Kariera Executive Assistant - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 09:53   #1
Bloou
Rozeznanie
 
Avatar Bloou
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 558
Cool

Kariera Executive Assistant


Hej Sa tu jakies executive assistants? Jak wam sie podoba ta praca? Co uwazacie za jej zalety? Prosze o wypowiadanie sie najlepiej tylko executive assistants, a nie front office czy recepcjonistek

Pozdrawiam
__________________

Nobody
, not even the rain, has such small hands
- Cummings


JESTEM ZA WPROWADZENIEM WIĘKSZYCH KAR DLA OSÓB, KTÓRE ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI.

Bloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:06   #2
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Kariera Executive Assistant

stanowisko pod inną nazwą, ale pod Executive Assistant można podciągnąć.
co do pracy... chyba po jakimś czasie trzeba poszukać samodzielnego stanowiska.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:00   #3
patiwwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 43
Dot.: Kariera Executive Assistant

kiedyś pracowałam jako asystentka zarządu a dużej międzynarodowej firmie kosmetycznej.
Zarobki - b fajne (ale nie powalające na kolana), wymagana była perfekcyjna znajomośc 2 języków, oczywiście w codziennej praktyce, bo ktoś musi wytłumaczyć prezesa, który nie umie się dogadac.
Ogólnie uważam, że dobra praca na początek, ale nie można generalizowac bo wszystko zależy od firmy, jej kultury pracy, zarobków, a nawet charakteru szefa. Poza tym zakres obowiązków znacząco się różni.
Ja czułam się w tej pracy b źle, dlatego, że to nie moja branża i nie widziałam tam dla siebie przyszłości... ale wiem, że wiele dziewczyn byłoby szczęśliwych mogąc obcowac ze światem luksusowej kosmetyki

zajmowałam się wieloma poważnymi zadaniami, sporządzałam i tłumaczyłam b ważne dokumenty, załatwiałam wszystko na wczoraj, ogólnie duży stres i brak czasu na obiad (co z tego że jest przerwa, ale jeśli każdy z 3 członków zarządu ma danego dnia super ważne sprawy po prostu nie ma czasu..), z telefonami (2) wszędzie, nawet w toalecie i w czasie jedzenia, a kiedy sprzątaczka musiała wyjśc bo coś się jej stało to kto musiał posprzątac salę przed super hiper mega ważnym spotkaniem - ?? JA w eleganckich cieniutkich szpileczkach z uśmiechem na ustach hihi
uwaga -znam dużo dziewczyn które taką posadkę grzeją wiele lat, bo mają ogólnohumanistyczne studia, niby dużo wiedzy i umiejętności, ale jakoś żadnym specjalistą zostac nie mogą...
patiwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.