MMowe plotki:) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 22:30   #1591
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Z tą pracą to chyba jedno wielkie nic będzie...dziwna ta szefowa.. traktowala nas ( bo bylam z dwiema kolezankami ) jak totalne idiotki.. jakbysmy nie wiedzialy, ze jak towar konczy sie na polce to trzeba go uzupelnic lub.. sprzatnac swoje stanowisko pracy.. chyba nie sadzila ze jestesmy z tak glupie.. no nie wiem..zniosla bym to jeszcze, ale jak mi powiedziala ze juz jutro o 6 am sie stawic do pracy, gdzie ja jeszcze musze sprawy z uczelnia zalatwic, apozniej w sobote ze pracuje, gdzie juz mam umowione dwa makijaze weselne i nie moge tego przelozyc.. to podziekowalam. myslalam ze zaczne od poniedzialku. mogla podkreslic w ogloszeniu ze to jest praca na juz.. irytuja mnie tacy ludzie wiem, ze moze oczekuje zbyt wiele, ale tak mi sie wydaje ze pracodawca powinien to zaznaczyc.. yhh... ja to chyba nic nie znajdę..


widzę temat fobii i leków. ja to generalnie wszelkiego robactwa nie cierpię.. uciekam, jak najdalej, piszcze, płacze...różne reakcje mam i mam też takie lęki, jak Natala.. dotyczące pojawiania się duchów osób na krótko po ich śmierci.. pamiętam, jak zmarła moja babcia..mój pokój jest zaraz obok kuchni ( drzwi harmonijkowe, więc wszystko słyszę ).. przez jakiś tydzień po śmierci babci noc w noc słyszałam kroki i jakby ktoś chleb kroił, ogólnie kręcił się po kuchni..to samo u mojej cioci.. tam nawet noc nie byla potrzebna.. na dlugo po smierci mamy tej cioci dawało się słyszeć jakby stąpanie w przedpokoju.. tam jest podłoga parkietowa, więc słychać jak się chodzi...generalnie uważam, że związane jest to z moją psychiką, ale jak uzasadnić fakt, że nie tylko ja słyszałam te kroki u cioci..nie chcę się w o teraz zagłębiać, bo nie będę mogla zasnąc... kolejne to horrory. staram się nie ogladac. jezeli juz ogladam to w dzien pozniej nie oge spac..snia mi sie sceny z tych filmow tylkoz e w charakterze ofiary wystepuje zazwyczaj ja...a i jeszcze cos.. ale to tak bardziej na rozluznienie.. jak bylam mlodsza to notorycznie snilo mi sie ( nie lubie wystapien publicznych ) ze odpowiadam przed nauczycielem tudziez jestem gdzies przed wiekszym gronem widzow uwaga uwaga : nago ! no traume mam do dzis przez te sny

to chyba moj perwsyz tak dlugi post
jak ktoś przez niego przebrnie, to mogę mu śmiało gratulowac

Czekoladko ja przebrnęłam
Niedoszła szefowa niech żałuje, że takiej fajnej pracownicy mieć nie będzie!


Co do fobii ja również okropnie boję się pająków, za to ciem i motyli nie I niezwykle lubię ślimaki choć nie wiem czemu I panicznie boję się wody, na molo z trudem wejdę! I nie umiem pływać, choć starałam się nauczyć....

A ja miewam często prorocze sny(tak je moja mama nazywa), coś się wydarzy w tym śnie, opowiadam o tym mamie a za kilka dni dokładnie ta sama sytuacja dzieje się naprawdę... przerażające to jest niekiedy...

Poza tym jestem uzależniona od wizażu


Malinko, Nonuś
ja też lubię zmywać choć tylko po sobie I prasować też lubię ale swoje
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-07-06 o 22:39
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 22:37   #1592
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Matko ale Wy skrobiecie....

Limonko
Ty jak cos napiszesz to wiadomo ze mozna sobie kawy robic

Malina nie płacz , kotek jest szczesliwy

Candy fajne te Twoje czorty
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 22:41   #1593
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Cześć gaduły

Ech, wystarczy Was na chwilę spuścić z oka i człowiek nadrabia co naskrobałyście cały wieczór...

