Jak Aggie-cielę ubrania suszyła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Przygody z suszeniem ubrań

Notka

Przygody z suszeniem ubrań
Konkurs zakończony, wkrótce następne :-)

 
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 12:04   #1
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125

Jak Aggie-cielę ubrania suszyła


To było jeszcze w podstawówce, mogłam mieć około dziesięciu lat. Któregoś dnia mama poprosiła mnie o wywieszenie prania na balkonie. Nie było tego aż tak dużo, cała miska.

Pranie wywiesiłam, odstawiłam miskę do łązienki i wielce zadowolona z siebie poszłam do swojego pokoju zająć się swoimi sprawami. Po jakimś czasie wchodzi mama i pyta:

- Agnieszka, a jak wieszalam te ubrania, to przypięłaś je klamerkami?

Ja: - Ojej, chyba faktycznie ich nie poprzypinałam, zaraz to zrobię!

Mama: - Klamerkami zajmę się ja, ty idź z miską przed blok i pozbieraj ubrania z trawnika.

No więc poszłam. Piekny, zielony trawnik (lato było), a ja z miską truchtam i podnoszę białe majtki, koszulki, itp. Muszę przyznać, że pozbierałam wszystko w rekordowym tempie, a jeszcze szybciej uciekałam do domu z miską w rękach i burakiem na twarzy.

Swoją drogą mam też się musiała lekko zdziwić, jak wyjrzala na balkon i ujrzała: bluzeczka - poczekaj chwilę - koszulka - poczekaj dłuższą chwilę - sweterek - i dalej nic... Zwłaszcza, że to ona nastawiała pralkę i wiedziala, że prania było znacznie więcej... Dopiero bliższe oględziny ujawniły brak klamerek, które wisiały sobie spokojnie dalej, a rzut oka w dół wyjaśnił tajemnicę przerw w bieliźnianej linii
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:33   #2
amelkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 117
Dot.: Jak Aggie-cielę ubrania suszyła

ja też jestem zapominalska - co najlepiej pokazał mój wątek - więc oceniam bardzo dobrze - rozstrzepane dziewczyny powinny się trzymać razem
__________________
Postanowiłam użyć jednego z moich rozlicznych talentów i zawalczyć o toster w konkursie Electrolux "Przygody z suszeniem ubrań". Pomożecie?
amelkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Przygody z suszeniem ubrań


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.