Creative... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 06:53   #61
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez szinaSE Pokaż wiadomość
À ja mam male pytanie. Czy ktoras z was zamawiala zele Creative Brisa z ebay?? A jesli tak to z ktorego?? Bo znalazlam je na niemieckim ebayu za okolo 40€ za 42 g. No i wsumie mnie kusi, ale troche sie obawiam.
ja bym nie ryzykowala....
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:27   #62
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Creative...

A ja jednak zaryzykowalam i jestem bardzo zadowolona. (Dlatego postanowilam o tym napisac jesli ktoras z dziewczyn miala by tez taki dylemat)
.
Zamowilam w tamten czwartek zelik CND Brisa clear z ebaya niemieckiego (choc szedl do mnie ze stanow) i dzis juz go odebralam (po 7 dniach).
Wszystko jest tak jak byc powinno,nowiutkie,swiezut kie i zapakowane hermetycznie.
Za ta przyjemnosc dalam 57$ 42g zelu.
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397


Edytowane przez szinaSE
Czas edycji: 2009-08-06 o 16:40
szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:07   #63
kate_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
creative retention plus

Witam!
Mam takie pytanie(niestety nie znalazłam takiego wątku na forum,tylko ogólnie odnośnie tej firmy)Chciałabym zakupić produkty(akryl) firmy Creative, a konkretnie chodzi mi o liquid Creative z serii Retention Plus,wiem że nie ma potrzeby używania primera w tym przypadku, jednak czy bez primera na 100% akryl będzie się dobrze trzymał???
Jako że produkty tej firmy do najtańszych nie należą, nie chciałabym żałować swojego zakupu.Czy któraś z Was pracuje/owała na tych produktach??Byłabym wdzięczna za odp.Pozdrawiam
kate_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 23:43   #64
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: creative retention plus

ja pracuję między innymi na CND. Co do Retention - początkowo uzywałam go bez primera, teraz z reguły daję primer - róznicy nie widzę, większych problemów z zapowietrzeniami tez nie.
Generalnie CND jest więcej niż bardzo godny polecenia Jak masz jakieś pytanie, pisz śmiało, może bedę mogła pomóc. Pozdrawiam
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:06   #65
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Creative...

Mam pytanko do dziewczyn ktore pracuja na zelach firmy creative a konkretnie na zelkach brisamieszkam w uk i sa one tutaj bardzo popularne,ja do tej pory pracowalam na ibd wiec mam wielka prosbe,jesli mozecie napisac mi pare slow o tych zelkach a konkretnie co po koleii nakladac ile warstewek proponujecie i ile minutek utwardzac ten zelik,czy on jest zelem gestym?dziekuje z gory
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:00   #66
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez mycha987 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn ktore pracuja na zelach firmy creative a konkretnie na zelkach brisamieszkam w uk i sa one tutaj bardzo popularne,ja do tej pory pracowalam na ibd wiec mam wielka prosbe,jesli mozecie napisac mi pare slow o tych zelkach a konkretnie co po koleii nakladac ile warstewek proponujecie i ile minutek utwardzac ten zelik,czy on jest zelem gestym?dziekuje z gory
Witaj, ukończyłam kurs właśnie w CND w Wawie, i pracuje na tych kosmetykach. Są rewelacyjne! Są to żele bardzo gęste, technika nakładania - dwie warstwy żelu,opiłowanie i Brisa Gloss.. W lampie z CND dwie minuty warstwa.
Pozdrawiam!
__________________
"Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację."
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:08   #67
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez Domi1986 Pokaż wiadomość
Są to żele bardzo gęste
a pracowałaś na innych produktach...? bomoim osobistym zdaniem Brisa wcale do gęściochów nie należą, powiedziałabym wręcz, że takie średnio gęstawe są, raczej w kierunku rzadkich

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Domi1986 Pokaż wiadomość
technika nakładania - dwie warstwy żelu, opiłowanie i Brisa Gloss.. W lampie z CND dwie minuty warstwa.
no, tu to już bym się kłóciła, bo każdy pracuje taką ilością warstw, jaką mu wygodnie - jeden lubi dać dwie słuszne, drugi z cztery cienkie, jeden opracuje szkielet, inny piłuje dopiero po zbudowaniu łuku
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-02-10 o 21:10
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 07:32   #68
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Creative...