Natala- cieszę się, że tym razem skończyło się tylko na strachu
Mam jednak nadzieję, że już wkrótce zakończysz współpracę z tą firmą i z tym zarządem, skoro tak bardzo działają Ci na nerwy i znajdziesz posadkę w firmie, gdzie będziesz co rano pędzić z uśmiechem na ustach

Marakujko- dziękuję za wyczerpującą relację
Przez Ciebie tak się napaliłam na tą szkołę trenerów, że chyba sobie nie odmówię tej przyjemności gdy tylko zrobię magistra. Chociaż z drugiej strony znalazłam ostatnio szkołę dla coachów, która też mnie kusi niemożliwie... Świat oferuje nam teraz tyle wspaniałych możliwości, że aż trudno się zdecydować na jeden kierunek, jedną ścieżkę kariery... Wy też tak macie?
Trzymam mocno kciuki tak za obronę pracy jak i za pomyślny wynik rozmowy kwalifikacyjnej

Czekoladko- przykro mi, że wyszło jak wyszło, ale jestem przekonana, że jeszcze nie jedną taką propozycję pracy dostaniesz
A szukanie kogoś "na już" dla mnie też jest trochę niepoważne. Wiadomo, że każdy ma jakieś swoje plany, zobowiązania i powinno mu się dać przynajmniej kilka dni, żeby sobie to poukładał.

Cukierku- ale łobuziak z tej Twojej kotki
A powiedz... Jak było w niedzielę na basenie? Prawda, że pójść tam samej to jednak nic strasznego?

Nonah- będę pewnie taką samą wyrodną żoną jak Ty, bo też nienawidzę prasować Może uda mi się przyszłego małżonka zapędzić do deski do prasowania

Malinko- kim jest tajemniczy Pan Sylwestrowy? Nie jestem w temacie, a domyślam się, że chodzi o jakąś historię miłosną, więc umieram z ciekawości!

Co to ja jeszcze miałam...
Było o fobiach, więc dorzucę swoje 3 grosze. Panicznie boję się dentysty (do tego stopnia, że potrafię uciec w panice z poczekalni, gdy zostanę zaproszona do gabinetu ) i gryzoni wszelakich.
Jak widzę mysz słyszą o tym wszyscy w promieniu kilku kilometrów.

I jeszcze szybka relacja co u mnie...
Na dobry początek sprzedam Wam newsa: pamiętacie jak wspominałam Wam w niedzielę o tym, że mam wieczorkiem randkę? Umówiłam się z moim byłym i... stwierdziliśmy, że damy sobie jeszcze jedną szansę Nie poznaję sama siebie. Zawsze twierdziłam,że nie będę dwa razy wchodzić do tej samej rzeki, ale tym razem serducho podpowiedziało mi, że warto zaryzykować... Jestem cała w skowronkach i coś mi mówi, że wbrew temu co by się mogło wydawać to rozstanie na dobre nam wyszło. Oboje przemyśleliśmy sobie pewne rzeczy i wierzę, że mądrzejsi o pewne doświadczenia będziemy potrafili naprawić to co było nie halo między nami.
Mogę liczyć na Wasze kciuki?

W pracy urwanie głowy. Zauważyłam, że podczas upałów ludzie są jakoś wyjątkowo sfrustrowani i mamy prawdziwą inwazję klientów- czubków. Usłyszałam już, że przesłanymi przeze mnie dokumentami jedna z klientek może sobie "d...ę w kiblu podetrzeć", usłyszałam zarzuty, że "najwyraźniej czytać nie potrafię" , ale wszystko przebiła babeczka, która wpadła do biura piłując ryja (sorry, ale inaczej tego nazwać nie można), że "jej nie obchodzi, że jeden z naszych pracowników chyba już dawno sobie nie poruch...ł i pewnie w ogóle mu już nie staje, ale nie musi się z tego powodu wyładowywać na klientach"
Mówię Wam, dziewczyny... Czasem się zastanawiam czy to wszyscy wokół są nienormalni czy może ze mną coś jest nie tak

Poza tym przez tę klimatyzację w biurze dorobiłam się już oczywiście infekcji gardła i cierpię z tego powodu strasznie... Dziś wieczorem zjadłam solidną porcję lodów i teraz na dwoje babka wróżyła: albo jutro wstanę zdrowa jak ryba albo... nie będę w stanie powiedzieć ani słowa

Uff! Ale się rozgadałam! Koniec tego dobrego. Całuję Was w czółka i zmykam

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Młoda- Twój TŻ jest niemożliwy! Ciekawe czy wymyśli jeszcze jakieś przeboje z wizażankami w roli głównej

Limonko jak ja lubię czytać Twoje newsy Z niezłymi ludźmi masz do czynienia, choć ja na uczelni od wykładowców też wiele usłyszę zabawnych rzeczy choć nie pod moim adresem na szczęście
Trzymam kciuki za powodzenie z byłym obecnym Tż-em Dawaj tutaj znać jak się układa!!

