, a jak wykończę pudełko, to już nie będę więcej kupować. Dodatkowo zniechęcił mnie do niej fakt, że już od jakiegoś czasu miałam przez nią problem z zasypianiem i piłam 2-3 torebki tylko do południa. Kiedyś miałam tak tylko z kawą i czarna herbatą, czerwoną mogłam pic nawet przed snem, ale to się zmieniło i trzeba się dostosować
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 15:53   #5022
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

idziemy do V części, nawet nie zauważyłam
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION

Edytowane przez la girafe
Czas edycji: 2013-02-05 o 15:55
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.