Hej, na innych produktach nie pracuję..
Ja napisałam tak jak ja się nauczyłam na kursie i jak robię.. Jeżeli to wszystko jedno jaka jest technika nakładania to po co niektóre osoby zadają takie pytania??
__________________
"Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację."
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:22   #69
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Creative...

Domi a czy kladziesz na pazurka jakis primer creativa?acha a czy pracujesz tez na ich tipsach?ja jestem z tej firmy kompletnie zielona od paru lat pracuje na ibd i christrio jednofazowce,ale czas to zmienic niestety bo zelki maja rewelacyjnedomi a czy 700zl za uzywana lampe cnd to rozsadna cena?czy moglabys mi dac jakies namiary na szkolenie w wawie?dzieki))
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:11   #70
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez mycha987 Pokaż wiadomość
Domi a czy kladziesz na pazurka jakis primer creativa?acha a czy pracujesz tez na ich tipsach?ja jestem z tej firmy kompletnie zielona od paru lat pracuje na ibd i christrio jednofazowce,ale czas to zmienic niestety bo zelki maja rewelacyjnedomi a czy 700zl za uzywana lampe cnd to rozsadna cena?czy moglabys mi dac jakies namiary na szkolenie w wawie?dzieki))
Najpierw przemywam paznokieć naturalny Scrubfresh (odtłuszcza) a potem używam Brisa Bond (wzmacnia wiązania między pazn a żelem) a na to już żel.. Na tipsach też pracuję jeśli paznokcie są problematyczne, ale osobiście jednak wolę pracę na szablonach..
700zł?? Za używaną?? Nowa kosztuje 650 zł..
Telefon do Ekert Nails 22 424 88 66.
Proszę bardzo
__________________
"Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację."
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:05   #71
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Creative...

DZIEKUJE SLICZNIEmartwi mnie tylko,ze sa to zele bardzo geste poniewaz preferuje raczej srednio geste typu christrio.pozdrawiam
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 22:23   #72
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez Domi1986 Pokaż wiadomość
Na tipsach też pracuję jeśli paznokcie są problematyczne
możesz uściślić co masz na myśli pisząc "problematyczne"?
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 07:50   #73
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Creative...

Agatacia jeśli mam klientkę np. z bardzo obgryzionymi paznokciami (ostatnio dwie takie miałam) to stylizację robię na tipsie do takich paznokci przeznaczonym..
__________________
"Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację."
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:40   #74
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Creative...

Domi a mozesz polecic jakies sprawdzone tipsy do paznokci obgryzionych?
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:50   #75
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez Domi1986 Pokaż wiadomość
Agatacia jeśli mam klientkę np. z bardzo obgryzionymi paznokciami (ostatnio dwie takie miałam) to stylizację robię na tipsie do takich paznokci przeznaczonym..
w takim razie szczerze proponuje doszkolenie...

i na prawdę nie bierz tego jako złosliwość. Ja w chwili obecnej jestem po 4 kursach - w tym 2 z CND, z tym że robionych w Dublinie - i zapewniam cię, że mimo zapewnień instruktorek CND nie jest najlepszą firma na świecie, ich tipsy nie sprawdzają się doskonale w rekonstrukcji paznokci obgryzionych i jest wiele lepszych marek, za niższe pieniądze. Oraz oczywiście, możesz łączyć produkty CND z innym, do paznokci obgryzionych - nadaje sié TYLKO forma (nie pomoe ci nawet magiczny Gel Bond, który ma uzupeni ubytki w paznokciu ) aha, i zel na prawdé sié utwardzi, nawet jak przeduzysz paznokcie na nieprzezroczystej formie, w lampie innej marki ni CND.