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bo mojego kotka już nie ma

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

tyle było walki o niego, żeby w końcu był zdrowy...a on postanowił odejść i już nie wrócił

kiedyś tu opowiadałam, mój kot był pobity, miał oba oczka chore, krwiaki...tygodniami zakraplaliśmy mu krople kilka razy dziennie, chodziliśmy do lekarza, miał mieć operacje, ale nie mógł wytrzymać w domu, bo to kotek wychodzący był i bardzo się męczył, że nie widział i w ogóle...idę sobie dobranoc

już się poryczałam, głupia

Malinko kochana ogromnie mi przykro Nie smuć się Ludzie to bestie!!



Młodziaczku ukatrupisz mnie ale zapomniałam przez ten cholerny deszcz o tej paletce, wybacz Mam za to inną Inlglota, która ma takie kolorki jak pisałaś, wkleję tu jutro ok ??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-07-06 o 22:46
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 05:12   #1594
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry, piękne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Lime, a ile ważysz i ile masz wzrostu?
Nie wiesz, że damy się o takie rzeczy nie pyta? Gdzie Twoje maniery
No dobra... Powiem, ale pod warunkiem, że zostanie to między nami
Mam 165 cm i 76 kg żywej wagi. Szczęśliwie jakoś tak się wzięły i ulokowały te zbędne kilogramy, że tragedii nie ma, ale zdecydowanie powinnam schuść co najmniej 10 kg. A najchętniej 16

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

tyle było walki o niego, żeby w końcu był zdrowy...a on postanowił odejść i już nie wrócił

kiedyś tu opowiadałam, mój kot był pobity, miał oba oczka chore, krwiaki...tygodniami zakraplaliśmy mu krople kilka razy dziennie, chodziliśmy do lekarza, miał mieć operacje, ale nie mógł wytrzymać w domu, bo to kotek wychodzący był i bardzo się męczył, że nie widział i w ogóle...idę sobie dobranoc

już się poryczałam, głupia
Malinko, bardzo mi przykro

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
A ja miewam często prorocze sny(tak je moja mama nazywa), coś się wydarzy w tym śnie, opowiadam o tym mamie a za kilka dni dokładnie ta sama sytuacja dzieje się naprawdę... przerażające to jest niekiedy...
Czy mamy się do Ciebie zwracać per 'Nostradamus'?

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Poza tym jestem uzależniona od wizażu
Jak my wszystkie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Limonko
Ty jak cos napiszesz to wiadomo ze mozna sobie kawy robic
To mnie podsumowałaś

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za powodzenie z byłym obecnym Tż-em
Dawaj tutaj znać jak się układa!!
Dziękuję, kochana
Obiecuję meldować o tym jak nam się układa do znudzenia

Miłego dnia, dziewczyny
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 07:26   #1595
nucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 64
Dot.: MMowe plotki:)

Witajcie z ranka

Dziewczyny, kilka dni przerwy i nie idzie Was nadrobić

Muszę Wam się pochwalić, że przeszłam na dietę i jak na razie w niej wytrwałam Może z moją "słabą silną wolą" nie będzie aż tak źle... no inaczej


Młoda, czemu ostatnio tak mało Cię na YT? Nie mam czego oglądać
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.


P. Coelho


Odchudzanie z Dukanem:
Faza I (od 6.07.2010): -....

