jak używać suszki z dyfuzorem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-30, 19:08   #1
Clarice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 41
Question

jak używać suszki z dyfuzorem???


dostalam na urod ziny suszarke z dyfuzorem i nie bardzo wiem jak jej uzywac by uzyskac efekt naturalnych lokow?? jesli to ma jakies znaczenie to mam dlugie wlosy.
Clarice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:39   #2
ona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: jak używać suszki z dyfuzorem???

U mnie taka suszarka przelezala 2 lata bo nie wierzylam ze moze cos zdzialac.Ale w koncu niedawno sprobowalam z czystej ciekawosci i naprawde polecam. Tez mam dlugie krecone wlosy i susze je z glowa opuszczona w dol, do tego z nudow tak sobie ugniatam palcami jakos i loczki sa super.Potem jak juz normalnie trzymam glowe to czasem tak pougniatam na czubku zeby sie calkiem pokrecily.Sa naprawde bardziej pokrecone i tak od samej gory a nie kilka centymetrow od czubka glowy.Wyglada to naprawde naturalnie i wszyscy mowia ze mam jeszcze bardziej i ladniej krecone wloski niz wczesniej.buziaki
ona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.