To tak po krótce, reasumujác bzdury, których dowiedzialm sié na szkoleniu - a bylo ich wiele, wiele wiecej. Wiesz, tylko od ciebie zalezy na jakim poziomie chcesz robic paznokcie... i na prawde nie odbieraj tego jako atak
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:51   #76
Domi1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 20
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
w takim razie szczerze proponuje doszkolenie...

i na prawdę nie bierz tego jako złosliwość. Ja w chwili obecnej jestem po 4 kursach - w tym 2 z CND, z tym że robionych w Dublinie - i zapewniam cię, że mimo zapewnień instruktorek CND nie jest najlepszą firma na świecie, ich tipsy nie sprawdzają się doskonale w rekonstrukcji paznokci obgryzionych i jest wiele lepszych marek, za niższe pieniądze. Oraz oczywiście, możesz łączyć produkty CND z innym, do paznokci obgryzionych - nadaje sié TYLKO forma (nie pomoe ci nawet magiczny Gel Bond, który ma uzupeni ubytki w paznokciu ) aha, i zel na prawdé sié utwardzi, nawet jak przeduzysz paznokcie na nieprzezroczystej formie, w lampie innej marki ni CND.

To tak po krótce, reasumujác bzdury, których dowiedzialm sié na szkoleniu - a bylo ich wiele, wiele wiecej. Wiesz, tylko od ciebie zalezy na jakim poziomie chcesz robic paznokcie... i na prawde nie odbieraj tego jako atak
Agatacia, dzięki za szczerość. Jak na razie jestem po 2 szkoleniach w CND-i naprawdę jestem zadowolona. Jeśli możesz to napisz mi jaką firmę byś poleciła na poziomie creative. . Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
"Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację."
Domi1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:20   #77
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Wiesz, ja też bylam zadowolona z moich kursów CND, jednak z perspektywy kolejnego szkolenia i nabranej praktyki zaczęłam uświadamiac sobie, że tak na prawdę nie do konca były one warte pieniędzy na nie wydanych. No ale potrzebowałam kilku miesięcy, żeby do tego dojść

Jeśli chodzi o akryl, to jestem bardzo zadowolona z CND i prawdopodobnie nie zamienię go prędko na inny (mam na myśli covery, clear i white). Kolorówkę natomiast polecam Nfu.oh (kwiatki), NSI i INM (cieniowanie).

Żeli obecnie używam głównie PB, Prestige i IBD i, pomimo ze jest to o wiele niższa półka cenowa, jakością moim zdaniem nie ustępują Brisie. No ale to tylko moja opinia

Generalnie wydaje mi się, że nie warto zamykać się tylko w kręgu jednej marki - jeśli nie spróbujesz innych produktów niż CND, nie będziesz tak na prawdę nigdy wiedziała, co jest dla ciebie najlepsze (a z tego co pamiętam ze szkolenia, robią tam niezłą wodę z mózgu... )
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:31   #78
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Creative...

Dziewczynki a ja z pytaniem o tipsy Creativejaka VELOCITY CLEAR i PERFORMACE WHITE maja kieszonke?Czy per.white maja gleboka linie usmiechu?
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:11   #79
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Creative...

Velocity mają krótką kieszeń z tego co pamiętam.. frenchowych nie uzywałam gdyż wolę smile sama kształtować- w 99,9% pracuję na szablonie Pozdrawiam serdecznie
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 23:03   #80
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: produkty creative

Odswiezam temat Stronka nie dziala, wie ktos gdzie mozna zakupic produkty Creative nail design? Zainteresowal mnie ten pedzelek, moge sie mylic, ale wyglada jak ten z filmikow Flory
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 10:28   #81
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: produkty creative

sieciunia, nie wiem jakiej marki uzywała Flora, ale CND ma takiego okragłego płaskacza - http://www.creativeacademy.ie/toolsbrand.html (ta okrągła ósemka). Strona Ekertów działa, ale nie wiem czy maja taki w swojej ofercie http://ekertnails.pl/ (swoją drogą powinni postarać sięo lepszą promocję, bo produkty są fenomenalne, ale marketing im trochę kuleje )
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 15:33   #82
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: produkty creative