65,2 - 64,2 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55

Edytowane przez nucia
Czas edycji: 2010-07-07 o 07:29
nucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:13   #1596
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witam

Ja dzis i jutro etat niania
pogoda lipna,w Pl lato a w Irl pogoda typowo wiosenna i deszczowa
oby do sierpnia

Malinko nie placz,taki kolej rzeczy i tak widocznie mialo byc !

co do fobii to na pewno ciasne pomieszczenia,nie potrafilabym zagrac mnie zamknietej np w trumnie - o zgrozo
weze sa ok,cmy te wielkie bleee
motyle mi nie przeszkadzaja ani slimaki,czy muchy
pajaki,ale te wieksze,tzw krzyżaki i tutaj sa takie ogromne,wychodza ze studzienek nie raz brrr
w Pl takich nie ma
a za to lubialam zawsze te dluuugonogie i do dzis dnia biore je na rece
moze jeszcze wysokosc
oj tak to moja duuza fobia,nie moge spogladac w dol wiedzac,ze zaraz w dole jest juz tylko wyrwa i mozna zleciec brrrr

Czekoladko,no coz wiem,ze Ci zalezalo,ale nie martw sie,pewnie czeka Cie lepsza posadka i milsze towarzystwo

Natala kiedy masz ta sesje,pokaz jak masz namiary na modelke i fotografa na MaxModels
no i dobrze,ze ostało sie na strachu - popracujesz jeszcze

Nonaś ja prasuje zawsze sterty moich 3 mezczyzn i swoje i ...lubie to
Czasami tylko mi ciezko sie zabrac,ale pozniej leci szybko

Marakujko tak sie ciesze ,taki optymizm i dynamika plynie z Twego posta! o obrone sie nie martwie,dasz rade
brawo i kciuki sa zacisniete ! tak dla proformy

Limonko trzymam za 2 szanse,moze teraz po tym wszystkim sie dotrzecie i bedzie tylko dobrze,tego zycze z calego serca a jesli Wasze tego pragna tez to tak tez bedzie

uciekam
bo placze jedna a drugi wstal

buziaki i milego kochane
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:15   #1597
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

dzien dobry
podczytuje Was(przynajmniej sie staram ) ale nie mam czasu pisac

ale dzis-no musze to napisac

snila mi sié imprezka integracyjna-gdzies w Niemczech, byla Mloda(ktora mnie strasznie nie polubila Niemozliwe) i chyba Marakuja(a to pewnie dlatego ze myslalam o niej ostatnio, jak z tá pracá sié uklada ) i jeszcze jakas dziewczyna z dlugimi ciemnymi wlosami..

no nie moge Nawet mi sie snicie!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 08:19   #1598
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry
Ja tylko na moment Skorzystałam z okazji i dopadłam net
My od wczoraj na wsi sobie siedzimy, pozdrawiam gorąco
Nie jestem wstanie nadrobić co napisałyście.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:25   #1599
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Witajcie,

ja znowu leniwie zaczynam dzien. Kawka i zagryza Bake Rolls cebulowymi pffff..... kto by pomyslał....

Emalia no zobaczymy co z tego będzie. Maja dzisiaj się odezwać. Ciekawa jestem czy to zrobią, bo na wiadomościach od nich ucichło.

Fergii jakieś prorocze sny moze jak u Monikonsa? Mi sie snila dzisiaj przyjaciolka, ktora jedzie wlasnie pociągiem do ojca na Mazury z dziećmi. Taki maialam dziwny sen, ze z rana jak wstałam zaraz do niej zadzowniłam czy wszystko ok. Jak dojedzie ma zadzwonić...

Co by tu zrobić dzisiaj... ? Pracować mi się nie chce... norma.... Czekam tylko do 16, a wieczorem meczyk i piwko
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:35   #1600
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

Ewesko NAJLEPSZEGO z okazji urodzinek Kochana!niech się spełnią wszelkie marzenia !!!

sny prorocze .... strach się bać

Natala to tego Ci zyczę,by sie odezwali
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:36   #1601
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Ewesko NAJLEPSZEGO z okazji urodzinek Kochana!niech się spełnią wszelkie marzenia !!!

sny prorocze .... strach się bać

Natala to tego Ci zyczę,by sie odezwali
Emalio kochana dziękuję Stara baba ze mnie :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 08:41   #1602
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

Jaka tam stara!!!! Jeszcze masz dwójkę przed
nie ważne kto ile ma lat a na ile się czuje
A tak szczerze to na tyle nie wyglądasz
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:54   #1603
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Dzien dobry lejdis

Moniczko czys Ty zwariowała???? Ja Ci juz wczoraj wieczorem miałam pisac ze masz nie kupowac palety specjalnie, a Ty mnie jeszcze za to przepraszasz... Przeciez ja bede miała wyrzuty sumienia ze przeze mnie tracisz kase.
Ja sobie poradze Kochana, no problem, ale bardzo sedrecznie dziekuje za dobre checi

