diane 35 - pogorszenie cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 09:57   #1
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195

diane 35 - pogorszenie cery


.

Edytowane przez Tinkerbell_
Czas edycji: 2016-03-08 o 08:44
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 19:17   #2
klaudia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 171
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Witam, mam pcos i od dawna biorę Diane 35. Pamiętam że na początku przyjmowania tego leku(to było jakieś 6 lat temu) było duże pogorszenie cery, ropne gule na brodzie, ten stan utrzymywał się przez jakieś 4 miesiące, potem było super. Jednak gdy go zamieniłam na Yasmin trądzik wrócił, teraz już od ponad dwóch lat biorę diane ale nie zadziałała na mnie tak dobrze jak kiedyś..na pewno pomaga ale dodatkowo teraz stosuję duac, wcześniej zineryt, bez konsultacji z dermatologiem sama diana by mi nie wystarczyła..nie mam obecnie trądziku..mój gin uważa że muszę go brać ze względu na jajniki.
klaudia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 10:52   #3
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

.

Edytowane przez Tinkerbell_
Czas edycji: 2016-03-08 o 08:45
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:51   #4
patrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
GG do patrol
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Uff nie straszcie mnie z pogorszenie cery po DIANE35 bo własśnie gin mi na cerę ją przepisał. Zobaczymy co z tego wyjdzie strasznie boję się zaczynać brac tabletki anty.
patrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 23:26   #5
patolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Hej
Stosuję Diane35 od jakiś 2,5 lat. I były zawirowania na początku, było lepiej gorzej, po czym (dość szybko) długo długo stabilnie. Przez cały ten czas byłam jednocześnie pod opieką dermatologa i moja buzia w końcu prezentowała się nieźle, ja czułam się dobrze i wszystko było ok. Aż tu nagle, źle policzyłam i nie ma tabletek. Do ginekologa też nie mogłam się dostać w danym czasie, więc zupełnie przypadkiem po 2,5 roku wszystko rozregulowałam. Niby różnica kilku dni, a trochę mnie sypnęło na buzi. A już dawno nie sypało.. także pilnujcie tego.. miesiąc się już zmagam z naprawieniem kilkudniowej szkody.. ale wychodzę na prostą
pozdrawiam
patolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:39   #6
patrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
GG do patrol
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Hej,
czyli po tym jak zaczełas brac Diane35 miałaś jakiś wysyp? Ja wlaśnie takowy mam i nie wiem czy to spowodowne Diane czy poprostu Diana nie pomaga i iść do dermy po ostateczną kuracje ( retynoidy
pozdrawiam,
__________________
57 -56,5->56--55.5->55-->--54-53,5->50 -> utrzymać wagę
patrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 18:31   #7
patolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Tak, trochę mnie sypało. Ale ze względu na to, że ingerujesz w strefę hormonalną itd., musi się to ustalić. Później idzie gładko, całkiem miło i prawie wszystko znika po ok 3 miesiącach powinno być ok
patolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 22:43   #8
aaguu2710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Hej, Ja właśnie zabieram się za Diane.. ale z dnia na dzień odkładam to opakowanie ;p boję się tabletek bo wiem jak moje hormony szalały po yasminelle.. ale jestem dobrej myśli, że moja współpraca z Diane sie jakoś ułoży;p mam zamiar pozbyć się malutkich pryszczy na buzi i przytyc pare kilogramów ! Oby się udało
aaguu2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:33   #9
forumowiczka95
Raczkowanie
 
Avatar forumowiczka95
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 69
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Ja właśnie skończyłam brać 1 turę (21 dni) i nie dość, ze ogólnie mam wielki trądzik to jeszcze te pogorszenie! nawet na brodzie mam, na szyi ;( na plecach też miałam mocny, ale teraz mam taki, że nawet nie umiem się normalnie oprzeć bo mnie wszystko boli, straszne uczucie, jak ktoś tego nie przeżył to tego nie zrozumie xD
Dzięki Wam na szczęście zrozumiałam, że od 3 miesiąca brania tabletek mogę liczyć na poprawę, nie mogę się doczekać. tak naprawdę nie umiem sobie wyobrazić siebie bez trądziku, ale może cuda się zdarzają xD
forumowiczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 12:39   #10
klaudia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 171
Dot.: diane 35 - pogorszenie cery

Do forumowiczka 95

Jeśli masz mocny trądzik to kup sobie Zineryt lub Duac, koszt ok 40-45 zł, pryszcze zaczną się szybko goić i nie będzie tak boleć, po nich jest szybka poprawa. Szkoda żebyś tak się męczyła, współczuję Ci dlatego chciałam pomóc, sama dobrze wiem co to znaczy bo choć Diane 35 biorę od dawna to muszę używać zewnętrznie środków na trądzik. W razie pytań pisz na moje GG, buziaki
klaudia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.