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
sieciunia, nie wiem jakiej marki uzywała Flora, ale CND ma takiego okragłego płaskacza - http://www.creativeacademy.ie/toolsbrand.html (ta okrągła ósemka). Strona Ekertów działa, ale nie wiem czy maja taki w swojej ofercie http://ekertnails.pl/ (swoją drogą powinni postarać sięo lepszą promocję, bo produkty są fenomenalne, ale marketing im trochę kuleje )
.....
z tego co wyczytałam Flora pracuje na NFU.OH między innymi?ale Nfu.uuu nie ma takiego pędzla w ofercie <tez mnie kręci ten jej pędzelek>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 08:58   #83
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Creative...

agatacia, o ile zgdzam sie z probowaniem roznych firm, bo roznym osobom odpowiadaja rozne systemy, to piszesz tez sporo glupstw

slyszalas kiedys o ilosci promieniowania UV dawanego przez lampe? o zelach overcured i undercured?
wiekszosc firm bierze zele z jednej fabryki, pakuje w swoje pudelka i maja taka sama ilosci inhibitorow uv i utwardzaja sie w kazdej lampie na 4 zarowki
ale jesli firma robi swoje zele, ma swoje proporcje komponentow, to lepiej miec ich lampe i zarowki - tak jest z brisa
to ze zel jest twardy i sie piluje, nie znaczy, ze jest dostatecznie utwardzony - moze byc nieutwardzony do konca albo przepalony - to moze skutkowac alergia, odchodzeniem, kruchoscia, zolknieciem

widac to ladnie na nowym produkcie Creative - shellacu, bo laski utwardzaja w innych lampach i twierdza ze jest ok, tylko po blizszym wywiadzie okazuje sie ze shellac sie nie trzyma 14 dni i dluzej, ze zdazaja sie odpryski i problemy

dlugie lata robie paznokcie, probowalam roznych firm, zostalam przy brisie, choc ibd tez lubilam - ale roznice widac, gdy klientka ma problemowe paznokcie, lub ciezko ich uzywa
z kosztami sobie radze zamawiajac duze opakowania w usa, inaczej mozna pojsc z torbami


a co do szkolen - akurat szkolenia w UK to bajka w porownaniu z polskimi, zupelnie inne podejscie do ucznia i jakosc podawanych informacji, mam porownanie..
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:31   #84
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
agatacia, o ile zgdzam sie z probowaniem roznych firm, bo roznym osobom odpowiadaja rozne systemy, to piszesz tez sporo glupstw

slyszalas kiedys o ilosci promieniowania UV dawanego przez lampe? o zelach overcured i undercured?
wiekszosc firm bierze zele z jednej fabryki, pakuje w swoje pudelka i maja taka sama ilosci inhibitorow uv i utwardzaja sie w kazdej lampie na 4 zarowki
ale jesli firma robi swoje zele, ma swoje proporcje komponentow, to lepiej miec ich lampe i zarowki - tak jest z brisa
to ze zel jest twardy i sie piluje, nie znaczy, ze jest dostatecznie utwardzony - moze byc nieutwardzony do konca albo przepalony - to moze skutkowac alergia, odchodzeniem, kruchoscia, zolknieciem

widac to ladnie na nowym produkcie Creative - shellacu, bo laski utwardzaja w innych lampach i twierdza ze jest ok, tylko po blizszym wywiadzie okazuje sie ze shellac sie nie trzyma 14 dni i dluzej, ze zdazaja sie odpryski i problemy

dlugie lata robie paznokcie, probowalam roznych firm, zostalam przy brisie, choc ibd tez lubilam - ale roznice widac, gdy klientka ma problemowe paznokcie, lub ciezko ich uzywa
z kosztami sobie radze zamawiajac duze opakowania w usa, inaczej mozna pojsc z torbami


a co do szkolen - akurat szkolenia w UK to bajka w porownaniu z polskimi, zupelnie inne podejscie do ucznia i jakosc podawanych informacji, mam porownanie..
w lampie brisa, która dostałam na szkoleniu były zarówki Philipsa - dokładnie takie same w jakie obecnie zaopatruję się na allegro, więc prosze, nie powielaj utartego schematu ze szkoleń, że lampa Brisa tylko z żarówkami CND (czy takowe w ogóle istnieją...?)