Limonko
a co nie jest tak? Ale Twoje posty czyta sie z przyjemnoscia . I za TZ trzymam kciuki

Nucia dzis postaram sie cos nagrac. Ostatnio mi gorzej idzie bo Niemcy sa szaleni za punkcie piłki- i zawsze jak chce nagrywac to leci mecz a jak leci mecz to wszyscy naokoło trabia, puszczaja petardy, dra sie itd.... No nie da sie zrobic filmiku w takich warunkach
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:59   #1604
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Jaka tam stara!!!! Jeszcze masz dwójkę przed
nie ważne kto ile ma lat a na ile się czuje
A tak szczerze to na tyle nie wyglądasz
Hahaha z tym to bywa różnie raz czuję się młodziej a raz starzej :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:00   #1605
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
dzien dobry
podczytuje Was(przynajmniej sie staram ) ale nie mam czasu pisac

ale dzis-no musze to napisac

snila mi sié imprezka integracyjna-gdzies w Niemczech, byla Mloda(ktora mnie strasznie nie polubila Niemozliwe) i chyba Marakuja(a to pewnie dlatego ze myslalam o niej ostatnio, jak z tá pracá sié uklada ) i jeszcze jakas dziewczyna z dlugimi ciemnymi wlosami..

no nie moge Nawet mi sie snicie!
Hahaha padłam, po prostu padłam ze smiechu !!!
Jak ja moge Cie nie polubic?
Wpadaj do Niemiec- zrealizujemy ten Twoj sen


Ewesko
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kochana



Mam nadzieje ze nie bedziesz zła za forme " zyją nam"
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-07-07 o 09:01
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:13   #1606
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Młodziaku dziękuję Hahahaha dobry filmik
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:15   #1607
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Hahaha padłam, po prostu padłam ze smiechu !!!
Jak ja moge Cie nie polubic?
Wpadaj do Niemiec- zrealizujemy ten Twoj sen
no wlasnie nie wiem
Kurcze, sie zapraszamy i nie mozemy zebrac-a wiesz jaka ja niespotykana miloscia daze ten kraj i chetnie bym wpadla a jesli jeszcze udalo by sie spotkac z Toba-to juz wogole miooodzio!


Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Ewesko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kochana

(link do YT)

Mam nadzieje ze nie bedziesz zła za forme " zyją nam"


jestem w pracy wiec nie wlacze tutaj.. ale juz widze co to za ziolko

EWESKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:39   #1608
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Witajcie ślicznotki

Ewesko, wszystkiego najlepszego!


Mloda, czadowy filmik, hehe
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:53   #1609
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Fergi bo my na razie gadamy, a to po prostu trzeba zrobic
Bardzo powaznie Cie zapraszam do Niemiec- wiem ze uwielbiasz ten kraj wiec tym bardziej przyjedz
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 09:59   #1610
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem
Kurcze, sie zapraszamy i nie mozemy zebrac-a wiesz jaka ja niespotykana miloscia daze ten kraj i chetnie bym wpadla a jesli jeszcze udalo by sie spotkac z Toba-to juz wogole miooodzio!




jestem w pracy wiec nie wlacze tutaj.. ale juz widze co to za ziolko

EWESKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Witajcie ślicznotki

Ewesko, wszystkiego najlepszego!


Mloda, czadowy filmik, hehe
Dziękuję dziewczyny
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 10:05   #1611
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Ewesko Wszytkiego co najlepsze i zeby spelnily sie Twoje najskrytsze marzenia!:roz a:
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 10:40   #1612
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ewesko Wszytkiego co najlepsze i zeby spelnily sie Twoje najskrytsze marzenia!:roz a:
Dziękuję kochana
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 11:14   #1613
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: MMowe plotki:)

Ale zescie postow naskrobaly... szalone, nawet moja przerwa na lunch nie wystarczy zeby wszystko przeczytac

Ewesko, zdrowka przede wszystkim i wszystkiego naj

wpadne do Was pozniej, dzisiaj chyba pojade kupic nowy aparat, juz mam wypatrzony i od tygodnia sie wybieram, a jak go rozpracuje to na pewno wstawie jakis nowy watek
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 11:27   #1614
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Ewesko wszystkiego co najwspanialsze
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 12:42   #1615
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Ewesko wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, dużo wytrwałości, masy pomysłów w tworzeniu, pociechy z Synka i oby Mąż jak najczęściej był blisko

Dziękuję dziewczynki za pociechę, wiem, że koty takie już są, ten ponad 10 lat był z nami, mimo wielu przejść(parę operacji, w tym plastyczna ), bo to straszny zbój był. Wczoraj popłakałam i trochę lżej mi się zrobiło na sercu, ale przez to Sylwestrowy trochę ucierpiał, bo nie miałam humoru
Moniczko, no to ciekawostka ja prawie zawsze pamiętam sny, są zwykle porąbane ale dobrze, że nie prorocze, bo świat stanąłby na głowie

Młodziak, ale filmik umarłam

Limonko: ja tyle ważyłam w maju w zeszłym roku jak zaczęłam się odchudzać a mam 164 cm wzrostu, teraz jest 62-63 kilo, chciałabym jeszcze do 60 zjechać, ale ponad wszystko wyćwiczyć ciałko mam nadzieję, że będziemy się wspierać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-07-07 o 12:47
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 13:04   #1616
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Ehh, nie było mnie trochę (chociaż pewnie nikt nie zauważył :P ) a naskrobałyście tyle, że nie sposób tego nadrobić...

W końcu zaczęłam sesję, do tego formalności kredytowe mnie wykańczają... Ale obiecuję pojawiać się częściej
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 13:18   #1617
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ehh, nie było mnie trochę (chociaż pewnie nikt nie zauważył :P ) a naskrobałyście tyle, że nie sposób tego nadrobić...

W końcu zaczęłam sesję, do tego formalności kredytowe mnie wykańczają... Ale obiecuję pojawiać się częściej
Greatdee ja zauważyłam Jaką sesję ?? Mów tu szybciutko!!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 14:20   #1618
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

GR8D ja też zauważyłam
Pokazałabyś coś nowego
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 14:34   #1619
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Ewesko wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i szczęścia oraz spełnienia marzeń

Cześć Dziewczynki
Ja na rowerku bylam z tż u koleżanki , przed chwila wrocilam juz nawet obiadek zdazylam zrobic i zjesc(warzywa na patelnie)i dużo ich zjadla jestem przejedzona
Trzeba sie wziac za siebie hehe.To nic ze tak mowie juz pol roku


Malinko przykro mi z powodu kotka

Limonka Trzymam kciuki za Was

Mloda
dobry filmik
Super ze robisz te filmiki na YT ktore kosmetyki polecasz, a ktore nie
Wczoraj kupilam sobie ten peeling z Joanny jest świetny jestem bardzo zadowolona
A dzisiaj jechalam na rowerku z tż 5 km zeby kupic masło do ciała kakaowe z Ziaji i dzisiaj je wyprobuje
Te kosmetyki co polecasz i tylkokasia mam zapisane w notesie hehe

Emilko jak napisalas ze mozesz pajaka na reke brac to mnie ciarki przeszly po calym ciele. Ja sie ich boje jak cholera

Czekoladko nie martw sie znajdziesz prace
Ja tez długo juz szukam niestety nic
Ty napewno znajdziesz
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 14:56   #1620
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witajcie

moje dzieci spia tzn Natan i Amelka
po spacerze w parku padly

wy tutaj o wadze,wiec kurcze nie przytylam wiele,ale jednak moje ostatnie podjadanie wyszlo i to ....na brzuchu
wydęty taki bleeee
do tego pojawil sie na nowo cellulit a w sierpniu trzeba bedzie sie obnazyc
kurcze
obiecuje sobie kazdego dnia robic brzuszki jakies i pocwiczyc posladki by je podniesc i ...spełza na niczym

Dee mnie nie bylo dawno,wiec nawet nie wiem,kto sie udzielal ostatnio a kto nie
no i coz to za sesja??piszi szybko !

jak mija Wam dzionek??

Młoda Niemcy przezywaja bo prowadza i wcale sie im nie dziwie,nadrobisz filmiki jeszcze poczekamy cierpliwie

Kasiu jak zabek,dalej daje zyc??oby dawal!

Sylwus ,jesli to czytasz to daj znac prosze jak tam synek Twoj no i TY??dajesz rade kochana??
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.