szkolenia cnd przeszłam akurat w Dublinie, nie w UK

napisz mi jeszcze gdzie napisałam sporo głupstw, bo nie do końca rozumiem

to akurat się nie sprawdza w moim przypadku - a raczej na moich klientkach - paznokcie problemowe, robione chociażby PB funkcjonują tak samo doskonale, jak robione górnopółkowymi


a tak gwoli ścisłości, to nie atakuję marki - jako produktów - raczej robiący z mózgu wodę system szkoleń i podejścia do produktów innych producentów. I z rozmów z kilkoma osobami słyszałam, że w Polsce odbywa się to podobnie - ale to wiem tylko z drugiej reki, więc ręczyć nie mogę.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-07-22 o 20:33
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:37   #85
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Creative...

wybacz, jakos mnie z tymi lampami ponioslo, bo kilka razy pisalas, ze sie w kazdej utwardzi wszystko, a to nie do konca prawda
a ze sama przeszlam kiedys droge krzyzowa, zanim sie zorientowalam, ile od zarowek ORAZ konstrukcji lampy zalezy, to jest to moj wrazliwy punkt

masz racje, cnd ma zarowki philipsa, dodatkowo lampa jest skonstruowana tak, ze ilosc promieniowania na cm2 jest wysoka, a ze to sa zarowki o bardzo duzej wydajnosci promieniowania, to zel jest naswietlany mocno - a ma malo inhibitorow uv
jesli sie pracuje na slabszych swietlowkach, w wiekszej lampie (IBD lampy maja duuuzy rozrzut swiatla po wnetrzu na przyklad i duzo nizszy uv output na cm2), a wiekszosc jest duzo slabsza, to zele brisy beda niedoswietlone, co skutkuje liftowaniem, alergia i innymi cudami

na shellacu dosc dobrze roznice widac

wiec jest istotne jaka jest lampa, imo jesli sie wchodzi w jakis system zelowy to warto zainwestowac w ta lampe, a conajmniej dobre zarowki, zawsze

co do problemowych paznokci - robilas komus z chora tarczyca? bo wtedy jest masakra, brisa mi minimalnie liftowala czasami, ibd nie dalo rady, choc ja ich zele lubie, naprawde

co do szkolen - zawsze jest troche dymu wokol wlasnej marki, jasne, ale trzeba na wlasnej skorze nauczyc sie osiewac wazne info od marketingowych bzdur
ja szkolen w pl doswiadczylam, w uk doswiadcze niedlugo, jade do sweet squared na doszkalanie i sama jestem ciekawa roznicy
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:59   #86
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość

co do problemowych paznokci - robilas komus z chora tarczyca? bo wtedy jest masakra, brisa mi minimalnie liftowala czasami, ibd nie dalo rady, choc ja ich zele lubie, naprawde

Wiesz, pisząc problemowe, miałam raczej na mysli zniszczone, przepiłowane, obgryzione itp. I na takich pazurkach z reką na sercu, ja nie widze róznicy, czy uzyję brisy czy marki xyz.

Nie wydaje mi sie, żebym w praktyce trafiła na tak naprawde problemowe pazurki - więc chyba mam szczęście, albo za malo praktyki Najbardziej problemowe jakie miałam w rękach nalezą do mojej własnej osobistej przyjaciołki, płytka cieniutka jak papierek - i bynajmniej nie zniszczona, ale taka ją bozia obdarzyła - i na nich rzaden żel nie siedzi - nawet brisa. Natomiast akryl trzyma sie fenomenalnie, i nie ma znaczenia czy cnd, nfu.oh czy I- nails


a tak z ciekawości - kto będzie cię szkolił u SS?
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-07-25 o 21:01
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:09   #87
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Creative...

a nie nie, chyba nastapila roznica w uzywaniu slowa, problemowe to dla mnie wlasnie nie problemowe do zbudowania, tylko u osob z roznymi schorzeniami - tarczyca, problemy hormonalne itp
jazda bez trzymanki czasami

jeszcze nie wiem, a masz kogos do polecenia/odradzenia?
mailuje z samantha sweet, potem "przejela" mnie kelly winterburn

powiem ci, ze koresponowalam tez z gigi rouse, wiem, ze rezyduje w hiszpanii i korcilo mnie przy okazji wakacji pojechac do niej na doszkalanie, ta kobieta to dla mnie legenda, jej paznokcie na plakacie solar oil byly obiektem stalych westchnien klientek

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
Najbardziej problemowe jakie miałam w rękach nalezą do mojej własnej osobistej przyjaciołki, płytka cieniutka jak papierek - i bynajmniej nie zniszczona, ale taka ją bozia obdarzyła - i na nich rzaden żel nie siedzi - nawet brisa. Natomiast akryl trzyma sie fenomenalnie
hehe moja przyjaciolka ma identyczne, do tego mokre rece i mokra plytka
i mam takie same spostrzezenia co do zelu/akrylu, zel odlazil, akryl sie trzyma jak wsciekly
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:34   #88
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość

jeszcze nie wiem, a masz kogos do polecenia/odradzenia?
mailuje z samantha sweet, potem "przejela" mnie kelly winterburn

powiem ci, ze koresponowalam tez z gigi rouse, wiem, ze rezyduje w hiszpanii i korcilo mnie przy okazji wakacji pojechac do niej na doszkalanie, ta kobieta to dla mnie legenda, jej paznokcie na plakacie solar oil byly obiektem stalych westchnien klientek
nie mam nikogo do polecenia/odradzenia - pytanie było raczej w kontekście gromadzenia informacji przed przyszłym doszkoleniem - sama się rozglądam... Niestety u mnie na miejscu w Irl niestety posucha jesli chodzi o szkoleniowców - chyba, że może o kimś slyszalaś...? Zastanawiałam się nas Suzanne Alcock - chociaż sama nie wiem, bo choc nazwisko dość znane, kontaktowa jest rowniez, to za cholerkę nie moge znależć w necie jakichkolwiek jej prac.

A Gigi kojarzę głównie z salongeek
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:50   #89
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Creative...

A juz myslalam ze masz niusy z pierwszej reki na pewno dam znac, czy warto u nich kase zostawic.
Mi sie chlopcy z young nails podobaja, ich szkoleniowki na youtube - bardzo bardzo sa.
Salongeek to forum S2, nie dziwne ze gigi tam rzadzi w koncu to matka i tesciowa wlascicieli, przy tym jednak legenda creative i paznokci wogole, jej nazwisko widzialam w roznych publikacjach, w podziekowaniach itp
Ale atmosferka na forum pro-creative oh ah, nie pisz bozebron czegos nie tak nie ryzykowalam i nie pisalam nic w watkach o lampach shellaca, zeby dziewczyny po prostu sprawdzily, czy maja philipsa lampy w swoich, bo bym pewnie w glowe dostala
Ale wiedzy tam troche jest, ja sie na ich tutorialach uczylam sto lat temu i mam sentyment, konto mam od 2003 roku.
Na beautytech bylo kiedys fajnie.
A sa inne fora paznokciowe anglojezyczne godne polecenia?

Suzanne jest mi obca zupelnie za to, skad ja znasz?

Edytowane przez hands and feet
Czas edycji: 2010-07-25 o 21:51
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 22:06   #90
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Creative...

Nazwisko dość znane w Irl - prowadzi swój salon i jest dystrybutorem Asto i Nfu.oh na tutejszy rynek - stąd ją "znam". I bodajże była jeszcze wybrana Nail Technician of the Year kilka lat temu, ale to raczej o niczym nie świadczy

Co do atmosfery na SalonGeek to mam dokładnie takie same odczucia - zarejestrowałam się tam może ze 2 lata temu, jednak nie wypowiadałam się ani razu - chyba kiedyś jedynie skomentowałam jakieś paznokcie Divy o ile dobrze pamiętam.
Beautytech również sporadycznie podczytuję, jednak nie jestem nawet zarejestrowana. Innych forum anglojęzycznych nie kojarzę, przyznam szczerze, że przy dwóch pracach nie bardzo mam czas na wertowanie netu, rozumiesz jedynie jestem wierna wizazowi, ale to chyba sentymentalnie bardziejbardziej, niż z pobudek edukacyjnych
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.